PDA

View Full Version : Работа през лятото



sisity__
02-04-2009, 06:28
За един проект ми трябват резултатите от подобна анкета, затова имам няколко въпросчета и мн ще се радвам ако ми отговорите :) :)

1. Миналото лято работихте ли? А имате ли намерение и това лято?
2. Имахте ли сключен трудов договор?
3. Какво работихте / искате да работите това лято

AlexFTW
02-04-2009, 08:41
Работех миналото лято. И това пак ще работя. И през годината на смени бачкам. В един завод. Нямам договор още длед 10 месеца ще имам (може би тогава ще спрат да ме гърбят с парите :D )

Desir3
02-04-2009, 17:30
1. Миналото лято работих, за това - незнам, ако успешно минати изпити и т.н. може
2. Трудов договор -не
3.Първо работих в супермаркет, после в ресторант. Тази година предпочитам в хотел ;)

ivcheto0o
02-04-2009, 17:33
1. Миналото лято работихте ли? А имате ли намерение и това лято?-Тово лято за първи път ще работя
2. Имахте ли сключен трудов договор?----------
3. Какво работихте / искате да работите това лято - в някой хотел :grin:

TikvenaElhichka
02-04-2009, 18:07
1. Миналото лято работихте ли? А имате ли намерение и това лято? Не. Но имам желание да си търся работа, но май не само за лятото. :)
2. Имахте ли сключен трудов договор? Skip.
3. Какво работихте / искате да работите това лято? Искам да работя като LAN техник (стига да си взема всичките изпити). ;)

Bellatrix
02-04-2009, 18:14
1. Миналото лято работихте ли? -->Да.
2. Имахте ли сключен трудов договор? ---> Не
3. Какво работихте? ---> Продавах бижута в една сребърна бижутерия.

SUSSIE
02-04-2009, 18:30
За един проект ми трябват резултатите от подобна анкета, затова имам няколко въпросчета и мн ще се радвам ако ми отговорите :) :)

1. Миналото лято работихте ли? А имате ли намерение и това лято?
2. Имахте ли сключен трудов договор?
3. Какво работихте / искате да работите това лято

1 Да работих и да трябва , и това да се работи .
2 Не , още нямам 18 .
3 Бях барманка и сервитьорка , а това лято незнам какво .
Вие , които искате да работите в хотел каква точно ще ви е работата ?

sisity__
02-04-2009, 18:58
а на колко години сте?
и тези, които са били с договор, ми е интересно дали са работили според това, което пише в него (говоря за брои часове на ден, заплата и т.н.)

интересно ще ми е накрая като прегледам всички отговори и ги систематизирам, колко ще са работили на трудов договор :D :D