PDA

View Full Version : Дерзайте



marjesa
02-03-2009, 16:24
Не желая мнение па темата .. нито съчуствия , нито сарказъм :) Просто искам да разкажа една история за да видят малките пикли че темите им понякога нямат смисъл .. Че има доста по - сложни неща от това на което се начетох тук .. :)

Беше преди 5 години , когато бях на 13 а той на 16. Учехме в едно училище 6 години , докато не се запознахме в чата. Виждахме се в училище. Пишехме си след това. И аз и той и моите приятели и неговите. Винаги беше забавно. Докато не дойде болката. Опитваш се да промениш нещо към по - хубаво :shock: Децки ми акъл да тръгна с приятеля му и да парадирам с това. Дали съм го дразнили - Да. Дали го е показвал - Не. Как да покажеш , че си наранен и по слаб ?! Мина първата година с тези децки дразги. Пораснахме с една година. Бях вече сама чакаща него. А той ... нормално върна ми го. Тръгна с Съученичка , която стои до мен на чин. Дали съм издържлива - о да. Слушах сутрин как я е целувал... Казвах ли нещо - не. Мамка му силна съм. Изниза се и другата година.. О да пораснахме и вече не го виждах в училище. Оо да беше завършил. Дали съм го дебнела от кафета - Да. Оплаках ли се - За бога нямах време да рева. Обичах да но не него а другите. Моите чувства бяха по - специални към него. Но имаше и други... О да много. И се чудехме как да се нараним. И да се дразним. И пеперудките в корема ... Оплаках ли се - оо не. Смачка ме любовта но и много ми даде. Още я има тази любов макар с момчето дори да не се поздравяваме. Да се гледаме крадешком. И вечер да мислим един за друг. О да пораснахме . И той ще сключи брак. Да плача ли ?! Или пък да търся съчуствие ?! Няма как да върна отнетите години ... Или тези които предстоят ...
Та има и по лоши неща от това той да не ти говори .. Или да си мисли постоянно зо секс ... такаче преди да дерете от рев помислете .. това ли е най лошото ?!

ThePowerOfLove
02-03-2009, 16:31
Малко тъпо сте се държали така да се дразните, отколкото да сте заедно :? Но пък не съжалявай, а си запази хубавия спомен за случилото се :)

mahoni
02-03-2009, 16:38
всеки си му е гадно за неговата си съдба не може да кажеш на "пиклите " да не реват ,ще си реват щом им се реве.Какво искаш да кажеш с темата че техните истории са маловажни а твоята цял роман.Никой не ви е крив ,че не са се получили нещата.

marjesa
02-03-2009, 16:39
Да съм обвинила някой ?! Явно не можеш да разбереш , какво имам точно в предвид ...

Punisherrr
02-03-2009, 16:41
Само не разбрах... Искаш да кажеш,че тая история е от тези ''много по-сложни неща в живота '' ли ? :lol: щото... ако тва се опитваш да кажеш ... и ти си в заблуда ;)
(деЦки се пише с ТС ... )

MaLkaTa_LaDy
02-03-2009, 16:41
Много тъжна, но много красиво написана история. Само това ще кажа.

w0sh
02-03-2009, 16:50
Каква драма!!

LiL_MeoW
02-03-2009, 16:55
Само не разбрах... Искаш да кажеш,че тая история е от тези ''много по-сложни неща в живота '' ли ? :lol: щото... ако тва се опитваш да кажеш ... и ти си в заблуда ;)
(деЦки се пише с ТС ... )
Да съгласна съм ако това е драмата на живота ти, значи наистина нямаш проблеми и живота ти е прекалено скучен , затова си измисляш начини по които да си го усложняваш

yahhooo
02-03-2009, 17:07
Защоооо няма радост за мен и за тееееб :-#

Enough
02-03-2009, 17:15
деЦки работи

SuperBadSuperFresh
02-03-2009, 17:47
Нищо ама нищичко не разбрах
ПП.Някои от 'лиглите' са по-грамотни и от теб ( и от мен) Пък и да си беше поревала бе,можеше по-бързо да ти мине

aka6a_vamp
02-03-2009, 17:53
:shock: О Боже,на това му викаш голям проблем?!Че то и малък проблем не е бе!! :x Имаш ли представа,че повечето хора имаме истински проблеми,а?!Тва твойто е детинщина,а и за 18 годишна....Ибах ти мисленето!

chelsea
02-03-2009, 17:55
на теб май не ти се е случвало да оставаш гладна или пък да няма къде да спиш примерно, а?

Prestigi0
02-03-2009, 17:59
Тоз' филм май съм го гледал някъде.

deFakto
02-03-2009, 18:18
Каква драма!!
Едва ли не станахме свидетели на един малък спектакъл !Мисля че трябва да се направи филм по тази случка,не направо сериал .. шш тоя хероин не прощава на никои маина бати друсалките ги има в тоя форум :shock:

deFakto
02-03-2009, 18:22
на теб май не ти се е случвало да оставаш гладна или пък да няма къде да спиш примерно, а?На теб щот пък ти се е случвало , филмите с гангстери от гетото дето няма какво да ядат и въпреки това са хуманни ги спри ,Мясаш ми на рапър в гаранция с тия думи ! :shock:

chelsea
02-03-2009, 18:24
нито съм рапър, нито съм момче, нито пък ме познаваш, мамин сладък

deFakto
02-03-2009, 18:37
Добре натискаи спринцовката и не мъ занимаваи !

chelsea
02-03-2009, 18:40
селянче, какво да го правиш.... :D

deFakto
02-03-2009, 18:45
селянче, какво да го правиш.... :Dахахах ти ако на Пловдив викаш село бая си зависим ... Я кажи сега Баща ти вечер краи огъня какво ти говори ...

chelsea
02-03-2009, 18:47
ама аз не говорех за селянин като човек, който живее на село /не че и това не е вярно/, ами за селянин като манталитет.
при всички положения си един голям селянин, последен модел охохохохохохох

beachy_bunny
02-03-2009, 18:56
хаха ама ей филм ... да те светна мила ... тия така наречени " пикли " по долу горе на същите години на които и ти си била ... я сравни постъпката си " да го дразниш със приятеля му " и със проблемите на някоя "пикла " пхаха просто ми писна от тъпанарки като теб които се правят на големите разирачки за живота и , че все едно живота ги е учукал толкова сериозно и са компетентни по всеки един въпрос .. шматка ... като не ти харесва .. горе на екрана има едно червено квадратче със бял Х айде пътя ... съкрошената :-o :-o

BaiToq
02-03-2009, 19:00
Не желая мнение па темата .. нито съчуствия , нито сарказъм :) Просто искам да разкажа една история за да видят малките пикли че темите им понякога нямат смисъл .. Че има доста по - сложни неща от това на което се начетох тук .. :)

Добре.
Ама като почнете да се взимате
за много мъдри и ми става смешно.
Не си ти центъра на Вселената,
нито си вся всьо да даваш акъл и пример
и да имаш мнението си за меродавно.
Осъзнай се!

DevilWish
02-03-2009, 19:03
Само не разбрах... Искаш да кажеш,че тая история е от тези ''много по-сложни неща в живота '' ли ? :lol: щото... ако тва се опитваш да кажеш ... и ти си в заблуда ;)
(деЦки се пише с ТС ... )
Съгласна съм със всяка една дума, която каза.
ПС - Щом го обичаш, трябва да се радваш за него, че е щастлив и че е женен ;)

deFakto
02-03-2009, 19:06
ама аз не говорех за селянин като човек, който живее на село /не че и това не е вярно/, ами за селянин като манталитет.
при всички положения си един голям селянин, последен модел охохохохохохохЩе ти продам дискове с Къци Вапцаров в силните му години , изгледаи ги направи 4-5 линии и пак ми пиши ..

chelsea
02-03-2009, 19:22
личи си, че си ги разучил тези дискове из основи, но като гледам ще ти трябват и занапред, селско чадо..

Ivalinka
02-03-2009, 20:00
всички като сте започнали да я плюете!!!
на света нищо не причинява по-голяма болка от любовта или от загубата и.
вярно, че проблемът сами са си го направили, но веднъж оплетеш ли се, няма измъкване.
а ти се пробвай до последно, защото кой знае... може и съдбата да е решила да бъде благосклонна към теб.

deFakto
02-03-2009, 20:02
личи си, че си ги разучил тези дискове из основи, но като гледам ще ти трябват и занапред, селско чадо..хихихих ти си ми вдъхновението да ги гледам ..