PDA

View Full Version : Развод.



JahSoldier
02-03-2009, 13:21
Наще са разделени от много време, но сега ще се развеждат и ще се виждам с някаква социална работничка, която ще ме пита някакви неща и да прецени дали ме гледа добре майка ми. Още не сме наясно дали ще идва вкъщи и какво точно ще ме пита. Та за това, някой ако знае моля да ми каже, защото се приятеснявам ..

SolusChristus
02-03-2009, 13:27
Айде още един воин на Йехова..

Jesus
02-03-2009, 13:48
Тя трябва да прецени кой от 2мата ти родители ще се грижи по-добре за теб :)

EarthShaker
02-03-2009, 15:46
Айде още един воин на Йехова..

прие го лично :lol:

w0sh
02-03-2009, 15:49
Ще те пита дали майка ти упражнява сексуален тормоз върху теб.

Lucho
02-03-2009, 16:07
Стига глупости, "Свидетели на Йехова" и семеен развод си нямат нищо общо ! Ами ще те пита как се държат с теб,кой повече ти харесва,как живеете...все общи работи :)

ScionOfStorm
02-03-2009, 16:09
хахахахах, уочърите, хах :lol:

Lucho
02-03-2009, 16:12
винаги съм си мечтаел наште да се разведат,уви! :?
Е,да,тогава имаш повече свободия... :D

MostHated
02-03-2009, 16:28
нашите се разведоха когато бях на 12... много ми беше "яко"
пропуших... после спрях.

сега стм на 17 и ми е през кура всичко.

GbSy
02-03-2009, 17:05
Нашите като се разведоха бях много малка и не са ме питали такова нещо. Въпреки всичко, щях да избера майка си. Обаче ако баща ти се държи по-добре с теб, разбираш се с него повече и т.н., избери него и така. Просто кажи как се чувстваш или поговори с родителите си.

hottie
02-03-2009, 17:40
Това, което трябва да знаеш е, че социалният работник не е там, за да ти навреди, а напротив - за да ти помогне. Така, че няма от какво да се притесняваш. Тя няма толкова да се интересува от това, колко добър родител е майка ти или баща ти, а по-скоро дали се справяш с новината, дали го приемаш "добре"(не изпадаш в депресия и отчаяние) и т.н. Просто в случаят иска да се увери как си ти, понасяш ли новината. :)

silky92
02-03-2009, 18:47
Няма защо да се притесняваш ,и аз съм говорила със социална работничка ,когато нащте се развеждаха ,и ме пита съвсем нормални въпроси ,и дори мога да кажа ,че ми е помогнала

Pliok0019
02-04-2009, 07:22
Наште се разделиха като бях на 2-3 и си нямам идея какво да е имаш двама родители, коитото са заедно...Семейство съм гледала само по американските филми :D Никой не ме е питал нищо, просто останах при майка ми. Всъщност баща ми не ме искаше.

cherinka
02-04-2009, 11:32
Както и да го гледаш ще имаш право на избор.
Никой, освен теб (поне ако не се вземат крайни мерки) няма д аможе да ти наложи и да ти каже при кой точно ще останеш.
Ще е хубаво ако още сега си решил/а при кой желаеш да останеш, да си наумиш най-много да го хвалиш пред социалната работничка, за да не вземе да се изпуснеш нещо, което не трябва и да стане обратното на това, което искаш. 8-)

mmKamm
02-04-2009, 13:00
Наще са разделени от много време, но сега ще се развеждат и ще се виждам с някаква социална работничка, която ще ме пита някакви неща и да прецени дали ме гледа добре майка ми. Още не сме наясно дали ще идва вкъщи и какво точно ще ме пита. Та за това, някой ако знае моля да ми каже, защото се приятеснявам ..
и наще са разведени...мен що не са ме питали такива неща... :o не е чесно,..