PDA

View Full Version : Много съм объркана ... :D



MaHgapuHka
02-04-2009, 19:10
Така...да започна романа си.
От няколко месеца харесвам 1 момче.В началото беше само харесване ама после стана по-задълбочено.Една моя фр искаше да ме запознава с него,но аз не бях готова и отказах.В едно училище сме с него.Той е по-голям от мен.Писах му в скайп,представих се...всичко беше супер,даже го разсмивах с моите простотии...Добре де,ама преди 2 седмици някъде моите фр ме накараха да отида да се запознаем . Той беше на закуските в даскало.Отидох,цопнах се до него.Погледнах го,той ме погледна и само се умихна и си тръгна.Но аз не се сдухах деее... :D В понеделник имахме едно събиране в даскало . Той беше там и постоянно ме гледаше . :-o Аз също го поглждах от време на време.След това се прибирах,той също се прибираше (той живее в моя район) и пак ме поглеждаше,но нито дума.Аз ужасно много искам да се запознаем наживо все пак,но той нито ме поздравява в даскало ... Само тези погледи и понякога леки усмивки ...напрао ме убиват.Моите фр ми казват,че сигурно ме харесва,но аз имам леки съмнения,защото той е по-голям от мен с 2 години иии .. незнам . :lol: А той по принцип не е срамежлив или нещо подобно,забавен е,общителен и много красив.
Е,ако сте имали търпението да ми прочетете романчето,моля ви помогнете.Дали той ме харесва или не ? :-o

girl_in_black
02-04-2009, 19:14
Сега ще питам кристалното кълбо харесва ли те или не.Като започнете с тези въпроси и ми идва да се гръмна. Нали така и така се познавате по скайп-какво сложно има да кажеш поне едно"здрасти, как си?"Разбирам да е напълно непознат ама...

LadyRoshawka
02-04-2009, 19:14
Това дали те харесва или не само той си го знае... евентуално и някой друг негов приятел.
За мен обаче, да си пишете по скайп и след тва даже и здрасти да не си казвате е много тъпо. :? Вземи да направиш една крачка напред пък каквото стане да стане... 8-)

MaHgapuHka
02-04-2009, 19:18
Мии аз искам да направя една крачка напред,но въпроса е,че той все заминава на някъде и все бърза или само се усмихва иии желанието ми за всичко заминава на кино . :(

LadyRoshawka
02-04-2009, 19:21
Мии аз искам да направя една крачка напред,но въпроса е,че той все заминава на някъде и все бърза или само се усмихва иии желанието ми за всичко заминава на кино . :(

Ако не друго поне в скайп го попитай дали иска да се видите...
Кафенце, мафенце, ала, бала, пички, мичкии... 8) 8-)

ivana0895
02-04-2009, 19:24
macko ko ti puka davai , napravi go !
az ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da my se metna na vrata a posle da yfeikam i da go ostavq da se 4ydi kaq sum 8) 8) 8)

sTiLLyt0
02-04-2009, 19:32
Според мен няма никакъв проблем, че е с 2 години по-голям от теб .... не виждам какво лошо има :shock: аз даже такъв си търся 1-2 години по-голям от мен по-добре отколкото някое лапе ...
Накарай приятелките ти да направят още един опит да те запознаят с него, ам тоя път няма да те е срам и така :) :)

Hilary_
02-05-2009, 11:08
Какво пречи да отидеш и да му кажеш едно здрасти... или нещо закачливо например... "С тебе случайно да се познаваме... " ... и да се засмееш... :-D Или нещо такова... иначе ще си останеш само с леките усмивки... направи първата крачка и ако и тогава не ти върне жеста ще знаеш... :wink:

LittlePrincess
02-05-2009, 11:14
Първо : Ние няма как да знаеме дали те харесва ; ))

Второ : Следващия път като го видиш му кажи ' здрасти ' не е трудно! А ако пак ти се убие желанието му пиши в скайп нещо от сорта на ' как може да сме в едно даскало и да не сме запознали още като хората? ;dd ' Аз лично съм правила така. : ))

malkotoo
02-05-2009, 11:45
още утре си занеси дупито при него ииии се запознайте :grin: а пък той ако вземе да откаже.. е тъп 8) :D
успех :-)

Jesus
02-05-2009, 13:13
Never give up, keep trying :)