PDA

View Full Version : отслабване на бедра



indecent
02-03-2009, 16:31
кои упражнения помагат за отслабването на бедрата... какви упражнения трябва да се правят за да отслабнат по бързо бедрата

SoFarSoG00d
02-03-2009, 16:37
Това,което на мен ми помогна е вело,ти определяш каква степен да използваш и колко време да издържиш,важното е да го правиш системно.Преси за вътрешна част на краката,ако времето позволява ибягане,но всичко това трябва да е съчетано с приемлива диета,която да ти допада.

indecent
02-03-2009, 16:42
Това,което на мен ми помогна е вело,ти определяш каква степен да използваш и колко време да издържиш,важното е да го правиш системно.Преси за вътрешна част на краката,ако времето позволява ибягане,но всичко това трябва да е съчетано с приемлива диета,която да ти допада.

какви са тези преси за бедрата

Jesus
02-03-2009, 16:44
Вземи си 1 колело най-добре, хем отслабваш хем сред природата :)

SoFarSoG00d
02-03-2009, 17:47
Това,което на мен ми помогна е вело,ти определяш каква степен да използваш и колко време да издържиш,важното е да го правиш системно.Преси за вътрешна част на краката,ако времето позволява ибягане,но всичко това трябва да е съчетано с приемлива диета,която да ти допада.

какви са тези преси за бедрата
Ами май аз не се изразих правилно,това е по-скоро за стягане на вътрешна част на бедрата,ами значи така да се кажеш разкращваш се колкото можеш и правиш напъни с цялото тяло към едното бедро,после към другото,трябва да усешташ напрежение във вътрепната част,когато ходех на айробика,това беше едно от малкото упражнения за вътрешна аст.По принцип кляканията също помагат,ако са повечко и да се правят бавно.

fruitshine
02-05-2009, 19:58
с кростренажора или с велоергометъра по - бързо отслабва дупето и краката? :P

billytalent
02-05-2009, 20:04
Офф аз от скоро ходя на фитнес и имам чувството,че бедрата са ми станали по-големи :lol: :lol:

Jesus
02-05-2009, 20:05
Офф аз от скоро ходя на фитнес и имам чувството,че бедрата са ми станали по-големи :lol: :lol:
зависи какви упражнения правиш :) ако ги натоварваш нормално е да станат по-мускулести :)

Dian4ety
02-05-2009, 20:18
Мисля, че кляканията бяха за стягане на бедрата, но не съм сигурна :-)

billytalent
02-05-2009, 20:28
Мисля, че кляканията бяха за стягане на бедрата, но не съм сигурна :-)

Да и за дупето,но мен лично ме мързи

Dian4ety
02-05-2009, 20:32
Мисля, че кляканията бяха за стягане на бедрата, но не съм сигурна :-)

Да и за дупето,но мен лично ме мързи

И мен нещо ме е домарзяло напоследък 8-) :D

slun4ice_90
02-06-2009, 09:47
Вземи си 1 колело най-добре, хем отслабваш хем сред природата :) И аз така правя много обичам да си гепя колелото и газзз.. :lol:

brokeninside13
02-06-2009, 12:18
Офф аз от скоро ходя на фитнес и имам чувството,че бедрата са ми станали по-големи :lol: :lol:
зависи какви упражнения правиш :) ако ги натоварваш нормално е да станат по-мускулести :)

a kakwi uprajneniq trqbwa da se prawqt, no da ne stawat muskolesti krakata ami da stanat slab, tunki i t.n :-o

billytalent
02-06-2009, 12:25
Офф аз от скоро ходя на фитнес и имам чувството,че бедрата са ми станали по-големи :lol: :lol:
зависи какви упражнения правиш :) ако ги натоварваш нормално е да станат по-мускулести :)

a kakwi uprajneniq trqbwa da se prawqt, no da ne stawat muskolesti krakata ami da stanat slab, tunki i t.n :-o

И мен това ме интересува :-o