PDA

View Full Version : еми... малък гаф...с преподавателка



BrokenInnocence
02-03-2009, 21:43
Така... явно на всеки рана или късно му се случва да пусне тема за някоя глупост в тоя форум... Ситуацията е ужасно тъпа, абсурдна, смешна, идиотска и т.н.... Въпроса е, че... от време на време ме удрят сачмите и сътворявам някоя простотия, за която после естествено ми иде да си ударя мн силен шамар... Бях си паднала ужасно по едната ми преподавателка... ама ужасно ужасно... и реших да й пусне мейлче, с което да й го кажа, просто за да ми олекне някакси... в смисъл без да й пиша, че е от мен естествено... та й го пратих от най- забутания от всичките си мейли... без изобщо да съобразя, че като се получи мейла там ще ми го пише името... мамка му...

Та... това е... някакви предполагаеми реакции, които мога да очаквам? Не че има откъде да знаете... ама и по- тъпи въпроси са били задавани в тоя форум така или иначе...


shadow4e
Пиши малко по-описателни заглавия

shadow4e
02-03-2009, 21:45
Дръж се все едно нищо не е станало. Ако те пита нещо, кажи, че явно някой си е направил бъзик с теб.

Armeika
02-05-2009, 15:51
Ааа НЕ ти ме уби! Баси как си се прецакала :lol: :lol: :lol:

LittlePrincess
02-05-2009, 15:57
:lol: Весело. Кажи, че някой се е избъзикал много подло с тебе. (:

Goddess
02-05-2009, 15:58
Е какво толкова си писала в този мейл ? В любов ли си и се обяснявал/а ? :-D

Тя редовно ли си проверява пощата ? Питам, 'щото аз влизам в пощата си, само когато трябва да си потвърждавам регистрации и съвсем съм отписала този метод за...комуникация и връзка с други хора. :-D

Не мисля, че е чак такъв проблем, може въобще да не го спомене.Така че, какато казаха и преди мен - все едно нищо не е станало.

Axe_vs_Sword
02-05-2009, 16:06
Дръж се все едно нищо не е станало. Ако те пита нещо, кажи, че явно някой си е направил бъзик с теб.Да! She'll never know 8-)

tItEufFf
02-05-2009, 16:35
Кажи какво си й написала де, стана ми интересно.

Иначе да, кажи й, че някой твоя "приятел" си е направил лоша шега. Ти много съжаляваш и..да се надяваме, че ще повярва ;)

mArMaLaDkA
02-05-2009, 16:51
Оо,повечето хора си трият мейлите,когато видят,че са от непознат адрес.

sweet_kiss_f
02-05-2009, 16:51
лелеее мале... :D наистина голям гаф...
ама я кажи кво си писала.... че наистина е интересно...
аа колкото до реакцията на госпожата....може да се шашне...или пак да го приеме за майтап..... :)

_mimi7y_
02-05-2009, 17:26
правилно ли разбрах : ти си момИче и си си "паднала" по твоя учителКА ??
и на мен ми е интересно какво си написала

аа колкото до това как ще регира най вероятно ще се очуди или ще избухне в смях

sladur4etyYy
02-05-2009, 17:30
:lol: ти ме уби. кажи, че някой ти е разбил паролата и е решил да се изгаври и с тебе и с нея :D

AtlantidaLove
02-05-2009, 17:35
правилно ли разбрах : ти си момИче и си си "паднала" по твоя учителКА ??
и на мен ми е интересно какво си написала
+1
:)

brokeninside13
02-05-2009, 19:37
:lol: :lol: :lol: yeah twa me kefi

OneGirl
02-05-2009, 19:46
Но наистина ти си момиче, нали? И си падаш по учителка wow?
И наистина кажи ни кво си написала, в любов ли си се и обяснявала?

Е иначе по темата прави се, че нищо не знаеш и ако те пита се прави на изненадана и и кажи, че сигурно някой се е изгаврил с теб.

Jumbie483
02-05-2009, 20:07
аз познавам две момичета на които първите им две имена са еднакви :D тъй че.. казваш и че нямаш напредстава за какво говори, изхилваш и се подигравателно и край на проблема...
да не би само ти да си с такова име, я :lol:

balon4eee
02-05-2009, 20:32
Как така ти си момиче и си си паднала много много по твоя даскалка :-o С обратна резба ли си ? Ако си и писала любовни романи в писмото , като види че е от момиче няма да го приеме на сериозно , защото е от момиче :D 100 процента ще си помисли , че е ебавка . А ако си момче първото което ще си помисли когато прочете емайла е отномо че някой се ебава с нея . Надали и е за 1 път ученици да я бъзикат ...

mynichka
02-06-2009, 13:36
Много вероятно е да си помисли, че това е майтап :)

mitternacht
02-06-2009, 14:57
:grin: готина история!
Имаше един подобен филм, там даже и учителката отвърна и им беше много хубаво, ама накрая опандизиха даскалката.Кофти финал.

Та:
Ако те пита нещо и хвърляш нагъл поглед и я питаш:
"Ти, нещо... сваляш ли ме?!"

Нее майтапя се, споко :)
Просто, ако те пита, а тя НЯМА да има смелостта да го направи, казваш, че ти е симпатична и се надяваш да не ти се сърди :) Това е.
То и мене като ме избият шашавите правя простотии, ама с разликата, че съм момче 8)
Не ми се вярва, че би отвърнала на чувствата, ама нали уж надеждата пукясва последна, пък и требе оптимистично да мислим... стават и чудеса :)
Успех!

BrokenInnocence
02-07-2009, 15:31
Хах, весели отговори, еми...

1. Момиче съм.
2. Е, няма да тръгна да пиша какво съм й написала... Не беше чак любовно обяснение, но да кажем... нещо подобно в мн лека форма...
3. Проверява си мейла редовно, прочела го е, няма начин.
4. И да й бях казала, че някой си е направил бъзик нямаше да повярва... Твърде е умна...
5. Май пропуснах да спомена... оригиналното ми заглавие беше "еми... малък гаф"... целенасочено не сложих думата "учителка" понеже става дума за преподавателка в университет.
6. Всъщност ако трябва да съм честна най- тъпо се почувствах от факта, че пратих мейл без изобщо да се сетя, че името ми ще се изпише... в смисъл, колко зле трябва да съм с компютърните глупости, за да не се сетя...

Та... за всички, които се интересуват от развръзката... на другия ден ми се наложи да отида на лекция при нея, да стоя на първия ред и да изнасям презентация на проект... Интересно беше...

Всъщност мисля, че се е почуствала поласкана от ситуацията, понеже през цялото време се държа мн добре с мен... И така... поуката? Не правете такива глупости!

BrokenInnocence
02-07-2009, 15:44
А, да... и относно това, че е можело да се приеме като майтап защото съм момиче... Там където уча това няма никакво значение...

AtlantidaLove
02-10-2009, 05:25
А, да... и относно това, че е можело да се приеме като майтап защото съм момиче... Там където уча това няма никакво значение... :shock:

TheRestorer
02-10-2009, 10:59
Слагайте тъпи имена по пощите и нема да имате проблеми лмао

mitternacht
02-10-2009, 11:30
Хахаха, мила, твърде късно го каза :) И аз понаправих малко такива "глупости" и хич не съжалявам! :)

Защо пък да няма значение дали си момиче или момче на мястото, където учиш?Звучи странно.

-хубаво, че си проверява редовно мейла.Моята муза не знам колко редовно, но може и да се притеснява.
-очаква се да не прояви някаква реакция още от начало, всмисъл-не и негативна.Жената не е идиот да се сърди, че е харесвана, даже-напротив.
-един пич се помайтапи, но наистина слагай "тъпи" имена при регване.Полезно е :)

Ако може да обясниш какво те привлича в нея, при все, че си момиче?

Ако сваляш моята лУбов шъ ревнувам! :D

BrokenInnocence
02-10-2009, 23:15
Хахах, мда, не се изразих съвсем правилно относно това, че полът няма значение. Просто исках да кажа, че уча в държава където тези неща се приемат малко по- нормално и по- толерантно отколкото в Бг и където ако жена получи някакво такова послание от момиче наистина няма да си помисли "А, да бе, тая се бъзика с мен", а просто ще го приеме за напълно възможно без дори да се замисли.