PDA

View Full Version : Без момче!



otkachalchica
02-04-2009, 13:09
Здравейте!Проблемът ми е следния:


На 16 години съм след няколко месеца ставам на 17 и все осще не съм имала приятел .Имам чувството,че съм"развалена".Какво ми има не съм чак толкова грозна.Излизам ,не чак толкова често просто почти няма с кой...А и да ви кажа малко ме е страх от сериозните връзки цялата тази близост а и мисълта,че след време ще трябва и да спа с момчето ме плаши.. :o и въпреки това време му е,ноо май аз и момчетата сме еднакви страни на полюса .Бях си харесала едно момче,ноо той само си играе с мен опитвам се да го забравя мн ми е трудно,винаги така става :( :( :( .Някакви препоръки?

scyLLa
02-04-2009, 13:15
Еми тогва се затреляй

otkachalchica
02-04-2009, 13:17
Еми тогва се затреляй

Къф е тоя пост?!?Уж в помощ то..

Giva
02-04-2009, 13:19
Запознавай се с нови момчета,излизай с тях-ама внимавай с кой ще излизаш да не стане беля!

scyLLa
02-04-2009, 13:20
Еми помагам ти тебе като гледам от колко неща те е страх :D ".А и да ви кажа малко ме е страх от сериозните връзки цялата тази близост а и мисълта,че след време ще трябва и да спа с момчето ме плаши"
Еми то така не става не тря те е страх

Axe_vs_Sword
02-04-2009, 13:26
На 16 години съм след няколко месеца ставам на 17 и все осще не съм имала приятел .Имам чувството,че съм"развалена".
Напротив, свястна си. Не съди по това.

Enough
02-04-2009, 13:40
На 16 години съм след няколко месеца ставам на 17 и все осще не съм имала приятел .Имам чувството,че съм"развалена".
Напротив, свястна си. Не съди по това.

+1 :) shte doide i tvoq den :) ne nasilvai ne6tata

Crush
02-04-2009, 13:45
Като отидох за първи път на шофьорски курс и инструкторът попита една мацка преди мен дали я е страх да кара. Тя отговори положително, а той в този ред на мисли я подкани да си тръгне, защото шофьор от нея няма да стане. Та колкото повече се страхуваш и опасяваш от нещо, толкова вероятността да те застигне се увеличава.

meropu
02-04-2009, 13:50
Стани лесбийка.... :smt117 :smt064 :lol:

Jesus
02-04-2009, 14:07
Може би просто дърсиш сродна душа :) или принца на белият кон :)

Seducti0n
02-04-2009, 14:13
:) Нормални са ти притисненията, но това е, защото си представяш някакви ситуации без дори да имаш връзка...
Колкото до секса-не е нещо, което се прави по задължение или за да угодиш на партньора си или пък да си казваш-време ми е вече...
Нещата, които ще се случат между теб и бъдещото ти гадже, ще бъдат истински само тогава, когато са желани и от двамата, ина4е-не си е работа.

otkachalchica
02-04-2009, 15:07
10x на всички!Въпреки това все още си страдам по онова момче..имаше нещо малко,но хлътнах работата е там,че когато ме видеше някаде си извръща погледа ,реших и аз да правя същото,след известно време,сега когато ме видеше ме гледаше задълбочено от рода на "ще кажеш ли нещо?"ноо аз си извръщах погледа,днес обаче се засякохме погледнх го в очите и реших че ще му се обадя,но той ме видя и се извърна,е неставам!

MaLkaTa_LaDy
02-04-2009, 15:18
Проблемът ти е там, че казваш " не съм чак толкова грозна", а не "не съм грозна". Това се нарича липса на самочувствие. Казваш, че се притесняваш от това, че трябва да спиш с приятеля си. Любовта не е задължение. В една връзка трябва да има свобода. Аз съм на мнение, че трябва да премислиш хубаво нещата.

Adwokat
02-04-2009, 15:18
Еми тогва се затреляй
КАто незнаеш кво да пишеш не пускай коментари...
а по темата.. това няма нищо лошо, че си нямала гадже до сега се пак си на 16 и не си много голяма... има време за всичко, така че споко :)

NaughtyOne
02-04-2009, 15:20
Не мисли,че проблема е в теб :) В днешно време трудно се намира свясна половинка...

assd
02-04-2009, 15:22
дай снимка да те видим 8-)

Jesus
02-04-2009, 15:23
Проблемът ти е там, че казваш " не съм чак толкова грозна", а не "не съм грозна". Това се нарича липса на самочувствие. Казваш, че се притесняваш от това, че трябва да спиш с приятеля си. Любовта не е задължение. В една връзка трябва да има свобода. Аз съм на мнение, че трябва да премислиш хубаво нещата.
Точно казано :) все едно ми четеш мислите :) не трябва да ти пука :)

deFakto
02-04-2009, 15:26
Сложи си силикон в гърдите и в устните,и тогава дори и да не искаш пичовете ще излизат с тебе !Даже понякога ще влизат в тебе, ама това е тема на друг разговор . :shock:

deFakto
02-04-2009, 15:29
Проблемът ти е там, че казваш " не съм чак толкова грозна", а не "не съм грозна". Това се нарича липса на самочувствие. Казваш, че се притесняваш от това, че трябва да спиш с приятеля си. Любовта не е задължение. В една връзка трябва да има свобода. Аз съм на мнение, че трябва да премислиш хубаво нещата.
Точно казано :) все едно ми четеш мислите :) не трябва да ти пука :)Иисусе ти ли си ? Тиинеиджър ли ще го играеш този път? :shock:

suantito
02-04-2009, 15:37
Здравейте!Проблемът ми е следния:


На 16 години съм след няколко месеца ставам на 17 и все осще не съм имала приятел .Имам чувството,че съм"развалена".Какво ми има не съм чак толкова грозна.Излизам ,не чак толкова често просто почти няма с кой...А и да ви кажа малко ме е страх от сериозните връзки цялата тази близост а и мисълта,че след време ще трябва и да спа с момчето ме плаши.. :o и въпреки това време му е,ноо май аз и момчетата сме еднакви страни на полюса .Бях си харесала едно момче,ноо той само си играе с мен опитвам се да го забравя мн ми е трудно,винаги така става :( :( :( .Някакви препоръки?
Ем аре да се земаме :grin: :grin: :grin:

otkachalchica
02-04-2009, 15:42
Проблемът ти е там, че казваш " не съм чак толкова грозна", а не "не съм грозна". Това се нарича липса на самочувствие. Казваш, че се притесняваш от това, че трябва да спиш с приятеля си. Любовта не е задължение. В една връзка трябва да има свобода. Аз съм на мнение, че трябва да премислиш хубаво нещата.
Точно казано :) все едно ми четеш мислите :) не трябва да ти пука :)


Еми казват ми ,че съм хубава ...не всички,ноо ддз едни казват едно дръги друго,аз лично не се удобрявам много ,много

Jesus
02-04-2009, 15:47
Еми казват ми ,че съм хубава ...не всички,ноо ддз едни казват едно дръги друго,аз лично не се удобрявам много ,много

и като ти кажат че си хубава си мислиш ех как ми се подиграват и се сдухваш :(

djohny
02-04-2009, 16:03
важното е ти как се възприемаш, ако нямаш никакво самочуствие и другите няма да те харесват.
стегни се малко, всеки си има свойте добри качества мисли за тях а не за това което ти куца

balu4ka
02-04-2009, 16:21
Ами явно за теб момчетата буквално са от друга планета. ;) Но,за всичко си има време..сега има и положителна страна на това.Може по умело и по правилно да прецениш точния човек.Както стана клиширано.."За всеки влак си има пътници " бла бла :D :D ;)

Bu7cher
02-04-2009, 16:21
Па и по-добре си направила.Има много ебльовци,така че внимавай в избора си.Ще си дойде времето...и теб ще те забие някой младеж,въпроса обаче е дали ще е свестен.Малко търпение :) .Успех!

Hilary_
02-04-2009, 16:47
Ама ти какво си мислиш че има определена граница за хващане на гаджета... и че в годината трябва да докарваш 100 бройки (защото при другите е така) ... ?!?!? Ами не... аз си мисля че на всеки слънцето му се усмихва тогава когато поиска човек... така че излизай повече ... запознай се с нови хора (не говоря от улицата или нет-а задължително а просто някой...) ... ии никога не се знае!!! :wink:

aka6a_vamp
02-04-2009, 16:50
е спокойно де,ще си намериш някого...даже и да си нелицеприятна (не те обиждам) мали знаеш,че за всеки влак си има пътници... :)

sextazy_baby
02-04-2009, 16:56
Недей да го мислиш толкова,просто си живей живота и спри ти да търсиш,защото така само че се измъчваш - продължавай напред и гледай ти да си добре

CinDeReLLa_
02-04-2009, 17:00
Не мисли,че проблема е в теб :) В днешно време трудно се намира свясна половинка...

+1 :)

Neftochimic
02-04-2009, 18:16
Здравейте!Проблемът ми е следния:


На 16 години съм след няколко месеца ставам на 17 и все осще не съм имала приятел .Имам чувството,че съм"развалена".Какво ми има не съм чак толкова грозна.Излизам ,не чак толкова често просто почти няма с кой...А и да ви кажа малко ме е страх от сериозните връзки цялата тази близост а и мисълта,че след време ще трябва и да спа с момчето ме плаши.. :o и въпреки това време му е,ноо май аз и момчетата сме еднакви страни на полюса .Бях си харесала едно момче,ноо той само си играе с мен опитвам се да го забравя мн ми е трудно,винаги така става :( :( :( .Някакви препоръки?

pomoli nqkoi da te restartira,
a moje bi dwama?
:lol:

cinderella_gugutka
02-04-2009, 18:28
Не мисли,че проблема е в теб :) В днешно време трудно се намира свясна половинка...
така е,но ако 4акаш сама да ти падне от небето пак не става-трябва да си по-общителна ,по-отворена и ако не искаш да имаш гадже зщото ще трябва да спиш с него....... :D по-добре да си замъл4а :D

darkk1d
02-04-2009, 20:09
Не мисли,че проблема е в теб :) В днешно време трудно се намира свясна половинка...
+1

D0ll
02-04-2009, 20:13
от къде си? ако си от варна айде с мене да ходим по мъже 8-) :-)

otkachalchica
02-07-2009, 15:11
Еми казват ми ,че съм хубава ...не всички,ноо ддз едни казват едно дръги друго,аз лично не се удобрявам много ,много

и като ти кажат че си хубава си мислиш ех как ми се подиграват и се сдухваш :(



еми в повечето случаи-ДА

otkachalchica
02-07-2009, 15:13
Здравейте!Проблемът ми е следния:


На 16 години съм след няколко месеца ставам на 17 и все осще не съм имала приятел .Имам чувството,че съм"развалена".Какво ми има не съм чак толкова грозна.Излизам ,не чак толкова често просто почти няма с кой...А и да ви кажа малко ме е страх от сериозните връзки цялата тази близост а и мисълта,че след време ще трябва и да спа с момчето ме плаши.. :o и въпреки това време му е,ноо май аз и момчетата сме еднакви страни на полюса .Бях си харесала едно момче,ноо той само си играе с мен опитвам се да го забравя мн ми е трудно,винаги така става :( :( :( .Някакви препоръки?

pomoli nqkoi da te restartira,
a moje bi dwama?
:lol:




ХА-Ха-Ха умрях от смях простооо супер умно няма такъв или такава все тая...


Има и друг проблем притеснявам се,че ако да кажем тръгна с някой ще си проличи е съм била сама понеже няма да съм добра в целуването...

Eas7s1d3r
02-07-2009, 16:38
Ем виж ся...хубаво е че не прибързваш ;) Ноо тфа че мислиш че не си толко хубава си е тфое мнение ... можеш да намериш много момчета които да те харесат + тфа защо те е страх от това да спиш с гаджето като това ти си го решаваш ;] просто намери перфектния и с него тръгни ;]] :P :P

sladur4etyYy
02-07-2009, 16:43
Ем виж ся...хубаво е че не прибързваш ;) Ноо тфа че мислиш че не си толко хубава си е тфое мнение ... можеш да намериш много момчета които да те харесат + тфа защо те е страх от това да спиш с гаджето като това ти си го решаваш ;] просто намери перфектния и с него тръгни ;]] :P :P

xaxa, shte ima da tursi, tursi i nakraq shte si umre samichka 8-)

ne se pritesnqvai, prosto nameri nqkoe momche, koeto ti dopada i deistvai, ne mu misli tolkova.

Bellatrix
02-07-2009, 16:44
Споко де, ако наистина не се харесваш, поне се постарай да не си личи, че имаш ниско самочувствие. Ходи с вдигната глава, отвръщай на погледите и се усмихвай често. Бъди общителна и забавна и все някой ще те забележи. :wink:

slun4ice_90
02-07-2009, 16:47
И на теб ще ти дойде времето...Не се притеснявай...! :)

b0nb0nchi
02-07-2009, 17:36
Не си мисли,че си грозна,все пак във всеки има нещо хубаво.Просто се огледай и скоро ще намериш подходящата за теб половинка.Недей да се страхуваш за това,че трябва да си легнеш с момчето,не е задължително да го направиш.Пожелавам ти успех ! :grin:

111111111
02-07-2009, 17:53
Не се притеснявай, всеки си го мисли това , но просто на рразлична вързаст. Не пришоирвай нещата, сама ще усетиш като се появи някой ,който си заслужава и не те плаши мисълта да си с него :)