PDA

View Full Version : Защо?



karkadeussss
02-03-2009, 17:07
Ami eto kakvo stana. Edna ot moite nai-dobri fr si hvana gadje i sa zaedno ot okolo 8 meseca. Poniakoga se karat i tn, a az chesto gi zasicham, zashttoo rabotia v edno kafene deto idvat. I ....abe zapochnah da se kefia na momcheto. Ama mnogo. Onzi den se zasiakohme na edin kupon i tia si trugna malko po-rano, a toi se ponapi dosta i az reshih da deistvam i....metnah mu se, a toi ne se drupna. Ama posle nishto ne mi kaza do dr den i na sutrinta kato si trugvah mi pisa sms che iska da govorim. Priatelkata mu razbra niakak i toi est se zaticha po neia i sega i se izviniava i i ticha po guza, a tia tupata mu se surdi. A toi mi kaza che ne iska nishto s men i si ia obicha :( i sega mi e mega gadno ama go iskam mn. I nz kakvo da pravia pak li da go chakam da se napie ili... Help

w0sh
02-03-2009, 17:09
Да, чакай го да се напие.
Това е решението на зрял човек.

aka6a_vamp
02-03-2009, 17:11
Кучка!

Prestigi0
02-03-2009, 17:11
Да, чакай го да се напие.
Това е решението на зрял човек.

:shock: :razz: :lol:

scyLLa
02-03-2009, 17:19
"Една от най-добрите ми фр" ууааууу явно ти не си и толкова добра фр след като искаш да и крадеш гаджето сигрно се познавате от 1 месец но тя ти е най-добра приятелка това е най-тъпото нещо което може да направи човек да се скара с приятел заради гадже ебал съм ги и в гаджетата приятелите са най-важни време за гаджета има .....ама ти явно не ставаш за фр

Hilary_
02-03-2009, 17:21
"тя тъпата..." ... :shock: Незнам кой е тъпия в случая... кво ще го чакаш..толкова ли си изпаднала за да чакаш някой да се забие с теб (гаджето на приятелката ти!!!) ... иначе какво не можеш да си намериш свободно момче ли... :? Дееба и тъпата простотия... смотана!!! :? Не не го чакай няма кво да го чакаш... той обича приятелката си...не им се бъркай!!! :?

beachy_bunny
02-03-2009, 17:21
A toi mi kaza che ne iska nishto s men i si ia obicha :(
хаха ето ти отговора на въпроса ... ;] хах и като е пиян какво печелиш :-D хаха него или една вечер с него в не трезво състояние ..

ifkataAa
02-03-2009, 17:22
Кучка!

+1

chelsea
02-03-2009, 17:25
олеле, недай си Боже да имам такива приятелки :shock:

bebchence
02-03-2009, 17:39
Не се занимавай да не се чудиш после как да излизаш от кофти ситуации.Щом си я обича остави го.

menta_loverka
02-03-2009, 17:48
Кучка!
+1

Adwokat
02-03-2009, 17:59
Кучка! И аз съм на това мнение !!

evelinka1122
02-03-2009, 18:04
що да е тъпа... има си пълното право да ти са сърди.. а аз мн мразя такива момичета като тебе, който развалят чуждите връзки! той ти е казал в прав текст, че си я обича.. тогава ги остави да си живеят живота, и ако той има някакви намерения за др връзка ще те потърси... пред полагам... просто дай една крачка назад.... няма смисъл да му ходиш по дирята... не мислиш ли ? :? успех.. :)

Re5peC7
02-03-2009, 18:07
Защооо...защооо...защо! :lol: Защо ли ме питаш...защотоооо....къв беше въпросаа... :-o :lol: курви сбогом...шалялляя

TheCinderella
02-03-2009, 18:10
Кучка! И аз съм на това мнение !!

+1 ... Ужасно глупава постъпка !

SoAfraid
02-03-2009, 19:15
Кучка!

+1

+2

Използвачка.

Desir3
02-03-2009, 19:27
Малеееее много си зле. Предателка, лицемерна. Дори не се извинявам за думите си, уж приятелка ти била а й правиш мръсотии зад гърба. Ще го чкаш да се напие - май нямаш 16 годинки, че да мислиш така или просто си наистина безмозъчна. Как може да ви има такива бе....

MaLkaTa_LaDy
02-03-2009, 20:08
Хм... Зпочва с "една от най-добрите ми приятелки си хвана гадже" и завършва с "ама го искам много"... Ще давам направо: Ти що за човек си бе? :x Това е гаджето на най-добрата ти приятелка и ходят на всичкото отгоре 8 месеца, а ти искаш да и го вземеш... Абе простотия неземна. :razz: Недей припарва повече до него. Сега няма да имаш нито него, нито приятелката си, защото си лишена от логическа мисъл. Не! Ти си лишена от всякаква мисъл... :-x

Bellatrix
02-03-2009, 20:15
Оф, к*рва мръсна. Няма да обяснявам повече.

iveetyy
02-03-2009, 20:19
Ти куха ли си ве ?!

MoHuTo
02-03-2009, 20:30
С такива приятели като тебе, на човек не му трябват врагове. Остави ги след като се обичат, за какво се месиш... толкова ли няма свободни момчета... :-x

anonymous497065
02-03-2009, 22:31
Ебаси."Пак ли да го чакам да се напие"?

cinderella_gugutka
02-04-2009, 05:15
A toi mi kaza che ne iska nishto s men i si ia obicha :(
хаха ето ти отговора на въпроса ... ;] хах и като е пиян какво печелиш :-D хаха него или една вечер с него в не трезво състояние ..
+

I_Know
02-04-2009, 05:27
[quote="aka6a_vamp"]Кучка![/quote


+1

b3byl1nka
02-04-2009, 05:44
много си зле ! Аман от такива смотли в тоя свет дето само гледат да ти вземат гаджето... или си загорела и никой не те харесва затва ходиш по чужди мъже?

LoVeLiFe
02-04-2009, 08:51
Кучка!

:!:

scyLLa
02-04-2009, 09:23
Ти си смотано предателче и сигурно си от София щот там правят така

beiho
02-04-2009, 13:23
В случая ти си тъпачката, а не тя. Замисли ли се как ще се почувстваш ти, ако ти се беше случило?Тя даже е доста умна, че успяла да разбере, аз ако бях щях да те отупам!

beiho
02-04-2009, 13:25
В случая ти си тъпачката, а не тя. Замисли ли се как ще се почувстваш ти, ако ти се беше случило?Тя даже е доста умна, че успяла да разбере, аз ако бях щях да те отупам!Не разбрах само как можеш да наричаш момичето "приятелка"? Теб трябва да те вземат на мястото на Вучков!!! :razz: :razz: :razz:

sextazy_baby
02-04-2009, 17:04
Edna ot moite nai-dobri fr
Да бе,виждам каква си приятелка си...нямам думи

PeopleAlwaysLeave
02-04-2009, 17:48
Много глупава постъпка! Не мога да разбера толкова ли няма момчета, че винаги става така че две приятерки се лепват за един и същ и почва някаква надпревара и интриги сякаш е последното момче на Земята :x Толкова ли няма други момчета около тебе, че точно гаджето на приятелката си трябва да забършиш ? Изобщо не е тъпо момичето, даже е много хитро щом е намерило начин да разбере какви ги вършиш зад гърба й... И ако аз бях на нейно място (същност аз съм била - преди години си патих така от едта ей такава същата лицемерка като теб) изобщо нямаше да те погледна повече, защото това, което си направила е възможно най-глупавото и гадно нещо, което може да направи една приятелка... По-добре ги остави на мира и двамата, без това вече и момчето си пати заради теб, да бъдат щастливи заедно и си намери друго момче... И тоя път гледай да е СВОБОДНО и да НЕ Е ГАДЖЕ на някоя твоя приятелка :x

vesSynkaa
02-04-2009, 17:58
"Да чакам да се напие" :razz: Мн оригинално от твоя страна :razz: Знаеш ли кво ш направиш ? Да ти кажа ли ? М ? А не не мисля .. Или да ти кажа,а?Еми ок .. ЗАБРАВИ ГО ! :?

CuRly_Doll
02-04-2009, 18:04
Дал Господ повече добри приятелки като теб !!! :shock: :shock: :shock: Коя била глупачката,щяла да го чака да се напие .... МОМИЧЕ ТИ НЕ СИ ДОБРЕ!!!! Как изобщо може да има хора като теб !!!!

nikinkaaa
02-04-2009, 18:21
Ужастна постъпка ! Ами ако ти беше на мястото на момичето ? Да, изчакай го да се напие ... комплекси !

ThereIsNoWayOut
02-04-2009, 18:56
Ей аман от курви. Ако бях на местото на момичето , първо че щях да ти счупя главата , второ щях да скъсам с гаджето си и трето пак да ти счупя главата .. _)_

slun4ice_90
02-05-2009, 06:56
КИФЛА си.... :x

AtlantidaLove
02-05-2009, 08:30
олеле, недай си Боже да имам такива приятелки :shock:

karkadeussss
02-07-2009, 17:25
hubavo de, izkarahte me nai zlobnata i dolna kuchka, a az prosto go haresvam. Ne mislite li che toi mi dade nadejdi kato se celuvahme, a ili zabraviate che az vse pak go zabih. Kakto i da e. Veche niama znachenie tia mu prostimi sega se e zalepil za neia, bez neia nikude ne hodi. ili izliza s obshtite im fr . Ne moga da go dostigna. N e idva v kafeneto deto rabotia. Ujas mn mi e gadno. Onzi den mi se obadi i mi kaza che ne iska da me vijda ili chuva i da go ostavias na mira. Kakvo da pravia :(

YouCantStopMe
02-07-2009, 17:53
oлеле... без коментар :shock:
абе момисли малко бе момиче! :-o
ако изобщо можеш

BloomF
02-07-2009, 18:03
Бил е пиян, а рядко пияно момче се дърпа. И тя ти е една от най добрите приятелки??? Та ти приятелка ли се наричаш, бе?!?!

ind3pendent66
02-07-2009, 19:59
хаха баси фр-то си ти като искаш да и земеш гаджето.. остай го човека само им разваляш отношенията :-D тя би тряяло на тебе са сърди той човека ко е виновен ,че му са мяташ :D

sexy89
02-07-2009, 20:48
Аз нямам думи, ама така ми се иска да ти тегля майните. Леле ако разбера, че някоя моя "приятелка" и махни тфа ми и "една от най-добрите" прай такива мизерий с мен и моя направо ще и главата новост за медицината... онова момиче явно има железна психика. А ти си просто е*и му майката. Земи се оправи малко и порасни. Баси глупостите м'чеее :smt097

papte
02-07-2009, 20:55
hubavo de, izkarahte me nai zlobnata i dolna kuchka, a az prosto go haresvam. Ne mislite li che toi mi dade nadejdi kato se celuvahme, a ili zabraviate che az vse pak go zabih. Kakto i da e. Veche niama znachenie tia mu prostimi sega se e zalepil za neia, bez neia nikude ne hodi. ili izliza s obshtite im fr . Ne moga da go dostigna. N e idva v kafeneto deto rabotia. Ujas mn mi e gadno. Onzi den mi se obadi i mi kaza che ne iska da me vijda ili chuva i da go ostavias na mira. Kakvo da pravia :(
мии.. п0слушай я..м0мчета full ..нужн0 лии е мръсн0 да правиш...

sladka__droga
02-07-2009, 20:59
олеле, недай си Боже да имам такива приятелки :shock:

И аз !

бтв: ти си супер , мега , ултра тъпа ! :grin:
Поздрави.

BuBiTy
02-07-2009, 21:04
Мисля че да се възползваш така от момчето е много гадно, защото на мъжкия пол по принцип им е трудно да си държат в гащите, а камо ли когато са пияни и мое си е мнението че не е трябвало да тичаш след него като виждаш, че си има гадже и да използваш моментната му слабост! Продължавай напред и това е просто го забрави!

milan4eto
02-07-2009, 21:13
...Такамм според мене на всеки се случва когато човек харесва някой да не си контролира действията.Но в случая постъпката ти е доста глупава (като съдя по коментарите преди моя виждам че не си единствената която мисли така :) ) Така че по-добре остави гаджето на "най-добрата" си приятелка.В случая май не е тя тъпачката.На нейно място и аз бих постъпила така.Моят съвет е да се извиниш и на момичето което наричаш "приятелка" ,както и на гаджето й,няма да е лошо да вземеш да пораснеш малко и да обмисляш повече действията си. :neutral:

Whyniser
02-07-2009, 21:27
Няма лек за глупостта.

NadezhdaDqkova
02-07-2009, 23:07
Няма лек за глупостта.
Мисля, че е достатъчно изчерпателно - точно, кратко и ясно =D>

Tomorrowww
02-07-2009, 23:09
Кучка!

+ Това беше първото нещо което си помислих :(