PDA

View Full Version : Късмет



beiho
02-04-2009, 20:03
Значи моята през лятото ще отиде в съседния град при сестра си на почивка и по време на присъствието си ме повика един ден да отида и аз, когато сестра й е на работа. Така аз казах как мога да пропусна страхотната възможност, а тя го разбра като шанс за секс и се усмихна. Така искам да ви попитам дали и тя се надява на това, защото още не сме го правили и е крайно време вече, a в моя град, където живея едва ли ще ми се отвори по-яка възможност!!! 8) :P

heroine
02-04-2009, 20:10
мче не е ли малко рано за такива планове
може да се случи сичко

beiho
02-04-2009, 20:13
права си, обаче мога да забравя да изкоментирам това във форума, затова го пиша сега, докато ми е вглавицата!!! :lol:

x3eme
02-04-2009, 20:13
мче не е ли малко рано за такива планове
може да се случи сичко
мда покрепям.Не си прави сметки без кръчмаря шот едно мислим то се случва друго.Остави нещата да се развият от само себе си.

moneycomeme
02-04-2009, 20:16
...mm...ako i dvamata iskate da se opitate sgashtete se nqkyde i po-rano ..da ti kaja to ot tebe zavisi kak shte si razviesh neshtata nqma nevyzmojni momicheta,ima loshi podhodi ot kym strana na momchetata ;]]]]]

BeHappYs
02-04-2009, 20:17
"Така искам да ви попитам дали и тя се надява на това, защото още не сме го правили и е крайно време вече, a в моя град, където живея едва ли ще ми се отвори по-яка възможност!!!"

Ми, че питай нея бре мъжки, тука кои щи знаи к`фо се надява приятелката ти.... И да както казаха неси прави сметки ...

anonimnaa
02-04-2009, 20:45
Има много време до лятото.Дотогава може да се случат много неща.