PDA

View Full Version : Пари от интернет? Напълно възможно.



Dikenn
02-04-2009, 17:27
Офертата е много простичка, валидна за абсолютно всеки, имащ желанието и търпението да си докара една прилична сума дневни доходи. Просто казано, това е птц система, тоест плащат ти да кликаш. Знам, знам, сигурно сте го чували задоволителен брой пъти, и не вярвате в това, но аз лично, като един от пионерите в сайта, който след малко ще ви предложа, ви уверявам, че системата е не по-малко сигурна от каквато и да е реална почасова работа ;).
Стига с тея шитни, направо по работа : Много е просто, найстина. Регистрирате се в сайтът изписан по доло на вашите екрани, като единственото изискване е да имате PayPal или AlertPay акаунт, за да има все пак каде да ви прехвърлят натрупаните пари. Системата е следната : сайтът ви предлага по няколко линка на ден, като единственото нещо, което трябва да направите е да кликнете, и да държите страницата отворена за 30 секунди(има си таймер, след което ви изписва, че 1 цент, това е цената която получавате за клик, ви се е отчела в сметката) Надхвърляйки 2 долара, Вие автоматично може да си изтеглите парите в сметката на Paypal/Alertpay след което във вашата дебитна или кредитна карта. Някой ще попита, не е ли 1 цент много малко? Ами в този сайт получавате минимум от 4 клика на ден и максимум от 15. Офертата е в това, че за 25 цента може да си наемете реферали, или просто казано, хора давани от сайта, който кликайки правят пари за вас. На всеки тях клик получавате по половин цент, ако решите да си ъпгрейднете акаунта, получавате по един, или по два зависи от ъпгрейда. Време е за простата сметка

Имате да речем 100 реферала.
Вие кликате по 10 линка на ден = 10 цента.
100 реферала кликат по(нека да кажем 4, което е самият минимум) = 2.00 долара дневно.
Месечният ви доход надхвърля 60 долара, или казано просто около 90-100 лева.

И това не е всичко, имайки тези пари в акаунта си, вие може да ги реинвистирате в сайта, купувайки още реферали или ъпгрейдвайки своя акаунт. По мое скромно тийнейджърско мнение, 100 лева месечно, идващи буквално от въздуха, тъй като Вие дефакто не полагате абсолютно никакъв труд, нито сте подложени на риск да загубите собствени пари, тъй като фактически вие такива не влагате, освен ако не решите да ускорите процеса разбира се. Аз лично съм вложил собствени пари и в момента работя с 2400 реферала, който ми кликат задоволителните 22(средно) долара дневен доход. Има и разбира се такси по тези реферали. Те са минимални разбира се нещо от порядака на 15-20 цента за да замениш неактивните си реферали с активни, но този сайт е известен с това, че е най-стабилният в сферата и много рядко наетите реферали са неактивни, или ако са то е 1 на 250 примерно. Един мой приятел пред очите ми си кешаутна 10 000 долара(да 10 ХИЛЯДИ) за около месец. Тоест този тип получи 10 000 долара за това че се е занимавал с този сайт около половин година. Единственото което губите, кликайки за този сайт са приблизително 5 минути от времето си, за да видите рекламите, който ще ви донесат пари :) Още много мога да ви говоря но ме съмнява че ще го прочетете такаче нека направо да ви дам линка, а ако имате въпроси, пишете по-доло в темата, аз ще я следя активно.

Тъй като нямам право да пращам линкове =/, което разбрах току що може да ми пишете на скайп Dikenh0ff, там ще ви отговоря на всички въпроси, и дори ще ви дам съвети, или снимки от направените изтегления на пари, за да се уверите че сайтът наистина работи ;)

Jesus
02-04-2009, 17:30
Това вече се изтърка да го рекламираш, пък и неможеш да постнеш линк :grin: Нищо лошо че искаш да изкараш някой друг лев :) ама моляте да не засипваш форумите :)

Dikenn
02-04-2009, 17:38
Прочети целия ми пост и ще разбереш че ако 1 или 2ма в повечко цъкат за мен няма да имам абсолютно никва файда ;) Имам си достатъчно доходи от тая джаджа, просто помагам на сайта да се разпространи в българия тъй като извършваме посъвместна дейност със основателите. А за линка определено не ми е проблем, както виждаш оставил съм скайп :?

Scrat
02-04-2009, 19:04
Прочети целия ми пост и ще разбереш че ако 1 или 2ма в повечко цъкат за мен няма да имам абсолютно никва файда ;) Имам си достатъчно доходи от тая джаджа, просто помагам на сайта да се разпространи в българия тъй като извършваме посъвместна дейност със основателите. А за линка определено не ми е проблем, както виждаш оставил съм скайп :?

Ти да не учиш в руската?

machoka
02-04-2009, 19:34
Напълно булшитс.