PDA

View Full Version : Ето го и моя проблем-който може да помага.. :х



princess85
02-04-2009, 11:27
здрасти на сички..

ето го и моят пробле-значи от класа има 2 кокошки с които, бях приятелка и те си пускаха някви лафове докато бяхме фр обаче аз не знаех че са се базикали с мене всъщност..та сега се скарахме и те почнаха да настройват класа..много искам да й шибна един някой ден...зад гърба има много хора, на които мога да разчитам след това, но ме е страх шот са 2.. :( .. кажете кво да правя..много ме е яд , че две селянки си ме въртят на малкия пръст.. :-x .. докато бяхме фр аз сичко праих за тях..моля за савети

П.С. леле колко съм била заблудена :( :( :( :shock:

girl_in_black
02-04-2009, 11:37
Просто ги игнорирай.

BloomF
02-04-2009, 11:42
Ми шибни им по един като искаш, ама гледай после да не изядеш ти боя, чеее.... И все пак най добре ги игнорирай, щото с бой нещата не се оправят.

BeboP
02-04-2009, 11:49
^ Понякога точно така се оправят.
Но нека сме по-цивилизовани все пак.
Както те посъветваха - просто ги игнорирай.

LittlePrincess
02-04-2009, 11:52
Игнорирай. Няма смисъл да се тормозиш ;)

princess85
02-04-2009, 12:13
офф са една фр им писа там нш и те са сиг утре ше ме тормозят.. (да ме ебават имам впредвит) :( :( :(

BloomF
02-04-2009, 12:22
Ебавай ги и ти. Не можеш ли да затапваш?

Axe_vs_Sword
02-04-2009, 12:48
Накарай някой момчета да се гаврят с тях - повечето са експерти по гавренето с момичета :)

Summer_game
02-04-2009, 16:15
poznato ako te hranat hrani i ti da ne ti puka. Koi sa tiq da ti kazvat kvo da prai6?!?!?! samo ne se sduhvai gledai da gi zatapi6 6oto 6e stane tupo :)

plmn
02-04-2009, 19:30
В никъв случай недей да мълчиш като говорят нещо за теб/против теб в твое присъствие.Не покажеш ли характер, не изразиш ли мнение, после става още по-трудно.Аз така си мисля, може и да греша.:D Отвръщай им.Или както сама каза им шибни по 1 тупаник да се осъзнаят. :booooomb: 8-)

princess85
02-04-2009, 21:00
В никъв случай недей да мълчиш като говорят нещо за теб/против теб в твое присъствие.Не покажеш ли характер, не изразиш ли мнение, после става още по-трудно.Аз така си мисля, може и да греша.:D Отвръщай им.Или както сама каза им шибни по 1 тупаник да се осъзнаят. :booooomb: 8-) не ме е страх щото, никой не ги харесва..курвите тъпи дошли ми от село пф.. :-x :-x :-x .. кат се сетя така ме хваща яд че...

BoCupycake
02-04-2009, 21:22
Да ви имам пубертетските проблеми.

Хвани ги една по - една и ги ошамари к'во толкова,а и нали имаш много хора "зад гърба" хвани ги с теб и право при "кокошките" Толкова ли е трудно?!

fashion4etyy
02-05-2009, 05:37
е сбий се с тях!
Нали сте кокошки :grin: :smt117
+19565659 :D

LiloTa
02-05-2009, 12:24
хаххха скоро две гейши го напрайха тва и на мене...Ама кофти човек си избраха,щото ги затапвам мн яко...Та...или им отговаряй подобавящо или просто убий глупака с мълчание =] И...хич да не те грей те кви ги ръсят.. Все пак важната си ти ;)

colymoly
02-05-2009, 12:26
намери си други приятели от класа, и настройвай тях срешу кокошките, и аз съм имала подобни проблеми когато целя клас се деляхме на две друпи, но във всяка група имаше по 7/8 момичета :D сега пак сме на групи, обаче се разбираме с другите 8-)

mimenceto666
02-06-2009, 18:18
когато бях 3 или 4 клас, с най-добрата ми приятелка се скарахме и тя настрои целия клас с/у мен и ми беше мн гадно
но както винаги се сдобряваме и всичко стана нормално
но се сетих, че може и вие да се 'сдобрите' (по някъв начин)
и накрая да им забиеш неочаквано нож в гърба

babyvy
02-07-2009, 19:25
В никъв случай недей да мълчиш като говорят нещо за теб/против теб в твое присъствие.Не покажеш ли характер, не изразиш ли мнение, после става още по-трудно.Аз така си мисля, може и да греша.:D Отвръщай им.Или както сама каза им шибни по 1 тупаник да се осъзнаят. :booooomb: 8-) не ме е страх щото, никой не ги харесва..к***те тъпи дошли ми от село пф.. :-x :-x :-x .. кат се сетя така ме хваща яд че...

Е като не те е страх и като никой не ги харесва ебавай ги и ти...даже можеш да помолиш тези двама човека заад гърба ти да са с тебе кофато ги ебава6 за да те подкрепят....

mitternacht
02-07-2009, 19:35
+19565659 :D

Написа си паролата и ти откинах акаунта.

:lol:

webmast3rche
02-07-2009, 20:29
Просто ги игнорирай.

nqkoinepoznat
02-08-2009, 12:29
Храни ги.
Ако са леко пълнички (имат малко коремче и т.н.) им кажи "Това коремче ли е или са косми по корема?", при мене това действа и яко се сдухват.
Но не им се оставяй. Отвръщай на удара с удар. Може да им удариш по един шамар, но нека е по-мъчително, първо ги храни.

ChezZ
02-08-2009, 18:32
Първо... като ти кажат нещо, ти им отговори с няква брутална затапка...
А ако искаш да им направиш мръзно, някой път седни зад някоя от тях и й резни косата... ама така, че да личи... ще откачи гарантирам ти :lol:

ef4etyYy
02-09-2009, 12:19
Първо... като ти кажат нещо, ти им отговори с няква брутална затапка...
А ако искаш да им направиш мръзно, някой път седни зад някоя от тях и й резни косата... ама така, че да личи... ще откачи гарантирам ти :lol:
:shock: :shock: :shock: :shock: май вече никога не искам да се карам с никой :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
но тфа е мн яка идея .. действай и после пиши кфо е станало :-)

fUcK_LoF
02-09-2009, 12:34
Лапета.. не си осъзнала вече, че на всякаде ги има такива пикли :?
зарязваш ги прави се, че не ги познаваш и на тах ще им умръзне няма да си им итересна и ще спрът да те закачат 8)

Tempest
02-09-2009, 13:05
като им шибнеш по един тукат няма да промениш нищо... отбягвай ги, гледай ги с презрение, съгласявай се с техните ебавки... това е главната затапка... и мен ме тормозеха преди, но сега спряха, щото видяха, че не струват...

FrozenTear
02-09-2009, 20:05
Каква е развръзката...??? Наака ли ги? Сподели 8-)

kantonecApetur4
02-09-2009, 20:11
аз ти предлагам да намериш някой пич да ги ебава ние момчетата сме мн. добри в това ;)

tapaka
02-11-2009, 16:05
отговори на глупака с мълчание<== нещо такова беше.С две думи заеби ги,но пък ако си нямаш работа в даскало що пък да не си запълниш времето кат се поизгравриш с тях :D накарай ги да се чувстват така както ти се чувстваш да видат кво ти е било.Все пак тва са две кифли няма да им се оставяш ей!!! :-x

Hilary_
02-11-2009, 16:09
Ако можеш да затапваш ги затапвай... смисъл аз съм се научила точно от такива и сега рядко някой може да ми каже нещо напреки... ако не ги игнорирай... :?

nekaf
02-11-2009, 21:03
айде подаръка ти за 14-ти
http://zamunda.net/details.php?id=32793

lheLLboyl
02-12-2009, 08:25
приятел нямаш ли?

lheLLboyl
02-12-2009, 08:29
айде подаръка ти за 14-ти
http://zamunda.net/details.php?id=32793
много време търсих такъв филм има полза от него :o :o

vesSynkaa
02-13-2009, 13:32
Ебавай се и ти с тях ;)

Summer_game
02-16-2009, 10:05
Оня ден една патка от класа, същата селянка като тия около тебе, се издзвери на един приятел, а ние с нея много се мразиме попринцип и аз като и се нахвърлих :D . Получи се много яко,щото тя се мисли за много готина и голяма, а на 13 сме си деца квото и да си говориме и много злобно я храних, се пак никой не е длъжен да й слуша крясъците и тн.През тва време целия клас седи и гледа сеир,ама то и те я мислят за к***а , така че...
Ако направиш нещо такова,гарантирам ти няма да посмеят дума да ти кажат, а ако посмеят,отново и пак си гарантираш за бая време напред да не те закачат.

kurupta
02-16-2009, 10:30
здрасти на сички..

ето го и моят пробле-значи от класа има 2 кокошки с които, бях приятелка и те си пускаха някви лафове докато бяхме фр обаче аз не знаех че са се базикали с мене всъщност..та сега се скарахме и те почнаха да настройват класа..много искам да й шибна един някой ден...зад гърба има много хора, на които мога да разчитам след това, но ме е страх шот са 2.. :( .. кажете кво да правя..много ме е яд , че две селянки си ме въртят на малкия пръст.. :-x .. докато бяхме фр аз сичко праих за тях..моля за савети

П.С. леле колко съм била заблудена :( :( :( :shock:
Кво има да ти казвам .. и в моя клас има такива кучки - тъпи интригантки са. Докато си приятел с тях ти се мазнят и т.н., но като се скарате почват да издават твой тайни и да плетът интриги по твой адрес.

За това - или ги игнорираш, или ги почваш и ти. Няма от какво да те е страх, кажат ли ти нещо - почваш да ги обиждаш. Аз така правя с голяма част от класа ми, даже една от тъпите кучки, на която уж много й знае устата ми се моли да спра.

term0t0
02-16-2009, 15:50
Запали им къщите

sm_95
02-16-2009, 16:24
разбирам отлично проблема ти
съветвам те
1 когато те кажат нещо за теб ти просто се разсмей
2 събери си приятелките и започнете да си шушукате като ги гледате и се подхилквате
3 затапвай ги - когато те отворят уста ти отвори двойна
действат безотказно от личен опит казвам :-)

айде и успех не се оставяй някакви селянки да те тормозят :P