PDA

View Full Version : витамин C или.....



pilety
02-04-2009, 07:17
така,малко тъпо ще прозвучи,обаче ...значи... на 14 ще съм неразположена и има ли някакъв начин да накарам цикъла ми да закъснее,освен с витамин C :( ена приятелка ми беше казала 4е преди да и дойде е пиела по 5-6 хапченца на ден и то и се е забавило обаче знам ли...аз си пия витамини постоянно...
моля ви се даите ми съвет,просто ще е много кофти ако точно тогава съм неразположена...("Свети Валентин") :(

CucuTy
02-04-2009, 07:26
Според мен няма смисъл да го правиш.
А иначе.. не знам да има друг начин да си забавиш или скъсиш цикъла, освен с витамин C.

pilety
02-04-2009, 07:33
по принцип и приятеля ми каза че не му пречи ,обаче мамка му..Свети Валентин е и това беше част от подаръка ми...

CucuTy
02-04-2009, 07:39
^ А не можеш ли да го отложиш с няколко дни? Не е фатално.

Bellatrix
02-04-2009, 08:05
А не можеш ли да се откажеш от оралната, да се подмиеш преди акта и да го направиш неразположена?
(с моя така правим). :P

SoFarSoG00d
02-04-2009, 08:29
Ами не може на 14 години да си забавяш цикъла,просто не е задравословно,иначе има доста хапчета за тази цел,които се изписват от гинеколог,може и личната ти лекарка да свърши това.

dimitar_ak
02-04-2009, 08:38
Ползвай тампони. Чисто е и секса по време на цикъл е напълно възможен.

Ad3mar
02-04-2009, 08:58
Няма смисъл от това нали 1 моя приятелка си вика така да напрай ама личната и казала че е още малка за това и че може да и стане нещо.
По добре не дей!

ivsan4eto
02-04-2009, 09:21
Ами не може на 14 години да си забавяш цикъла,просто не е задравословно,иначе има доста хапчета за тази цел,които се изписват от гинеколог,може и личната ти лекарка да свърши това.

Къде е написала, че е на 14 ?! :shock:

SoFarSoG00d
02-04-2009, 09:52
Предполагам,не повече от 16,до тази възраст цикълът е нерегулиран и трябва да се избягват всякакви хапчета на хормонална основа,особено тези за забавяне на цикъла.

ubuntu
02-04-2009, 09:55
Мацата е планувала на 14 да и резнат кофата ама май ще и се размине ... :grin: :D 8-)

anonimnaa
02-04-2009, 11:38
Ами с витамин Ц ще стане ще пиеш по 3-4 хапчета няколко дни преди датата на която трябва да ти дойде и няма да има проблем.

kr1s0
02-04-2009, 11:57
що пък аз знам , че витамин ц се ползва , когато ти започне цикъла за да спре по бързо ? или се бъркам

TotallySexy
02-04-2009, 12:00
една моя приятелка пиеше противозачатъчни за тази цел 1-2 дни и и закъсняваше по 1-2 дена :)

anonimnaa
02-04-2009, 12:26
що пък аз знам , че витамин ц се ползва , когато ти започне цикъла за да спре по бързо ? или се бъркам
Ами може и за това да е.Но по принцип също така и забавя цикъла,но трябва да започнеш да го пиеш няколко дни преди датата на която по принцип трябва да ти доиде.

SiSsKkAa
02-04-2009, 12:51
Мацата е планувала на 14 да и резнат кофата ама май ще и се размине ... :grin: :D 8-)

hahahahah груб си
абе по темата има много хапчета дето и да ти го забавят и да ти го спрат ама малка си още само ще си навлечеш след това големи неприятности.апък тая история с витамин ц я остави питала съм аптекарки не действа така както си мислим.вярно е ,че той калцира ама няма да ти помогне в твоя случай.отложи подаръка с няколко дена.знам,че е кофти ама...

PeopleAlwaysLeave
02-04-2009, 12:53
Аз с противозачатъчни съм го измествала - 1-2 дни преди да ти дойде пиеш по 1 и цикъла ти се измества с толкова дни колкото хапчета си изпила ама ако си малка по-добре недей - вредно е. Аз го правя само в екстремни ситуации и когато нямам друг избор :?

psychopath
02-04-2009, 12:58
и кво като ти идва на св.валентин (ку.р за тоя празник) ?

scyLLa
02-04-2009, 13:11
Ама то само тука се празнуват чужди празници (и в някой други държави се празнува Св.Валентин :lol: Американците дали знаят за Трифон зарезан (или там както се пише) :D :D

SiSsKkAa
02-04-2009, 13:12
отклоонявате се от темата

SiSsKkAa
02-04-2009, 13:17
ами момичето си е решило по друг начин да си празнува и пита как да го направи.а вие взехте да разсъждавате кой какъв празник е.има много двойки в българия ,които си празнуват св. валентин нищо лошо не виждам

SiSsKkAa
02-04-2009, 13:20
глупости
ако съм сама ще си празнувам трифон зарезан ама като имам любим човек до себе си защо м*амка му да не празнувам деня на влюбените.нищо лошо не виждам в цялата работа

SiSsKkAa
02-04-2009, 13:24
ами тя не е казала,че няма да му подари .виното и свети валентин си пасват чудесно.какъв е проблема немога да разбера

scyLLa
02-04-2009, 13:25
глупости
ако съм сама ще си празнувам трифон зарезан ама като имам любим човек до себе си защо м*амка му да не празнувам деня на влюбените.нищо лошо не виждам в цялата работа
Абе ти защо не земеш да празнуваш и тоя турския празник корбан байрям :D :D :D

SiSsKkAa
02-04-2009, 13:27
на такива тъпи въпроси няма да отговарям,но на никой неможе да забраните да си празнува свети валентин.по-романтичните предпочитат този празник.как да празнувам с приятеля си трифон зарезан.да се напоркаме кат кирки и да повръщаме един върху друг ли?

SiSsKkAa
02-04-2009, 13:33
нашите празници са криворазбрани не моето подсъзнание.за повечето,които празнуват трифон зарезан не значи да седнат на по чашка вино ,а значи да отидат някъде да се напият като кирки и както един потребител от форума се беше изразил да крещят пияни през терасата "к*р за свети валентин" е извинявайте ама аз предпочитам в такъв случай по романтичния празник,а не да се наливам като пияница.

scyLLa
02-04-2009, 13:34
нашите празници са криворазбрани не моето подсъзнание.за повечето,които празнуват трифон зарезан не значи да седнат на по чашка вино ,а значи да отидат някъде да се напият като кирки и както един потребител от форума се беше изразил да крещят пияни през терасата "к*р за свети валентин" е извинявайте ама аз предпочитам в такъв случай по романтичния празник,а не да се наливам като пияница.
Българските празници били кривобразни ми ходи в америка бе

mirmark
02-04-2009, 13:34
Абе какъв Св. Валентин на 4 фев. - До тогава има 10 дни. А той не е и наш

SiSsKkAa
02-04-2009, 13:36
не ми преиначавай думите!аз съм също ЗА българския празник(не съм го отрекла,че да ми казваш къде да ходя),но не съм ЗА начина по който се празнува в днешно време.затова предпочитам да си го изкарам романтично.Една бутилка вино.любимия човек и ето ти ги двата празника налице така че...точка от мен по темата

SiSsKkAa
02-04-2009, 13:39
оф айде сега всички празници ще изредим.четете защо казах,че е криворазбран този празник.защото е за чашка вино,а не да се наливаме като прасета както правят повечето,които го празнуват.айде да спрем с глупавите изказвания.казах ви-българка съм си,никога няма да си отрека празниците,но отрич1ам начина по който се празнува специално Трифон Зарезан

scyLLa
02-04-2009, 13:43
оф айде сега всички празници ще изредим.четете защо казах,че е криворазбран този празник.защото е за чашка вино,а не да се наливаме като прасета както правят повечето,които го празнуват.айде да спрем с глупавите изказвания.казах ви-българка съм си,никога няма да си отрека празниците,но отрич1ам начина по който се празнува специално Трифон Зарезан
Не отричаш само този празник щото си написала "нашите празници са криворазбрани" тоест не е само един празника който според теб е криворазбран

SiSsKkAa
02-04-2009, 13:45
о боже господи.обичам да водя дискусия с хора,които се опитват да разберат и четат това,което пиша.точно обратното казах,но няма кой да прочете.както и да е .казах вече българка съм (пак повтарям за тези,които не са прочели и не искат да разберат),християнка съм,почитам българските празници,ако се празнуват както трябва.дано някой да е проумял какво имам предвид.и това за кирките попитах дали за вас значи това,а не че аз ще го направя,ама то пак няма кой да прочете

SiSsKkAa
02-04-2009, 13:49
не виждаш ли,че е написано като въпрос а не е написано ,че ще го направя.няма да споря с момиченца ,които гледат да се заядат без да вникнат в това,което се опитвам да обесня.още повече с тая александра дето в една тема всички те нападнаха поради необразоваността ти.така че нека да оставим да пишат адекватни отговори по въпроса на момичето.да не спамим още поече темата й

SiSsKkAa
02-04-2009, 13:53
аз и тогава ти казах,че не те нападам ама ти явно ,който не е съгласен с твоето мнение значи че те напаса.научи се да търпиш критика понякога.и влез и прочети пак да видиш кои какво ти е казал,че май и там не си могла да вникнеш

scyLLa
02-04-2009, 13:54
не виждаш ли,че е написано като въпрос а не е написано ,че ще го направя.няма да споря с момиченца ,които гледат да се заядат без да вникнат в това,което се опитвам да обесня.още повече с тая александра дето в една тема всички те нападнаха поради необразоваността ти.така че нека да оставим да пишат адекватни отговори по въпроса на момичето.да не спамим още поече темата й
Ти кво момиченце ли ме наричаш с това ''няма да споря с момиченца ....още повече с тая александра'' звучи като няма да споря с вас момиченца още повече с теб алекс...а да и за това да не ти пройзнасям думите да не би ти да си ги измислила тия думи ? (та вие дори и азбуката не сте си измислили сами) :D

SiSsKkAa
02-04-2009, 13:59
казах да не ми ПРЕИНАЧАВАШ,а не ПРОИЗНАСЯШ казах ви четете си хубаво какво пише.и за последен път казвам ,че аз също уважавам бг празниците.това,че трифон зарезан не ми допада не значи че не съм българка и не ги уважавам.и пак повтарям за 20-ти път сигурно,че уважавам празниците,но не ми допада начина ,по който се празнуват особено Трифон ЗАаезан.Айде стига сме спорили и казваш,че само трима сме те нападнали айде пак влез и виж мненията на what3ver x3eme machoka jane_17 Bellatrix sadsad не видях с нещо те да са съгласни с теб

SiSsKkAa
02-04-2009, 14:02
ахахахха добре айде стига сме спорили нека хората да си изказват мнението.просто неможахте да вникнете в това,което се опитвах да ви кажа макар,че доста пъти го написах

SiSsKkAa
02-04-2009, 14:06
миличка аз още преди 10 мнения казах,че на този празник трябва да се седне на по чашка вино като имах точно това впредвид ама ти пак не си прочела.недей да се заяждаш да ми казваш аз колко съм грамотна.хубаво е,че го знаеш това,но неможеш да отречеш,че доста от младите хора празнуват точно по този начин трифон зарезан - пияни като кирки

Extremescream
02-04-2009, 14:09
Стига сте се заяждали със Сиската.И аз ще празнувам Св. Валентин.И не,не съм с промит мозък,защото майка ми,баща ми и цялото семейство ми казват,че не е български празник.Аз обаче съм романтичка и предпочитам да си вземем вино и да правим каквото ще правим.Ето,могат да се съчетаят и двата празника.А това,че не милеем за българското-еми като гледам новините,точно за българското милея.То вече няма такова,има само селения,турци (нищо лично против хората,само отбелязвам),цигани и нахални чужденци.Сори за отколонението по темата.

Та витамин С поне на мен ми помогна.Пих 3-4 хапчета и ми закъсня доста.Така че ако сериозно си решила,давай.Въпреки,че ако си още с нередовен цикъл не е препоръчително,но сама си решаваш. :)

scyLLa
02-04-2009, 14:32
Стига сте се заяждали със Сиската.И аз ще празнувам Св. Валентин.И не,не съм с промит мозък,защото майка ми,баща ми и цялото семейство ми казват,че не е български празник.Аз обаче съм романтичка и предпочитам да си вземем вино и да правим каквото ще правим.Ето,могат да се съчетаят и двата празника.А това,че не милеем за българското-еми като гледам новините,точно за българското милея.То вече няма такова,има само селения,турци (нищо лично против хората,само отбелязвам),цигани и нахални чужденци.Сори за отколонението по темата.

Та витамин С поне на мен ми помогна.Пих 3-4 хапчета и ми закъсня доста.Така че ако сериозно си решила,давай.Въпреки,че ако си още с нередовен цикъл не е препоръчително,но сама си решаваш. :)

И кво викаш понеже България се напълни с цигани,турци и нахални чужденци дай да не милеем за България точно за това ще пропадне заради ей такива като тебе дето като видят зор и предават страната си и не им пука и празнуват някви измислени празници...
А по темата изобщо нямам коментар!!!!

SiSsKkAa
02-04-2009, 14:36
боже ама вие големи психоложки се извъдихте.от едно мнение разбрахте каква е,за какво милее и за какво не,и пак не четете ,че момичето милее а страната си,но я е яд ,че се напълни с турци и цигани.тцтц...уверих се,че сте злобарки и само се карате с хората.за мене всеки ден с любимия човек е свети валентин така че на никой неможе да забраните да празнува каквото си иска.завистливи пачи.ядосах се вече.научете се да четете и да зачитате мнненията и на другите макар и да са различни от вашите

Extremescream
02-04-2009, 14:41
Всеки си има мнение,но не може от това,че ще празнуваме Св. Влентин да си правите изводи,че не обичаме страната си.

scyLLa
02-04-2009, 14:46
боже ама вие големи психоложки се извъдихте.от едно мнение разбрахте каква е,за какво милее и за какво не,и пак не четете ,че момичето милее а страната си,но я е яд ,че се напълни с турци и цигани.тцтц...уверих се,че сте злобарки и само се карате с хората.за мене всеки ден с любимия човек е свети валентин така че на никой неможе да забраните да празнува каквото си иска.завистливи пачи.ядосах се вече.научете се да четете и да зачитате мнненията и на другите макар и да са различни от вашите
1.Разбери най-накрая че аз съм момче а не момиче
2.Мисля че това се разбира точно и ясно "А това,че не милеем за българското-еми като гледам новините,точно за българското милея"
Пък и няма защо да убиждаш няма смисъл да проявяваш селския си характер като почваш да убиждаш смешно е.А и тва четете по хубаво стига си го повтаряла щото май ти не четеш.Стига толкова спорове (просто излизам не че искам да спра приятно ми е да общувам такива като тебе дето се нервят и почнат да псуват страшно смешно ми е :razz: )

SiSsKkAa
02-04-2009, 14:49
не вися тука да гледам кой момче кой момиче все ми е тая.аз казах.аз съм пас вече.точка от мен.то няма смисъл да се спори с вас.псувам щото сте безмозъчни понякога.

scyLLa
02-04-2009, 14:51
Ти понеже бликаш от знания :razz: :lol: :lol:

SiSsKkAa
02-04-2009, 14:53
никъде не съм написала,че претендирам,че бликам от знания ама ти пак да се изтъкнеш.хах незнам аз дали съм смешна ама и ти почваш да ставаш такъв

Extremescream
02-04-2009, 14:55
ОХ,понеже си куха лейка и не зацепваш като ти се казва,ще се изкажа по друг начин-Като гледам новините,точно за българското и за народа милея,защото ни затрупаха измет и идиоти.Така достатъчно ясно ли ти е,или да опростя още?
Сиска,не обръщай внимание,то не си струва да спориш.

CucuTy
02-04-2009, 15:30
Хайде всички да спрете да спамите темата. Осрахте се.. Някой модератор да се намеси.

mysterious93
02-04-2009, 15:37
абе недей да си бъркаш цикъла зарад някъв секс :D не може ли да го зарадваш по друг начин?или го правите само от празник на празник? :D

и аз не харесвам Св. Валентин ама няма нужда да се бъркате на другите :D Който празнува валентично преди тва ще пийне..който празнува трифончо ще се напука и пак ще си легне с някой..тъй че къв е проблема..работата е една и съща :D

IdEaLa
02-04-2009, 15:54
Устата нали не ти е в цикъл !? :-D

scyLLa
02-04-2009, 16:13
ОХ,понеже си куха лейка и не зацепваш като ти се казва,ще се изкажа по друг начин-Като гледам новините,точно за българското и за народа милея,защото ни затрупаха измет и идиоти.Така достатъчно ясно ли ти е,или да опростя още?
Сиска,не обръщай внимание,то не си струва да спориш.
Офф милеела ми тя ти и пръста не би си дигнала за България тръгнала да говори тука :D и пак виновни другите ами вие българите не сте ли виновни секи си седи без да знае нищо ае кажи ми в коя друга страна е така?Отговора е в никоя

SiSsKkAa
02-04-2009, 16:31
ти да не си живял във всички държави по света ,че знаеш

b3byl1nka
02-04-2009, 16:34
то и аз ще съм в цикъл тогава ама кво да направя .. неа само ти да си единствена в цикъл на Св.Валентин кво се оплакваш

SiSsKkAa
02-04-2009, 16:37
тя не се оплаква просто пита как да избегне това нещо

scyLLa
02-04-2009, 16:40
ти да не си живял във всички държави по света ,че знаеш
Ами виж ся има едно нещо, незнам ти дали го знаеш ама се нарича телевизия...

SiSsKkAa
02-04-2009, 16:44
незнам дали ти знаеш ама медиите са едни от най-големите манипулатори в света и доста пъти не показват информацията такава каквато е всъщност.всяка държава си има проблеми,но не всяка претендира с тях така както нашата.хубава ни е родината хубави са ни празниците ама политиците прецакват всичко

b3byl1nka
02-04-2009, 16:47
тя не се оплаква просто пита как да избегне това нещо

точно се оплаква ... тва да си пре*бваш огранизма като се тровиш с глупости само и само да мое да се ебеш на Св.Валентин е супер тъпо .. витамин Ц може да е полезен но в умерени количества

b3byl1nka
02-04-2009, 16:48
давай изпий 1 блистер даже ако искаш 2 и се натрови да видим дали ще се чувстваш по добре :lol:

SiSsKkAa
02-04-2009, 16:49
и аз това й казах,че по принцип има такива хапчета,но не е желателно да пие

scyLLa
02-04-2009, 16:55
Ами виж начи вярно е че сяка страна си има проблеми но, България е назаде с 40 години от всички европийски страни тоест ако политиците не крадат и сичко върви точно България след 40 години ще настигне нормалните страни в Европейския съюз а и + това България зависи от други страни (газовата криза която стана, Русия и Украйна се скараха България яде та*аците) щом всяка страна си има проблеми защо точно на България и замразиха парите който трябва да получава от Евросъюза ? Защото политиците крадът и след това казват ние мислим за доброто на България.В коя друга държава убиват хората и никой нищо не казва ?М/у другото София е една от столиците с най скъпите коли еми я си помисли вместо тези коли можеха да помогнат с нещо друго, елементарни неща.

GabisiTa
02-04-2009, 17:01
На мен лятото ми предписаха едни хапчета за забавяна на цикъла - Оргаметрил, но така и не ми подействаха... :?

pilety
02-04-2009, 17:56
така значи първо съм на 17,второ не съм девствена или както каза нз си кой си че тогава съм решила да изгубя девствеността си ..не просто искам да прекарам добре празника ;]
второ:за пореден път се убеждавам колко прости хора има б3билинка ли си ква си просто питам за съвет :D мамка му колко си зле :D нищо лично ама щом съм си решила...ако ще 10 блистера да изпия теб какво те бърка нали аз ще се натровя,а щом и ти ще си в цикъла...сужалявам гадно е ;]
трето:не съм привърженик на оралната любов ;]
четвърто: дори и да не е българско празник "свети валентин" какво лошо има в това да го празнуваме :? както каза някой си който си няма приятел да ходи да заляга под масите,аз си имам и искамд а прекарам празника с него :) и на последно място,благодаря за съветите ви :) в крайна сметка май няма да пия нищо ;щ секса не е най важното.въпреки че щеше да е хубаво ако и тои присъстваше тогава но...както и да е ;щ друг път

pilety
02-04-2009, 17:57
така значи първо съм на 17,второ не съм девствена или както каза нз си кой си че тогава съм решила да изгубя девствеността си ..не просто искам да прекарам добре празника ;]
второ:за пореден път се убеждавам колко прости хора има б3билинка ли си ква си просто питам за съвет :D мамка му колко си зле :D нищо лично ама щом съм си решила...ако ще 10 блистера да изпия теб какво те бърка нали аз ще се натровя,а щом и ти ще си в цикъла...сужалявам гадно е ;]
трето:не съм привърженик на оралната любов ;]
четвърто: дори и да не е българско празник "свети валентин" какво лошо има в това да го празнуваме :? както каза някой си който си няма приятел да ходи да заляга под масите,аз си имам и искамд а прекарам празника с него :) и на последно място,благодаря за съветите ви :) в крайна сметка май няма да пия нищо ;щ секса не е най важното.въпреки че щеше да е хубаво ако и тои присъстваше тогава но...както и да е ;щ друг път

pilety
02-04-2009, 17:57
така значи първо съм на 17,второ не съм девствена или както каза нз си кой си че тогава съм решила да изгубя девствеността си ..не просто искам да прекарам добре празника ;]
второ:за пореден път се убеждавам колко прости хора има б3билинка ли си ква си просто питам за съвет :D мамка му колко си зле :D нищо лично ама щом съм си решила...ако ще 10 блистера да изпия теб какво те бърка нали аз ще се натровя,а щом и ти ще си в цикъла...сужалявам гадно е ;]
трето:не съм привърженик на оралната любов ;]
четвърто: дори и да не е българско празник "свети валентин" какво лошо има в това да го празнуваме :? както каза някой си който си няма приятел да ходи да заляга под масите,аз си имам и искамд а прекарам празника с него :) и на последно място,благодаря за съветите ви :) в крайна сметка май няма да пия нищо ;щ секса не е най важното.въпреки че щеше да е хубаво ако и тои присъстваше тогава но...както и да е ;щ друг път

TheRunaway
02-04-2009, 18:05
Наеби се с някой и от притеснение дали си бременна ще ти закъснее. :)

BqlaLiniq
02-04-2009, 18:18
И с какво ще и навреди това да пие по 5-6 витамин C на ден?
Първо, пиенето на витамини е полезно > тоест дори и да и закъснее цикъла с 1-2 дена няма да има проблем, понеже някои хора пият витамин Ц всеки ден...

b3byl1nka
02-04-2009, 18:33
б3билинка ли си ква си просто питам за съвет :D мамка му колко си зле :D нищо лично ама щом съм си решила...ако ще 10 блистера да изпия теб какво те бърка нали аз ще се натровя,а щом и ти ще си в цикъла...сужалявам гадно е ;] т

първо не съм бебилинка явно и буквите не познаваш .. второ аз ако съм зле значи незнам ти каква си може би мега зле ... трето като се натровиш по добре ли ще ти е .. кво като си в цикъл на "празника" края на света ли дойде? ше си отложиш ебането за след цикъла и тва е ебати политическия проблем ;]]

CucuTy
02-04-2009, 19:28
И с какво ще и навреди това да пие по 5-6 витамин C на ден?
Първо, пиенето на витамини е полезно > тоест дори и да и закъснее цикъла с 1-2 дена няма да има проблем, понеже някои хора пият витамин Ц всеки ден...

То се пие, но не и по 5-6. И хич даже не е полезно..

b3byl1nka
02-04-2009, 19:46
То се пие, но не и по 5-6. И хич даже не е полезно..

+1... това се опитвам да кажа и аз

Rofl4etoo
02-04-2009, 19:59
Чак пък такъв проблем да му е на твоя не вярвам.. :) моя това не му е никакъв проблем казва ми за мен това е нещо съвсем норомално и ми казва все едно да правим секс и да не свърша..
В аптеката се продават хапчета за тази цел ;)