PDA

View Full Version : Мистерията Царичина!



dArKsMoOkEy
02-04-2009, 12:18
Каква е тайната на "Феномена Царичина"

Скоро след началото на операцията става ясно, че в Царичина се намира гробницата на първото разумно същество, населявало Земята
Новини по темата


bTV Документите, "Факти и мистерии", Царичина
коментирай изпрати запази принтирай


Вторият филм от поредицата "Факти и мистерии" на Борислав Лазаров разследва прекратената секретна операция на Генералния щаб на българската армия в село Царичина през 1990 г.

Тогава екстрасенси и висши военни започват търсенето на тайнственото съкровище на цар Самуил. Скоро след началото на операцията става ясно, че в Царичина се намира гробницата на първото разумно същество, населявало Земята. Тази информация е изпратена от извънземна цивилизация, с която екстрасенсът Елисавета Логинова поддържа телепатичен контакт.

Логинова насочва военните, които прокопават тунел с дължина повече от 160 метра и дълбочина 135 метра. Две години и половина след началото на секретната операция разкопките са прекратени.

Дали Царичина крие доказателството, че не сме сами във Вселената, или всичко е било голяма измама на стойност над 16 милиона лева? Зрителите на bTV ще преценят сами с помощта на мненията на преките участници в операцията.

Сред тях са Елисавета Логинова, бившият съветник по националната сигурност на президента Жельо Желев - ген. Стоян Андреев, двама от учените, изследвали прокопания тунел - бившият директор на Националния археологически институт - проф. Димитър Овчаров и директорът на Националния исторически музей - проф. Божидар Димитров. Жителите на село Царичина, които са били свидетели на разкопките, също споделят своите мнения във филма.

За първи път във "Феноменът Царичина" зрителите ще видят виртуална възстановка на събитията отпреди 17 години и ще чуят признанието на висши военни, пожелали анонимност, че всички документи и предмети, свързани с операцията, са засекретени от Генералния щаб на българската армия и Министерството на отбраната.

Кой и защо има изгода от прикриването на фактите за най-загадъчната военна операция в най-новата история на България? Защо президентът Жельо Желев и бившият министър на отбраната Димитър Луджев отказват да коментират какво се е случило в Царичина? Какво ще открием, ако влезем отново в Царичинската дупка?

Зрителите ще намерят отговорите за себе си, след като станат свидетели на разследването на екипа на Борислав Лазаров, продължило повече от 4 години.

Откъси от мненията на преките участници в секретната военна операция в Царичина:

Елисавета Логинова - екстрасенс: "...нямаше и пет минути и се върна Генерала много развълнуван и каза: "Каца космически кораб. Елате всички! ... Постепенно непознатият летящ обект започна да слиза, като от облака излизаха тези големи, силни светлини, въртящи се в кръг..."

Някой знае ли нещо повече относно Царичина?Вярвате ли?

Ето и видео материал от БТВ документите http://www.vbox7.com/play:945cf7af
http://www.vbox7.com/play:b4bd3de9

Jesus
02-04-2009, 12:23
Взехме да ставаме като англичаните :D не сме ние в основата на всичко :) Вярвам само че в Шумер, и забравих как се казваше това другото, са открити съдове върху който е изобразена структурата на днк :)

hAshoo
02-04-2009, 13:03
Параноя,депресия.

Следи от трева,лсд,кале,мушруумс.Спи рай ги и няма да се замисляш толкова.

jghgh
02-04-2009, 13:17
Само мен ли не ме интересуват житни кръгове (които между другото са човешко дело), НЛОта и извънземни кораби? 8-)

Дреме ми че не сме сами във Вселената.

gsh
02-04-2009, 13:37
и мен ме зариби това, вчера го гледах, ама си е ебало макята кои неща са верни и кои измислица :-o

dArKsMoOkEy
02-04-2009, 14:08
и мен ме зариби това, вчера го гледах, ама си е ебало макята кои неща са верни и кои измислица :-o

+1

SiegHeil
02-04-2009, 15:27
житни кръгове (които между другото са човешко дело)
Откога тва ? 8-)

FockidyFockFock
02-04-2009, 15:29
Параноя,депресия.

Следи от трева,лсд,кале,мушруумс.Спи рай ги и няма да се замисляш толкова.
:razz:

jghgh
02-04-2009, 15:33
житни кръгове (които между другото са човешко дело)
Откога тва ? 8-)
Епа гледах по Дискавъри. 8-)
Разбиваха наред доста от "извънземните" клипове, "извънземните" истории в ония нивички и т.н.

SiegHeil
02-04-2009, 15:36
житни кръгове (които между другото са човешко дело)
Откога тва ? 8-)
Епа гледах по Дискавъри. 8-)
Разбиваха наред доста от "извънземните" клипове, "извънземните" истории в ония нивички и т.н.
Да не става въпрос за едни 2ма пичове с въжета и колци ?

jghgh
02-04-2009, 16:55
житни кръгове (които между другото са човешко дело)
Откога тва ? 8-)
Епа гледах по Дискавъри. 8-)
Разбиваха наред доста от "извънземните" клипове, "извънземните" истории в ония нивички и т.н.
Да не става въпрос за едни 2ма пичове с въжета и колци ?

Не само няколко пича, ми и цели групи имали, дето се събирали нощем да тъпчат нивите по специални формулки там, едно друго, даже направиха за един ден един такъв кръг, ама от сложните, тия завъртяните дето са, дето уж има някакъв символ в тях - не било много сложно.
Имаше и инетрвю с човек който е участвал в такова нещо, пича разправяше че всички са наговорени и много се забавлявали на вестниците и на масовата параноя... 8-)

Тва преди година го гледах по Дискавъри, беше доста интересно - освен за кръговете разбиваха и всякакви други теории, клипове.

Не че не вярвам в извънземните, със сигурност не сме сами, ама светещите обекти (самолети, метерологични балони и т.н.), житните кръгове, не знам си кви чипове - тея неща определено не ги вярвам. 8-)

MartyParty
02-04-2009, 17:53
Дреме ми че не сме сами във Вселената.

LiLGrizzly
02-04-2009, 17:53
Аз вярвам в това.. ! Това е голяма глупост да спрат точно там.. да бяха ровили още 20 метра и да се разбере кой е прав кой грешен ! Пък тка 16 милиона на вятара.. ! Пък като го погледнеш така какво са 16 милиона и то за държава ? Сравнете цената на Митко Бербатов със тази ? 40 милиона за 1 игра4 пък са ги спрели 16 за няколко метра.. ! И то тия 16 са сиг от старите пари ! Ако стана милионер ше го отворим наново или се удавим или ше намерим тоя годзила :-P 8-) :lol: :grin:

jghgh
02-04-2009, 18:14
Оф, абе човече - досаден ставаш с твойта система и твойте спици, както и с Дартс-а, както и въобще с всички теми които предъвкваш до втръсване с едни и същи думи и аргументи, но нека не го удрям на лични излияния и впечатления, ами да давам по същество...

Вместо да ръсиш клишета за наебаване с чичковци (леле, какъв си ми проницателен, душицо, точно за това мечтая), се замисли

Защо да ми пука за някакви извънземни? Със сигурност ги има, вярвам в това. Ако прочетеш добре постовете ми, ще видиш че аз не отричам извънземните. Абсурд да сме сами във Вселената - само като сметнеш колко други галактики освен нашата има, колко много планети и колко много слънца...

Но защо трябва да ми пука от това?
Съжалявам, наистина не ме грее за мистерията "Царевична" - апатична нихилистка ме наречи, квото щеш, но аз не се вкарвам в некви филми, пич! 8-)

Не вярвам в теориите за тва кви са зелени и 1000 пъти по-умни, нито вярвам че искат да ни навредят, нито се връзвам на такива репортажчета и цял ден обсъждам с приятелките ми житни поля, мистерии и кадри. Просто това не ме влече, кво да направя?
Различни хора...
За мен е тъпо да вися в НЛО портали, да се филмирам и да разнищвам някакви неясни истории..

Че има извънземни, има, ама не вярвам да са стъпвали на Земята, както и не се вълнувам от села, дупки, житни поля и самолети, сбъркани за космически кораби...

MartyParty
02-04-2009, 18:16
Дреме ми че не сме сами във Вселената.

а за кво ви дреме?

да си завършите следването,да се наебете с некой чичко,да си направите дечица и да бъдете неква спица в колелото на системата...
Човек ти казва,че не му пука за извънземни и ти решаваш,че съществуването му е лишено от смисъл? :? Има ли изобщо полза от цялата тази мистерия,която някой ден моожеби ще бъде разгадана?Не казвам,че не вярвам в извънземни,а че наистина контактът с тях не би имал кой знае какъв смисъл за човечеството.Те са си те-ние сме си ние.Дай защото си се сетил да пуснеш такава тема,да се съберем всички от форума с лопати и да започнем да копаем.Не мислиш ли,че това,което е останало там,е останало заровено за добро.Щом така се е случило е трябвало да се случи и в момента никой нищо не може да направи(поне сега).
Питаш: "Вярвате ли?" Аз ти отговарям,че не ми пука.ОК?Малко си краен.Get over it.

SiegHeil
02-04-2009, 19:46
jghgh, тея пичовете дет правят кръговете само мачкат тревата...в огромна част от тея кръгове стъблата са само наведени и преплетени, при това в следствие на няква радиация...и разни такива готини неща 8-)

AutumnTears
02-05-2009, 04:36
jghgh, тея пичовете дет правят кръговете само мачкат тревата...в огромна част от тея кръгове стъблата са само наведени и преплетени, при това в следствие на няква радиация...и разни такива готини неща 8-)
mda az do kolkoto pomnq bqha kazali 4e se obrazuvat za nqkolko sekundi
pak do Discovery go gledah 8-)

mitternacht
02-05-2009, 07:52
Може и да има извън-земни, то по-трудно да няма де, ама тая дупка в Царичина малко ме съмнява.Все пак-ако наистина имаше нещо щяха да доразкопаят, току виж е супер-мада-фака-оръжие, което може да изчисти капиталистите от лицето на земята :) Или пък някой космически кораб :) Нещо такова.
Не биха зае*али така работата, освен ако не са си казали:
"Абе, тая нещо ни бъзика тука да копаят войничетата кат' ненормални".

В крайна сметка, някой ден ако се разкопае ще се разбере.

InnchetO
02-05-2009, 10:15
Българинът е стиснат човек. След като са отделили 16 милиона много ги бърка да отделят още 5 примерно.. ама не биха оставили тези 16 на майната им.

За мене има 2 варианта- да са намерили нещо и като поредната военна тайна да не казват или разкопките да продължават. За второто наистина се съмнявам.

Това оставя вариант 1. Кофти тръпка е да знаеш, че нещо не знаеш..
Ама като се замислите едно ли е дето военните си го знаят ама си го държат за себе си.. Глупава работа.. Все едно ние не живеем тук и нямаме право да знаем за какво става на въпрос..

Може би ще се намери някой да ме скастри веднага след даването на следното мнение, но си е мое и аз вярвам в него.
Според мен извънземни има. Само че те не са онези малки зелени човечета. И, което е по-важно, не са враждебно настроени. Най-малкото което е, ако бяха на зор да ни избият, да го бяха направили. Според мен даже те ни защитават.. тука, обаче, няма да се обяснявам защо мисля така, понеже ще отнеме доста време и едва ли някой ще ме разбере. Моето мнение е, че ние сме .. като техни пионки. Както ние, хората, държим лабораторните плъхове и разузнаваме тяхното поведение и техния разум, така и те, извънземните, държат нас.

И така.. да се върнем на Царичина.. Според мен в дупката се крият неоспорими доказателства за съществуването на по-висш разум във Вселената. Може би вътре се крие дори същество преставляващо този разум. Във всеки случай, сигурното поне за мен е, че военните са се уплашили. Това което са видяли там.. не им се е харесало...или може би те не са му се харесали..
Там е намерено нещо, което военните крият от нас.
Въпросът е - ЗАЩО?
Може би някой по-консервативни хора биха се уплашили.
Но.. ако все пак там има нещо, то това нещо едва ли би си стояло още дълго време мирно. Надявам се да се разбере какво всъщност е и то не само от военните. Най-малкото което е, ако те не ни го разкрият и не се предприемат мерки, то само може да се разкрие..

Някой знае ли нещо в повече по случая ? :-o

carinaNebula
02-08-2009, 05:42
jghgh я виж това..

http://www.secretsbg.com/unusual/pict4.jpg

8-) 8-)
портрет на зелено прятелче..

dArKsMoOkEy
02-09-2009, 11:58
Дреме ми че не сме сами във Вселената.

а за кво ви дреме?

да си завършите следването,да се наебете с некой чичко,да си направите дечица и да бъдете неква спица в колелото на системата...
Човек ти казва,че не му пука за извънземни и ти решаваш,че съществуването му е лишено от смисъл? :? Има ли изобщо полза от цялата тази мистерия,която някой ден моожеби ще бъде разгадана?Не казвам,че не вярвам в извънземни,а че наистина контактът с тях не би имал кой знае какъв смисъл за човечеството.Те са си те-ние сме си ние.Дай защото си се сетил да пуснеш такава тема,да се съберем всички от форума с лопати и да започнем да копаем.Не мислиш ли,че това,което е останало там,е останало заровено за добро.Щом така се е случило е трябвало да се случи и в момента никой нищо не може да направи(поне сега).
Питаш: "Вярвате ли?" Аз ти отговарям,че не ми пука.ОК?Малко си краен.Get over it.

Аз пуснах темата,а не той...