PDA

View Full Version : Омразата към Токио Хотел ?



xXxHyStErIcAlxXx
02-04-2009, 07:29
На мен лично ми е много интересно , защо има толква много хора които мразят Токио Хотел и обиждат техните фенове .... Не правят лоша музика и текстовете на песните им са смислени . АКо е за външният вид на вокала .....НЕ виждам нищо лошо в това че се гримирва и лакирва , все пак кой е казал , че само жените могат да го правят , нали ?Да не е сексуалноста му ? В толкова много списания е казвал че не е гей , даже имаше и интервю с бившите му гаджета ! Искам да ми отговорите и моля без вулгарни изрази......

PLuScHeTo
02-04-2009, 08:07
На мен лично са ми безразлични, защото не ги слушам... ама все пак си има право на мнение - едни ги харесват, други - не :) Не може целият свят да харесва едно и също нещо, нали ? ;)

xXxHyStErIcAlxXx
02-04-2009, 08:31
Знам , но има хора или по - точно анти фенове , които се опитват да вгорчят живота на феновете , ако мога да се изразя така ! Аз никога не съм принуждавала никой да ги слуша просто ме дразни тоява , че има хора които не знаят нищо за тях и въпреки това ги обиждат !

xXxHyStErIcAlxXx
02-04-2009, 08:33
защото са противни и гнусни и всеки нормален,хетеро-сексуален човек трябва да ги презира :)
И какво и ем " Противното " и " Гнусното " и както се изказа аз май съм "ненормална " ?

DeepPurpLe
02-04-2009, 10:04
Ми не ги харесвам и толкова.Какъв е проблема,нали всеки има право на избор ?! : )

BladeDancer
02-04-2009, 10:16
даже и в подписа ти се вижда че си е чист гей
БЪГЛГАРИЯ МРАЗИ ГЕЙОВЕТЕ ! Ейтва е отговора просто няма място за някви женчовци дето само заблудените 14 - 15 годишни пикли ги слушат !
Смислови текстове ! - да повечето от вас не знаят немски и ми говорите за смислени текстове !
Който знае за смислени текстови и хубава музика задържала се десетилетия и накрая да излезат някви гейове и да ги уважаваме ли ? - няма да се промени мнението за тях пълни олигофрени са

ей горе "колегата" знае какво да слуша :)))

Малко офф топик :

Ейтакива като вас само ги слушат с никове Глезленцетуууууу или някви изчанчени там просто нямам думи на къде вървите повечето

TellMeYourName
02-04-2009, 10:18
дреме ми за Токио Хотел :D

BladeDancer
02-04-2009, 10:24
дреме ми за Токио Хотел :D

айде да не си показваме достойнствата си за тях :smt040

DeepPurpLe
02-04-2009, 11:03
даже и в подписа ти се вижда че си е чист гей
БЪГЛГАРИЯ МРАЗИ ГЕЙОВЕТЕ ! Ейтва е отговора просто няма място за някви женчовци дето само заблудените 14 - 15 годишни пикли ги слушат !
Смислови текстове ! - да повечето от вас не знаят немски и ми говорите за смислени текстове !
Който знае за смислени текстови и хубава музика задържала се десетилетия и накрая да излезат някви гейове и да ги уважаваме ли ? - няма да се промени мнението за тях пълни олигофрени са

ей горе "колегата" знае какво да слуша :)))

Малко офф топик :

Ейтакива като вас само ги слушат с никове Глезленцетуууууу или някви изчанчени там просто нямам думи на къде вървите повечето
Всичко дето го каза е така .. само дето съм "колежка" 8-) : )

LINKNOT
02-04-2009, 11:16
Отвратих се от тях,когато разбрах,че вокалистката е вокалист..

Другият факт,който ме дразни,е че често ги споменават редом с Линкин Парк,а те са ми любимата група и смятам,че нямат нищо общо с Бил и компания.

BlackaTBW
02-04-2009, 12:01
Нека ти дам подробно обяснение, защо не ги харесвам:
-Музиката им определено не ми харесва. Имам чуството, че гладните котки пред блока ме атакуват с мяукане на високи честоти.
-Визията им е без коментар. Единия се гримира и топира повече от средно статистическа звезда на български сайт за запознанства, другия като някакъв гангстер едва ли не с тея дрехи 6-7 номера по-големи от него. Другите двама дори не помня как изглеждаха.
-Да не говорим за истеричните им 10-12 годишни фенки, които повтарят само 'Убичъъм Бил' и тн тн тн.
Има още доста причини. Не ми пречат феновете, слушайте си ги там, ама поне спрете да парадирате с това. Всеки си има вкус, спрете да ни бутате пред очите вашия.


край на супер дългата ми реч 8-)

SiNiStEr
02-04-2009, 14:01
Офффф пак ли почвате с тях е ... ?
Не съм им фенка,това ли е проблема на всички тяхни фенове?
Разберете няма как да ни промените мнението за тия същества.
Групата ми е тъпа,както и феновете им.
Техните фенове са на такова ниско ниво както и цялата група,но това е нормално.
Големия вокал си избрал няква тъпа външност само и само за да има повече фенове,повече да се говори за групата и т.н. ...което е повече от малоумно.
Сега очаквам големите фенове да ме ''нападнат'' :smt112

Complicated
02-04-2009, 14:37
Нека ти дам подробно обяснение, защо не ги харесвам:
-Музиката им определено не ми харесва. Имам чуството, че гладните котки пред блока ме атакуват с мяукане на високи честоти.
-Визията им е без коментар. Единия се гримира и топира повече от средно статистическа звезда на български сайт за запознанства, другия като някакъв гангстер едва ли не с тея дрехи 6-7 номера по-големи от него. Другите двама дори не помня как изглеждаха.
-Да не говорим за истеричните им 10-12 годишни фенки, които повтарят само 'Убичъъм Бил' и тн тн тн.
Има още доста причини. Не ми пречат феновете, слушайте си ги там, ама поне спрете да парадирате с това. Всеки си има вкус, спрете да ни бутате пред очите вашия.


край на супер дългата ми реч 8-)

+ 1 \:D/

Не знам само кво ви пука, че някой ги мрази ? :lol:
Харесвайте си ги като искате и не се интересувайте от мнението на другите. 8)

DeadpooL
02-04-2009, 14:39
на 11 ли си ? Ще ти дойде акъла в главата мое малко "метълче"
писнало ми е да говоря за тях и феновете им големите "метъли"
айде със здравя

Diam0nD
02-04-2009, 14:50
има световна конспирация срещу токио хотел ,щот са най-яките и готини ,и правят най-яката музика ! ... на 2/3 от хората просто са им противни ,и аз съм в тва число ... теб това кво те засяга . Не ги слушам ,не им се кефя ... ти на дали се кефиш на рапърите дет аз слушам ,така че ....

brokeninside13
02-04-2009, 15:53
има световна конспирация срещу токио хотел ,щот са най-яките и готини ,и правят най-яката музика ! ... на 2/3 от хората просто са им противни ,и аз съм в тва число ... теб това кво те засяга . Не ги слушам ,не им се кефя ... ти на дали се кефиш на рапърите дет аз слушам ,така че ....

+1 ... omrazata mi kum tokio hotel e ... golqma :D

devilsown
02-04-2009, 16:06
Яки са.. А тези дето ги мразят..аз просто не виждам причина.. :) :) :) :)

BladeDancer
02-04-2009, 16:13
на 11 ли си ? Ще ти дойде акъла в главата мое малко "метълче"
писнало ми е да говоря за тях и феновете им големите "метъли"
айде със здравя

Няма какво да се спори че е на 10-11-12
а пък тея shit-ни не ги сравнявай с метъла ! просто има много разлика между хубава музика и грачене с показване на женското в тях
пп както някой беше написал отгоре възмутих се че вокалката е вокал !
пп2 : тея са като наще български хитови изпълнители ( чалгарите ) , само дето нямат какво да покажат !

BrainlessROCKBABY
02-04-2009, 16:25
Нека ти дам подробно обяснение, защо не ги харесвам:
-Музиката им определено не ми харесва. Имам чуството, че гладните котки пред блока ме атакуват с мяукане на високи честоти.
-Визията им е без коментар. Единия се гримира и топира повече от средно статистическа звезда на български сайт за запознанства, другия като някакъв гангстер едва ли не с тея дрехи 6-7 номера по-големи от него. Другите двама дори не помня как изглеждаха.
-Да не говорим за истеричните им 10-12 годишни фенки, които повтарят само 'Убичъъм Бил' и тн тн тн.
Има още доста причини. Не ми пречат феновете, слушайте си ги там, ама поне спрете да парадирате с това. Всеки си има вкус, спрете да ни бутате пред очите вашия.


край на супер дългата ми реч 8-)

+1

HardcoreSyndrome
02-04-2009, 16:29
Не ставааат! :? 8-)

TellMeYourName
02-04-2009, 16:30
ти си скрита фенка не се прави :D

xXxHyStErIcAlxXx
02-04-2009, 16:47
Това , че съм фен не означава , че съм на 10 забога ! Аз съм на 16!Набий те си го в главите ! Н-Е В-С-И-Ч-К-И Ф-Е-Н-В-Е С-А Х-Л-А-П-Е-Т-А !
Казах ви , просто защо анти феновете постоянно обиждате феновете ! ????
:shock:
П.П. - Токио Хотел не са Метал , а Поп Рок ! :-x

Momchence
02-04-2009, 16:59
Просто освен нещата, които всички харесват трябва да има нещо, което всички да мразят...в случая това нещо е токио хотел :D

Всеки тру метъл фен трябва минимум 3 пъти на ден да казва колко много мрази токио хотел

RottenFlesh
02-04-2009, 17:04
Когато някой каже , че слуша ТХ аз се отвръщавам от него.Ужасни са.Бил не може да пее.Слушала съм им песни.Едвам издържах.

xXxHyStErIcAlxXx
02-04-2009, 17:06
Просто освен нещата, които всички харесват трябва да има нещо, което всички да мразят...в случая това нещо е токио хотел :D

Всеки тру метъл фен трябва минимум 3 пъти на ден да казва колко много мрази токио хотел

Да и всеки TRUE ТХ фен трябва да напомня поне 10000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 000000000000000000000000
пъти на хора като теб колко са заБАВНИ с тъпите си острумия !

xXxHyStErIcAlxXx
02-04-2009, 17:11
Когато някой каже , че слуша ТХ аз се отвръщавам от него.Ужасни са.Бил не може да пее.Слушала съм им песни.Едвам издържах. Досега хора като теб се опитваха да ми промият мозъка като ми казваха , че всеки човек си има мнение ! Значи , ко някой като ти каже че е ТХ фен(който за първи път виждаш) ще се изплюеш в лицето му тей ли ? Браво , браво умно от твоя страна .......

RottenFlesh
02-04-2009, 17:19
Когато някой каже , че слуша ТХ аз се отвръщавам от него.Ужасни са.Бил не може да пее.Слушала съм им песни.Едвам издържах. Досега хора като теб се опитваха да ми промият мозъка като ми казваха , че всеки човек си има мнение ! Значи , ко някой като ти каже че е ТХ фен(който за първи път виждаш) ще се изплюеш в лицето му тей ли ? Браво , браво умно от твоя страна .......

Хахаха , оу да направо ще му се изхрача в устата :lol: Не , просто няма да говоря с него , просто не мога да се разбирам с ТХ фенове.

Carlos
02-04-2009, 17:28
Смислени текстове и музика ли прочетох някъде??? Немски знаеш ли? хахах Изглежда не, ама аз зная и хващам за кво пеят. Ми по-добре да слушам Черно Фердже. Те имат поне смислени и мелодични песнички...
Защо хората ненавиждат феновете им. Хм... Много просто, защото когато си фен на нещо ненормално (Бил) значи и на теб нещо ти има. Не може на нормален човек това да му харесва. Туй бил не е ни мъж, ни жена. Азис пак е нещо...

HardcoreSyndrome
02-04-2009, 19:44
ти си скрита фенка не се прави :D
Да бе!Огромна :D.Цялата ми стая е в плакати :lol:

Snuffles
02-04-2009, 19:54
Абе, не съм им фенка, понякога се базикам с приятелки, които ги харесват, но всъшност е тъпо, защото всеки харесва различни групи. ТХ са нормални тийнове, там имат си яки песни, да им се радват феновете. :wink:

lsd43
02-04-2009, 20:17
Защото приличат на клоуни,защото две седмици бях в заблуда,че Бил е Билка ,защото дразнят,защото са позор за рок сцената(Не мога да прием ,че КУин и Тоалетната Хартия имат нещо общо),защото вокалът им има все още детски глас и още един куп причини.

По отношение на феновете има,99% от феновете им са склонни към самоутрепване ,досадни ,глупави ,дребни момиченца,които явно имат неизживяни сексуални фантазии с хибрид.Да ме дразнят и това няма да се промени.

ПП. Това сигурно е 20та подред тема за тази скапана група,срам и позор...

Gerr
02-05-2009, 09:53
Нека ти дам подробно обяснение, защо не ги харесвам:
-Музиката им определено не ми харесва. Имам чуството, че гладните котки пред блока ме атакуват с мяукане на високи честоти.
-Визията им е без коментар. Единия се гримира и топира повече от средно статистическа звезда на български сайт за запознанства, другия като някакъв гангстер едва ли не с тея дрехи 6-7 номера по-големи от него. Другите двама дори не помня как изглеждаха.
-Да не говорим за истеричните им 10-12 годишни фенки, които повтарят само 'Убичъъм Бил' и тн тн тн.
Има още доста причини. Не ми пречат феновете, слушайте си ги там, ама поне спрете да парадирате с това. Всеки си има вкус, спрете да ни бутате пред очите вашия.


край на супер дългата ми реч 8-)

Напълно съм съгласна. Искам само да добавя, че СПОРЕД МЕН Бил не може да пее.

HeartOfRaven
02-05-2009, 11:14
към авторката: Слушаш ли чалга(поп фолк)? Ако не, обясни ми защо.
Мисля, че отговорът ти ще е същият като този на антифена на любимата ти граупа.

psychopath
02-05-2009, 13:12
от утре ставам толерантен към гейовете и ще започна да се гримирВам и лакирВам... :)

но днес...ку* за токио хотел

Glam
02-05-2009, 14:32
Не слушам Токио Хотел. Музиката им не ми харесва.
А относно външния им вид, какъв е проблема? Според мен, вокалиста има глем елементи.
Като стана дума за глем, какво ще кажете за моите любими банди Poison & Motley Crue:

http://store.picbg.net/pubpic/85/A1/cc57e2076ecd85a1.JPG

http://store.picbg.net/pubpic/79/BD/18f735aeb17a79bd.JPG

И те ли са гейове? А? 8)

xXxHyStErIcAlxXx
02-05-2009, 16:12
към авторката: Слушаш ли чалга(поп фолк)? Ако не, обясни ми защо.
Мисля, че отговорът ти ще е същият като този на антифена на любимата ти граупа.
Не слушам Поп - Фолк , но не зареди силикона , ботокса , дрехите и т.н. , а защото те са КОМЕРСИАЛНИ! Правят всичко за пари , а не зареди изкуството !

xXxHyStErIcAlxXx
02-05-2009, 16:14
Не слушам Токио Хотел. Музиката им не ми харесва.
А относно външния им вид, какъв е проблема? Според мен, вокалиста има глем елементи.
Като стана дума за глем, какво ще кажете за моите любими банди Poison & Motley Crue:

http://store.picbg.net/pubpic/85/A1/cc57e2076ecd85a1.JPG

http://store.picbg.net/pubpic/79/BD/18f735aeb17a79bd.JPG

И те ли са гейове? А? 8)
Това си е напълно вярно ! Зареди външният вид определят дали са хомо сексуални или не!

CtrlAltDel
02-05-2009, 16:45
към авторката: Слушаш ли чалга(поп фолк)? Ако не, обясни ми защо.
Мисля, че отговорът ти ще е същият като този на антифена на любимата ти граупа.
Не слушам Поп - Фолк , но не зареди силикона , ботокса , дрехите и т.н. , а защото те са КОМЕРСИАЛНИ! Правят всичко за пари , а не зареди изкуството !
:lol: :lol: :lol:
HeartOfRaven определено беше прав/а :D

psychopath
02-05-2009, 16:48
към авторката: Слушаш ли чалга(поп фолк)? Ако не, обясни ми защо.
Мисля, че отговорът ти ще е същият като този на антифена на любимата ти граупа.
Не слушам Поп - Фолк , но не зареди силикона , ботокса , дрехите и т.н. , а защото те са КОМЕРСИАЛНИ! Правят всичко за пари , а не зареди изкуството ! :razz: :razz: :razz: :razz:
отива в темата за изцепки :D

neocide
02-05-2009, 17:07

disarm
02-05-2009, 17:10
ъъ... нямам нищо против групата и музиката им ... аз съм слушала само 1 песен и даже вече не си я спомням за това няма да коментирам : ) ми всеки с мнението си все пак ,но според мен кат се чувства гей нека да си се облича така ... на някой пука ли му?според мен отговора е не : ) но сега е ред на фенките :smt078 еми ... за мое нещастие и голям срам :-# присъствах на една фен срещичка и то заради най-добрата ми фр (която в момента супер здраво храни тх) през цялата фен среща аз съм била с качулка на главата и възможно най-далече от бесните недоразвити фенки :/ беше голям срам :-s една от фенките даже ми заяви гордо , че ходила в някакви магазинчета и гепсала някакви неща (следваще малка лекция , при което тя се опита да извърти така нещата,че все едно не го е правила) :smt091 най-култовото беше ,когато аз им заявих аз тея не ги слушам ,даже не са ми и симпатични ,при което гледаш как 30 пикли седят и ме гледат злобно, но не смеят да ми кажат нищо :razz: пък не знам каква е тая тъпа мания да мрънкат на всички как тх не били слушани ,а даже презирани ... еми милички фенчета , те са по скоро презирани заради вас самите , защото сте тъпи ,депресирани пикли : ) аз мисля да спра до тук да пиша,че стана малко дълго и евала ,му правя на този който го прочете цялото :razz:

DieselBlood
02-05-2009, 17:28
Ой ма тати темичката дето ше плюем Токио Козел
1-Вокалиста им прилича на гей
2-Музиката им е вси едно бескни котки дращят по ламарина
3-Бил не може да пее

Slashy
02-05-2009, 20:37
педерастия до шия. песните са тъпи. музикант(к)ите са елементарни кози. феновете са смотани позьори и т.н.

heroine
02-06-2009, 19:41
да ми ядът гъз

ViolentSaint
02-06-2009, 21:16
Щ'от съм гаден хейтър. Ако мога тоя БИЛ ще го чукам като животно, 10 тека ще направя на красивото му женско дупе и после клип в Ю туб ще пусна как ми смуче топките. И накрая пак ще си твърдя, че съм хетеро щото той не прилича на мъж.

Против феновете им нямам нищо против дори бих изпил по бира с тях стига да не се говори за групичката им. НЕ ДЕЛЯ ХОРАТА ПО ВКУСОВЕТЕ ИМ НА МУЗИКА

И да поясня до авторката аз слушам абсолютно всякакъв стил музика.
Като почнеш от Метъл и разновидностите му, минеш през хип-хоп, рап, ДнБ , Рага, Реге , техно , хаус, денс квото се сетиш и стигнеш до родната чалгийка , народно , да не коментирам, че ме кефят някой Опери и т.н. Токио Хотел не успяват да намерят място в плейлиста ми.

Относно педерастията не ми пречи. Все пак не може да кажете, че Елтън Джон не струва щото е хомо.

TheRestorer
02-06-2009, 21:50
ТХ значи.Тоалетна хартия ли бяха ?Защо ги мразим:

1.Защото са педали.
2.Не може да си нормален мъж и да се лакираш
3.Чувал съм точно една тяхна песен - Schrei "Вик,Писък", като машинално се повтаряше това - какъв е смисъла?Трудно ще се каже.
4.Немският не е език, който да се прави за педалска музика като тях.
5.С тия "яки" прически и малките истерийки луднали по педалския им вид -ае не мерси.


ПС:И кво ви пука дали ги мразим или не?Да не ви избиха комплексите ?

k0kster
02-07-2009, 21:23
Защо ги мразим??Защото 1во нямат никакъв талант и пробиват заради 13-14 годишни пикли,които се кефат на някъв(не съм сигурен) педал дето се прави на интересен и си търси тупалката...Второ ги мразим защото въпросните 13-14 пикли само ги хвалят по различни места (форуми ала бала)и на нас(хората с нормален музикален вкус)ни писва и първоначалната омраза към тези транссексуални педерасти препаства в истински гняв!

С ДВЕ ДУМИ: Токио Хотел да ми лапат! :)

leksikon
02-07-2009, 21:44
Защо толкова се интересувате вие феновете на Токио Хотел кой ги мрази ,и кой не! След като ви харесва слушайте си ги. На мен лично не ми харесват и бих ги слушала само ако животът на Земята зависи от тва даже и тогава не мисля , че ще мога да издържа :lol: Вокала има супер дразнещ глас, да се гримира кфо ми пука важното е , че гласът му не ми допада пък и музиката им като цяло е доста депресираща.Имам приятелки които ги слушат ,нищо не съм им казвала не мисля и да го правя всеки сам избира какво да слуша! И аз не съдя хората по това което слушат има и много готини момичета и момчета които ги харесват обече са много заблудени ! Прекалено прецакани :?

BrainlessROCKBABY
02-08-2009, 17:22
И кво ви пука дали ги мразим или не?Да не ви избиха комплексите ?

tedi_96
02-08-2009, 18:54
това че ти го харесваш не означава че аз трябва затва си затваряйте устите и си ги слушайте без да се обаждате!
никой нищо не ви е казал вие тука сте трагнали да обвинявате закво не ги харесваме ми и да ви кажем закво вие ще кажете ми не е така , АМА Е ТАКА. затва млак и спрете сас тая група мн ме нервите да се фукате и всичко дето писаха за тях е вярно за лудите им малумни фенки 12 13 14 дето си мислят че живота е ужасенн или подомно
истината е че когато пеят имам чуството че пее някой който е болен и няма глас то и затва праиха операция на тоя Бил щото се мачи да пее пак не може! :)

tedi_96
02-08-2009, 18:58
Относно педерастията не ми пречи. Все пак не може да кажете, че Елтън Джон не струва щото е хомо.[/quote]
+1 :) това е така!

Nam3less3
02-09-2009, 10:11
1.Защото са педали.
2.Не може да си нормален мъж и да се лакираш
3.Чувал съм точно една тяхна песен - Schrei "Вик,Писък", като машинално се повтаряше това - какъв е смисъла?Трудно ще се каже.
4.Немският не е език, който да се прави за педалска музика като тях.
5.С тия "яки" прически и малките истерийки луднали по педалския им вид -ае не мерси.1.Има доста други известни изъпнители - педали, ама тях не ги мразят. А и може да изглеждат като педали Токио Хотел, но реално не са. Като Азис, рекламен трик.
2.Значи не може да си нормален мъж и да имаш дълга коса.
3.То и хауса е такъв, ама всички го слушаме.
5.Същото може да се каже за всички метълски и рок групи, както и за чалга певиците, всички типове фенове луднали по някакъв вид изпълнители.

Не че ги защитавам, и аз не ги слушам, ама просто омразата към тая група е в това, че е свързана с емовците, че хората се чувстват по-добре като заедно обиждат и се обединяват срещу даден тип хора или музика.

fluffka1
02-09-2009, 10:50
има супер мноо причини поради които мразя ТХ!!!! 4овек, няма да ме убедиш, че не са толква лоши....Аз съм ги слушала и за мен тва което правят не е музика, аз слушам метъл и мразя ТХ така както мразя и чалгата! И освен това мразя да казват за Токио Хотел, че и тва също е метъл! Тва са пълни глупости! :o

TheRestorer
02-09-2009, 10:53
Така добре.
1.Фреди Меркюри също е бил педал - нищо лошо.С тая разлика, че е бил талантлив.
2.Какъв талант е вложен в песен на Токио Хотел
3.Какво подяволите ги бърка кой ги харесва и кой не.
4.За косата - по твойта пък логика не трябва да има жени с къси коси.Има си май определени женски и определени мъжки неща - както например няма мъже балерини или мъже медицински хм.. братя и жени сумисти.Може и да има, но не пробладават.Музиката им е слушана от малките, които си мислят, че много струват.И да слушаш музика, без да я разбираш - кел файда ...

CandyKiller
02-09-2009, 12:47
Та тия нямат дори музикално образование , песните са им прости и комерсиялни с безмислени текстове за любовта или некви др чекий ( не съм чел само предполагам) има много други немски и световни поп рок банди който са по добри от тия позьорчета аз от рок музиката най много уважавам Индустриял и Спийд метъла

LiLGrizzly
02-09-2009, 13:45
Музиката им е смотана,лакирането гримирането изобщо не е мъжка работа.. като искат да прили4ат на Елза Парини постигат го !
Те и всичките им фенове са смотани,накратко олигофрени които не говорят със никого и неска са им фенове утре са им анти-фенове и те не знаят какво още искат ! Музиката им е пълна боза но пове4ето лапета я слушат не щот им харесва а щот връсниците им я слушат и ве4е кат са им фенове са много пе4ени и т.к ! Така че на тях и всичките техни фенове едно ще им кажа:FUCK OFF !

BrainlessROCKBABY
02-10-2009, 13:52
"БРАВО" 03/2009:
Рубрика Откровено

Цитирам: "НАПЪЛНО ОТЧАЯНАТА, 17г.:
Аз и най-добрата ми приятелка сме лудовлюбени в Tokio Hotel. Те са нашият живот, ако ги нямаше, досега да бяхме мъртви. Ако не отидем на коцерта им, сме решили и двете да се самоубием. Ние ще го направим в името на групата - на нашите идоли. И постоянно мислим за самоубийство. Всеки ден плачем постоянно и се режем, защото не ни се живее повече. Само едно единствено нещо ни дели от смъртта и това са нашите идоли. Моля ви да ни помогнете, защото положението е ужасно сериозно."

Има ли нужда от коментар?!

HeartOfRaven
02-10-2009, 14:25
^ :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol:

Това не мога да го коментирам :-o

А дали не е ебавка, защото ако не е - определено не мога да го кометирам. :lol:

RottenFlesh
02-10-2009, 16:24
Това и аз го четох , ужас "Оу , Бил , ще се самоубия за теб :-) " :lol:

ArcticMonkey
02-10-2009, 16:39
покъртително

Jumbie483
02-10-2009, 17:56
"БРАВО" 03/2009:
Рубрика Откровено

Цитирам: "НАПЪЛНО ОТЧАЯНАТА, 17г.:
Аз и най-добрата ми приятелка сме лудовлюбени в Tokio Hotel. Те са нашият живот, ако ги нямаше, досега да бяхме мъртви. Ако не отидем на коцерта им, сме решили и двете да се самоубием. Ние ще го направим в името на групата - на нашите идоли. И постоянно мислим за самоубийство. Всеки ден плачем постоянно и се режем, защото не ни се живее повече. Само едно единствено нещо ни дели от смъртта и това са нашите идоли. Моля ви да ни помогнете, защото положението е ужасно сериозно."

Има ли нужда от коментар?!


ооо Я стига.. това да са фенове ?! не ме размивайте
чак на мен ми е писнало (а слушам тази мразена група от повече от 3 години) от такива ***** (да не ги обиждам), който твърдят коолко голеееми фенки били, а само казват колко си обиЦкат този и онзи и ще убият еди коя си, ако припари до тях :shock:
и съм сигурна, че именно за това анти-фенове мразят най-вече феновете..
че то и аз мразя такива... и те ме мразят, защото не могат да проумеят, че на тая земя има човек, който да СЛУША тази група, а не да се захласва колко много ги обича :lol:
няма да чета и тук.. както съм правила в безброй много сайтове..
ТХ не ме интересува как изглеждат, не ме интересува кой какъв е и честно казано нищо не ме интересува..
факт обаче, че ми харесват песните и ги уважавам за това, че са една от малкото групи (броят се на пръсти) от Германия, които постигат такъв успех...

midnightsun
02-10-2009, 19:13
Ми не ги харесвам и толкова.Какъв е проблема,нали всеки има право на избор ?! : )

+1 :)

emo_girl953
02-11-2009, 15:16
Само ЛИНКИН ПАААРК най-яката музика мога да слушам една песен 100000 години и няма да ми писнеее а тея Токйовците :o Веднъж викам на тате "Тате според тебе тва мъж или йена е?"тате вика"Жена е"
божее хич не ги харесвааам :o Не че ги слушам няаам нищо против феновете има ама просто лично мнение ужасни са

yan4etyy
02-11-2009, 18:10
Ми не ги харесвам и толкова.Какъв е проблема,нали всеки има право на избор ?! : )
А така! :o

Jumbie483
02-11-2009, 20:18
Само ЛИНКИН ПАААРК най-яката музика мога да слушам една песен 100000 години и няма да ми писнеее а тея Токйовците :o Веднъж викам на тате "Тате според тебе тва мъж или йена е?"тате вика"Жена е"
божее хич не ги харесвааам :o Не че ги слушам няаам нищо против феновете има ама просто лично мнение ужасни са

аз първия път когато ги видях, помислих че вокала е момиче :(
а като попитах в един сайт момиче ли е или момче, всички ме напсуваха :shock: :x ей от тогава си има нещо против феновете... (е мен си не броя 8-) )

disarm
02-12-2009, 16:29
"БРАВО" 03/2009:
Рубрика Откровено

Цитирам: "НАПЪЛНО ОТЧАЯНАТА, 17г.:
Аз и най-добрата ми приятелка сме лудовлюбени в Tokio Hotel. Те са нашият живот, ако ги нямаше, досега да бяхме мъртви. Ако не отидем на коцерта им, сме решили и двете да се самоубием. Ние ще го направим в името на групата - на нашите идоли. И постоянно мислим за самоубийство. Всеки ден плачем постоянно и се режем, защото не ни се живее повече. Само едно единствено нещо ни дели от смъртта и това са нашите идоли. Моля ви да ни помогнете, защото положението е ужасно сериозно."

Има ли нужда от коментар?!


мм ... за жалост това не е единичен случай... това е масово при тх феновете :/ най-добрата ни приятелка беше преди фенка на тх ... да вярно и тя ревеше за така наречените идоли , но в момента ги псува :D добре ,че тя се освести :D

SexYLipS
02-12-2009, 16:38
всички свързват Токио Хотел с емокор-а, а емата са олигуфрени с резани вени и от там може би масовата омраза
пък и немския не е толкова добър за песни освен може би в случая на Рамщайн защото там е само викане ( 8-) )
и наскро четох, че две момичета са решили да се самоубият ако ТХ не дойдат в България за концерт :shock: що за мания?

SexYLipS
02-12-2009, 16:39
"БРАВО" 03/2009:
Рубрика Откровено

Цитирам: "НАПЪЛНО ОТЧАЯНАТА, 17г.:
Аз и най-добрата ми приятелка сме лудовлюбени в Tokio Hotel. Те са нашият живот, ако ги нямаше, досега да бяхме мъртви. Ако не отидем на коцерта им, сме решили и двете да се самоубием. Ние ще го направим в името на групата - на нашите идоли. И постоянно мислим за самоубийство. Всеки ден плачем постоянно и се режем, защото не ни се живее повече. Само едно единствено нещо ни дели от смъртта и това са нашите идоли. Моля ви да ни помогнете, защото положението е ужасно сериозно."

Има ли нужда от коментар?!

аааааа точно ей за ей това става дума :? :?

CtrlAltDel
02-12-2009, 17:20
"БРАВО" 03/2009:
Рубрика Откровено

Цитирам: "НАПЪЛНО ОТЧАЯНАТА, 17г.:
Аз и най-добрата ми приятелка сме лудовлюбени в Tokio Hotel. Те са нашият живот, ако ги нямаше, досега да бяхме мъртви. Ако не отидем на коцерта им, сме решили и двете да се самоубием. Ние ще го направим в името на групата - на нашите идоли. И постоянно мислим за самоубийство. Всеки ден плачем постоянно и се режем, защото не ни се живее повече. Само едно единствено нещо ни дели от смъртта и това са нашите идоли. Моля ви да ни помогнете, защото положението е ужасно сериозно."

Има ли нужда от коментар?!Тва е гавра. Верно, че са мега-зле фенките, ама чак да пратят тва.. съмнявам се. А и на 17 поне малко се осъзнава човек и няма как да е толкова луднал. Ако все пак е истина - дано вече са се самоубили. Ба*ти пу*ките :-x .

Tokio_Hotel_Fanka_forever
02-12-2009, 19:00
Ami az veche ne sum im fenka i se otkazah ot tqh zashtoto osuznah 4e ima mnogo po kachestvena i hubava muzika ot tqhnata....I nai veche zaradi fenkite im koito sa tolkova prosti a az ne iskam da stavam kato tqh zashtoto sa smeshni :(

BlackaTBW
02-12-2009, 19:22
^ А днес деца, ще се запознаем с важен житейски урок - не носете никове, с които се вричате във вечна любов на някоя група, защото след 2 месеца, ще ги мразите. 8-)

Tokio_Hotel_Fanka_forever
02-12-2009, 19:53
Taka si e...napravo shte otkacha kak mojah da se krustq taka :cry:

b0Nb0n
02-12-2009, 20:00
kakva omraza e ta te sa veliki zaedno s hong kong kvartira i taivan ob6tejitiq sy6to i pakistan motel ludnica naprao :grin:
:lol:

DeadpooL
02-12-2009, 21:38
Праат са на интересни без да имат талант
сеедно гледам българска чалга

puhen0to
02-12-2009, 22:02
тц... тея безмислени теми за токио хотел са повтарят като реклами на хубав филм... няма ли да престанете....ето какстоят нещата приличат на момичета-момчетата ги мислят за гейове.Момичетата им са кефят щото уж били сладки... и тей като СЪМ гледала живи изпълнения на ТХ ще кажа че когато за пръв път излязоха-да бяха интересни и добри... после вече с релийсите на англ и с операцията на гласните струни на вокала бил пее повече от ужасно...Мина интереса ... тва е

RottenFlesh
02-13-2009, 11:26
Taka si e...napravo shte otkacha kak mojah da se krustq taka :cry:


The poor emo kid...

ScionOfStorm
02-13-2009, 12:26
забравил бях колко е як то'о раздел :Д :Д

Entombed
02-13-2009, 15:27
Начи аз ги мразя защото музиката е ужасна изглеждат като педерасчета....и много други причини...
BE A MAN..LISTEN TO CANNIBAL CORPSE ;}

BlackaTBW
02-13-2009, 16:10
забравил бях колко е як то'о раздел :Д :Д

Добре дошъл обратно! :lol:

puhen0to
02-13-2009, 19:26
мързеше ме ама изчетах темата и тва в бравото и аз го четох че дори си изплюх сока праскова върху списанието като прочетох 1-вия ред ><
а някъде бях чела че ги свързват с емокор... пълни глупости НЯМА такова нещо няма и да има... а също четох че са и поп рок... поп да ама рок... някой друг живот

b0Nb0n
02-13-2009, 19:54
забравил бях колко е як то'о раздел :Д :Д
da naprao i az mnogo mu sa kefa tolkova 4e daje sa 4uda 6to vlizam o6te v nego ludnica e

Infinity
02-14-2009, 08:34
Ми не ги харесвам...вида им-ужасен е,,просто това е въпрос на избор..но аз по никакъв начин не дразня нито пък се опитвам да вгоря живота на феновете им...В КРАЙНА СМЕТКА ВСЕКИ СИ ИМА ПРАВО НА ИЗБОР!!! :) :) :) :) :)

the_best_f
02-14-2009, 18:58
Да ги мразя? Ха-ха! За да ги мразя, трябва да изслушам поне една тяхна песен докрай (е, пред това съм безсилна). Безразличие - това вече е друго нещо. Да, вокалист... (не знам как да завърша - -КАТА или -ЪТ) има странен глас, който лично на мен нииикак не ми харесва, изглежда странно, облича се странно... Лакира се, гримира се (тук поставям акцент, защото думите не се пишат с "в", сложено за...хм, благозвучие). Ако ви харсват - слушайте си ги. Всеки си има стил. Обаче не е нужно да правите 1 000 теми за тях, нали. :wink:

Hurtmore
02-14-2009, 21:03
Досега хора като теб се опитваха да ми промият мозъка като ми казваха , че всеки човек си има мнение ! Значи , ко някой като ти каже че е ТХ фен(който за първи път виждаш) ще се изплюеш в лицето му тей ли ? Браво , браво умно от твоя страна .......
еми да кво да правим, да седим и да ви гледаме мазните физиономий..
и да, целият ти профил говори колко си зле... като започнем от ник-а, до подписа...

samaramorgan
02-15-2009, 11:24
:-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-& :-&

cwetityy
02-15-2009, 11:50
аз не мразя токио хотел.. но не слушам техни песни и са ми безразлични.. все пак различни, хора различни интереси :)

YourPoison
04-03-2009, 11:57
Еми аз лично не ги харесвам .. а какво ви е зор за мнението на другите слушайте си ги и със здраве :lol: ... за Бил просто нямам думи..противен ми е : )

k0kster
04-03-2009, 12:11
Защо има омраза към Токио Хотел?Сериозно ли като погледнеш и чуеш тази група не си отговаряш сама на въпроса....Ето няколко причини...
1-Вокала прилича на педерас(да,мраза педераси!) а другия се прави на някъв бесен рапер,с което става ултра смешен
2-Музиката им не струва...лиготии
3-Всички 10 годишни пикли,които само казват "Лоф (оня педерас не му знам името)" подпомагат допълнително за лошия имидж на тия....

teenems
04-03-2009, 17:08
не че ги мразя ,безразлична съм :D ,,пука ми за някви германчета .

Nefarian
04-03-2009, 18:29
http://vbox7.com/play:f8e301da
ПоУзДрАвЧииНцИи За ВсИчкИ ШлЯдКи ФенЧитЪъЪЪ!

ПП. Гледа се със субтитри!

vampirekiss
04-03-2009, 20:40
вси ми е тая дали ще съществува такава група изобщо,но повечето фенки са ХИПЕР досадни и направо на моменти стават смешни.Разбирам да си фен на някога-лошо няма,но пък каква е тази лиготия и превземаница по тея главата ми не го побира.Е,има и напълно нормални фенки,но какво да се прави.

StillLovingYou
04-04-2009, 14:07
Гадни, лигави педерастчета, с още по-гадни и немутирали гласове. Как да не ги мрази човек??
България мрази педалите!

bloodyF
04-04-2009, 15:08
даже и в подписа ти се вижда че си е чист гей
БЪГЛГАРИЯ МРАЗИ ГЕЙОВЕТЕ ! Ейтва е отговора просто няма място за някви женчовци дето само заблудените 14 - 15 годишни пикли ги слушат !
Смислови текстове ! - да повечето от вас не знаят немски и ми говорите за смислени текстове !
Който знае за смислени текстови и хубава музика задържала се десетилетия и накрая да излезат някви гейове и да ги уважаваме ли ? - няма да се промени мнението за тях пълни олигофрени са

Annity
04-04-2009, 19:52
аз по едно време бях почнала да ги харесвам, постоянно ги слушах. Добре, че имаше няколко момичета от нашия клас, дето ме разубедиха. В крайна сметка сега ги мразя! Наистина аз съм от тези, които постоянно си ппроменят мнението и то за всичко. Забравих ги като се влюбих в една друга група, но и на тях вече не обръщам внимание. Сега мога да кажа, че съм влюбена в 5 човека и то все от тийн сериалите... Ама какво да се прави, такава съм си!
Благодаря на тези, които отделиха време да прочетат глупостите ми, въпреки че те нямат никакъв смисъл!
:grin: :grin: :grin:

masterbin
04-04-2009, 20:00
Защо има омраза към Токио Хотел?Сериозно ли като погледнеш и чуеш тази група не си отговаряш сама на въпроса....Ето няколко причини...
1-Вокала прилича на гей(да,мраза педераси!) а другия се прави на някъв бесен рапер,с което става ултра смешен
2-Музиката им не струва...лиготии
3-Всички 10 годишни пикли,които само казват "Лоф (оня гей не му знам името)" подпомагат допълнително за лошия имидж на тия.... +1 :D добре казано!

MoMoXiXi
04-04-2009, 20:12
защото са загубеняци

lsd43
04-04-2009, 21:21
Майка ви проста ,стига с тея насрани педали! 1000 теми за тях ,да мрът в лайна и толкоз,нервят ме ,ама още повече ме нервят тъпите им фенове ,то поне за боксови круши да ставаха,ама много лесно припадат !

colymoly
04-05-2009, 11:08
преди година бях гледала техен клип и като гледам тоя Бил Каулиц и се чудя и се мая това момиче ли е или момче, викам си ейй каква мацка и после разбрах, че е момче :D :D
по темата: не ми пречат нищо против, малко са БИ ама... 8-)

FallOutGirl
04-05-2009, 16:14
Нека ти дам подробно обяснение, защо не ги харесвам:
-Музиката им определено не ми харесва. Имам чуството, че гладните котки пред блока ме атакуват с мяукане на високи честоти.
-Визията им е без коментар. Единия се гримира и топира повече от средно статистическа звезда на български сайт за запознанства, другия като някакъв гангстер едва ли не с тея дрехи 6-7 номера по-големи от него. Другите двама дори не помня как изглеждаха.
-Да не говорим за истеричните им 10-12 годишни фенки, които повтарят само 'Убичъъм Бил' и тн тн тн.
Има още доста причини. Не ми пречат феновете, слушайте си ги там, ама поне спрете да парадирате с това. Всеки си има вкус, спрете да ни бутате пред очите вашия.

хахахахахаххаххахахахаа сцепих се от смях като почнах да чета коментара ти ЕВАЛА,а иначе щях да напиша нещо подобно :D :smt046


край на супер дългата ми реч 8-)

kashmir
04-05-2009, 17:55
Мен не ме дразнят толкова те, колкото феновете им :-x
Кат почнат да се имат за металяги и да се пишат из И-нет пространството "sexy_metal4i" и пр. не знам де ми бъркат. Пък и друго ме дразни - тази им мания!!! Направо е подлудяващо. Някви момиченца да са толкова влюбени във вокала им, че да си режат вените и да се депресират, че той е еди къде си.
Аз съм сигурна, че ако нямаше чак таква мания по тях, нямаше да са най-мразената и обичана банда в момента.

Kikincety
04-05-2009, 18:08
Отвратих се от тях,когато разбрах,че вокалистката е вокалист..

Другият факт,който ме дразни,е че често ги споменават редом с Линкин Парк,а те са ми любимата група и смятам,че нямат нищо общо с Бил и компания.

kris4ann
04-09-2009, 11:13
Точният отговор : Хората отблъскват РАЗЛИЧНОТО(по външен вид или характер).Просто ги е страх да приемат новостите.(въпреки, че и аз не ги харесвам по стила им на музика [Rock] :) :-o

HotChickMaggie
04-09-2009, 11:16
Просто са ми противни.

plmn
04-09-2009, 11:20
музиката им не ми харесва. иначе да се гримирват както си искат, всичко се прави за пари anyway