PDA

View Full Version : Онези с които..?Въпрос особено за момичетата



Sizl
02-03-2009, 13:04
Случвало ли ви си е въпреки страхотното гадже до себе си,дългата ви или не толкова връзка... да изпитвате мн силно привличане кам дадени хора.. дали ще са просто непознати..познати.. или сте имали вече нещо общо с тях .. просто чисто сексуално привиличане или просто интерес към това момче.. ? И от факта, че обичате приятеля си но на въпроса (Би ли изневерила с това момче на приятеля си ?)не можете да отговорите 100% и ви става съвестно... знаете че ще го нараните и знаете че сигорно няма да го направите (поради ред причини...) но все пак мисалта за товаа ......... Как си обеснявате това и изобщо аз ли сам единствеаната сбъркана на тоя свят че такива неща да ми минават през главата хаха

w0sh
02-03-2009, 13:08
да

WooDy
02-03-2009, 13:09
Не си...На много хора тоест на повечето им минават такиФа мисли :)

Neftochimic
02-03-2009, 13:11
Не.
А ако ти правиш такива неща, явно не го обичаш достатъчно..., и той не заслущава да бъде с такова момиче...
ае gl

kobrichka
02-03-2009, 13:18
Определено не си единственната на която минават такива мисли. Аз също имам дълга връзка в момента,но ми се е случвало да си помисля нещо подобно.Не съм изневерила на приятелят си нямам и такова намерение,но ми се е случвало да искам определен човек не за нещо повече,а чисто сексуално и то само един човек ме кара да се чувствам така не всички мъже които виждам на улицата.Обичам приятелят си и не бих му изневерила за нищо на света,но ми се е случвало да си помисля нещо такова.Това до къде ще стигнеш си зависи само от теб,дали ще си остане само мисъл или ще има и действия.

bybit0o0
02-03-2009, 13:25
мн ясно че да ...

marjesa
02-03-2009, 13:26
това е съвсем нормално ... Човешки създания сме и всеки един от нас има слаби моменти.

slun4ice_90
02-03-2009, 14:20
Случвало ми се е и на мен...

Punisherrr
02-03-2009, 15:14
Да,случи се веднъж да се увлека по едно момче и той по мен... но не съм изневерявала и не бих го направила.
Слава Богу осъзнах каква глупост правя като се занимавам с онова момче и как наранявам този,който обичам и просто престанах да се виждам с момчето и така ;) То си беше просто една симпатия,а и бях в кофти период... Според мен е нормално до някъде..да се случи да се отнесеш за миг... Лошо е вече ако не спреш на време...

partychild
02-03-2009, 15:19
Не съм се увличала по други... не бих го причинила на приятеля си :?

ifkataAa
02-03-2009, 15:48
В предишните ми връзки ДА, но със сегашния ми приятел дори не се сещам за други момчета :)