PDA

View Full Version : Защо понякога всичко така се срива ?



silky92
02-03-2009, 20:37
Знам ,че тези неща са нормални и на всеки се случват ,но все пак .Защо винаги когато имаш нужда от приятели тях ги няма , защо понякога нещата не са по-лесни ?Изведнъж губиш всичко ,обичаш някой ,който надали ще може да отговори на чувствата ти някой ден ,и заради тъпото разстояние , сбъдвам си мечтите и същевренно губя толкова много . Просто се чувствам зле и имах нужда да споделя. :cry:

Punisherrr
02-03-2009, 20:47
Пак тъпото разстояние,а.......
мдаа,знам... :smt095

SoAfraid
02-03-2009, 20:49
Ще го преживееш спокойно и след време ще се питаш как си могъл да се излагаш така.

hahavteen
02-03-2009, 20:51
Боже защо ли знам ТОЧНО как се чувстваш...
Гадно е ама аз съм на принципа "Всяко зло за добро" и "За всичко си им причина" (дори и да не я озъзнаваме в момента).
Горе главата! Ще дойдат по-добри времена. Около нас е пълно с чудеса и малки неща на които можем да се радваме. Просто съсредоточи вниманието си върху това което ИМАШ и се опитай да не мислиш за това което нямаш или си изгубила.
Успех и усмивки :-)

silky92
02-03-2009, 20:52
Аз знам ,че ще го преживея просто наведнъж ми се струпаха много неща и колкото и да сам силна ,не винаги се получава

aka6a_vamp
02-03-2009, 20:52
Разбирам те,но повярвай ми,това ще мине рано или късно ще бъдеш щастлива... :)

hahavteen
02-03-2009, 20:55
Аз знам ,че ще го преживея просто наведнъж ми се струпаха много неща и колкото и да сам силна ,не винаги се получава

И при мен е така... Януари беше месец на много раздели и осъзнаване на много неща. Да не говорим че февруари не почна по-добре...
Усмихвай се и не мисли за това което се случва или е минало (така и така не можеш да го промениш) а съсредоточи мислите си върху едно по-светло и радостно бъдеще :)

silky92
02-03-2009, 21:00
Аз знам ,че ще го преживея просто наведнъж ми се струпаха много неща и колкото и да сам силна ,не винаги се получава

И при мен е така... Януари беше месец на много раздели и осъзнаване на много неща. Да не говорим че февруари не почна по-добре...
Усмихвай се и не мисли за това което се случва или е минало (така и така не можеш да го промениш) а съсредоточи мислите си върху едно по-светло и радостно бъдеще :)

Мерси много ,ще се замисля над думите ти .Ще се опитам да гледам на хубавите неща около мен ,но ще мине доста време до тогава ,защото още няма как да загърбя нещата и просто да разбера ,че съм тук за да градя бъдещето си и да имам нещата ,които съм искала ..

hahavteen
02-03-2009, 21:05
Мерси много ,ще се замисля над думите ти .Ще се опитам да гледам на хубавите неща около мен ,но ще мине доста време до тогава ,защото още няма как да загърбя нещата и просто да разбера ,че съм тук за да градя бъдещето си и да имам нещата ,които съм искала ..

Поздрав с тази песен http://de.youtube.com/watch?v=evHqj0g5jF0 . През август когато при мен ПАК всичко се срина за поредн път я слушах непрекъснато. Отнема време но човек винаги намира отново щастието
:)

silky92
02-03-2009, 21:12
Много мерси за песента ,тя е точно това от ,което имах нужда :)

deFakto
02-03-2009, 21:58
Знам ,че тези неща са нормални и на всеки се случват ,но все пак .Защо винаги когато имаш нужда от приятели тях ги няма , защо понякога нещата не са по-лесни ?Изведнъж губиш всичко ,обичаш някой ,който надали ще може да отговори на чувствата ти някой ден ,и заради тъпото разстояние , сбъдвам си мечтите и същевренно губя толкова много . Просто се чувствам зле и имах нужда да споделя. :cry:...

mitkom89
02-03-2009, 22:38
Както е казал един голям човек "Живота е кръговрат!" Няма какво повече да добавя