PDA

View Full Version : еххх :)



buba_strelec
02-03-2009, 18:28
такаа :) значи пиша си с едно момиче от 7-8 месеца,отначало нямах намерение да бъдем нещо повече от приятели,пишехме си по много и постепенно станахме доста добри приятели,всичко си споделяме и така :) Обаче последния 1-2 месеца,нещо ми стана и започнах да я гледам с други очи така да се каже :) незнам защо,обаче и казах за това,защото сметнах за по правилно,казах и аз ама тя каза че за сега не може да стане нищо :) е примерих се,нямам друга възможност,на сила хубост не става :) Кажете какво да правя,как мога да я спечеля,говорили сме си мн пъти на тази тема,аз не искам да се откажа още и все още се надявам,защото знам и вярвам че може да се получи между нас,защото страшно много си подхождаме :)

BaiToq
02-03-2009, 18:31
Еееедин въпрос -дали си с мен?
Ееедин въъпрос и после да
за тази нощ...да те спечеля :lol:

SoAfraid
02-03-2009, 18:32
Не си пишете излезте на среща и там ще решите дали сте един за друг. Хем може на теб да не ти харесва повече, пък и ако ти хареса на живо може и тя да се влюби в теб. Но само с писане нищо не става, хабиш си нервите ядосваш се и т.н. Излезте това е моя съвет, из парка на кафе на кино има доста много места на който да отидете.

cinderella_gugutka
02-03-2009, 18:34
еми аз съм моми4е и едно мом4е ако не ме е впе4атлило до 1-2 седмици зна4и няма с какво да ме впе4атли...така 4е... незнам :D
засега можеш да си останеш само с надеждата 4е ще си промени решението :D

crazyf
02-03-2009, 18:38
няма да сте първата двоика запознала се в net-a :wink: , така че не го мисли а се срешнете и ще видите как е на живо ;-)

buba_strelec
02-03-2009, 18:50
хаха излиза ли сме,познаваме се на живо после си взехме скайповете

Desir3
02-03-2009, 19:17
Добре е, че си и казал за чувствата си - длъжен си да опиташ..но от тук няма на къде да се развие ситуацията. Нито можеш да се бориш за нея, нито от сега нататък да я впечатляваш. Загубена кауза. Освен отва едва ли приятелството ви ще се запази, ти винаги ще имаш задни мисли, тя ще знае за това и ще е предубедена. И така, животът е жесток.