PDA

View Full Version : Какво да правя ?



kradinero
02-03-2009, 18:11
Такаммм... Ето и историята:
Харесах си едно момче от по-горните класове. Сигурна съм, че си няма гадже обаче мен ме е супер много срам , да му призная какво чуствам :(
Смятах да му го признай на деня на влюбените, но с всеки изминал ден губя надежда. :( Моля помогнете :-k :cry: :cry:

BaiToq
02-03-2009, 18:15
Прочети "Продавач на надежда"
на Джани Родари.

Re5peC7
02-03-2009, 18:15
пийш едно и да видиш как ти идва силата 8-) няма се плашеш моме..отиваш и го взимаш

KpucuTo0o92
02-03-2009, 18:16
Хм... а познавате ли се :-o ако не се познавате лично защо не кажеш на някои ваши ощи познати да те запознаят с него :) и може като се запознаете да се сближите малко и да му кажеш :-D

kradinero
02-03-2009, 18:18
Хаха... :D Да... Само че той е голям хуморист и незнам дали няма да ми отговори с някой шегичка :( А и незнам дали ваобще ме харесва :(

kradinero
02-03-2009, 18:19
Хм... а познавате ли се :-o ако не се познавате лично защо не кажеш на някои ваши ощи познати да те запознаят с него :) и може като се запознаете да се сближите малко и да му кажеш :-D

Познаваме се да :-D

cinderella_gugutka
02-03-2009, 18:19
и ние как можем да ти помогнем :-o
аз знам 1 нещо което помага със задръжките и срама-алкохола 8-)
ама ина4е само ти можеш да се справиш с този проблем-ние наистина няма какво да направим.само да ти кажа-ако си толкова срамежлива незнам дали ще си хванеш гадже някога :?

Re5peC7
02-03-2009, 18:19
еми няма и да разбереш преди да си пробвала..аз не те знам още какво чакаш... :-o

kradinero
02-03-2009, 18:21
и ние как можем да ти помогнем :-o
аз знам 1 нещо което помага със задръжките и срама-алкохола 8-)
ама ина4е само ти можеш да се справиш с този проблем-ние наистина няма какво да направим.само да ти кажа-ако си толкова срамежлива незнам дали ще си хванеш гадже някога :?

Еми имала съм си гадже :D Но и момчето което харесвам е срамежливко като мен :-D Всъщност ми вдъхнахте доста надеджа :-) Мерси много :-D

cinderella_gugutka
02-03-2009, 18:28
Хаха... :D Да... Само че той е голям хуморист и незнам дали няма да ми отговори с някой шегичка :( А и незнам дали ваобще ме харесва :(
еми ако не те харесва по-добре да знаеш за да можеш да го забравиш и да продължиш напред.а ако те харесва-определено ще е много хубаво.без зна4ение какво ще стане-трябва да му кажеш,това е най-доброто решение,няма какво да губиш.успех

KpucuTo0o92
02-03-2009, 18:29
а бе кажи му пък ако не те харесва нишо не губиш :) поне след време няма да се чудиш кво е можело да стане а ще знаеш че си опитала :D смело напред :grin:

kradinero
02-03-2009, 18:30
Уааау, много мерси на всички... Лелее много се вълнувам :-D Мерси на всички, които ми помогнаха :-) :-) :-) :-) :-)

YouKnowImBetterThanYou
02-03-2009, 18:39
Просто му кажи, че го харесваш и наблюдавай шоуто. Ако не се получи кажи, че си си правила майтап. 8-)

SoAfraid
02-03-2009, 18:44
Просто му кажи, че го харесваш и наблюдавай шоуто. Ако не се получи кажи, че си си правила майтап. 8-)

Който играе печели. Всички са били на твое място когато са започнали някоя връзка, няма такива който не се притесняват. Това се нарича да си извоюваш любовта, да пребориш страха и да го направиш (да говориш с него). Успех.