PDA

View Full Version : предизвикване на менструация-спешно



Demonche
02-03-2009, 13:13
имам сериозен проблем.моля ви за помощ.закъснява ми с 8 дена.бях на лекар и ми изписа duhlaston пих го и трябваше да ми дойде преди 5 дена, но резулта от хапчетата няма. моля ви кажете ми как мога да предизвикам менструация(във възможно най-кратък срок-четвъртък) без да ми се налага пак да ходя на лекар.благодаря ви предварително

WooDy
02-03-2009, 15:15
Мисля, че ще ти дадат съвет по - компетентните във форума, но защо не отидеш на лекар?За малко да почна да се карам, ама се овладях. Как така да си предизвикваш цикъла????????????? Има много случаи поради, които е възможно да ти закъснее, дори и да прескочи месец. Само осем дни??? Като швейцарски часовник ли се изживяваш, че си решила да ти се даде някоя тайна бабина рецепта да го предизвикваш. И защо ти е да го предизвикваш???? Нали не си бременна? Това е толкова нормално да ти идва когато си пожелае, че просто си нямаш идея. Когато родиш чак тогава става предвидим, незнам на колко си години, но ако си под 25 съвсем логично да не е в един и същи момент, защото организма ти се развива. Ако си подложена на стрес също може да да закъснее, а понякога може да ти дойде и два пъти в месеца, това не е робот, остави си тялото на спокойствие и всичко ще си дойде на място!

kalpazanka
02-03-2009, 15:37
Да не си посмяла да пиеш препарати, за които си чела в някой форум!!!!!!!!! Сменяй гинеколога, след като не може да ти реши проблема!
Гледал/а ли те на ехограф? Нещо съмнително по яйчниците имаше ли? Нежелано окосмяване да имаш? За пръв път ли се случва да закъснее толкова? Колко дни ти е цикъла? Нолко ти е BMI?

k1ana
02-03-2009, 15:49
ne prosto spored mene mai e bremena i da ne kaje lekara na tehnite 4e e bremena za tva sika da predizvika pone taka si go obesnqvam

kalpazanka
02-03-2009, 15:51
И на мен ми мина през ум. Дано не посмее някой да изтърси хормонален препарат, че има да му тежи после на съвестта....

titinkaa
02-03-2009, 17:12
Яж сладко мн

t1n4e7o
02-04-2009, 19:48
Цензура!

нарушена т.14
krem4et0

heroine
02-04-2009, 20:49
май си бременна ми се струва??

batkodoki
02-04-2009, 23:36
имам сериозен проблем.моля ви за помощ.закъснява ми с 8 дена.бях на лекар и ми изписа duhlaston пих го и трябваше да ми дойде преди 5 дена, но резулта от хапчетата няма. моля ви кажете ми как мога да предизвикам менструация(във възможно най-кратък срок-четвъртък) без да ми се налага пак да ходя на лекар.благодаря ви предварително


е и какво,

Моме убийца ли ще ставаш?!

може!

ще минат 5 -10 години. ще ми клепнеш пред кабинета и денем и нощем ше се молиш за Дете. а То няма да идва....
и с всичките пари на мъжа си и с всички опити .....То няма да идва....

защото То не иска да дойде там дето е е било убито....

kalpazanka
02-05-2009, 08:32
На една приятелка майка й е медицинска сестра и от нея знам за Ксеникал, това е хапче за предизвикване на цикъла да ти дойде.. Аз съм пила и мина успешно. Успех
Ти ли ще лежиш в затвора /че и майката на приятелката ти/, ако тя направи криминален аборт и пукне от кръвоизлив?! Наясно ли си, че тя не би казала на майка си, не би отишла в болница, защото ще се разбере какви ги е вършила?! Мислиш ли с тая кратуна, или я ползваш за баланс на задника?!

SexyChild
02-05-2009, 08:45
А всъщност защо ти е да си предизвикваш цикъла ?! :shock:

Opium_Like_Me
05-11-2010, 09:08
На една приятелка майка й е медицинска сестра и от нея знам за Ксеникал, това е хапче за предизвикване на цикъла да ти дойде.. Аз съм пила и мина успешно. Успех
Ти ли ще лежиш в затвора /че и майката на приятелката ти/, ако тя направи криминален аборт и пукне от кръвоизлив?! Наясно ли си, че тя не би казала на майка си, не би отишла в болница, защото ще се разбере какви ги е вършила?! Мислиш ли с тая кратуна, или я ползваш за баланс на задника?!


това че й закъснява не значи че 100% е бременна бе хорааа!И на мен също ми закъснява,и на мен ми трябва хапче за предизвикване на цикъла,за да мога да си направя хормонални изследвания.
А причините за закъснението са много.
Така че никой никой няма да убиваааа!!! :-x

Opium_Like_Me
05-11-2010, 09:11
Ксеникал се предписва за лечение на затлъстяване, заедно с умерена хипокалорична диета.

gia_sena_mono
05-11-2010, 13:10
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=334865 Чети и не се панирай! На мен ми дойде след 6-7 дни. При всеки е индивидуално. И все пак не пий никакви хапчета,за който си чула или разбрала. По-зле ще стане.
За всеки случай си направи тест, докато чакаш.

kalpazanka
05-14-2010, 17:14
Стара тема.


Ксеникал се предписва за лечение на затлъстяване, заедно с умерена хипокалорична диета.
Считам топлата вода за открита.