PDA

View Full Version : Приятелки?!



Lqlichka1
02-04-2009, 18:43

Diggity
02-04-2009, 19:01
Абе мацка, кой клас сте? Това е характерно за 5-7 клас. И аз имах такъв период в 5 клас когато двама ''приятели'' се криеха от мен ;) А може да са решили, че не си им нужна повече :? Все пак ако се върнат при теб значи, че те уважават и че те ценят, а ако не се върнат - за*би ги ;)

Lqlichka1
02-04-2009, 19:03

DieselBlood
02-04-2009, 19:04
прочети си романа и си прецени колко са ти приятелки

BoCupycake
02-04-2009, 21:29
Сама си си виновна,много лесно избухваш,аз съм същата,но приятелите ми знаят това и не ми се сърдят,ако им се развикам когато съм ядосана,просто проявяват разбиране...Явно те наистина не са ти били истински приятелки щом се държат така....Незнам не се впрягай толкова,разбирам,че ти държиш на тях.Опитай до поговориш с тях и да си изясните всичко,ако не искат да те разберат по добре им бии шута.Все пак си само 7ми клас,сега предполагам,че ще се местиш в друго училище тъй,че....

YourFavouriteDrug
02-05-2009, 13:22
Извини им се, поговорете и до 2 седмици ще сте забравили. Ако пък не.. не са ти достатъчно добри приятелки. А и ти гледай да не избухваш толкова... и аз съм пропускала весели събирания щот не си чувам телефона, голяма работа :P

LittlePrincess
02-05-2009, 13:44
Има две момичета от класа, с които преди бяхме винаги заедно трите, винаги се подкрепяхме, дори в дирекцията пак бяхме трите..

Където са 3 приятелки - едната винаги отпада ; )) Случи ми се в 4 и в 5 клас. Говори с тях ако не сте 5-7 клас би трябвало да се разберете нормално : )) Но ти също си постъпила зле. Имам предвид това с крещенето по телефона. Просто им се извини :)

Armeika
02-05-2009, 13:50
Не се сърди ама ти си си виновна... след като и се навика едно хубаво и след това се наплака защо не и се обади да и се извиниш АААА? Ми и аз да съм ще се обидя.... Дори и да не и се беше обадила същия ден защо на другия ден когато я видя не поговори с нея не и обясни как си се почуствала и защо си избухнала ААААА? Ти какво очакваш да дойде тя да говори с теб? Пфф... понякога човек трябва да признае грешката си и да иска прошка нищо не става на готово в тоя скапан живот! А пък ако си и се извинила и си и обяснила както на нас как си се почуствала на другия ден и тя не те е разбрала значи е тъпа п*ча и не трябва въобще да ти е гадно но ако не си направила това за което говорех по горе ще си търпиш последствията и без да мрънкаш! :)

Diggity
02-05-2009, 15:05
7 клас съм. Благодаря за това, че изчете тъпия ми роман и за съвета ;]

You're welcome.

Виновен е пубертета, не мацката! :-D

Armeika
02-05-2009, 15:34
7 клас съм. Благодаря за това, че изчете тъпия ми роман и за съвета ;]

You're welcome.

Виновен е пубертета, не мацката! :-D

Айде айде сега.... пубертета виновен бил... :-| :D

Lqlichka1
02-05-2009, 16:56

_mimi7y_
02-05-2009, 17:40
като сте в даскало ги извикай да поговорите насаме през някое междучасие и тогава им кажи че много съжеляваш че си избухнала и че не е трябвало да постъпваш така с тях заради някакви глупости..кажи че сега много се разкайваш и че ти липсват и там още нещо абе гледай да им докоснеш сърцата и ще се пречупят няма къде да избягат :wink:
ps: аз също съм много избухлива но вече мисля малко преди да се скарам на някого гледай да се сдържаш повечко и знай че точно те не са хората на които трябва да си го изкарваш защото те ще ти простят 1 път 2 пъти ноо няма да прощават вечно ...

make_me_love_you
02-05-2009, 18:38
Да ти кажа и аз имам почти същия проблем :( ... С едно момиче от моя клас бяхме винаги заедно и абсолютно всичко си споделяхме абе бяхме неразделни ... докато тя не реши да си намери нови "приятели" , а аз се почувствах толкова гадно и от тогава не й говоря :? .. сега искам отново да е както преди, но понеже съм голям инат и не й се извинявам мисля, че тя трябва да го направи, а аз имам чувство, че даже незнае за какво не й говоря... направо ми е тежко ... нз :o

P.S. Ии по темата ти... вече съм на мнение, че истински приятели няма - има само общи интереси и всички са правежи ( поне тези които ми се представяха за приятели и аз им повярвах )... и може би ако ти бяха истински приятелки нямаше да правят така и щяха да те разберат :)

Sorry че ти пиша за моя проблем, но просто не мисля да правя нова тема, защото няма смисъл :-)

Lqlichka1
02-05-2009, 19:11
Да ти кажа и аз имам почти същия проблем :( ... С едно момиче от моя клас бяхме винаги заедно и абсолютно всичко си споделяхме абе бяхме неразделни ... докато тя не реши да си намери нови "приятели" , а аз се почувствах толкова гадно и от тогава не й говоря :? .. сега искам отново да е както преди, но понеже съм голям инат и не й се извинявам мисля, че тя трябва да го направи, а аз имам чувство, че даже незнае за какво не й говоря... направо ми е тежко ... нз :o

P.S. Ии по темата ти... вече съм на мнение, че истински приятели няма - има само общи интереси и всички са правежи ( поне тези които ми се представяха за приятели и аз им повярвах )... и може би ако ти бяха истински приятелки нямаше да правят така и щяха да те разберат :)

Sorry че ти пиша за моя проблем, но просто не мисля да правя нова тема, защото няма смисъл :-)
И аз се убедих, че е така.. Днес е с теб, утре под ръчичка с друга.. Вземе да ти продума, после пък ти се сърди.. Страшна работа..
ПП. Няма проблем ;]

make_me_love_you
02-06-2009, 16:53
Да ти кажа и аз имам почти същия проблем :( ... С едно момиче от моя клас бяхме винаги заедно и абсолютно всичко си споделяхме абе бяхме неразделни ... докато тя не реши да си намери нови "приятели" , а аз се почувствах толкова гадно и от тогава не й говоря :? .. сега искам отново да е както преди, но понеже съм голям инат и не й се извинявам мисля, че тя трябва да го направи, а аз имам чувство, че даже незнае за какво не й говоря... направо ми е тежко ... нз :o

P.S. Ии по темата ти... вече съм на мнение, че истински приятели няма - има само общи интереси и всички са правежи ( поне тези които ми се представяха за приятели и аз им повярвах )... и може би ако ти бяха истински приятелки нямаше да правят така и щяха да те разберат :)

Sorry че ти пиша за моя проблем, но просто не мисля да правя нова тема, защото няма смисъл :-)
И аз се убедих, че е така.. Днес е с теб, утре под ръчичка с друга.. Вземе да ти продума, после пък ти се сърди.. Страшна работа..
ПП. Няма проблем ;]

И мисля, че не трябва ти да им се молиш и те да си мислят, че ти нямаш други приятели и че са само те ... трябва да имаш достойнство ... а знам ли пък може и да греша, защото аз правя така и няма никакъв резултат - просто не мога да се извиня ( а това не е мн добре ) :-o . Абе виж там може и да стане като поговорите .. нз по - добре да не те обърквам, че аз се оплетох вече в мислите си :D

Lqlichka1
02-06-2009, 17:09
Е, колкото - толкова! Не съм тръгнала да им се кланям.. Аз попринцип не съм такъв човек, но, ако наистина държа на приятел, се извинявам понякога. Мен повече никой не може да ме обърка, пък и темата е видяна от тях, така чее..

Armeika
02-06-2009, 17:47
Не се сърди ама ти си си виновна... след като и се навика едно хубаво и след това се наплака защо не и се обади да и се извиниш АААА? Ми и аз да съм ще се обидя.... Дори и да не и се беше обадила същия ден защо на другия ден когато я видя не поговори с нея не и обясни как си се почуствала и защо си избухнала ААААА? Ти какво очакваш да дойде тя да говори с теб? Пфф... понякога човек трябва да признае грешката си и да иска прошка нищо не става на готово в тоя скапан живот! А пък ако си и се извинила и си и обяснила както на нас как си се почуствала на другия ден и тя не те е разбрала значи е тъпа п*ча и не трябва въобще да ти е гадно но ако не си направила това за което говорех по горе ще си търпиш последствията и без да мрънкаш! :)
Знам, че аз съм си виновна.. Опитах се да завържа някакъв разговор и седнах до нея, питах я как е, а тя стана и отиде на прозореца.. Е, как да говоря с нея, с мегафон ли?!

Ми то е изглеждало че се правиш че нищо не е станало в неините очи. Поне аз така го виждам... :-|

mArMaLaDkA
02-06-2009, 23:05
Еей,ей!2 страници се изписаха.Време и аз да се включа(За справка:Ляличката на мен крещя по телефона 8-) ).Аз няма какво да обяснявам,тя подробно е разказала.Има и втора гледна точка,но с нея ще си поговорим (..зад училище..ще те счупя от бой,фъстъковке! :D ) и ще се доизясним.Не мисля,че трябва да разяснявам действията си,защото просто няма смисъл.Каквото и да й напиша тук,мога да й го кажа и очи в очи.И аз когато съм се карала с Ляличката и другото момиче,съм пускала теми на поразия,защото ми бяха близки,и като се изпокарвахме, нямах на кой да споделя,от кой да получа съвет.Разглеждайки темата разбрах няколко неща:
-Хората тук се опитват да помагат,но всъщност дават съвети и изразяват мнения,които в повечето случаи се оказват грешни,и могат да тласнат човек към някакви мисли,че е бил използван,предаден,лъган и т.н,(за тази конкретна ситуация говоря)защото просто не познават хората,не са видели ситуацията.Каквито и романи да се пишат,и колкото и да се обяснява на четящите,ако не познават участниците,предишни ситуации в живота им,ако не са видели очи в очи за какво е спора,не могат да дадат реална оценка.А в повечето случаи,когато човек е отчаян и пуска тема тук,той напълно се доверява на съфорумците,гледайки нещата не от реалната им страна.Аз съм в този форум от почти година,а съм го следяла отпреди това още толкова,а чак сега си изяснявам нещата,просто защото знам какви са ни отношенията...на училище,навън и по принцип. :)
П.С-Идеята за мегафона ми хареса. 8-)

Riot
02-07-2009, 08:33
това е абсолютно нормлано за пиклите между 6ти-10ти клас
абсолютно невменями и незнаещи какво искат и за какво се борят
тепърва започвате да помъдрявате
ще се запознаете с вагиналното кървене
ще изпитвате все по голяма нужда да изкурвеете с тоя и ония
да налапате kypа на някой яка батко (какъвто съм аз)... 8-)
ще завиждате за гаджето на приятелката
ще създавате интриги
ще се карате с родителите си за вечерния час
и тн.
след известен период от време
ще помъдреете и ще съжелявате за някой неща
но това е абсолютен, неизбежен етап от живота на едно момиченце.




XAXAXAXAAXAX 8-)

Armeika
02-07-2009, 13:09
това е абсолютно нормлано за пиклите между 6ти-10ти клас
абсолютно невменями и незнаещи какво искат и за какво се борят
тепърва започвате да помъдрявате
ще се запознаете с вагиналното кървене
ще изпитвате все по голяма нужда да изкурвеете с тоя и ония
да налапате kypа на някой яка батко (какъвто съм аз)... 8-)
ще завиждате за гаджето на приятелката
ще създавате интриги
ще се карате с родителите си за вечерния час
и тн.
след известен период от време
ще помъдреете и ще съжелявате за някой неща
но това е абсолютен, неизбежен етап от живота на едно момиченце.




XAXAXAXAAXAX 8-)

Пълни глупости.... :? :? :?

Riot
02-07-2009, 14:09
това е абсолютно нормлано за пиклите между 6ти-10ти клас
абсолютно невменями и незнаещи какво искат и за какво се борят
тепърва започвате да помъдрявате
ще се запознаете с вагиналното кървене
ще изпитвате все по голяма нужда да изкурвеете с тоя и ония
да налапате kypа на някой яка батко (какъвто съм аз)... 8-)
ще завиждате за гаджето на приятелката
ще създавате интриги
ще се карате с родителите си за вечерния час
и тн.
след известен период от време
ще помъдреете и ще съжелявате за някой неща
но това е абсолютен, неизбежен етап от живота на едно момиченце.




XAXAXAXAAXAX 8-)

Пълни глупости.... :? :? :?
аз съм прав
ти - не
ясно ? 8)