PDA

View Full Version : Защо момчетата харесват..



aymar
02-03-2009, 14:52
Защо според вас момчетата харесват естествената красота? Миналата седмица котката ми бръкна в окото и не мога да се гримирам сега :D ии днес гаджето ми ми каза "Не се гримирай така си по- красива, естествена.." :oops: и не е единственото момче което съм забелязала, че обича естественото, а не ония мацки с 10 пласта пудра, ФДТ, сенки, моливи, червила и тн и тн ... :oops: Да вярно е, красиви са някой..но все пак момчетата искат естественото?? :-| :-|

Adwokat
02-03-2009, 14:54
защото тез с 10тона грим мязат на курви... се пак надали някой момче иска приятелка курва...

billytalent
02-03-2009, 14:54
Абе те все така казват,а пък като мине по улицата някоя мацка нацапана като за световно очите им да има как ще изхвърчат :-D

Armeika
02-03-2009, 14:55
Понякога гаджето ти може да излъже че те харесва естествена и да не се гримираш че ти е по хубаво. Нали се сещаш защо?! :-|

Sissy90
02-03-2009, 14:57
Аз не мисля, че с много грим момичетата са по-хубави. Леко подчертаване на това, което имаш - черен молив, черна спирала и гланц например, изглеждат по-добре от силни сенки, цветна спирала и ярко червило.

aymar
02-03-2009, 14:57
Понякога гаджето ти може да излъже че те харесва естествена и да не се гримираш че ти е по хубаво. Нали се сещаш защо?! :-|

?????

Armeika
02-03-2009, 14:58
защото тез с 10тона грим мязат на к**ви... се пак надали някой момче иска приятелка к***а...

Моля???? :lol: На к**** ли? :lol: Това изобщо не е вярно! Всичките ми приятелки се гримират (и аз също) и определено не приличат на к**** мога да кажа че даже е по хубаво с грим подчертаваш много неща... така че недей да говориш тъпотий! ;)

Jesus
02-03-2009, 15:01
не си ли естествено красива и със 1 000 000 тона няма да станеш, 1 фин грим може, но като прекалиш и сложиш много наистина ставаш kypва :?

Armeika
02-03-2009, 15:01
Понякога гаджето ти може да излъже че те харесва естествена и да не се гримираш че ти е по хубаво. Нали се сещаш защо?! :-|

?????

Погледни мнението на billytalent и ще разбереш защо ;) :-)

marjesa
02-03-2009, 15:09
Искат естствено защото .... като я погледнат сутрин искат да са потготвени :D

cherrypezz
02-03-2009, 15:55
Не всички момчета харесват "естествените".
Но ти все пак се радвай :D

ifkataAa
02-03-2009, 16:01
Според мен всяко момиче трябва да се гримира, за да подчертае женственоста си.Естествено не с по един тон глупости и евтина козметика :? Лично аз си слагам само фон дьо тен, черен молив, спирала и някакъв гланц.Не се мацам със сенки, цветни моливи и прочие ... не искам да приличам на новогодишна елха, въпреки, че има момичета на които им отива, но тези индивиди се броят на пръсти :)

3oPuTy
02-03-2009, 16:06
защото тез с 10тона грим мязат на к**ви... се пак надали някой момче иска приятелка к***а...

Моля???? :lol: На к**** ли? :lol: Това изобщо не е вярно! Всичките ми приятелки се гримират (и аз също) и определено не приличат на к**** мога да кажа че даже е по хубаво с грим подчертаваш много неща... така че недей да говориш тъпотий! ;)
Хах заблудена душице,Адвоката хич не говори тъпотиИ ;)
Всяко момиче,колкото и да се старае да изглежда добре започва да прилича на курва след 2-3 пласта ФДТ (в повечето случаи не добре нанесен),много черен молив,2 слоя спирала,тежки сенки (брез ДЕНЯ) и някое червило,което не подхожда на случая :smt078
А ти щом се гримираш с 2-3 тона (да не кажа 10,както се уточнява Адвоката) и се харесваш така ... Значи си доста заблудена :?


А иначе не мисля,че има момче,на което не би му харесал някакъв лек грим :) Малко гланц,леки сенки (нещо телесно или бледо),лека спирала и мааалко черен молив,колкото да се подчертаят очите :) Нооо определено не би им се харесало момичето до тях да е с 2 тона ФДТ или пудра и като го целунат (в случая по бузата ... примерно) и да усетят вкуса на ФДТ-а :smt078


Освен това ако едно момиче притежава естествена красота е напълно нормално да я харесват и без грам грим ;)

Jesus
02-03-2009, 16:21
Малко гланц,леки сенки (нещо телесно или бледо),лека спирала и мааалко черен молив,колкото да се подчертаят очите :)
А то се казвало лек аз мислех че е фин :D

CryForMe
02-03-2009, 16:45
само да не се избиете ся как по-хубаво - със или без грим ...
по темата - щото не искат като я погалят по лицето пръстите му да останат на бузата й или обратно - бузата й да остане по пръстите му, кой кат го кефи

mysterious93
02-03-2009, 17:05
защото тез с 10тона грим мязат на к**ви... се пак надали някой момче иска приятелка к***а...

Моля???? :lol: На к**** ли? :lol: Това изобщо не е вярно! Всичките ми приятелки се гримират (и аз също) и определено не приличат на к**** мога да кажа че даже е по хубаво с грим подчертаваш много неща... така че недей да говориш тъпотий! ;)
Хах заблудена душице,Адвоката хич не говори тъпотиИ ;)
Всяко момиче,колкото и да се старае да изглежда добре започва да прилича на к***а след 2-3 пласта ФДТ (в повечето случаи не добре нанесен),много черен молив,2 слоя спирала,тежки сенки (брез ДЕНЯ) и някое червило,което не подхожда на случая :smt078
А ти щом се гримираш с 2-3 тона (да не кажа 10,както се уточнява Адвоката) и се харесваш така ... Значи си доста заблудена :?


А иначе не мисля,че има момче,на което не би му харесал някакъв лек грим :) Малко гланц,леки сенки (нещо телесно или бледо),лека спирала и мааалко черен молив,колкото да се подчертаят очите :) Нооо определено не би им се харесало момичето до тях да е с 2 тона ФДТ или пудра и като го целунат (в случая по бузата ... примерно) и да усетят вкуса на ФДТ-а :smt078


Освен това ако едно момиче притежава естествена красота е напълно нормално да я харесват и без грам грим ;)

:razz: e da ama tiq "kurvi" si gi 4ukat i ne s eoplakvat nali..i boje dokude se e stignalo..da se opredelq edno momi4e kurva li e ili ne spored grima..ina4e za prez denq pone malko spirala..ne mislq 4e se gubi estestvenata krasota :D taka 4e moje :P abe ne vseki ima estestvena krasota kvoto i da si govorim :D prosto nqkoi mom4eta sa mili ; }

Jesus
02-03-2009, 17:06
Ами Хриси аз си мисля че си сладка :) и не ти трябва грим :)

Adwokat
02-03-2009, 17:06
защото тез с 10тона грим мязат на к**ви... се пак надали някой момче иска приятелка к***а...

Моля???? :lol: На к**** ли? :lol: Това изобщо не е вярно! Всичките ми приятелки се гримират (и аз също) и определено не приличат на к**** мога да кажа че даже е по хубаво с грим подчертаваш много неща... така че недей да говориш тъпотий! ;)

Моля???? :lol: Прочети ми пак хубаво коментара и тогава ме цитирай.. явно не можеш да асимилираш моя коментар... така че недей да говориш тъпотий малка госпожице.... ;)

diva4e92
02-03-2009, 17:09
Аз определено съм за съвсем лекия грим, а именно спирала, молив за очи и гланц...Все пак целта е да подчертаеш всичко хубаво, което притежаваш и да го направиш още по-готино, а не да съсипеш цялата си красота с някъф тежък грим като ФДТ и т.н...Те са само за специални случаи и вредят на кожата при всекидневна употреба

galenata
02-03-2009, 17:13
Аз определено съм за съвсем лекия грим, а именно спирала, молив за очи и гланц...Все пак целта е да подчертаеш всичко хубаво, което притежаваш и да го направиш още по-готино, а не да съсипеш цялата си красота с някъф тежък грим като ФДТ и т.н...Те са само за специални случаи и вредят на кожата при всекидневна употреба
Ммм зависи.. аз си ползвам качествен фон дио тен и изобщо не ми е навредил на кожата,а напротив откакто го ползвам кожата ми стана по-гладка и нямам никакви пъпки...

chelsea
02-03-2009, 17:20
защото не искат някоя хубава сутрин да се събудят с крокодил до себе си, затова.
аз лично в повечето случаи използвам само малко коректор и 1 много тънък слой фон дьо тен за равномерен тен и толкова.

SoFarSoG00d
02-03-2009, 17:24
Моето гадже ме харесва без никакъв грим и вечно ми повтаря,че съм по-красива и чаровна без грим.Всички мои приятели са момчета и харесват момичета без грим и някакви специални прически.Ние момичетата ,под влияние на какви ли не моди,тенденции и не знам какво си сме забравили,че сме красиви такива каквито сме.Признавам си,че нямам нужда ,но клепам и спирала,черен молив,поняога фон дьо тен и тонове червило и аз не знам защо....може би суетата ми е в повече,а не трябва да е така.От скоро време пък реших да не слагам нищо по лицето си и гаджето ми ме харесва много повече така ,а и другите момчета....може би с тези гримове сексапилът нещо се губи под слоевете.

MaGBiG
02-03-2009, 17:24
И аз съм за лекия грим (малко черна спирала, леко с моливче и червилце или гланц). А и за момчетата: има някои мои познати дето наистина харесват естественото, но като видят някоя с големи цици и задник, напудрена и оцветена, им падат ченетата. Лошото е, че някои не гледат вътрешната красота... Все пак мисля, че наистина има много момчета, които не харесват гримираните какички ... :) *** От коментарите по-нагоре подкрепям мнението на Адвоката. :)

zWezdichkaaa
02-03-2009, 17:28
Зависи...някой наистина прекаляват с грима и приличат на ку*ви, а като ги гледам и от 12-годишни почват... :?
Пък и едно момиче, за да се определи за наистина красиво, трябва и без грим да изглежда добре. :)
По-добре без никакъв грим, отколкото с тонове пудра,сенки,фдт и кво ли още... :?

mysterious93
02-03-2009, 17:43
Ами Хриси аз си мисля че си сладка :) и не ти трябва грим :)

ms :P

SoFarSoG00d
02-03-2009, 17:45
Зависи...някой наистина прекаляват с грима и приличат на ку*ви, а като ги гледам и от 12-годишни почват... :?
Пък и едно момиче, за да се определи за наистина красиво, трябва и без грим да изглежда добре. :)
По-добре без никакъв грим, отколкото с тонове пудра,сенки,фдт и кво ли още... :?
Напълно съм съгласна с теб,гримът е за подчертаване на чертите или прикриване на някой недостатък,но и аз съм против това 12 годишни момичета да се клепат без да се съобразят с това,което се вижда на огледалото.

Armeika
02-03-2009, 19:55
защото тез с 10тона грим мязат на к**ви... се пак надали някой момче иска приятелка к***а...

Моля???? :lol: На к**** ли? :lol: Това изобщо не е вярно! Всичките ми приятелки се гримират (и аз също) и определено не приличат на к**** мога да кажа че даже е по хубаво с грим подчертаваш много неща... така че недей да говориш тъпотий! ;)
Хах заблудена душице,Адвоката хич не говори тъпотиИ ;)
Всяко момиче,колкото и да се старае да изглежда добре започва да прилича на к***а след 2-3 пласта ФДТ (в повечето случаи не добре нанесен),много черен молив,2 слоя спирала,тежки сенки (брез ДЕНЯ) и някое червило,което не подхожда на случая :smt078
А ти щом се гримираш с 2-3 тона (да не кажа 10,както се уточнява Адвоката) и се харесваш така ... Значи си доста заблудена :?


А иначе не мисля,че има момче,на което не би му харесал някакъв лек грим :) Малко гланц,леки сенки (нещо телесно или бледо),лека спирала и мааалко черен молив,колкото да се подчертаят очите :) Нооо определено не би им се харесало момичето до тях да е с 2 тона ФДТ или пудра и като го целунат (в случая по бузата ... примерно) и да усетят вкуса на ФДТ-а :smt078


Освен това ако едно момиче притежава естествена красота е напълно нормално да я харесват и без грам грим ;)

1-во Никаде не съм казала че се гримирам с 2-3тона
2-ро До сега никои не е познал че слагам ФДТ
3-то Има леки сенки които седят много сладко ако се сложат както трябва! ЗА ПРЕЗ ДЕНЯ!
5-то в случая ти си заблудения изказваш се прекалено неподготвен

axlbaby
02-03-2009, 20:24
Аз се гримирам в много редки случаи.Не ми се иска да си скапвам кожата от малка.Пък и не мисля,че да си якоо яко нагримьосан те прави красив,напротив някои момичета заприличват на травестити,че и по-зле.Всичко прекалено е грозно :)

Axe_vs_Sword
02-03-2009, 20:26
Хахах... винаги съм казвал на гримираните момичета, че приличат на вещици :mrgreen:
Относно защо харесвам естествената красота - името си говори.

Serendipitys
02-03-2009, 22:10
Какво е "тъпотий" - някакъв химичен елемент ли?

Не харесвам и не одобрявам 15-16 годишните момичета, които си слагат по сто кила грим. Аз на тези години не съм се гримирала, а дори и сега го правя рядко. Слагам единствено молив и спирала, при това не винаги. Предпочитам хората да ме виждат такава, каквато съм, а не маскирана под тонове фон дьо тен, сенки и т.н. Разбира се, няма нищо лошо в лекото и елегантно 'подчертаване на лицето', но не и от малките момиченца, защото просто изглежда смешно.

LiveFlower
02-03-2009, 22:49
Мене,примерно,ще ме е гнус да докосна някоя с два тона ФДТ и той да остане по пръстите ми 8-) Предполагам,че така е и при мъжкия пол.А беее,изобщо естественото си е естествено....и няма база за сравнение с някоя нацапотана кифла ;)

Darkkiss
02-04-2009, 02:15
сигурно щот естествената красота е красота а др-то маска?

bibi90
02-04-2009, 11:27
Казват така,защото повечето момичета ПРОСТО НЕ УМЕЯТ ДА СЕ ГРИМИРАТ,а само се клепат и запраиличват на палячовци!
Не е нормално 14-15 годишни момичета,когато отиват на училище да са с два тона силен грим,който на всичкото отгоре е нанесен адски зле и става смешна картинка :lol:
Има си качествен грим,който ако е съобразен с типа на кожата и се използва в нормални количества,може даже никой да не разбере,че сте с грим :wink:

BrokenInnocence
02-04-2009, 15:38
Когато си си природно грозна колкото и грим да наклепаш не става... Да не говорим, че ФДТ по принцип се използва за прикриване на дефекти... не е всекидневен грим... Освен това, такова животно като "полезен ФДТ няма" каквото и да казват по рекламите, независимо колко е качествен или скъп... Все едно да кажеш, че скъпите преси за коса не ти горят косата, а я заздравяват...

Infinity
02-04-2009, 16:08
не мисля че кифлите които имат по иден тон са особено привлекателни,но ако има съвсем лек грим понякога пък изглежда много свежо,така че просто всичко си зависи от момичето и от това как се гримира и по колко слага от грима

Svalkata
02-04-2009, 16:15
Ми аз по принцип рядко слагам грим и съм що-годе добре. Но понякога си слагам малко молив и накакси става много яко... :-D

SUSSIE
02-04-2009, 16:25
Искат естствено защото .... като я погледнат сутрин искат да са потготвени :D

И аз така мисля 8)

Snuffles
02-04-2009, 19:51
Не знам, честно казано, аз адски рядко се гримирам. Най-много един гланц да сложа, някой път черен молив. Иначе такива като фон дьо тен и тем подобни не ползвам. По темата - всички си имат различен вкус, колкото и банално да звучи. :)

Daniella_
02-05-2009, 06:39
Момчетата наистина харесват по-естественото,на никой не му е приятно косата му да залепне за огромното количество лак за коса,на никой не му е приятно като го целуне гаджето червилото да остане по него...
И да си сложиш само черен молив примерно,гланц и спирала пак е вид естественост.. от където и да погледнем това не е много грим ,даже е малко за някой.

3oPuTy
02-05-2009, 13:48
:razz: e da ama tiq "kurvi" si gi 4ukat i ne s eoplakvat nali..i boje dokude se e stignalo..da se opredelq edno momi4e k***a li e ili ne spored grima..ina4e za prez denq pone malko spirala..ne mislq 4e se gubi estestvenata krasota :D taka 4e moje :P abe ne vseki ima estestvena krasota kvoto i da si govorim :D prosto nqkoi mom4eta sa mili ; }
Айде чети преди да пишеш!!!Казах (а и не само аз),че момичетата с 2 тона грим ПРИЛИЧАТ на курви,а не че са курви!!!





Armeika,щом се гримираш толкова перфектно,как така реши,че Адвоката пише пълни тъпотии?!
При условие,че отговаряш на пост,в който се споменава,че момичетата носещи 10 тона грим приличат на курви ... какво ли може да си мислим за теб?!Щом защитаваш тези подобия на хора (с над 2 тона грим) и твърдиш,че ти и твоите приятелки се гримирате (явно по същия начин,щом не уточняваш как ...) явно хич не съм заблудена ...
2.Вземи се върни във втори клас и научи родовете в българския език,защото определено не съм в мъжки род ...
3.Или сама си противоречиш или начина ти на изказване е под всякаква критика ...:?

fluffka1
02-05-2009, 14:58
и аз не харесвам супер гримосаните шматки, а в случея мисля че гаджето ти просто ти го казва за успокоение ;], все пак малко грим няма да ти е излишен. А относно фон-дьо-тена, смятате ли, че е мн вреден и състарява кожата....и т.н.??????[/b]

Kras4eto_lp
02-05-2009, 19:09
2 тона грим наистина са излишни, а и е доста грозно, но почти всички момичета изглеждат по-хубаво когато си сложат малко молив и спирала просто да се подчертаят хубавите им черти :)

Stan4o123
02-06-2009, 18:43
всъщност аз съм момче и да ви кажа по ми харесват естествените момичета...пък и аз не гледам чак толкова външния вид , а личността... повечето умни момчета и мъже осъзнават , че освен ако не си адската грозница или няква помия , е мн по вероятно да си паднат по теб... аз лично обичам 1 момиче , което е страшно красива за мен , но тя си мисли , че трябва да си слага грим ала бала... ми да хубаво е да има малко , но да гледаш мазната кожа от грима е отвратително!!!

slun4ice_90
02-06-2009, 18:51
Защото според тях сме по-хубави без грим... :-D

Hilary_
02-07-2009, 07:05
Ами да и аз съм го чувала това нещо.. но все пак при всеки е различно... аз съм на мнение че грима е само за леко подчертаване... а не за изграждане на ново лице... :? :? А между другото някои момчета лъжат за това че естественото е по хубаво... понякога не... аз не намеквам специално за теб а по принцип... :wink: Коя на какъвто попадне.. :-D

nesuni
02-07-2009, 09:32
в нащо даскало има едно момиче (металистка) и тя се гримира много хубаво....та.......има едно заблудено чедо от нашия клас което едва ли не иска да е копие на нея и грима който слага и стои толкова грозно( фон-дьо-тена и е с няколко нююанса по тъмен от лицето;сенките и са от магазина по левче и т.н) и си мисли че щом е метал тр. да е различна..... :lol: :-D :-D + не може и да го слага :razz: :razz: така че може да се гримира едно момиче но да може да го прави както трябва и с качествена козметика :)

TellMeYourName
02-07-2009, 13:34
щото не искам мазни петна като ви пипам по лицето :D

а и изглеждате по-хубави без(поне някои :D ) :)

BoRe
02-07-2009, 13:40
Абе тфа че момичетата си ползват редовно грим не ги прави куpви :-)

SoFarSoG00d
02-07-2009, 14:57
Абе тфа че момичетата си ползват редовно грим не ги прави куpви :-)
Зависи от:
1.Възраст
2.Грим
3.Ден ли е или вечер?

Все пак е доста смешно,когато видя по улицата девойки,които още цикъл нямат със 100 тона грим.За всяко нещо си има време и място,както и мярка.Не е нормално деца да клепат всякакви мазила по лицето си.
А има нистина момичета гримирани като магистрални работнички,а не само,че ги има,но те са много.

Sa6iTyYy
02-07-2009, 16:20
Абе не ми харесва кфо пишете..! :x Аз лично без грим не съм нищо особено мясам на някфо детенце,но когато се гримирам ставам по-красива и самата ми физиономия се променя,приличам на по-голяма.Не че съм умряла от 14 годишна да приличам на по-голяма ама се харесвам много повече и самочуствието ми е много по високо,когато знам че съм се гримирала. :)

cherry_lady
02-07-2009, 19:48
х0рата безз гримм са по хубавии :grin: .. поне съдя по менн .. :-D :D

tedsSs
02-07-2009, 20:04
не си ли естествено красива и със 1 000 000 тона няма да станеш, 1 фин грим може, но като прекалиш и сложиш много наистина ставаш kypва :?

УфФф.. е от такива коменти се дразня най-много! Въобще знаете ли какво значи думата курва, че в почти всеки комент я виждам? (Та да поясня- курва е жена която спи с много мъже за по 1 вечер) Това дали имаш 2 или 200 тона грим не може да те определи като курва по какъвто и да е начин. Значи кво майка ми примерно кат обича да си слага грим независимо дали е малко или много за (някой) от вас е курва? Та кво общо има ши*ания грим с значението на думата курва?? :-x :-x :-x

webmast3rche
02-07-2009, 20:19
защото тез с 10тона грим мязат на к**ви... се пак надали някой момче иска приятелка к***а...

merie
02-08-2009, 08:43
Гримът е хубаво нещо, но само когато:
1. Не слагаш 5-6 слоя спирала. Или:
2. фон дю тен, който е далеч от тена на лицето ти (Оо това е убийствено)
3. По очите ти няма килограм грим, който никое нормално момиче няма да сложи дори и вечер
Ми помислете малко: ако някое момче тръгне да ви целува, а вие сте се маскирали като индианец тръгнал на бой, няма ли целия да се омаже във вашя грим??

varnen4e
02-08-2009, 11:37
Защо според вас момчетата харесват естествената красота? Миналата седмица котката ми бръкна в окото и не мога да се гримирам сега :D ии днес гаджето ми ми каза "Не се гримирай така си по- красива, естествена.." :oops: и не е единственото момче което съм забелязала, че обича естественото, а не ония мацки с 10 пласта пудра, ФДТ, сенки, моливи, червила и тн и тн ... :oops: Да вярно е, красиви са някой..но все пак момчетата искат естественото?? :-| :-|

Защото като махнат грима и е плашещо.. по- добре да виждат как изглеждаш в действителност, отколкото да ги стресираш после.

hAshoo
02-08-2009, 11:38
всяко момче гледа първо женското дупе :grin:

varnen4e
02-08-2009, 12:19
всяко момче гледа първо женското дупе :grin:

Да, ама рано или късно стига до лицето... ;)

lilqna323
02-08-2009, 18:17
аз същ0 съм само за лекия грим ( явно е че всеки разбра какав е ) единия гланц и спирала са ми достатъчни ..

safetyMode
02-08-2009, 18:28
аз се придържам към черен молив (само отдолу на окото не 10 метра нагоре и настрани... както и да е), гланц. ФДТ си слагам само ако някоя гадна пъпка ми се е появила

и се пак всички момчета харесват различно.. някой харесват ония намацотените други не

bAbY_lUfE
02-12-2009, 09:28
абе зависи от много неща.....ако едно момиче е хубаво с ФДТ но без ФДТ не е толко добре-ест че ще си сложи ноо...ако едно момиче е хубаво без какъвто и да било грим няма смисъл да се цапа,...а иначе момчетата според мен харесват секъф тип момичета стига да са хубави независимо С или БЕЗ фдт

beretta92sd
02-12-2009, 10:13
И аз харесвам момичета който несе гримират харесвам естествената им красота . Няма фаида от туи да бухат 2 кила грим и накрая да прилича на плашило или на рисувано с пастели момиченце.Наи много малко червило да си сложиш и там нещо друго ама да седи 2-3 часа пред огледалото и да маца като невидяла :) и да си оцвитява лицето като клоун не благодаря . Аз с човек ли излизам или с рисувано човече.

insomnia__
02-13-2009, 18:29
Глупостииииииииии харесвали естествената красота :D Те много знаят какво е красота (говоря за повечето!) .... момчетата обичат като видят някоя МАКСИМАЛНО натокана-нагримосана с 10 тона фон дьо тен,5 кг руш,10 кг сенки,очна линия комбинирана с молив и спирала,на 10 см токчета и с огромните деколтета и тесните сутиенчета,неуспешно натопирани коси - да въздишат по ето такива парцалки...
така че са много малко останали момчета,ценящи естествената красота :)

fashion4etyy
02-13-2009, 19:29
Абе те все така казват,а пък като мине по улицата някоя мацка нацапана като за световно очите им да има как ще изхвърчат :-D

+1
vinagi sum haresval grimirani momi4eta priqtelkata mi vinagi si slaga po mn ot vsi4ko i pak si e hubavaa :oops: :-)

varnen4e
02-14-2009, 09:08
Глупостииииииииии харесвали естествената красота :D Те много знаят какво е красота (говоря за повечето!) .... момчетата обичат като видят някоя МАКСИМАЛНО натокана-нагримосана с 10 тона фон дьо тен,5 кг руш,10 кг сенки,очна линия комбинирана с молив и спирала,на 10 см токчета и с огромните деколтета и тесните сутиенчета,неуспешно натопирани коси - да въздишат по ето такива парцалки...
така че са много малко останали момчета,ценящи естествената красота :)

Не е вярно.. Не знам кой ще го хареса това.. най- верочтно момчетата между 15-18 години... иначе не..

hottie
02-14-2009, 09:33
Моят приятел също ме предпочита без грим :)

sexbomb
02-14-2009, 14:38
Абе те все така казват,а пък като мине по улицата някоя мацка нацапана като за световно очите им да има как ще изхвърчат :-D

aaasdfghjklll
02-16-2009, 18:52
Ами естествено, че приятелите ви ви предпочитат без грим. Аз лично не съм забелязала момчетата да се обръщат след някакви, които не са понатокани. Приятелите ви ви говорят така, защото знаят как сте с грим и без и знаят, че шанса някой да ви забива без грим е минимален. И така на човека му е спокойно...
Бившия ми приятел ми ги дрънкаше такива, колко съм била хубава без грим и тем подобни, че даже и по анцунг да съм излизала пак съм била хубава и тнт., а с момчето, с което излизам сега, един път не помня точно по какъв повод се заговорихме на тази тема относно грима и дрехите и той ми каза така: "Моята жена винаги трябва да бъде желана", демек поддържана, не да ходи като хваната от гората, защото видиш ли имала си естествена красота и да си мисли, че и рошава и негримирана и по вълнен елек да излезе пак ще е много красива, харесвана и желана...

gabri3lla
03-11-2009, 15:33
Абе те все така казват,а пък като мине по улицата някоя мацка нацапана като за световно очите им да има как ще изхвърчат :-D
Мнооооого съгласна :-D

TheNewReligion
03-11-2009, 18:54
От всичките смислени и не до там такива коментари, стигнах до извода, че повече от половината използвате думата "ку*ва" без да се замисляте за реалния й смисъл. Може да използвате всяка друга дума за момиче, което се е нацапало до ушите с грим, но не и тази.

По темата: всяко момче има различен вкус. И все пак не е приятно да гледаш младо момиче намацано до ушите с грим, който дори не е подбран както трябва. Гледката става комична, когато въпросното момиче е на 12 и се клатушка на 10-сантиметрови токчета. За всяко нещо си има време, място и мярка. :)

DisciplineAndOrder
03-11-2009, 19:00
Абе те все така казват,а пък като мине по улицата някоя мацка нацапана като за световно очите им да има как ще изхвърчат :-D
Мнооооого съгласна :-D

наистина ли не разбирате ,или просто се правите?
очите им ше изхвърчат-добре,но защо? и какво според вас биха искали от такава жена?сериозна връзка ли?

такива момичета са за един път и това е.

Shia
03-11-2009, 19:04
Естествения изглед е по предпочитан(по мое мнение) заради лъчезарноста на момичета.Нищо не изпъква повече от другото,момичето изглежда невинно и чисто
Колкото и диво и страстно момиче да иска едно момче,толкова се умилява и от едно невинно и нежно момиче без грим

Както казаха "да не истават пръстите по лицето с ФДТ"
и да не остават със странен вкус в устата
както и многото гланц и червило-То е ("мазно,лепкаво и няма вкуса на ягода,който го пише на опаковката")-Космополитън

therichbitch
03-14-2009, 15:10
защото тез с 10тона грим мязат на к**ви... се пак надали някой момче иска приятелка к***а...

Моля???? :lol: На к**** ли? :lol: Това изобщо не е вярно! Всичките ми приятелки се гримират (и аз също) и определено не приличат на к**** мога да кажа че даже е по хубаво с грим подчертаваш много неща... така че недей да говориш тъпотий! ;)
osven tova kurvata ne e v grima i oblekloto a v povedenieto !!!!
tova 4e edno momi4e se grimira ne zna4i 4e e kurva ili e razhaitana

teenems
03-14-2009, 15:55
защото тез с 10тона грим мязат на к**ви... се пак надали някой момче иска приятелка к***а...

Моля???? :lol: На к**** ли? :lol: Това изобщо не е вярно! Всичките ми приятелки се гримират (и аз също) и определено не приличат на к**** мога да кажа че даже е по хубаво с грим подчертаваш много неща... така че недей да говориш тъпотий! ;)


да ,да естественото е по-хубаво тва ,че ти се мислиш за голямата МАЦКА,която има нужда от грим зца кво ти е ?! Бръчки ли криеш като слагаш фон дю тен :razz:?!! разбивате !ЕСтественоото е 16654545645645456 пъти по-хубаво !

kasidy
03-14-2009, 15:57
Момчетата харесват всичко в мярка. Много ясно, че не искат да ходят с някое зомби ( това си има две страни на страната - грозна без грим и чучуло с ФДТ ) Жените може да са естествени и с грим. Той е да подчертае тяхната красота. Тъй че - иразени очи, "вкусно" изглеждащи устни и нежна кожа - ей тва е мечтата на всяко момче. :D

Това че се заглеждат по чучулата по улиците е щото си правят асоциация с онези пищни "красавици" фолк-певиците с големите цици :D Искат ги за един път и толкоз.

teenems
03-14-2009, 16:08
^
^
^

а наиш кво ми каза един фр !? приятелката му си слагала много гланц и тва го дразнело ! не всички са такива ,ся че вие се мислите за куклички ..

:)

kasidy
03-14-2009, 16:14
^
^
^

а наиш кво ми каза един фр !? приятелката му си слагала много гланц и тва го дразнело ! не всички са такива ,ся че вие се мислите за куклички ..

:)

Под "вкусно" изглеждащи устни нямам предвид гланц. И мен не ми харесва как изглежда това. Малко балсам ( с цвят ако някой иска ) за гладкост и мекота и толкоз!

TiN4iTyYy
03-14-2009, 16:46
защото тез с 10тона грим мязат на к**ви... се пак надали някой момче иска приятелка к***а...

Моля???? :lol: На к**** ли? :lol: Това изобщо не е вярно! Всичките ми приятелки се гримират (и аз също) и определено не приличат на к**** мога да кажа че даже е по хубаво с грим подчертаваш много неща... така че недей да говориш тъпотий! ;)
Хах заблудена душице,Адвоката хич не говори тъпотиИ ;)
Всяко момиче,колкото и да се старае да изглежда добре започва да прилича на к***а след 2-3 пласта ФДТ (в повечето случаи не добре нанесен),много черен молив,2 слоя спирала,тежки сенки (брез ДЕНЯ) и някое червило,което не подхожда на случая :smt078
А ти щом се гримираш с 2-3 тона (да не кажа 10,както се уточнява Адвоката) и се харесваш така ... Значи си доста заблудена :?


А иначе не мисля,че има момче,на което не би му харесал някакъв лек грим :) Малко гланц,леки сенки (нещо телесно или бледо),лека спирала и мааалко черен молив,колкото да се подчертаят очите :) Нооо определено не би им се харесало момичето до тях да е с 2 тона ФДТ или пудра и като го целунат (в случая по бузата ... примерно) и да усетят вкуса на ФДТ-а :smt078


Освен това ако едно момиче притежава естествена красота е напълно нормално да я харесват и без грам грим ;)

съгласна съм с теб

MakeMeLaugh
03-15-2009, 11:57
Абе те все така казват,а пък като мине по улицата някоя мацка нацапана като за световно очите им да има как ще изхвърчат :-D
Мнооооого съгласна :-D

наистина ли не разбирате ,или просто се правите?
очите им ше изхвърчат-добре,но защо? и какво според вас биха искали от такава жена?сериозна връзка ли?

такива момичета са за един път и това е.
Да, да, да и пак Да!
Добре им го каза, пич \:D/

bellito
03-15-2009, 12:41
Повечето ми съученички си слагат прекалено много ФДТ и изглеждат ужасно :-D направо ти идва да повърнеш като ги видиш :)

neocide
03-15-2009, 12:51

teenems
03-15-2009, 12:52
ето кво пишеше в ено списание на Joy ,някъв мъж споделя

Грим
Повечето мъже,които познавам ,предпочитат по-малко грим ,колкото да изглеждаш естествена ,но поддържана.освен това не ни е приятно нонстоп да висиш пред огледалото и да изписваш цялото си лице като индианец преди битка.така оставаме с впечатлението ,че не истинските ценности са важни за теб ,след като пилееш часове да се взираш във физиономията си.на първа среща отивай с колкото се може по-малко боички по себе си


: ))

neocide
03-15-2009, 16:13

teenems
03-15-2009, 17:29
а ти ко си купуваш нов фолк ли .. :?

angelcheeee_93
03-15-2009, 17:39
АЗ мисля ,че в нормално количество всичко стои добре.

neocide
03-15-2009, 17:46

victoriqq
03-15-2009, 18:12
аз па знам и съм забелязала, че момчета скачат на нагримирани курви ... с малки сутиени .. за да им стискат *и*ите .. :D

PanaH
03-16-2009, 13:43
Аз не се глимирвам много..слагам си съвсем малко ФДТ...малко руж и гланц...Мисля, че ако едно момиче е красиво не му трябват тези "10 пласта" ФДТ и тем подобни глупости :) Пък и сега сме млади..Няма смисъл да се мажем с такива простотий и като станем на по 35-40 год да приличаме на вещици 8-)

intotheblue
03-16-2009, 17:00
Значи,ако си естествен изглеждаш по-невинен и до скромен,а ако си с тежак-много ярък грим и така преличаш на проститутка или курва.По-добре е всичко да е умерено и в рамките на красивото.Аз се гримирвам само с малсо перлички и моливче.

pifiella
03-16-2009, 17:06
Ако нямаш красота дадена от горе,дори да се мажеш с тонове крем пудри от по 4 лв,спирали и гланцове си същата.... :(

viksun
03-16-2009, 17:20
[quote="TellMeYourName"]щото не искам мазни петна като ви пипам по лицето :D

mi nqma da pipia6 be :D :-D :-D :-D :D :D :D :D