PDA

View Full Version : Господи,обичам я...



Stan4o123
02-04-2009, 06:34
ами значи представете си поредният затворен в себе си човек... до скоро бях супер зле,но тъй като дадох обещание пред себе си да стана по добар и социален човек,съм започнал да се променям...тва ми е инфото за смотаната ми същност.Сега да ви разкажа проблема си... ми аз още от 9 клас харесвам едно момиче...тя просто е страхотна...сега съм 11 клас и осъзнах че не мога да спра да мисля за нея... чувствам се страхотно около нея,но проблемът е там че тя ме смята за само приятел :( .Всъщност нз какво точно очаквам да ми кажете,тъй като приятелството ми с нея ми е супер скъпо и мисля че ако и кажа какво изпитвам , тя ще го прекрати ... а ако това стане наистина ще изпадна в дълбока депресия...Иначе си приличаме супер мн като личности - и двамата сме усмихнати ... аз съм веселяка на компанията,в смисал постоянно разсмивам останалите и макар че не съм перфектен на външен вид ( малко съм по пълен,не и дебел , но достатъчно че да си насадя комплекс ) мн от момичетата ме харесват... слушаме една и съща музика и сега на 10 април има концерт на хамерфал и мисля да отида с нея, но ако я питам мисля че ще се усети...ми хора изправен съм пред дилемата "да и кажа и да рискувам приятелството си или да изчакам още , но в такъв случай може тя да тръгне с някой и тогава наистина ще се откажа от живота..."

assd
02-04-2009, 06:42
оо рискувай! аз също харесвах едно момиче когато бях ученик, но не се престраших и въпреки че сега или до сега бях с друга, която смея да твърдя е любовта на живота ми, все още се питам какво щеше да стане ако се бях престрашил... за да не съжаляваш след години и да се питаш какво щеше да стане - действай
аз се сещам по някой път за нея дори след 3-4 години, откакто не съм я виждал

AFT
02-04-2009, 06:43
Три години!? Dude, кажи и'. Ако наскоро беше започнал да я харесваш, щях да ти кажа да я забравиш, но твоето е от три години... Дори и да си развалите приятелството, поне няма да се питаш "ами ако и' бях казал..".

CinDeReLLa_
02-04-2009, 06:44
spored men trqbva da i kajesh. ot opit glava ne boli. predstavi si che i tq izpitva sushtoto kum teb, no prosto q e strah da ti kaje po sushtata prichina... riskuvai... moje i da spechelish ;)
aide uspeh :)

ps: sry ama kirilicata ne mi raboti :(

xvd
02-04-2009, 06:54
Направи това, което ти идва от вътре, когато смяташ, че повече не можеш да дадеш - спри. Недей да се навиваш и да си мислиш, че нещо може да се получи - ако няма изгледи за това, то няма да стане. Не прекалявай, бъди реалист и не се заблуждавай. Ако искаш да й споделиш чувствата си, направи го, дори и да ти казват да не го правиш - въпросът е да правиш това, което смяташ за правилно. Някой неща стават, други - не - това си е и съдба и действията на човек. Но ако не стане, приеми го като като мъж. Аз смятам, че приятелство между момче и момиче е нещо много сложно.

Slawi92
02-04-2009, 07:03
Аз смятам, че приятелство между момче и момиче е нещо много сложно.towa e taka no ponqkoga nai istinskoto priqtelstvo e mejdo momiche i momche :)
p.t. deistwai nqma kakwo da se 4udish kakto kazaha ot opit glava ne boli davai i ti pojelavam kusmet dano i tq ima neshto kum teb :) ako v kraina smetka se reshish da i kajesh posle pishi kakwo e stanalo0 :) uspex :)

Sweet__Dream
02-04-2009, 07:12
Кажи и разбира се! :) Нищо няма да загубиш,а защо да не бъдеш щастлив с момичето,което обичаш?Не чакай!Така може просто да я загубиш.Успех.Сигурна съм,че ще имаш :wink:

Stan4o123
02-04-2009, 07:28
sry 4e 6te pi6a na latinica , precaka mi se flextype ne6to...ta vuprosa e tam 4e tq na lignq mi e e kazvala 4e iska da go napravim ili 4e e vlubena v men no nz moje bi prosto e iskala da se poligavi,tui kato az ne spiram da rusq gluposti :D...a nqkoi moje li da mi kaje kakvo to4no da i kaja,6toto az nqmam nikuv opit s momi4eta... nz ne poznavam jenskata priroda tolkova dobre i nz koga e seriozna koga ne e ... puk i ne sam sviknal mn mn na vnimanie ot nejniq pol...

assd
02-04-2009, 07:41
абе бъди мъж, кажи и го точно и ясно че така не може да продължава, и че не можеш да и бъдеш просто приятел! да си помисли ако иска, ако не иска да знае че с приятелството ви е приключило

аз лично бих го казал така - щото и по заобиколни начини съм казвал много неща и нямат този успех, както когато казваш всичко директно!
ето например тия дни ще кажа на бившата си приятелка "или ни даваш шанс и се събираме, или забравяш за мен и никога не ми се обаждаш повече!" - е тва е мъжкото поведение, не да плачеш там и да овърташ като охлюв 8-)

beiho
02-04-2009, 13:37
Просто й кажи и рискувай, поне ще ти олекне и я увери, че си готов на всичко за нея, поне да не отхвърля това, да знае, че може да ти се довери! Ако си няма приятел, това е времето, иначе ще си пропилееш младостта!!!

suantito
02-04-2009, 15:47
Аре стига с това много "държа на нашето приателство" както казваше къци риск печели риск губи..... по ли е хубаво след време да съжеляваш, че не си и признал чуствата....

balu4ka
02-04-2009, 16:16
Бях тръгнала да ти казвам да се отказваш :-D Ама нали,знам кво е ...Не се май и чуди.Ами кажи си и всичко,най-малкто ти приятелка ще те разбере ;).Покани яя на концерта и там може да и кажеш...

Bu7cher
02-04-2009, 16:25
Еми пич...аз от социален човек,станах затворен в себе си! :grin: всеки сам си избира...и като казвам затворен в себе си...не е съвсем така.Имам много познати...но точно 3ма,които мога да нарека приятели и мога да им кажа абсолютно всичко.Хората си пържат по една или друга причина,но в това няма лошо.Не бива да позволяваш да те пържат.

За момичето...дай го бе,хаха!Кажи й...бъди мъж :P .Живота е хубав :) не се задълбавай много много навътре.С времето нещата се задълбават от сами...не си блъскай излишно главата.Успех!

SbogomMoqLubov
02-04-2009, 16:48
Приятелю не бъди рязък рискуваш много по този начин не знаеш отсреща как стоят нещата до колкото разбирам.Предложи и да излезете някъде, но да не прилича на нещо повече от приятелска среща.Виж накъде ще задуха вятъра, но мисли с главата си.

П.С. Горната глава да допълня

Stan4o123
02-04-2009, 17:50
ami kazah i i tq mi kaza 4e iska da sme si samo priqteli... emi pone mi otvori o4ite ako ne drugo...

Slawi92
02-04-2009, 17:54
ami kazah i i tq mi kaza 4e iska da sme si samo priqteli... emi pone mi otvori o4ite ako ne drugo...em togava bate si ostavate samo priqteli i tursish drygo lubov ne greshka ne q tursi tq sama she doide ot lichen opit go znam kogato si kazah che ne me int poeche momichetata i se poqwi momicheto koeto sega obicham samo nqma da se otchaivash gora glavata :):):):):)

Hilary_
02-04-2009, 18:00
Опа чак сега чета че си и казал... мн гадно се е получило... :( Такива момчета като теб има рядко и точно на такива се отказва... не мога да си го обясня това...както и да е... ами в такъв случай ти желая успех за напред!!! :wink:

darkk1d
02-04-2009, 20:11
Давай докато имаш шанс,може да стане късно и после да съжаляваш дълго време :booooomb:

Stan4o123
02-04-2009, 20:46
ami zna4i tq mi kaza 4e iska da sme samo priqteli , tui kato e vliubena v dr , koito qvno ne spodelq liubovta i... kum mene nqmala 4uvstva i tva bil problema... abe hora ima mn momi4eta koito mi se natiskat , no kvo da napraq kato ne moga da spra da mislq za neq... ima li smisal da produljavam taq bitka ...

LadyRoshawka
02-05-2009, 12:59
Три години!? Dude, кажи и'. Ако наскоро беше започнал да я харесваш, щях да ти кажа да я забравиш, но твоето е от три години... Дори и да си развалите приятелството, поне няма да се питаш "ами ако и' бях казал..".

+++

anonimnaa
02-05-2009, 13:03
Кажи й за чувствата си.Дори и нищо да не се получи кажи и че не искаш да изгубиш приятелството й

Slawi92
02-05-2009, 13:22
xora wie chetete li ne razbrahte li che veche i e kazal i tq e kazala che samo iska da se fr

balu4ka
02-05-2009, 13:32
Еми голяма прецъкня... ама брат да не ти пука,ами продължааш на татък..ако отидеш на концерта можеш да срешнеш някое момиче за което дори не си си помислял ...все пак ще имате ообщи интереси :D и ще забравиш оная ...;)

m3ch3ncee
02-06-2009, 15:34
Едно съм осъзнала досега и то е,че никога не трябва да криеш чувствата си!Може после да се окаже твърде късно.Ами представи си и тя да изпитва същото и да се страхува да ти каже само и само затова,че ще развали приятелството ви?Стегни се и й кажи.Който рискува-печели ;) Но никога не крий чувствата си,каквото и да става!

Slawi92
02-06-2009, 15:47
Едно съм осъзнала досега и то е,че никога не трябва да криеш чувствата си!Може после да се окаже твърде късно.Ами представи си и тя да изпитва същото и да се страхува да ти каже само и само затова,че ще развали приятелството ви?Стегни се и й кажи.Който рискува-печели ;) Но никога не крий чувствата си,каквото и да става!amm ne che neshto ama chetete li TOI VECHE I E KAZAL I TQ MU E KAZALA CHE SI HAR DRYGO MOMCHE I CHE ISKA DA SI OSTANAT PROSTO PRIQTELI 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Slawi92
02-06-2009, 15:48
ami zna4i tq mi kaza 4e iska da sme samo priqteli , tui kato e vliubena v dr , koito qvno ne spodelq liubovta i... kum mene nqmala 4uvstva i tva bil problema... abe hora ima mn momi4eta koito mi se natiskat , no kvo da napraq kato ne moga da spra da mislq za neq... ima li smisal da produljavam taq bitka ...