PDA

View Full Version : Интересно .. Прически .. промяна .. ии др неща ..



lolipop1
02-03-2009, 18:24
Мисля че има и др такива теми ии се извинявам за което но не ми остава много време да се поразтърся из нета ии затова разчитам на вас да отгорите. Искам да разнообразя външния ми вид малко .. всеки път съм със еднаква прическа .. попринцип преди бях с бретон но го пуснах да расте ии го закрепвах с фибичка назад .. с времето нямах много време за себе си ии все се канех да направя нещо с вида си .. но все се отказвах защото нз какво точно да бъде то .. ако ще е от полза .. косата ми е дълга до раменете ии е в светло кестеняв цвят :) съжелявам че в момента немога да сложа снимки ... иначе смятам да си направя руси кичури .. или някакъв цвят по светъл от косата ми .. ии да попитам освен всичко съществуват ли такива бои .. понеже не съм много запозната по този въпрос .. които да държат около 4-5 месеца ... ии с течение на времето да се измиват .. значи не търся разни спреиове които траят до 6-8 измиване търся нещо по дълготрайно ... но не да го чакам да се махне докато не ми израсте косата .. защото тя расте много бавно .. не смятам ии да си взимам разни прудукти които ускоряват дължината на косата ... защото приятелки са ми казвали че косата им става кофти .. хайде отговорете ми на всичките тези въпроси ии щя съм ви ужасно много благодарна .. 4ао :)

vivteen
02-03-2009, 18:34
Кичурите много изтощават косата пък и прези 5 години им беше времето.Разнообрази гардероба си.Прави си прически като искаш да изглеждаш различно.

SoFarSoG00d
02-03-2009, 18:45
Кичурите много изтощават косата пък и прези 5 години им беше времето.Разнообрази гардероба си.Прави си прически като искаш да изглеждаш различно.
+
Кичурите са демоде!

co0L_gIrL
02-03-2009, 18:52
Like someone care .. Направи си кичури щом искаш. Какво ти пука кога е било модерно? Щом ти го искаш - направи го.

Armeika
02-03-2009, 19:27
Тези твой приятелки нещо те ментят как косата им ще става кофти от такива продукти :shock: :? по добре не ги слушай ами си вземи някакви примерно маски или нещо дръго за стимулиране на растежа и не само за растеж ами и нещо да я освежава щом си се решила да си правиш прически значи ще третираш косата си а то не става само да я третираш без да я поглезиш малко!

vivteen
02-03-2009, 19:32
Like someone care .. Направи си кичури щом искаш. Какво ти пука кога е било модерно? Щом ти го искаш - направи го.

Преди беше мода,сега онова общество дето празнуват Нова година с 1 месец по-късно си ги правят :)

Jamalska
02-03-2009, 20:29
Like someone care .. Направи си кичури щом искаш. Какво ти пука кога е било модерно? Щом ти го искаш - направи го.

Преди беше мода,сега онова общество дето празнуват Нова година с 1 месец по-късно си ги правят :)
Китай?
голям праз кое е модерно,кое не е.дай всички да ходим като нощни шкафчета щото трябва да сме по модата.

mArMaLaDkA
02-03-2009, 21:18
Като почнете така...Изтъркали се били!Кичурите са един добър начин да освежиш малко прическата си,ако не искаш да се боядисваш изцяло.Съгласна съм обаче,че се изтъркаха русите кичури.Всяка втора е с такива.Или пък с руса коса,ако не са кичурите.Червените кичури пък не ги въприемам.Просто и аз съм със светло кестенява коса,като теб и ще ми стои адски смешно.Розовите кичури след време стават оранжеви и стои много противно.Лилавите пък стават червени.И все пак,ако искаш да си направиш по-шантави кичури(за розовите и лилавите говоря конкретно),на светло кестенява коса не мисля,че ще ходят.На цвят косата ми наподобява този(моята също е до раменете,като твоята): http://www.womenshairstylesonline.com/Hair/Gallery/Long_Brown_Hair_96353.jpg

Аз реших да си направя черни кичури.Имат син оттенък и на дневна светлина стои много хубаво..едно такова синкаво.Харесва ми.Повечето кичури са "скрити" в най-долния пласт на косата ми и трудно се забелязват,защото черните кичури са най-отдолу,а като застане горния пласт със светло кестенявото се получава много готино.Краищата са едни такива черни и се получава контраст(не всички...само няколко,кичурите ми не са много нагъсто).Понеже имам и къс бретон,та отгоре е кестеняв,а надолу става черно.Правени са с фолио,по-малко изгаря косата и не стават така нагъсто,както,ако е със шапка,не се сливат,а се отличават.Забравих да спомена,че блондора изгаря косата много повече.Та това е от мен за кичурите.А относно издръжливостта:значи,и боята,и къната се премахват ,чак когато косата израсте,когато се подстригваш и така малко по-малко се маха.Къната издържа по-дълго.Някъде около 2-3 месеца.Боята,ако желаеш да я махнеш,има и друг вариант.При фризьора се прави едно изплакване с препарат,който обаче изтощава косата ти доста,метода е скъп и не зная дали се предлага в по-малките градове. ;)

MoMoXiXi
02-04-2009, 13:02
Кичурите са просташки. Особено русите.

Можеш (ако се харесваш) да си подстрижеш пак бритона прав или настрани. Освен това можеш горния пласт да си го направиш по-къс (но не стълбички, просто да не е на черта) и да си правиш косата с кръгла четка и сешояр бухнала/закръглена. Можеш да се връзваш на конска опашка, на небрежен кок, да си правиш рибна кост, да си слагаш диадеми.. за боя не знам. ;p

Sissy90
02-04-2009, 13:06
Like someone care .. Направи си кичури щом искаш. Какво ти пука кога е било модерно? Щом ти го искаш - направи го.

Преди беше мода,сега онова общество дето празнуват Нова година с 1 месец по-късно си ги правят :)
Китай?
голям праз кое е модерно,кое не е.дай всички да ходим като нощни шкафчета щото трябва да сме по модата.
:D Ромите :D

titinkaa
02-04-2009, 17:37
Like someone care .. Направи си кичури щом искаш. Какво ти пука кога е било модерно? Щом ти го искаш - направи го.

+1 и си зависи от косата колко кичурите ще я увредят. Аз преди 1 година много се чудих дали да си направя кичури и ме спираше това, че косата може да ми се увреди, защото имам такива фр., но се реших и си направих и сега съм страшно доволна, защото и цвета ми е различен и от тогава започнах да си правя готини прически и така..иначе и аз бях като тебе Преди ;) успех :-)

+1 и аз съм на кичури(руси) и кво значи според другите мнения русите кичури били изтъркани :? Не мисля така,всеки си има вкус,аз имах голям мерак да си направя и си направих миналата година за рожденния ден и сега почти вече ми израстнаха и сега тоя месец ще си правя пак за рожденния ден,така че не мисля че е изтъркано за хора които се харесват с руси кичури.

Overpowered
02-04-2009, 17:43
Тва кичури е бахти противното,особено пък ако са руси...

mim4ety_sara
02-04-2009, 17:55
Edna ciganka ot klasa e s cherna kosa i RUSi kichuri :? 8-) 8-)

roshavka
02-08-2009, 08:08
е не така за циганките де ,има и хубави :)))
не на кичурите,промени цялостният цвят :oops: