PDA

View Full Version : Курсове По Английски



kasokoska
02-03-2009, 14:13
Здравейте, на всички! Тук съм за да ви помоля за мнението ви относно училищата по английски в Пловдив.Днес направих малка обиколка.Минах през "Европа", "A.L.I.S" и "Maximum".Не знам на кое да се спра.Чух различни отзиви и за трите, както и за Британика, където още не съм питала за условията им.


Моля, ако някой има наблюдения да сподели...За мен парите нямат никакво значение искам само да съм сигурна, че ще получа най-доброто, а няма просто да си губя времето с учители, които не са особено добри или само плямпат като папагали. Главната ми цел в момента е взимането на сертификати, които наистина имат някаво значение извън България.


Друго, което исках да ви попитам е дали е по-добре да си в група или е по-добре самостоятелно?


:)

WooDy
02-03-2009, 14:30
Ходил съм на епропа 8 години.
Най - доброто даскало
http://www.europeschools.net/images/img_plovdiv_school.jpg
:-) :-) :-)

vikc
02-03-2009, 15:32
Аз също учих в "Европа" 9 години и завърших всички възможни нива. Много съм доволен и даскалите са на много добро ниво. :) Има и изпити за сертификати. Най-добре разпитай. Относно дали е по-добре да си сама или в група. Групите са малки-около 15 души, но е много забавно.Правят се всякакви дискусии и т.н. Ако нещо друго те интересува питай. :)

kasokoska
02-03-2009, 18:16
Мерси за мненията до тук. :)




vikc, не знам защо но 15 души ми се виждат множко :D

DjBaloon
02-03-2009, 18:19
начи аз съм в максимУм,не знам далие този за които ти говориш,намира се близо до агенцията по вписванята,не е нещо луксовно и т.н.т като тия от британика,AVO но е забвано,готино е,предимстовото е че групите са по 5-6 човека и има възможност за обръщане внимание на всички :)
докато при повечето курсове групите са по 20 човека и се препуска и кой-квото разбрал