PDA

View Full Version : От какво може да е?



t1n4e7o
02-04-2009, 19:40
Проблема е следния. Пия противозачатъчни от 4 месеца и всичко добре, но последния месец не съм ги пила. Сега започнах пак преди седмица. Преди 8 дни ми доиде цикъла, на 27ми, но аз започнах да ги пия на 28. След 4 дни ми свърши както обикновено, но днес видях, че след като правих секс с приятеля ми, че съм зацапана (не е защото сме правили груб секс, не сме), това се случва от около 3 дни да се зацапвам но мислех че е кафеникаво течение от хапчетата, но сега видях че е кръв.. За първи път като започнах да пия хапчета пак имах, но само в началото на парвия месец и беше кафеникаво течение, но днес беше леко обилно и сега пак спря... Незнам от какво може да е? Някакви идеи? п.п на 17 съм :(

heroine
02-04-2009, 20:57
според мене е нормално :-o

batkodoki
02-04-2009, 22:50
Проблема е следния. Пия противозачатъчни от 4 месеца и всичко добре, но последния месец не съм ги пила. Сега започнах пак преди седмица. Преди 8 дни ми доиде цикъла, на 27ми, но аз започнах да ги пия на 28. След 4 дни ми свърши както обикновено, но днес видях, че след като правих секс с приятеля ми, че съм зацапана (не е защото сме правили груб секс, не сме), това се случва от около 3 дни да се зацапвам но мислех че е кафеникаво течение от хапчетата, но сега видях че е кръв.. За първи път като започнах да пия хапчета пак имах, но само в началото на парвия месец и беше кафеникаво течение, но днес беше леко обилно и сега пак спря... Незнам от какво може да е? Някакви идеи? п.п на 17 съм :(

пол - по подразбиране ясен.

възраст - на финала указана.

"пия хапчета"! - че и аз пия хапчета бе моето момиче! но няма нито кръв нито зацапване. и заеш ли защо?!

защото моите и твоите хапчета са РАЗЛИЧНИ!

68000 ВИДА хапчета има към момента. с креациите надхвърлят 850000.
нали не мислиш, че ИМА човек, който познава всички + способността да отгатва КАКВО ТОЧНО Е ХАПЧЕТОООООООООО....

резюме: ако беше казала и какво е "хапчето" нямаше да се дразня толкова

t1n4e7o
02-05-2009, 09:49
Проблема е следния. Пия противозачатъчни от 4 месеца и всичко добре, но последния месец не съм ги пила. Сега започнах пак преди седмица. Преди 8 дни ми доиде цикъла, на 27ми, но аз започнах да ги пия на 28. След 4 дни ми свърши както обикновено, но днес видях, че след като правих секс с приятеля ми, че съм зацапана (не е защото сме правили груб секс, не сме), това се случва от около 3 дни да се зацапвам но мислех че е кафеникаво течение от хапчетата, но сега видях че е кръв.. За първи път като започнах да пия хапчета пак имах, но само в началото на парвия месец и беше кафеникаво течение, но днес беше леко обилно и сега пак спря... Незнам от какво може да е? Някакви идеи? п.п на 17 съм :(

пол - по подразбиране ясен.

възраст - на финала указана.

"пия хапчета"! - че и аз пия хапчета бе моето момиче! но няма нито кръв нито зацапване. и заеш ли защо?!

защото моите и твоите хапчета са РАЗЛИЧНИ!

68000 ВИДА хапчета има към момента. с креациите надхвърлят 850000.
нали не мислиш, че ИМА човек, който познава всички + способността да отгатва КАКВО ТОЧНО Е ХАПЧЕТОООООООООО....

резюме: ако беше казала и какво е "хапчето" нямаше да се дразня толкова


А ти ако беше малко по- сетена щеше да се сетиш, че щом съм на 17, хапчетата ми са ниска хормонална основа, а и няма кои знае ква разлика между тях. И все пак ако са толкова важни - Линдинет 20

И понеже за пръв път като ги почнах първите дни имах зацапване и следващите месеци всичко си беше нормално... Исках само да знам дали се получи така, зашщото съм ги пропусната 1 месец или не е от това... Баси неразбраните дето сте... :x

SiSsKkAa
02-05-2009, 10:52
Изниква ми нещо в главата ,но не съм убедена.Значи противозачатъчните не се ли спират,когато ти дойде цикъла и след края отново започват да се пият.Може би грешката ти е била,че си ги започнала ,когато ти е дошъл цикъла.Незнам не съм на ти с тези неща,но нещо такова мисля ,че имаше

t1n4e7o
02-05-2009, 12:44
Изниква ми нещо в главата ,но не съм убедена.Значи противозачатъчните не се ли спират,когато ти дойде цикъла и след края отново започват да се пият.Може би грешката ти е била,че си ги започнала ,когато ти е дошъл цикъла.Незнам не съм на ти с тези неща,но нещо такова мисля ,че имаше


Значи те се започват от първия ден на цикъла и се пият 21 дни, след това има пауза 7 дни и на 8мия започваш следващата опаковка..Само че аз го пих на втория ден от цикъла..