PDA

View Full Version : Ужасно гадна ситуация ;(



bebchence
02-03-2009, 14:55
Здравейте,дълго време ме мъчи един проблем и все не исках да го пиша тука,обаче вече не издържам и искам да споделя.
Историята е следната,харесвах едо момче и в началото тои се държеше мило,дори намекваше да сме гаджета(което в последствие излезе просто една груба шега).Аз естествено хлътнах по него,но той тръгна с едно момиче с което казваше че е много сериозен.Аз продължих да си го харесвам,но естествено се държах на страна.Скоро той скъса с нея и аз помислих че ще ми се отвори парашута но не!Той видя най-добрата ми приятелка,и каза че е влюбен в нея и иска да е с нея.Писали си в Skype,при което аз откачих и без да помисля се разкрещях на приятелката ми.Той и казал "нека да излизаме а на нея няма да и казваме да не и е гадно понеже ме харесва".Естествено моята приятелка се отдръпна от него(а и тя си има приятел),но той започна да обвинява мен казва ми "ти си виновна,ти и казваш какво да прави,заради теб не мога да съм с нея".А аз дори вече не мисля за него може да се каже че го намразих,а той продължава да ми казва "сърдя ти се всичко е заради теб,тя заради теб не иска да е с мен". На мен не ми пука вече с коя ще е,но не мога да се оттърва от него,всеки ден ме обвинява.
Ако някой има подобен случай,или има някакви съвети как да постъпя може да пише.Благодаря за вниманието. :-)

naia
02-03-2009, 14:58
тегли му една сочна майна :D
кажи му че всичко се връща нека и на него му е гадно

balu4ka
02-03-2009, 15:06
Тоя не те заслужава...намеци глупости и после най-добратата ти приятелка.Я го блоквай и въобще не се занимавай с такива дрисаци ;)

bebchence
02-03-2009, 15:22
Ами и аз това правя не искам да го виждам даже ама как да му набутам в тъпата тиква че не аз казвам на приятелката ми какво да прави а тя просто не го харесва(+това си има приятел)просто си мисли че аз съм виновна за сичко а на мен хич не ми дреме :razz:

SoAfraid
02-03-2009, 19:18
Накарай някой да го отупа макар, че това не е най-доброто решение. Но по този начин ще спре да те тормози. (брат, приятел, братовчед) И няма да имаш проблеми.

miloto_girl_4e
02-03-2009, 19:22
Самият факт, че пускаш тема, свързана с това момче показва, че все още имаш нещо към него ...
Като цяло гледам, че е некъв.. наистина несериозен и не знам защо така те е разиграл, но е било доста неприятно ..
Просто му тегли една майна и се радвай, че имаш добра приятелка, която не те е предала и не е тръгнала с него, въпреки твоите чувства :!: Евалата :!: :)

MaLkaTa_LaDy
02-03-2009, 20:13
Хах... xD Обяснимо точно и кратко, че не го харесваш и не ти пука за него. Натикай му мисълта, че той сам се прави център на внимание, всъщност на никой не е интересен. Просто нали знаеш... Думите могат много да нараняват.

Bellatrix
02-03-2009, 20:20
Кажи му:
"Ти пишлемек дребен, ако мислиш, че някой ще се занимава с тебе много се лъжеш. С който щеш ходи и се забивай, аз кво общо имам? Аз не съм виновна, че гаджето на приятелката ми е по-голям пич от тебе и я задоволява по-добре? върви се гръмни и ме остави на мира?!"

Тая реч винаги действа.

TheNewReligion
02-03-2009, 20:40
И се чудиш какво да направиш? На твое място бих му казала доста интересни неща. 8) Не се занимавай с този.

ThereIsNoWayOut
02-03-2009, 20:59
Кажи му че има малка пишка :D :D

Шегувам се естествено . Мисля , че варианта да помолиш някой твой приятел или брат/братовчед да му каже да не ти говори повече ще подейства (разбира се желателно е въпросния човек да е видимо по- мощен от тоя навлек ;) )

cinderella_gugutka
02-04-2009, 05:12
Кажи му:
"Ти пишлемек дребен, ако мислиш, че някой ще се занимава с тебе много се лъжеш. С който щеш ходи и се забивай, аз кво общо имам? Аз не съм виновна, че гаджето на приятелката ми е по-голям пич от тебе и я задоволява по-добре? върви се гръмни и ме остави на мира?!"

Тая реч винаги действа.
и аз мисля 4е тва ще подеиства :D

b3byl1nka
02-04-2009, 05:49
позната история.. случвало ми се е и на мен

Pliok0019
02-04-2009, 07:36
Е щом не ти пука за него какво му мислиш? Какъв е проблема, че те упреква, след като не те интересува? Просто не му обръщай внимание.

Stan4o123
02-04-2009, 07:41
qsno e 4e e bokluk i ne te zaslujava...Mainata mu...

scyLLa
02-04-2009, 09:42
тегли му една сочна майна :D
кажи му че всичко се връща нека и на него му е гадно
+1 Ех много ги обичам тия майни :D

kobrichka
02-04-2009, 10:48
Какво ти пука,че те обвинява? Теглиш му една и не му обръщаш внимание. От цялата тази ситуация поне си разбрала,че имаш истинска прятелка,която не те е предала.

deFakto
02-04-2009, 11:00
Накарай някой да го отупа макар, че това не е най-доброто решение. Но по този начин ще спре да те тормози. (брат, приятел, братовчед) И няма да имаш проблеми.Или пък прати някоя силова групировка !

BloomF
02-04-2009, 11:08
Кажи му, че вече ти е МЕГА ясно, че ти си 'виновна' за всичко и че искаш да те остави на мира :)

PeopleAlwaysLeave
02-04-2009, 11:14
А защо твоята приятелка не говори с него и не му обесни, че вината наистина не е в теб просто си има сериозен приятел и иска да е с него ? Това е единият вариант. Другият е да го блокнеш в скайп и изобщо да не се занимаваш с него - игнорирането в такива ситуации действа безотказно !!!

sextazy_baby
02-04-2009, 17:01
Ами гадно е,няма спор,но пък от друга страна поне си видяла че не те заслужава

Hilary_
02-04-2009, 17:06
Ооо я далече от тоя... толкова е изпаднал че е тръгнал друг да обвинява... :? Тегли му една майна и не се занимавай повече... следващия път му кажи "Това че ти не можеш да свалиш едно свободно момиче а се мяташ на заети с надеждата да ти вържат не съм ти аз виновна ... просто не ставаш!!! " ... кажеш ли му го ще му се свие, спаружи и кривне в ляво... :lol: Повярвай ми повече няма да иска дори да те погледне от срам... :wink:

vampirekiss
02-04-2009, 17:41
Кажи на оня да върви по дяволите и не се занимавай с него,защото той просто не заслужава.