PDA

View Full Version : Да живеят осквернителите на гробове !



SiegHeil
02-03-2009, 21:20
http://badgad.net/?p=512

Обичаме ви ! :-)

DimovB
02-03-2009, 21:55
яко бой за тея кюнци

DieselBlood
02-03-2009, 22:38
на съпун даеба и циганите грозни

LiveFlower
02-03-2009, 23:07
Тва е лошото,че винаги ходят в групичка,единни са,мамицата им!Иначе с удоволствие ,в подходящия момент бих цепнала главичката някое мангалче...

sugarbaby_
02-03-2009, 23:13
Абсолютна простащина и липса на всякакъв морал ... отврат

DimovB
02-03-2009, 23:38
Тва е лошото,че винаги ходят в групичка,единни са,мамицата им!Иначе с удоволствие ,в подходящия момент бих цепнала главичката някое мангалче...
ец, ец :smt112

mitternacht
02-04-2009, 09:59
Прасета да ги изнасилят-анално и брутално.

LINKNOT
02-04-2009, 10:57
Аз не съм чула новина,която да започва с "роми" или "цигани" и тя да е добра.

SkyEatsAirplane
02-04-2009, 11:11
Моралния опадък на България.
От нищо не се учудвам вече. :?

Diam0nD
02-04-2009, 11:38
haha обичаме ги ами :D квото и име да сложим на темата ще бъде заключена ,щот мачока се обижда ... явно или той,или мама ,или тате са една рода с тия от клипчето ^^ Мачок ако това се случеше на гроба на твой роднина или приятел ? :?

MentallyBlind
02-04-2009, 12:21
^Даймънд, ше получиш бан 100 % :(

Diam0nD
02-04-2009, 14:15
^Даймънд, ше получиш бан 100 % :( аха ... и кво ,това ще промени ли мачока ,ще промени ли мен ,ще промени ли положението в България ?? Мисля че не :) на дали е такъв идиот ,че да ме бане хахаха пък и се чудя къф му беше проблема ... толкоз време си пишехме тук без никаф модеаторски контрол ,сякви индивиди се изредиха ,тука 10 човека сме си редовните ... кво го ебе кво си пишем нз :D

LINKNOT
02-04-2009, 15:21
Колкото и да не ми е приятно, в крайна сметка сме задължени да ги заключваме. Това все пак е медия, с крайно ниска възрастова граница на посещение. Нациските и расистките изяви и подтикване към насилие, побоища и смърт (независимо към какви точно хора) са наказуеми спрямо законите на РБ, а ние ще търпим големи глоби от регулаторите ако си позволим да станем трибуна на такива.

За това си псувайте и си пребивайте който искате, но НЕ го афиширайте тук. Аз и да искам, не мога да ви пригласям на тази територия, най-малкото през администраторски акаунт. То се иска малко акъл да се досети човек.
Щото вие може да си псувате и да ми слагате свастики по форума, само че после мен ще ме глобяват и разследват за това, че на тази територия за която отговорям се извършват незаконни действия С мое позволение.

InitialD
02-07-2009, 00:01
Тва е лошото,че винаги ходят в групичка,единни са,мамицата им!Иначе с удоволствие ,в подходящия момент бих цепнала главичката някое мангалче...

Не винаги спокс ... една вечер попаднах на мангали дето се бяха прегърнали от страх в тъмното! :lol:

SoFarSoG00d
02-07-2009, 18:51
Този етнос е:ненужен,паразитен,необра ован,дразнещ,напаст,хлебар ки!

acdcfenka
02-09-2009, 13:22
Това е провокация, за да се предизвика ненужен обществен скандал и последвали го протести.

me4eto
02-11-2009, 16:24
интересно защо едно време не са имали това самочувствие...много им е пораснала работата... мислят си е са безсмъртни че всичко могат да правят..
те дори незнаят какво е да изкарват пари като нормален човек.. те са без образование
добре да имат пари предпочитат изерията..това са техните обичаи и секс деца секс деца после....
на входа на софия от калотина МЕЖДУНАРОДЕН ПЪТ Е80... точно на входа на софия цял катун фургони всеки от тях с по две сателитни чинии, чисто нов тротоар е на парчета даже и липсва, придвижват се с каруци и коне ( като прилагат насилие срещу тях), целят наши и чижди тирове и коли с камъни ( а цяло лято като има международни коли километрични опашки с чужденци после какво мнение ще си имат отвън за нас), веднъж докато си пътувах беше много топло и беше отворен прозорецът на автобуса а тея мангали перяха килими на липсващия тротоар и малките деца на по 12 години ждигнаха марку4а и напълниха автобуса с вода оляка всики хора...
тея деца виждат мизеряа на родителите си виждат насилието и въпреки това те са неамбициозни да се измъкнат от там ... озлобени са към света .. не могат да обичат...
на същото място деца на по 2 годинки ми въртяха среден пръст
нямам думи
докато поправяха тротоара мостът до катуна нямаше ре6етки ималки деца си тичаха по него
реката до тях е пъкна с боклук няклко пъти е заривано с пръст дори последния път имаше ламаринени ограждения за да не изхвърлят св там .. е сега .. минали са око 8-9 месеца.. половината ограда липсва познайте къде е.......
същото е и положението с бул. константин величков както и мноог мноого други места....

mitternacht
02-11-2009, 18:56
Току що казаха, че тези (няма да кажа какви, защото трябва да наредя няколко реда с цинизми) живеят в село Опълченско.
Ако някои от този форум (националисти, скинари, шовинисти и други пичове) са в Южна България, или някъде близо до това село си мисля, че може да се организира екскурзия с цел оглед на местните природни забележителности.
Понеже трябва да сме етнически толерантни ще кажа, че тази екскурзия няма да включва пребиване, (ако може) пречукване на изродчета и други морални удоволствия.
Кхъ-кхъм.

kristo
02-12-2009, 16:02
Току що казаха, че тези (няма да кажа какви, защото трябва да наредя няколко реда с цинизми) живеят в село Опълченско.
Ако някои от този форум (националисти, скинари, шовинисти и други пичове) са в Южна България, или някъде близо до това село си мисля, че може да се организира екскурзия с цел оглед на местните природни забележителности.
Понеже трябва да сме етнически толерантни ще кажа, че тази екскурзия няма да включва пребиване, (ако може) пречукване на изродчета и други морални удоволствия.
Кхъ-кхъм.
Аз съм в Южна България, но въпросното село нищо не ми говори и нямам представа колко далече или близо се намира от Пловдив и Пловдивско въобще можеби.
Иначе се чудя къде е полицията за пореден път... При положение, че въпросните олигофренчета-мангалчета са снимали клип и физиономиите им се виждат. При това положение могат да ги намерят за часове, но нали в крайна сметка сме "толерантна" държава, та се надявам заради тази "толерантност" поне този път въпросните типове от "ромски" произход не бъдат оставени без последствие след въпросното кощунствено дело.

Това е провокация, за да се предизвика ненужен обществен скандал и последвали го протести.
Еми нормално, то остава и да не протестираме срещу въпросното "дело". И тези мангалчета съвсем, ама съвсем умишлено са направили същото това деяние, защото много добре знаят как ще реагираме обикновените българи и в същото време знаят как ще се скатае за пореден път българската полиция... Макари да ми се иска да вярвам, че поне този път дори със закъснение ще си свършат работата и ще ги спипат.
Иначе това е вариант- да се организира някаква подписка, някакъв протест за да се предизвика действие на органите на реда, които да открият и заловят тези престъпници.

mitternacht
02-12-2009, 16:37
По Нова тв (представяте ли си?!) казаха, че са хванали тези изродчета.
Което в превод, защото трябва да си превеждаме какво казват по пропагандните телевизии значи, че:
1.изродчетата ще бъдат пуснати веднага.Най-много да ги потупат поощрително по рамото и Първанов да им даде орден "Стара планина".
2.Ще им кажат:"Аферим, машала, другия път, аркадаши, бъдете по-брутални с гробовете на гяурите, само гледайте да не си снимате физиономиите, че току виж дойдат някои гяури с бухалки или Молотов".

Мисля си, ако бяхме една държава с по-строги закони, тия вече да висяха на някой клон.Или евентуално да отидат на стадиона, ама не да гледат футболно дерби.

Пращя от етническа толерантност, никой не може да го оспори 8)

didomido1
02-12-2009, 22:33
"Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна!"

SoFarSoG00d
02-13-2009, 10:33
Мръсни манговци,за такива трябва кастрация за да не разпространяват вредните си гени никъде,абе може всичките да се кастрират според мен

Anticiganina
02-15-2009, 20:26
Ако някой е мислил че Хитлер е луд да ми каже тези какви са... :smt074

BulgariaZaBulgarite
02-17-2009, 07:00
Ето вижда се кой подклажда етническа нетърпимост в страната.
Дегенератите поругали българските гробове, следва да бъдат наказани съгласно мюсюлманските закони.

kurt
02-20-2009, 16:54
щом са в нашата държава тряба да ги накажат по нашите закони :smt075

kristo
02-20-2009, 18:19
щом са в нашата държава тряба да ги накажат по нашите закони :smt075
Абсолютно си прав, само че не съм чул да са ги наказали сериозно до момента, защото за такова престъпление трябва затвор и то за дълги години.

Diam0nD
02-20-2009, 18:25
а бе аз сега се замислям ... то е ясно ,че от мангалите няя се отървем... но пък ако се приложи това онова от управлението на Тато : да им се даде работа ,да има доста тежка ръка за тях и да ги образоваме ,може станат хора след 2-3 поколения и да спрат да правят проблеми!

SoFarSoG00d
02-20-2009, 18:41
а бе аз сега се замислям ... то е ясно ,че от мангалите няя се отървем... но пък ако се приложи това онова от управлението на Тато : да им се даде работа ,да има доста тежка ръка за тях и да ги образоваме ,може станат хора след 2-3 поколения и да спрат да правят проблеми!
Те не искат да учат и да работят,имат си свой собствен бизнес:деца,кражба и измама.Ромите трудно може да бъдат интегрирани,не казвам,че е невъзможно,но трудно.Голям процент от самите българи не са образовани ,а какво остава за ромите?
Преди 90-та година имаше РЕСПЕКТ към държавния апарат,образование,правосъ дие,полиция.Сега всичко това е погребано....
Самите управляващи са предприели политика на геноцид спрямо българския етнос.....ромите за тях са евтини гласоподаватели,могат да бъдат манипулирани,мачкани и лъгани.Управляващите не искат интелигентни хора,защото те не могат да бъдат управлявани лесно,държавата иска овце и крави,които да може да дои лесно .....

raduna
02-20-2009, 20:05
Това всъщност турци или цигани са? Аз не мога да им разпозная говора. ???

democratos
02-21-2009, 11:03
Вие виждате роми, а аз виждам просто група престъпници без значение какъв етнос са.
Поредната манипулация на АТАКА.

mitternacht
02-21-2009, 15:09
Буш!!! :razz:
Човек, сложил си Буш в подписа :razz:

SiegHeil
02-21-2009, 16:20
Вие виждате роми, а аз виждам просто група престъпници без значение какъв етнос са.
Поредната манипулация на АТАКА.
Ромите са си роми, нависимо как ги разглеждаш...по бели няма да станат..

SoFarSoG00d
02-21-2009, 20:59
Не е никаква манипулация,това са долни,черни,тъпи човекоподобни.

SiegHeil
02-21-2009, 21:00
Провокаториии !!! 8)

kristo
02-21-2009, 21:04
Ама разбира се, децата просто са си играли, нищо лошо не са искали да направят...
Всъщност ние сме виновни, ние инсцинирахме всичко това, за да злепоставим горките роми- ние гадните фашизоиди...

raduna
02-22-2009, 19:46
Вие виждате роми, а аз виждам просто група престъпници без значение какъв етнос са.
За това си прав. Подобно гаврене с гробове е непростимо, независимо кой го прави.