PDA

View Full Version : ..Истината,а след това развалено приятелство ?!



balu4ka
02-03-2009, 13:38
Незнам какво стана...защо се развиха така нещата.Толкова ли е лошо да кажеш истината на някой..и след това ти да си виновния.СЛед упреците от "най-добрата ми приятелка" за това,че съм егойстка и т.н.Не можех повече да продължавам така.Днес както никога седях в училище междучасието слушах музика и четях една книга..получих СМС от нея...с това каква приятлка съм била и т.н...да ме обвинява..Защото е в нов клас срешна еднаа от леките и започна да се разваля...Еее всеки си изибира пътя нали?!Познават се от 4 месеца ,а вече много я обичала и т.н..знаела,че тя няма да я изостави били си 3-те много добре.Спряла да ми вярва.И всичко като малките деца се разви.Познавам едно момче от 2 -години преди имахме нещо ако може така да се нарече,но спря да ми пука,защото той е от онези големите играчи."Най-добрата ми приятелка "ми каза,че таяя същатата която днес ни скара е тръгнала с момчето преди време.Тя си мислеше,че аз още изпитвах нещо силно към него,но грешеше.За мен всичко си имаше граници...Тая същата нейната нова приятелка е пълна курва тръгна с момчето за да дразни бившия си,който не си поплю и я остави.Не от толккова,желание...Момчето ме молеше да му кажа какво е казвала тя..на приятелката ми и тя какво ми е казала на мен.Мълчах ..мълчах,но толкова лоши неща бях чулла и ги държах у себе си..казах му.той като разбра не можеше да повярва..Караха се...най-добрата ми приятелка разбра,че съм му казала..и почна да ме упреква и тя същичч ден и казала,че той бил казал,че онази е "пикла"...я го скъса и какво пак аз виновната.Докато,четях СМС..незнам какво ми стана обърна ми се света.Сълзи почнаха да се стичат от лицето ми ...не можех да скрияя разочарованието и болката...от класа ми почнаха да ме утешават" Как може това да наричаш приятел..някой и обърна малко внимание и тя литна..и как може да се съмнява в теб..?!"Ден след рожденияя ми ден ии ..всичко рухна..какво ли не направих заради нея,а тя така да постъпи...Сдобрих я с приятеля и миналата седмица,всико напраих нали за това са приятелите.. :?
Аа тя даа направи всичко заради няква..която познава от 4 месеца,развали с години приялството ни..А аз разбрах що за лайно е оная ,приятелаката ми е адски внушаемия човек ,а онази маниполатора...който я познава по отдвана ..знае какво представлява..и само лоши неща съм чувала за нея :| Исках да кажа на приятелката ми,че е тръгнала в лоша посока..но след това има ли смисал?!....


Е исках само да споделя..просто нямаше на кого :cry: :cry:
А според вас това приятелка ли е ?

Hilary_
02-03-2009, 13:45
Охх мила не ти е лесно... :( Ами не не ти е приятелка...в днешно време рядк осе намират истински приятели... :? Жалко е но факт... моите приятелк иса нещо подобно...не им пука за никой ясвка гледа себе си и каква полза да в=има от другата... на никой не му пука че да кажем аз съм ужасно тъжна...всяка гледа всичк ода излее на мен а никой не иска мен да ме изслуша... казвали са ми много пъти че съм мн добре приятелка ноо аз явно не намирам истинската приятелка за мен... :? Предлагам ти да я остваиш твоята "приятелка" и тя сама да види какво е без теб ще се осъзнае късно... :? Намери нови познати... внимавай с кого се сближаваш... гледай да не те наранят... ии така! :wink: Успех ти желая! :wink:

vesSynkaa
02-03-2009, 13:49
Ооох горкичката (hug) .. :( Разбира се , че не е приятелка , но с повечето момичета става така .. Имам една приятелка и тя е в същата ситуация .. :( Като отидат в друго училище и им порасват работите на всички .. :( Но нека си ходи с новата и приятелка , остави я .. Рано или късно тя ще разбере , че е изгубила единствената си добра приятелка .. :) Преглътни го , излизай навън с момичетата от класа ти , разхождайте се , ходете по кафенца ала бала и ще се разведриш .. :) Спокойно всичко се връща :) :-)

slun4ice_90
02-03-2009, 14:07
Разбирам те напълно....И аз се скарах с една фр-ка....Защото се опитах за пореден път да й помогна..И да й дам съвет...Щяло е да й се случи най-лошото и аз изтръпнах...Докато ми разказваше...После й се накарах и..стана една...Сега се сърди... :? Винаги съм й помагала и съм правила всякакви жертви за нея...А,тя... :-o

fc
02-03-2009, 14:54
И ръцете му се превърнаха в гребла...

ifkataAa
02-03-2009, 15:57
Горката..страшно е трудно, когато изгубиш дългогодишен приятел.Преди две седмици, една от моите най-най- добри приятелки ми каза, че за нея съм нищо, с голямо "Н". Почувствах се ужасно.Напълно разбирам как се чувстваш.Ако имаш гадже, излизай по-често с него.Гледай да не оставаш дълго сама във вас.Ходи по кафета а у, все пак нямаш само една приятелка, а ако това момиче не осъзнава колко предан човек е имала до себе си, след време като го осъзнае единственото нещо, което ще получи е БОЛКА И РАЗКАЯНИЕ !

.. DeViL mAy CrY ..
02-03-2009, 16:42
Знаеш ли и аз съм в такава ситуация,но само че от милалата година.Моята приятелка само че е една надувка и се мисли за голямата работа.
Замисли се какво губиш и какво печелиш.Има ли симиъл да продължавашд аи вярваш и да даваш всичко всамо и само да сте в добри отношения,а тя да постъпва по този начин.В един момент ще усъзнаеш,че без нея найстина ще ти е по-добре.Ако имаш прителка в училището например,на която да можеш да вярваш и разчиташ,че ти е и по лесно.Преди аз мислех,че няма да мога да преживея това че се скарахме,сега сме само на здр и как си говорим си общи неща.Има хора който биха дали много за да са ти приятели.Погледни го така ти си оставаш ти,докато тя затъва.В един момент ще остане само тя и оная другата и приятелка.Найстина много е тежко да загубиш дългогодишно приятелство.Може би това е най-добре,за да не те замъкне с нея.Успех,дръж се така сякаш не ти пука,не и показвай че ти е гадно :)

balu4ka
02-03-2009, 18:21
ами какво стана тази вечер в скайп ми писа..дълго и проточено стихотворение ;)"znaesh li kfo takav chovek kato tebe ne sam poznavala..da laje za shtqlo i neshtqlo nai dobrata si priqtelka.toi prati na neq cqlata vi hron za meseca i nqmashe nikfi pikli ili drisli..Obichala sam te da ama na teb ne ti e pukalo i na malkototo ti prqasche shtom me izlaga zaradi edno momche koeto ne moje da bade tvoe!Zashto trqbva da si egoist i da mu pravish loshoto..zashto da ne e shtastliv pone s edno momiche!Ne sam poznavala takav licemer da laje sichkite podred i nakraq da se izkarva angelche ne chulo i ne vidqlo..za da mu e izgodno samo na nego pak drugite kfo da go duhat!I kfo mislish si che kato gi skarash toi sh doide pri teb e mn se lajesh..mojeshe da ne mislish samo za sebe si ami malko i da badesh razumna shtoto ne az shte sajalqvam che sam te izgubila shtoto nishto ne gubq ami ednin chovek koito sh me laje dori da bqh na mqstoto na dariq a az mojeshe i da sam do teb ako ne bqh razbrala kfa si"

Как да се почувствваш след това като одарен с мокар парцал.За какво бях виновната аз...тя си мисли неинитe работи.Пък аз казах истината.Това,че на приятелката и не и изнася си е нeйн проблем...!.Казах и някой неща който не ии изнасяха и ме блокира.С момчето се здърпахме ..успя да ни скара и това е за да спаси себе си..найстина ми беше казал онова и сам си призна, но късно.Блокирах и него...Писна ми,чесно боли ме все едно сърцето ми е отишло чак в гърлото..
За това,че тя повярва на другите,но не и на мен...Защо ли ...защото е такава.Най-добрия ми приятел беше до мен и едно момиче от което най-малко оччаквах..мисля да загърбя всичко и да продължа напред.. :? BTw в нов клас съм,но се оказаха свястни хорицата ...

beachy_bunny
02-03-2009, 18:49
мисля да загърбя всичко и да продължа напред.. :? BTw в нов клас съм,но се оказаха свястни хорицата ...
Това ще е най-правилното решение ... Успех :-)

Boyd
02-03-2009, 20:15
Ми тя не ти е била приятелка !?

Аз на единствената си приятелка, вероятно, винаги съм й казвал к'вото мисля и тя е искала. Може да й стане гадно, но ми се цупи точно 2 минути и й минава. Да не говорим, че понякога и аз се права на луд и тя идва да ми се мазни и лигави.

Намери си приятел/ка и не я мисли тая толкоз!

MoHuTo
02-03-2009, 20:35
Миличка не се занимавай повече с това момиче. Знам, че ти е гадно и се чувстваш предадена, но такъв е живота. Остави я да се "обича" с другото момиче и гледай напред. Живота е пред теб, такива като нея ги има много. Един ден тя ще се осъзнае, но ще е късно. :)

Lady_AMG
02-03-2009, 21:00
Няма смисъл, тя не струва. Но да знаеш, щом ти пише постояно значи и пука.. и то много!

UnHappyy
02-03-2009, 21:25
ами какво стана тази вечер в скайп ми писа..дълго и проточено стихотворение ;)"znaesh li kfo takav chovek kato tebe ne sam poznavala..da laje za shtqlo i neshtqlo nai dobrata si priqtelka.toi prati na neq cqlata vi hron za meseca i nqmashe nikfi pikli ili drisli..Obichala sam te da ama na teb ne ti e pukalo i na malkototo ti prqasche shtom me izlaga zaradi edno momche koeto ne moje da bade tvoe!Zashto trqbva da si egoist i da mu pravish loshoto..zashto da ne e shtastliv pone s edno momiche!Ne sam poznavala takav licemer da laje sichkite podred i nakraq da se izkarva angelche ne chulo i ne vidqlo..za da mu e izgodno samo na nego pak drugite kfo da go duhat!I kfo mislish si che kato gi skarash toi sh doide pri teb e mn se lajesh..mojeshe da ne mislish samo za sebe si ami malko i da badesh razumna shtoto ne az shte sajalqvam che sam te izgubila shtoto nishto ne gubq ami ednin chovek koito sh me laje dori da bqh na mqstoto na dariq a az mojeshe i da sam do teb ako ne bqh razbrala kfa si"

Как да се почувствваш след това като одарен с мокар парцал.За какво бях виновната аз...тя си мисли неинитe работи.Пък аз казах истината.Това,че на приятелката и не и изнася си е нeйн проблем...!.Казах и някой неща който не ии изнасяха и ме блокира.С момчето се здърпахме ..успя да ни скара и това е за да спаси себе си..найстина ми беше казал онова и сам си призна, но късно.Блокирах и него...Писна ми,чесно боли ме все едно сърцето ми е отишло чак в гърлото..
За това,че тя повярва на другите,но не и на мен...Защо ли ...защото е такава.Най-добрия ми приятел беше до мен и едно момиче от което най-малко оччаквах..мисля да загърбя всичко и да продължа напред.. :? BTw в нов клас съм,но се оказаха свястни хорицата ...


е не понасям такива хора...дето се имат за всезнаещи и.. благородни ии добрички...нека бъдели щастливи .. за мен "приятелката ти " не е толкова кофти приятелка ..колкото е плиткомозъчна и безхарактерна и оставя да я манипулират ..за кфо ти е такъф човек ...може да звучи оптимистично ,обаче след време ще се усети като я преебът и нея..намери си др фр..нали си в нов клас..хич да не ти пука :X трябва да свикнеш да се отказваш от такива хора ...приятел-лайно .. :-x :-x

sexy89
02-04-2009, 06:15
Мила наистина се почувствах зле от тази история, щото по-голяма болка от предалтелството и то от приятел няма. Мен са ме предавали много пъти и вече няма на кой да вярвам, освен на моя приятел. Просто вече всичко е прекалено сбъркано в тоя свят. Много рядко се срещат истински приятели, пожелавам ти успех от тук нататък. :-)

Slawi92
02-04-2009, 06:53
digni glavata i produljavai na pred ostavi gi da si troshat glavite sled vreme she se usetat i 3mata che si bila prawa i nai veche "priqtelkata" i she sujalqva ama she e kusno shtom si v now klas spriqteli se s nqkoi ot tqh i zareji minalo spomnqi si samo hubavite momenti i towa digash glavata i produljavash inache she produljat da te machkat towa e jivota bolka radost sulzi usmivki trqbva da se borim i da ne se predavame davai samo na pred s dignata glava :):):):):):):):)

Stan4o123
02-04-2009, 08:09
digni glavata i produljavai na pred ostavi gi da si troshat glavite sled vreme she se usetat i 3mata che si bila prawa i nai veche "priqtelkata" i she sujalqva ama she e kusno shtom si v now klas spriqteli se s nqkoi ot tqh i zareji minalo spomnqi si samo hubavite momenti i towa digash glavata i produljavash inache she produljat da te machkat towa e jivota bolka radost sulzi usmivki trqbva da se borim i da ne se predavame davai samo na pred s dignata glava :):):):):):):):)

to4no taka... :P

NeonBlack
02-04-2009, 09:18
Да бе, продължавайте да я окуражавате тая порта! Горката тя, миличката, неразбраната..

Защо си говорила с момчето? Защо си му казала всичко, което твоите "приятелки" са ти споделили? А?

Нали не чувстваш нищо към него?
Нали той е "голям играч", няма да го наранят лапешки истории?
Нали всичко ти е било казано от най-добрата ти приятелка?

Ае, тъпа овца, не знае кога да си трае и да не си отваря голямата уста за щяло и нещяло. К`вото си надробила, това ще сърбаш..

sexy89
02-04-2009, 10:00
Да бе, продължавайте да я окуражавате тая порта! Горката тя, миличката, неразбраната..

Защо си говорила с момчето? Защо си му казала всичко, което твоите "приятелки" са ти споделили? А?

Нали не чувстваш нищо към него?
Нали той е "голям играч", няма да го наранят лапешки истории?
Нали всичко ти е било казано от най-добрата ти приятелка?

Ае, тъпа овца, не знае кога да си трае и да не си отваря голямата уста за щяло и нещяло. К`вото си надробила, това ще сърбаш..

1. Защо я обиждаш така, не мисля, че е необходимо
2. Защо да не каже на момчето след като оная "приятелка" се е държала като кучка,ааайдее такива приятелки мерси ...

gabi_94
02-04-2009, 11:12
и на мен на скоро ми се случи нещо подобно - момичето на което държах най-много, с което се познавам от 5 години ме игнорира напълно заради новите си "елитни'' и к*рволясали приятелки и кво, сега сме на здравей и чао :x :? ядосвах се отначало, още преди беше тръгнала да се променя към по-лошо, казвах и, но тя не та не, така че ми писна вече, да си гледа работата...ти също трябва да забравиш за приятелката си, ще намериш нови приятели, да не ти пука за предателите

PeopleAlwaysLeave
02-04-2009, 11:26
И ти също като мен си от хората, които обичат да си казват мнението директно - не знам дали е положителна или отрицателна черта, но е факт, че го правя и не съжалявам. Обичам да съм искрена с хората и да им казвам в прав текст това, което мисля за тях - друг е въпроса, че на болшинството не им изнася тъй като в повечето случаи важат думите "Истината боли!"... Не мисля че си направила грешка като си казала на момчето.
Колкото до приятелството - боли, когато те предаде човек от когото най-малко си очаквал, но за жалост истинтските приятели са много малко и доста често се получава така че сме наранени и предадени... Не смятам, че твоято приятелка е тъпа просто може би е много наивна и се оставя лесно да бъде манипулирана... А и при две приятелки се появи трета винаги отношенията се изострят... Не съжалявай за нищо - един ден това момиче ще се опомни и тя ще е тази, която ще съжалява, че се е държала толкова глупаво с теб. Знам, че те боли, но вдигни главата горе и продължавай напред - излизай с други хора, забавлявай се и гледай напред. Тепърва в живота си ще се сблъскваш с много по-лоши хора ;)

LittlePrincess
02-04-2009, 11:59
Когато се запознаеш с нов човек, с който прекарваш по 90% процента от времето си е нормално да станеш като него и да му ходиш по задника. С какъвто се събереш - такъв ставаш. Имах подобна случка. Едната от 2те ми най - добри приятелки ми се разсърди, защото след като започна годината и бях в нов клас аз излизах само с тях, не и се обаждах да излизам с нея и накрая се скарахме. Много плаках. Е, сега сме си пак заедно. Ние сме от хората, за които 10 години приятелство не е нещо, което да се развали за 1 ден. Но явно твоята ' приятелка ' не мисли така. Не виждам какво друго можеш да направиш освен да я оставиш. Колкото и трудно да е това.

balu4ka
02-04-2009, 14:14
Да бе, продължавайте да я окуражавате тая порта! Горката тя, миличката, неразбраната..

Защо си говорила с момчето? Защо си му казала всичко, което твоите "приятелки" са ти споделили? А?

Нали не чувстваш нищо към него?
Нали той е "голям играч", няма да го наранят лапешки истории?
Нали всичко ти е било казано от най-добрата ти приятелка?

Ае, тъпа овца, не знае кога да си трае и да не си отваря голямата уста за щяло и нещяло. К`вото си надробила, това ще сърбаш..

хмм нещо грубо ще си говорим аа?!
Знаеш ли никой не ми беше казал,да не му казвамн..направих това което щях да направя и с друг човек,да кажа истината!Аз си го изсърбахх ама и тя ще си сърба.!атни се и ти,защо тогава същич ден тази мояя приятелка казала на пиклата всичко което и споделих а?
Кво ме упрекваш..толкова те знам и тебе.Не ме познаваш тъй,че си замълчи ;)

euph0ria
02-04-2009, 15:23
Ще ти кажа само: "Всичко се връща." Колкото до "приятелката ти".. хм,добре си постъпила.Горе главата и успех. :)

cve7ence7y
02-04-2009, 15:23
И на мен ми се случи нещо подобно преди 3 години разбирам те но нали знаеш в повечето случеи приятели докато имат нуйда от теб всичко ще мине и замине

vesSynkaa
02-04-2009, 18:17
точно така :) нов клас ,нови хора :) зарежи надутата мисс нека продължава да се прави на такава :? .. :-) :-)