PDA

View Full Version : Как протича вашата седмица и по колко време имате за вас?



mechtaq_za_teb
02-04-2009, 12:56
Напоследък ми се очертава да съм доста натоварена покрай училище и подготвителните курсове. Постоянно се притеснявам, че няма да ми стига врвмето за всичко. Особено за мен! Тъй като искам да се виждам и с приятели, и с гаджето си. Малко трудно ще е, но при вас как е? Как протича вашата седмица и по колко време отделяте за себе си?

Giva
02-04-2009, 13:06
Понякога толкова се запилявам в задължения вкъщи и училище че не само не остава време за мен,но и се чувствам адски изморена.От толкова мн работи чак забравям да ям понякога.Трудно е,но все се намира време за гаджето или за мен самата.

GbSy
02-04-2009, 16:12
Аз ходя на уроци два пъти седмично сутрин, след което се прибирам, за да си сменя учебниците, да хапна нещо и тръгвам за у-ще. През Април ще стане четири пъти седмично, едновременно с което ще трябва да съчетавам и ученето за училище, и за уроците. Не намирам време почти за нищо вече, два-три часа отделям за себе си на ден, просто нямам повече.

cherubic
02-04-2009, 16:17
Ами най-много да изляза петък вечер или събота, а пък неделя отделям време на спорта - танци и после сядам да уча ... За жалост време за себе си почти нямам от всичките изпити и натоварвания от училище, а ако се появи и проблем вкъщи съвсем пък :(

DJEB
02-04-2009, 16:30
о,като съм на даскало определено няма големи възможности за свободно време,бе общо взето еднообразие ..

Jumbie483
02-04-2009, 17:20
Аз пък вървя по график и винаги ми стига времето..дори имам свободно..повече от колкото ми е нужно, но съм си доволна и така 8)

babyvy
02-04-2009, 17:28
мми не се оплаквам :):):) понякога съм доста изморена от всички тези работи...ама инече имам време

Seducti0n
02-04-2009, 17:41
Сега съм първа смяна на училище, което е повече от ужасно.
Едно от нещата, които просто не мога да понасям е да ставам рано-супер противно ми е.Предполага и ранно лягане, въобще гадост.
Та и на мен ми е натоварено.Свършвам училище най-рано в 12.30 и най-късно в 2.
Два пъти седмично ходя на курсове /по Английски/, до 1-2 седмици отново ще започна да тренирам, което означава, че единствения напълно свободен слебоден ще е петъчния.
Не мога да се оплача, че нямам време за себе си.Имам, но не винаги толкова, колкото искам.

kuklichka_bg
02-04-2009, 17:53
И аз съм първа смяна ставам в 6 до 2 съм на даскало После ни жива ни умряла иде ми в 7 да си легна

Axe_vs_Sword
02-04-2009, 17:54
Оххххх и аз мразя първа смяна :-x като се има в предвид, че само лицето си го правя 20 мин :booooomb: ...
Но си имам доста свободно време и смятам да го запълня с още курсове http://qkforum.forumsline.com/users/a3/29/00/10/smiles/522220.gif

nefchi_bs
02-05-2009, 08:30
Аз съм 2ра смяна и пак не мога да се наспя...Нямаме угодия ние учениците :D

krisence
02-05-2009, 08:33
Сега си имам достатъчно време, защото имаме малко предмети и няма по какво да уча много. :)

Nail
02-05-2009, 10:00
Първия срок програмата ми беше много натоварена и почти нямах време за нищо. Като се замисля, обаче щом съм отделяла време за себе си и за приятели ,значи съм добре с времето. С приятеля ми живеем в различни градове, но пък така не се налага през седмицата да мисля и за него, да се притеснявам, че ако не изляза, ще ми се разсърди и т.н.
Сега ще имам повече време, нядявам се. Програмата ми се улесни и минавам първа смяна ( :D ). Може би, ако си организирам нещата правилно, ще успея с графика си.

По темата:
Както казаха по-горе, не е зле да си направиш график, по който да се движиш. Ако не си като мен, със сигурност, това е удачен план.

LittlePrincess
02-05-2009, 10:30
Сега нямам време само за спирала преди даскало, защото ми се спи :D Иначе деня ми след 1.30 / най-късно / е изцяло свободен :grin:

cherrypezz
02-05-2009, 11:31
Ох ами различно е през различните дни :D
Понеделник след училище съм напълно свобода да си уча за вторник и да си почивам.Но останалите дни е АД!!!Уроци,сипове,репетиции, спорт(отскоро). :(

Lucho
02-05-2009, 12:12
Аз не мога да се оплача поне засега :)
Първя смяна съм,от 8.30 сме на училище,най-късно до 13.05,домашната не е много,но кой ли пък я пише,имам много,ама много свободно време,нито ходя на частни уроци,нито тренирам нещо...така ми е добре ! :)

Lady_Black35
02-05-2009, 13:07
Реално аз имам свободно време, но рядко правя нещо смислено.
С училището приключвам в три следобяд, най - много час да уча и после съм уж свободна. Само че умея да си губя времето в някакви странични неща.

alwaysnforever
02-05-2009, 16:45
Зависи от деня.Тъй като съм 1ва смяна имам цял следобед на разположение, но си разпределям времето според това колко имам да уча за др ден и обикновено само вечер ми остава време за мен. :D

Darkkiss
02-06-2009, 00:43
протича ужасно...
дефакто дори нямам време за спане...

ThePainIsReaL
02-06-2009, 19:37
Как минава седмицата ми ли?
Ми, сложно.. бавно и мъчително.
В даскало е зор, сега с тая втора смяна нямам време да мръдна. Ставам в 6-7 лягам в 1-2-3.
Нонстоп съм над биологията и химията, нямам време да ям, да спя. Почти не излизам, може би много рядко.
С гаджето също се виждам рядко, приятелите ми и без това са сведени до минимум, та не се налага и за това да мисля.
Всеки ден си мисля как ще изкарам следващия урок и кооооолко много уроци имам да наизустя и коооолко задачи и домашна имам по химия.
Отвратително е,
ама системата в БГ е такава, че не може иначе.
Или сме много айляк, или ни мъчат до дупка, до изпиване на силите :(
И за да не звуча, че само се оплаквам, да допълня, че сама си избрах да се мъча за медицина, никой не ме е бутал насила. Общо взето поне правя нещо, ако трябваше само да лежа и да харча готови пари от мама и татко, надали щях да се науча да ценя живота.

Както и да е.. само дано усилията и лишенията си заслужават.