PDA

View Full Version : До къде е границата?



xvd
02-04-2009, 18:27
-k

cinderella_gugutka
02-04-2009, 18:32
еми може да те харесва и наистина да е много заета или пък просто е прекалено тъпа за да се сети 4е моми4ето също трябва да предприема инициатива :D а може да незнае какво иска или просто ве4е да не те харесва или...незнам,по-добре говори направо с нея за да ти се изяснят нещата-няма смисъл да гадаеш толкова :)

scyLLa
02-04-2009, 18:32
Обаждаш и се и казваш кучко ся кво секс или не ? just KidDIn'
Най-добре да и се обадиш и да си и кажеш всичко каквото мислиш хем няма да губиш време да я чакаш да ти се обади

Hilary_
02-04-2009, 18:32
По-добре си и кажи всичко... :? Така само да се чудиш дали ще ти се обади...дали ще ти пише... няма смисъл... :? Кажи и и тогава прецени... айде успех!!! :wink:

BaiToq
02-04-2009, 18:34
На юг-в.Вейката,на запад-в.Тумба,
на север-р.Тимок,на изток-нос Шабла.

nikinkaaa
02-04-2009, 18:38
Чувството, че някой те гони и проявява интерес към теб е страхотно. Както е страхотно и това да измъчваш мъжа, като го караш да чака. Да, определено проявява интерес към теб, но трябва да подържа тръпката в тебе. За какво иначе е приела да излезе с теб. Незнам ...

xvd
02-04-2009, 18:42
Чувството, че някой те гони и проявява интерес към теб е страхотно. Както е страхотно и това да измъчваш мъжа, като го караш да чака. Да, определено проявява интерес към теб, но трябва да подържа тръпката в тебе. За какво иначе е приела да излезе с теб. Незнам ...

Тя не прие, верно че беше и малко заета, но можеше да каже "ще ти се обадя" или нещо подобно, въпреки, че ако го беше направила интереса малко щеше да спадне от моя страна, щях да съм по-спокоен. Има късмет, че не съм от тия дето се отказват веднага.

nikinkaaa
02-04-2009, 18:51
Чувството, че някой те гони и проявява интерес към теб е страхотно. Както е страхотно и това да измъчваш мъжа, като го караш да чака. Да, определено проявява интерес към теб, но трябва да подържа тръпката в тебе. За какво иначе е приела да излезе с теб. Незнам ...

Тя не прие, верно че беше и малко заета, но можеше да каже "ще ти се обадя" или нещо подобно, въпреки, че ако го беше направила интереса малко щеше да спадне от моя страна, щях да съм по-спокоен. Има късмет, че не съм от тия дето се отказват веднага.

Не съм чувала жена да казва "ще ти се обадя" (и аз не го правя) :P Продължавай да се опитваш с нея, ако не се получи - жени колкото искаш

heroine
02-04-2009, 21:20
питай я дали иска да имате някакви отношения

GotTheLife
02-05-2009, 11:16
може да е срамежлива :D мн се дразня като кажете че се правим на недостъпни !

Push7heTemp0
02-05-2009, 16:25
може да е срамежлива :D мн се дразня като кажете че се правим на недостъпни !

Е някои се правят и на всичкото отгоре прекаляват и затова са на сухо...

иначе... даваш й зор, докато не ти каже в прав текст "не"
ако ти се занимава де..

myNameIsImmortal
02-05-2009, 18:08
На юг-в.Вейката,на запад-в.Тумба,
на север-р.Тимок,на изток-нос Шабла.
Ето кой си учи съвестно по География 8-) 8-)

roadrunner
02-05-2009, 18:11
Може би с това иска да ти покаже,че не е лесна ;) Пробвай се още 1/2 пъти и ако тогава не откликне..
Имаше една българска приказка:
Петър се кара със родителите си.Те сядат на вечеря и го викат 1 път,2 пъти,а той не отива и си казва:"Е,ако сега вече ме викнат ще отида"
Да ама не го викат и той си остава гладен
И така със твоето момиче :) Айде успех

BaiToq
02-05-2009, 18:24
На юг-в.Вейката,на запад-в.Тумба,
на север-р.Тимок,на изток-нос Шабла.
Ето кой си учи съвестно по География 8-) 8-)
Това е обща култура,май сан!

hublotgeneve
02-05-2009, 19:28
пробвай се, не се предавай

xvd
02-05-2009, 19:32
Ще ми се да й се обада, обаче ми е неудоно. Три пъти съм я търсил и мисля, че са достатъчни. Не мога да се обаждам 100 пъти, неудобно ми е.
Кво да се прави - така е било писано да стане.

Мерси на всички за подкрепата, нужна ми бешe.
Поздрави