PDA

View Full Version : В училище нямам приятело ;(



vanesa0pld
02-04-2009, 18:19
Здравеите.Проблема е следния.В училището нямам приятели.Всички са надути с тяхните ,,маркови,, дрехи от 30лв и мн ме дразнат.А няма как да се обърна срещу тях защото всички ги защитават.Предполагам,че това е поредната позната тема ама... Та моля ви за съвет1Какво да правя? :(

MentallyBlind
02-04-2009, 18:23
Маркови дрехи за 30 лв и ти им вярваш? :-o Успокой се, кой клас си все пак? Ако си под 7 е напълно нормално да не се разбираш с околните.

vanesa0pld
02-04-2009, 18:29
еми сега съм 6клас

la_loba_mariana
02-04-2009, 18:34
Момиче аз съм 9 клас и имам същия проблем.Според мен няма какво да направим,аз също се дразня като някои се фукат,а не струват нищо.Не им обръщай внимание и това е,а и училището не е единственото място за приятели.Достатъчно е просто да са ти добри познати.аз вече се примирих,че нямам истински приятели в училище. :)

sweet_bunny
02-04-2009, 18:46
Аз имах подобен проблем преди години,но ти си знай,че щом са толкова надути и се фукат с дрехите си-не си заслужава да бъдете приятели.И както преди мен каза la_loba_mariana-училището не е единственото място откъдето да си намериш приятели.Не се насилвай да бъдеш приятелка с хора,които не ти допадат.

alwaysnforever
02-05-2009, 16:48
Просто ги игнорирай и толкова.Ако имаш приятели извън училище не виждам да е голям проблем, че не са в класа ти. :) :)

_mimi7y_
02-05-2009, 17:50
до скоро и аз бях така и също бях пуснала подобна на тази тема и някой ми беше написал че приятелите не падат от небето и че трябва аз да ги намеря...да започна да излизам със познати които ако ми допаднат със времето може да бъдат наричани от мен "приятели"
ии реших да послушам въпросния човек и сега се радвам на не много приятели НО истински
таа моя съвет към теб е направи същото ..дай шанс на хората около теб ..не вярвам да няма поне един който да не се вълнува толкова от "мода" и "маркови дрешки" ..и кой знае може да намериш някой с който да си допаднеш

webmast3rche
02-05-2009, 18:11
е вярвам да няма поне един който да не се вълнува толкова от "мода" и "маркови дрешки" ..и кой знае може да намериш някой с който да си допаднеш

Тука не съм съгласен... :) Според мен аз мога да се вълнувам от маркови дрешки да кажем и пак да се разбирам с някой , който не се вълнува чак толкова много.. Недей да пресилваш нещата.. Тва , че има хора дето се правят на интересни , не означава , че всички са такива нали се сещаш?!?

Lucho
02-05-2009, 18:44
А тебе някой насила да те кара да се запишеш в най-елитното училище,с дечицата на богаташите ?

_mimi7y_
02-05-2009, 19:26
е вярвам да няма поне един който да не се вълнува толкова от "мода" и "маркови дрешки" ..и кой знае може да намериш някой с който да си допаднеш

Тука не съм съгласен... :) Според мен аз мога да се вълнувам от маркови дрешки да кажем и пак да се разбирам с някой , който не се вълнува чак толкова много.. Недей да пресилваш нещата.. Тва , че има хора дето се правят на интересни , не означава , че всички са такива нали се сещаш?!?
да съжелявам трябваше да кажа че не всички са такива но има такива които малко по малко се вманиачават на тема как изглеждат и с тях не може да се говори за нищо друго освен за мода защото се интересуват само от нея(модата)..

Snuffles
02-05-2009, 20:05
Абе, да не мислиш, че аз съм приятелка с класа...не съм длъжна, там съм, за да уча, не да им ставам приятелка, все пак... игнорираш и толкоз, търсиш си приятели навън :wink:

balon4eee
02-05-2009, 20:40
Маркови дрехи от 30лв :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ква ли марка са ? Тайна ... made in china :D
Ориганални са като турски анцуг . ;-)

chester_love
02-06-2009, 20:47
не се занимавай и готово.. :) живей си живота без да ти пука за другите.. 8)

s3xy
02-06-2009, 21:28
не мога да разбера дрехите и изобщо нещата които има човек какво общо имат с него? :-o може да имаш супер характер и да си мн симпатичен с колкото и маркови дрехи да си
аз съм същата, майка ми само ми носи от чужбина маркови дрехи струващи мн мн повече от 30 лева ама имам супер истински приятели и не виждам едното да пречи на другото

venom0706
02-07-2009, 05:44
И аз имам подобен проблем....Просто ги заеби и разчитай единствено на себе си.Поне там... ;-)

Riot
02-07-2009, 08:38
Трябва да се примириш и да не ти пука
защо ще ходиш по гъза и ще искаш приятество от хора които ги боли шпека за теб ? 8-)