PDA

View Full Version : Eдна история за мен и едно момче



semi4ka
02-04-2009, 08:25
Имаше едно момче което ужасно много харесвах дори може да се каже че го обичах.Постойнно се въртях около него пишехме си в скайп но той сякаш не изпитваше нищо към мен като излизахме с приятелки гледаше само тях по точно да се изразя не ми обръщаше внимание!Един ден се престраших и му казах че го обичам ужасно много,той се усмихна и си тръгна.На другия ден ми писа в скайп ``И аз те обичам``.
Аз неможах да повярвам :shock: !След няколко месеца една приятелка ми казваше да не се занимавам с него защото той си играе с мен,аз не и повярвах,но беше точно така :( Питах го и той се прична!Аз го намразих!е исках да го виждам.! :neutral: Той запозна да се върти около мен както правех преди аз.Постойнно ми званеше, пишеше ми смс-и :oops: Но аз пак не си върнах чувствата до ден днешен!









Можете ли да ми кажете какво да правя :(

AFT
02-04-2009, 08:27
Той не те обича, а обича твоето внимание. Ти си била все около него и на него му е харесвало да бъде харесван. Сега, когато ти си се отдръпнала, той започва да се върти около теб с цел отново да си те върне. Абе, не знам дали го обясних, ама идеята е да го забравиш и да не се занимаваш повече с него.

balu4ka
02-04-2009, 16:04
Той не те обича, а обича твоето внимание. Ти си била все около него и на него му е харесвало да бъде харесван. Сега, когато ти си се отдръпнала, той започва да се върти около теб с цел отново да си те върне. Абе, не знам дали го обясних, ама идеята е да го забравиш и да не се занимаваш повече с него.

+++Напълно съгласна ;)
Аа до това,като гледам от това което си написала (автора)..не, не те е обичал.Ако найстина беше така смяташ ли,1 в деня в който си му признала той е трябвало даа се усмихне просто да се отвърне и да си отиде?!Иска вниманиее момчето..добре си направила,че си му показала че едва ли не,не може да си играе с теб.Остави го даа се блъска за това,че не е помислил преди всичко.И не съжалявай за нищо.Според мен си права ..успех ;)

ivcheto0o
02-04-2009, 16:17
nali znai6 ocenqvame ne6to kogato go izgumim ;) az mislq 4e toi ne te e obi4al :-o v jivota stava taka 4e kogato obi4a6 nqkoi toi ne go ocenqva a kogato ve4e ne ti puka toi te tarsi ;) no vpreki tova mislq 4e 4ustvata mu ne sa istinski i samo si igrae s teb :?

Hilary_
02-04-2009, 16:53
Абе надали те обича но обича вниманието на тези около него... :? Такъв човек не си заслужава според мен... тъпо е да не обръща внимание когато е желан а после да стигне до там че да те преследва и то само за внимание... тцтц какви хора има... лелеее... :? Разкарай го и изобщо не му се връзвай ... :?

PeopleAlwaysLeave
02-04-2009, 17:01
Дам, определено му липсва вниманието ти и за това те търси. И на мен ми се е случвало нещо подобно - тичам по някой, той не ми обръща мнимание, като се отдръпна и чак тогава почва да се прави на ударен с мокър парцал... Най-правилното решение в случая е да не му обръщаш внимание - просто момчето е от онзи тип дето обича да е център на внимание и по този начин да си вдига акциите :) Не си заслужава. Ако наистина има някакви сериозни намерения повярвай ми ще намери начин да ти ги покаже ;)

LigLaTaa
02-04-2009, 17:02
Мм моята история е същата само че аз не му признах че го обичам , а че ми харесва , ама накрая той разбра, сяяя аз го ненавиждам а той си мисли , че го харесвам, ама на мене не ми пука, така че продължи напред и остави миналото настрана :)

semi4ka
02-04-2009, 18:52
Да наистина сте прави :) Преди малко като ми се обади му прочетох едно две от мненията ви...А той ми каза какво е товааа пък...? И азз емиии коментираТ ни :D

111111111
02-08-2009, 19:10
Той не те обича, а обича твоето внимание. Ти си била все около него и на него му е харесвало да бъде харесван. Сега, когато ти си се отдръпнала, той започва да се върти около теб с цел отново да си те върне. Абе, не знам дали го обясних, ама идеята е да го забравиш и да не се занимаваш повече с него.
Напълно см съгласна

hooliganka89
02-08-2009, 19:17
След като вече нямаш чуства към него,защо питаш какво да правиш?

sextazy_baby
02-08-2009, 19:25
Той не те обича, а обича твоето внимание.
Именно...