PDA

View Full Version : Поредното разочарование или какво?



tvoitasladkalady
02-04-2009, 21:13
:o Lubov ? Znachi iskam predvaritelno da blagodarq na vsichki koito shte prochetat i shte dadat savet...
Znachi lqtoto se zaribqvahme s edno mom4e...toi mi kaza che me haresva...ama togava hlatnah po edin drug... i go otrqzah
dekemvri mesec pak po4naha super qkite zaribqvki... i toi izvednaj sprq..posle pak
i tu me zaribqva ... tu me zarqzva... :shock: :shock: :booooomb:
i mi e adski krivo...iskam da sam s nego..neznam kak da mu go kaja i dali da mu go kaja...
1-2 pati bqhme na kafe i nz super pritesnen se darji ne govori.... a po princip e s mn.razkreposten harakter...nz ot kakvo e tova pritesnenie...sega iskam da sam s nego...luda sam po nego..i nz kakvo da pravq HELP :oops: :oops: :-P :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :o

ViolentSaint
02-04-2009, 21:22
Нападай смело, направи ти първата сериозна крачка ;) . Просто както самата казваш може да го е страх да действа пръв щом на кафета е мълчалив и прочие.
Опитай, в този случай нищо не губиш, а може и да спечелиш това, което искаш, а именно него.

Whyniser
02-04-2009, 21:25
Просто го питаш вместо да се разигравате или поне малко по малко му намекни да си каже какво има на ум.Но опцията е да се прави интересен и после да те вкара в леглото.

heroine
02-04-2009, 21:56
и аз така правех с едно момче и той накрая ме отряза, ама аз не го зарибявах толкова, защотото много го харесвам, ами повече щот ми беше забавно да си играя с него. :oops:

Ou7taControL
02-06-2009, 04:20
em kaji mu.. toi da ne e vra4ka 4e da razbere sami4ak 4e go haresvash.. 8-)

Hilary_
02-06-2009, 04:40
Аз мисля че ще е по добре да му кажеш... :wink: Давай смело... може да му е кофти заради лятото когато си го отрязала и затова да не прави нищо... айде Успех ти желая...!!! :wink:

MaLkaTa_LaDy
02-06-2009, 05:39
Кажи му го и ще видиш какво ще стане стане. Няма какво да губиш, така че действай.

evelinka1122
02-06-2009, 07:08
говорете.. излизате.... не знам... не стой така... приченцето веднъж каца на рамото... не го пускай да литне...