PDA

View Full Version : КРЕМ ЗА ТЕН



chuppiz
02-03-2009, 20:07
Някой от вас ползвал ли е крем за почерняване и на коя марка, доволни ли сте, аз ползвах един крем за почерняване на нивея преди време, но цялото ми лице стана на петна и видях че продават и такъв тип спрей за тен...та някой ползвал ли е?

billytalent
02-03-2009, 20:14
Преди да се намажеш задължително се използва ексфолиант за тяло,иначе аз съм пробвала доста,но никога не си взимай на Avon

SoFarSoG00d
02-03-2009, 20:17
Ох,имам лош опит с тези кремове за тен,ползвала съм на Avon,L'orea,Jhonson ,Oriflame.Съветът ми към всички,недейте ги .ползва,едно,,че така нареченият тен е неравномерен и изглеждаш мръсен с тях,понеже се получават петна,повечето от тях изсушават кожата и стои супер неестествено,така де да не прозвучи грубо,ама все едно имаш тонове кир.По-добре да си бял или пък да отидеш на солариум

ira90
02-03-2009, 20:26
пффф ... пълни боклуци ... преди ползвах на "Jhonson", "Dove" в началото всичко беше идеално до като не се изкапеш и като се изтъркаш всичко пада ... :-x :-x ... няма смисъл от тези кремове,лосиони ... (мое мнение) :-)

galkaex
02-04-2009, 13:28
kremovete ne sa xubavi,liceto stava na petna,a a ko si maje6 tqloto ostavq petna po drexite.Az polzvam Avtobronzira6t mikro sprei za lice na L'oreal i e mn xubav.tena stava ravnomeren

nikinkaaa
02-04-2009, 14:14
Аз използвам крема за тен на Oriflame. Не е кой знае какво. Издържа 2-3 дена, но според мен тези кремове са пълна глупост :o

SUSSIE
02-04-2009, 17:08
Една приятелка си взе от Ейвън и тялото й наистина почерня за много кратко време , но лицето й е тука има тен тука няма , май по-добре естествен :shock: :? :)

ira90
02-04-2009, 17:54
kremovete ne sa xubavi,liceto stava na petna,a a ko si maje6 tqloto ostavq petna po drexite.Az polzvam Avtobronzira6t mikro sprei za lice na L'oreal i e mn xubav.tena stava ravnomeren

Колко струва? И след колко дни забелязваш ефект? А случайно да си ползвала този http://beautycosmetic.biz/product_reviews.php?cPath=27_23_30_68&products_id=555&language=bg

BoRe
02-04-2009, 18:22
http://www.healthinajiffy.co.uk/images/lorealnutrisummerfacefair.jpg
имам тфа кремче и от време на време си слагам като искам тен ,за 1 час почернявам държи ме няколко дена

ira90
02-04-2009, 18:57
http://www.healthinajiffy.co.uk/images/lorealnutrisummerfacefair.jpg
имам тфа кремче и от време на време си слагам като искам тен ,за 1 час почернявам държи ме няколко дена

Попринцип кога го ползваш ? Сутрин или вечер?

galkaex
02-04-2009, 20:56
ne e krem,stava vupros za SPREI,struva 13 lv.burzo se po4ernqva-zavisi kolko 4esto se pruska6.na 6i6enceto otpred pi6eSUBLIME BRONZE

galkaex
02-04-2009, 21:00
ako polzvate krem ne moje da precenite kude ste namazali pove4e i kude po malko i dali ste propusnali nqkude,zatova se polu4avat i petnata,a sus spreq samo se pruska bez da razmazvate s prusti :)

BoRe
02-05-2009, 12:00
http://www.healthinajiffy.co.uk/images/lorealnutrisummerfacefair.jpg
имам тфа кремче и от време на време си слагам като искам тен ,за 1 час почернявам държи ме няколко дена

Попринцип кога го ползваш ? Сутрин или вечер?
eм без значение преди да излизам го ползвам може сутрин и вечер излизам бял и се прибирам черен

SoFarSoG00d
02-05-2009, 14:00
Смятам,че солариумът е доста по-разумно решение,тенът е качествен и траен.

ira90
02-05-2009, 15:43
http://www.healthinajiffy.co.uk/images/lorealnutrisummerfacefair.jpg
имам тфа кремче и от време на време си слагам като искам тен ,за 1 час почернявам държи ме няколко дена

Попринцип кога го ползваш ? Сутрин или вечер?
eм без значение преди да излизам го ползвам може сутрин и вечер излизам бял и се прибирам черен

[color=black]оо :D :D :D аз снощи реших да се намажа ииии :shock: :shock: :shock: тази сутринн ИЗНЕНАДАА :shock: :shock: :shock: woww бях много мургавка :razz: :razz: :razz: бях на петна :D :D :D не ме питай само как отидох на училище :D :D :D :razz: :razz: :razz: И като се прибрах по най-бързия начин го измих :D :D :D неее,неее голямо шоу беше :razz: :razz: :razz: :razz:

BoRe
02-05-2009, 16:46
http://www.healthinajiffy.co.uk/images/lorealnutrisummerfacefair.jpg
имам тфа кремче и от време на време си слагам като искам тен ,за 1 час почернявам държи ме няколко дена

Попринцип кога го ползваш ? Сутрин или вечер?
eм без значение преди да излизам го ползвам може сутрин и вечер излизам бял и се прибирам черен

[color=black]оо :D :D :D аз снощи реших да се намажа ииии :shock: :shock: :shock: тази сутринн ИЗНЕНАДАА :shock: :shock: :shock: woww бях много мургавка :razz: :razz: :razz: бях на петна :D :D :D не ме питай само как отидох на училище :D :D :D :razz: :razz: :razz: И като се прибрах по най-бързия начин го измих :D :D :D неее,неее голямо шоу беше :razz: :razz: :razz: :razz:
:? eee кви петна :( що не е станал тена
какъв крем ползваш и как го нанесе

.. DeViL mAy CrY ..
02-05-2009, 17:23
http://www.healthinajiffy.co.uk/images/lorealnutrisummerfacefair.jpg
имам тфа кремче и от време на време си слагам като искам тен ,за 1 час почернявам държи ме няколко дена

Попринцип кога го ползваш ? Сутрин или вечер?
eм без значение преди да излизам го ползвам може сутрин и вечер излизам бял и се прибирам черен

[color=black]оо :D :D :D аз снощи реших да се намажа ииии :shock: :shock: :shock: тази сутринн ИЗНЕНАДАА :shock: :shock: :shock: woww бях много мургавка :razz: :razz: :razz: бях на петна :D :D :D не ме питай само как отидох на училище :D :D :D :razz: :razz: :razz: И като се прибрах по най-бързия начин го измих :D :D :D неее,неее голямо шоу беше :razz: :razz: :razz: :razz:

аз бях по същия начин :D :D беше голямо шоу и всеки ме питаше какво ми е на кожата :D :D :D иначе сега всеки ден използвам едно матиращо кремче за лице с някакви билки

ira90
02-05-2009, 18:01
... определено повече няма да се мажа с него :D :D ... Какво е това матиращо кремче?

BoRe
02-05-2009, 18:40
... определено повече няма да се мажа с него :D :D ... Какво е това матиращо кремче?
ама с кой крем се маза ти :-o :-o :-o :-o

ira90
02-05-2009, 19:45
... определено повече няма да се мажа с него :D :D ... Какво е това матиращо кремче?
ама с кой крем се маза ти :-o :-o :-o :-o

Ми ето този (виж горния коментар) .... на Лореал ...

BoRe
02-05-2009, 20:26
... определено повече няма да се мажа с него :D :D ... Какво е това матиращо кремче?
ама с кой крем се маза ти :-o :-o :-o :-o

Ми ето този (виж горния коментар) .... на Лореал ...
ахаха и аз съм с него никфи петна :x незнам как го нанасяш ти ... и крема за твоя тип кожа ли е

Ou7taControL
02-06-2009, 04:28
az li4no ne, no mnogo priqtelki sa mi kazvali 4e tena ne stava ravnomeren, ne stava jelaniq efekt..

Isabelle
02-06-2009, 15:03
Loreal nutri summer :)

_crazy_baby_
02-06-2009, 15:05
Една приятелка си беше зела на Jonsans незнам точно как беше е резулатата беше оранжеви крака буквално

ira90
02-06-2009, 19:30
... определено повече няма да се мажа с него :D :D ... Какво е това матиращо кремче?
ама с кой крем се маза ти :-o :-o :-o :-o

Ми ето този (виж горния коментар) .... на Лореал ...
ахаха и аз съм с него никфи петна :x незнам как го нанасяш ти ... и крема за твоя тип кожа ли е

Да ... незнам не мога да си го обесня, защо става така напетна :neutral:

CuteBaby
02-06-2009, 19:36
Една приятелка миналата година ползваше такъв крем и стана цялата оранжева...беше доста неприятно

BoRe
02-06-2009, 19:41
на мен ми действа добре 8) тъй че или не го нанасяте правилно или кожата вий виновна

Isabelle
02-06-2009, 20:58
на мен ми действа добре 8) тъй че или не го нанасяте правилно или кожата вий виновна
на мен също.първия път го пробвах от мостра и беше за средно светла кожа и станах малко оранжева но си взех за светла и ефекта е супер 8)

dead_princess
02-07-2009, 07:10
Според мене тези кремове са големи боклуци,защото стават едни гадни петна,ако не ги нанесеш правилно и стой много грозно :(

BoRe
02-07-2009, 07:28
еми ако крема е за вашия тип кожа и го нанасяте правилно тена ще е перфектен

gabi_94
02-07-2009, 08:56
ами аз имах някакъв на нивея или на ейвън, не помня и отначало като се намацах беше ужасно, на петна бях, ама после майка ми като се намаза стоеше супер и после аз пак го използвах, този път стана и беше хубаво, трябва само да знаеш как да го нанесеш и размажеш мноого хубаво