PDA

View Full Version : Help



pashka
02-04-2009, 07:40
Ami situaciata e slednata s priatelia mi sme zaedno ot pochti 7 meseca i tochno kogato vsichko beshe ok. Toi mi izneveri i to s edna moia fr. Bil e nezemno pian, pochti nishto ne pomni ot vecherta, tia sushto. Nz kakvo tochno e stanalo.Znam che na trezvo ne bi ia poglednal, dori ia smiata za protivna. Az mnogo si go obicham, kakto kazah vsichko poprincip e super mejdu nas. Toi sujaliava super mnogo , izviniava mi se, napravi neveroiatni neshta i az kolkoto i gadno da se durja produljava da s eopitva i da tvurdi che iska da e s men i e bilo greshka. I az sum mu izneveriavala, obache nie togava hodehme ot 3 sedmici i ne beshe sushtoto.Toi mi prosti. I az mu dadoh shans. No kajete moga li da spra da mislia za sluchiloto se, da si izbia gadnia moment. Shte se oturva li ot terzaniata za tova dali toi i e skochil ili tia na nego. Dali shte moje vruzkata ni pak da e normalna i da e sushtata. Tezi neshta promeniat li se.

Pliok0019
02-04-2009, 07:51
Дай му още един шанс. Ако се повтори - режи го.

А момичето не ти е приятелка. Не й се доверявай.

Stan4o123
02-04-2009, 08:19
dai mu o6te 1 shans to go nakarai da po4ne da te ovajava i da misli pove4e za posledstviqta ... kaji mu 4e dulbogo te e naranil , no ti si sposobna da por6tava6 , za6toto go obicha6 i predi da pravi ne6to da znae6, 4e moje da razo4arova 1 4ovek , koito go obi4a...

scyLLa
02-04-2009, 09:38
Немога да ви разбера как някой ще ви изневери и вие ще му дадете шанс просто не ми го побира главата .... :-o :-o :-o

kobrichka
02-04-2009, 10:57
Всеки човек прави грешки и всеки заслужава втори шанс,поприцип,но дефакто не всеки човек дава шанс. Аз лично не бих простила,за мен изневярата не се прощава. Ако един човек ме обича няма да ми изневери. Ти решаваш дали да му дадеш втори шанс. Що се отнася до това,дали връзката ви да е пак нормална и да е същата... НЕ! Доверието се гради с години и се изгубва за секунди. Може да продължите да сте заедно,но никога няма да забравиш изневярата му и никога няма да е същата връзката ви.Поне според мен
А до това,че ти е изневерил с твоя приятелка...не я наричаи така..Думичката приятелка означава много,а тази определено не ти е приятелка.

BloomF
02-04-2009, 10:59
Прости му. Той ти е простил, а ти просто му 'върни жеста'. Но си имай наум, че е възможно да се повтори.

GabisiTa
02-04-2009, 17:07
Прости му и се опитай да забравиш, а не да си мислиш постоянно за изневярата и да му натякваш...

hndar
02-04-2009, 17:22
Случват се тея неща все пак понякога мъжете мислим с долната глава ... но това не означава ,че не държи адски на тебе и не ,че не те обича

Аз бих простил

Bellatrix
02-04-2009, 17:45
Немога да ви разбера как някой ще ви изневери и вие ще му дадете шанс просто не ми го побира главата .... :-o :-o :-o
+1. За мен това е като все едно да ти каже в лицето: "Аз НЕ те обичам. За мен ти вече си един парцал. Искам да те унижа максимално, да предам доверието ти и да те накарам да страдаш и плачеш." и след това да ти се изхрачи. И вие давате втори шанс?

SoAfraid
02-04-2009, 19:54
Taka e alkohola ne proshtava. Po temata kolkoto i piqn da sum i da imam gadje i da q obicham, ne bih pravil kvoto i da e, koeto da q narani. No tova sum az edinstvenoto izkliuchenie. Zashtoto kato se napiq makar i malko no pak moga da mislq. Ti sama mojesh da precenish kakvo da pravish s nego.