PDA

View Full Version : Странно чувство



mitkom89
02-03-2009, 21:47
Здравейте отново... нещо не както трябва се случва с мен :( След като на 1 февруари преспах с най-добрате си приятелка започна да ми се променя погледа към света... И както казва един познат "Заобиколен от хора пак се чувствам сам!", не точно се чувствам сам, но ми е някакво такова глупаво... Харесвам живота, който живея и не искам да го променям. Но се чувствам тъпо... Започвам да разбирам жените, които незнаят какво искат... мисля че точно в тази ситуация и аз незнам какво искам / защото определено не искам сериозна връзка и не ми е писнало от зарибявките /, мисля че кръговрата на живота ме отнесе на лошо място, а не искам да го чакам да ме отведе към по-добро...

Blab
02-03-2009, 22:13
и к'во с'а, искаш да сте си приятелчета, а?
яката работа, само 'дето нещата по принцип са лесни, хората ги заплитат.
соу, сам си си виновен, върти се сега с Живота!
Приятно връткане!;)

hndar
02-03-2009, 22:17
Брат аз не мога да те разбера ве кво си се насрал бе
предполагам си на 18-19 години кво се замисляш въобще за тея
простотите гледаи на жените и като цяло на нещата малко по патриархално ... ти си млад пич сменяи ги менкаи ги ще ти доиде времето да седиш верен на 1 човек и да съжаляваш за такива работи
и тея половината тука та вкарват в някфи филми ква грешка си направил.

Та ти си млад бе човек минаваи ги здраво след 10години ще седите на масата с истинската ти жена тази на която сърце няма да ти дава да изневериш и ще разправяш за тея работи дет си ги правил и ще ги коментирате смееики се и тя щи вика "олее ща утрепа кви неща си правил"

Брат гледаи малко по весело та ти си млад бе човек.

Ся ще скочат десетки кифли срещу мене и тва ще е щото се засягат от тея работи.Ама мацки няма кво да се лъжем ся така пича е млад ще се кротне в тоя живот си има време за всичко даваи наред докат си млад.

sh3_1s_7h3_0n3
02-03-2009, 22:20
^^ почти подкрепям горното мнение.

Само дето не разбрах как обвърза патриархалното с менкането на жените...

гледаи на жените и като цяло на нещата малко по патриархално :-o

hndar
02-03-2009, 22:23
^^ почти подкрепям горното мнение.

Само дето не разбрах как обвърза патриархалното с менкането на жените...

гледаи на жените и като цяло на нещата малко по патриархално :-o

пример за патриархализам е да цениш и уважаваш жените но да ги държиш на страна от някои работи :)

от моита гледна точка

Blab
02-03-2009, 22:24
мнението си беше по темата, бре, много сте се затегнали:)

иначе - въпрос на характер, манталитет, виждания, принципи, предпочитания. не всеки иска да пробва всички катерушки в лунапарка, на някои им стига Виенското колело;

hndar
02-03-2009, 22:26
мнението си беше по темата, бре, много сте се затегнали:)

иначе - въпрос на характер, манталитет, виждания, принципи, предпочитания. не всеки иска да пробва всички катерушки в лунапарка, на някои им стига Виенското колело;

Много си права.

Хората са различни аз просто изказвам вижданията си.
Всеки както е научен :)

sh3_1s_7h3_0n3
02-03-2009, 22:27
мнението си беше по темата, бре, много сте се затегнали:)

иначе - въпрос на характер, манталитет, виждания, принципи, предпочитания. не всеки иска да пробва всички катерушки в лунапарка, на някои им стига Виенското колело;

Кое мнение, бе Блаб? :)

Blab
02-03-2009, 22:29
Не с лошо, девойката и сама може да си го е изтрила.)

b3byl1nka
02-04-2009, 05:57
:(

Slawi92
02-04-2009, 07:09
Брат аз не мога да те разбера ве кво си се насрал бе
предполагам си на 18-19 години кво се замисляш въобще за тея
простотите гледаи на жените и като цяло на нещата малко по патриархално ... ти си млад пич сменяи ги менкаи ги ще ти доиде времето да седиш верен на 1 човек и да съжаляваш за такива работи
и тея половината тука та вкарват в някфи филми ква грешка си направил.

Та ти си млад бе човек минаваи ги здраво след 10години ще седите на масата с истинската ти жена тази на която сърце няма да ти дава да изневериш и ще разправяш за тея работи дет си ги правил и ще ги коментирате смееики се и тя щи вика "олее ща утрепа кви неща си правил"

Брат гледаи малко по весело та ти си млад бе човек.

Ся ще скочат десетки кифли срещу мене и тва ще е щото се засягат от тея работи.Ама мацки няма кво да се лъжем ся така пича е млад ще се кротне в тоя живот си има време за всичко даваи наред докат си млад.^^napulno sum suglasen s tebe.., ako me pitash na nai dobrata ti fr s koqto si prespal i dreme sega e momenta da si menkame momichetata i te nas zashtoto rano ili kusno seki krotwa ..., i kakto kaza ne ti dawa dava syrce da i izneverish digni glavata i davai smelo napred bace

Pliok0019
02-04-2009, 08:00
Влязъл си във филма...Напий се, поспи...