PDA

View Full Version : Първият път,вашето мнение :)



everlastinglove
02-04-2009, 22:22
Значи искам да чуя мнението ви! Имам един приятел, с който сме много близки и мислим да го направим.Въпросът е там, че нито ходя с него нито нищо,просто сме много добри приятели, а и на двамата ще ни е за първи път.Той много иска, но аз се колебая.Та как мислите да го направя ли според вас? :)
И ако може някой да ми разкаже как е било при него първия път.
Благодатя предварително!!! :) :) :)

BeHappYs
02-04-2009, 22:30
Щом се колебаеш недей !
А на колко сте години ако не е таина?
"И ако може някой да ми разкаже как е било при него първия път" - ами с момиче (момче) което обичаш мисля, че трябва да ти е 1вия път и трябва сам/а да го усетиш (желанието)

ViolentSaint
02-04-2009, 22:48
Аз си мисля, че ако го направиш с него и както сама каза нямаш чувства към него, а сте си просто добри приятели, след акта вероятно приятелството ви или ще прерасне в нещо повече или ще рухне.

Относно въпроса щом се колебаеш значи не си сигурна и готова и по добре си помисли хубаво, дори бих те посъветвал да не го правиш.
Помисли си също и няма ли да е добре първия ти път да е с човек към когото имаш чувства,когото обичаш и той да бъде специален ??

anonimnaa
02-05-2009, 04:06
По добре ще бъде ако го направиш с любов

galu6a
02-05-2009, 06:44
Това е голяма крачка трябва да си уверена ,че го искаш ,а не само от любопинство и трябва да абичаш човека до себе си.Помисли си мн добре ти решаваш :)

nefchi_bs
02-05-2009, 07:35
Ми не искам да прозвучи грубо,но щом питаш нас дали да го направиш или не-не го прави!Ако беше сиурна нямаше да пускаш тема а щеше да действаш по въпроса :)

DeathRogue
02-05-2009, 07:37
Щом се колебаеш недей !
А на колко сте години ако не е таина?
"И ако може някой да ми разкаже как е било при него първия път" - ами с момиче (момче) което обичаш мисля, че трябва да ти е 1вия път и трябва сам/а да го усетиш (желанието)

+1 po-dobre purviq put da go napravi6 s nqkoi koito obi4a6 ;] ina4e nqma da izpita6 cqloto udovolstvie ot sexa

heroine
02-05-2009, 08:56
По добре ще бъде ако го направиш с любов

DevilWish
02-05-2009, 09:08
Tova e golqma prostotiq.Vse nqkoy 6te go napravi s 4uvstva i drugiq ostava preeban. Plus tva 6te si razvalite priqtelstvoto.Iiii!!!!!! nay-vajnoto koeto e,4e devstvenostta ne si q dava6 prosto taka na nqkoy dobyr priqtel.

Rofl4etoo
02-05-2009, 09:10
Първия път е важен за едно момиче и едва ли ще искаш да го помниш че си го направила с най добрия ти приятел,от колкото с човека които си обичала истински ии си го поискала от вътре а не няки да те накара!Ако питаш мен по добре не го прави има си време за всичко! :)

SiSsKkAa
02-05-2009, 09:28
при мене беше с нещо като приятел първия път и със сигурност после не ни се задълбочиха отношенията,защото изобщо не беше мил.ако изпитваш чувства към него го направи ама приятелския секс....не ми звучи добре.100% ще ви се променят после отношенията дали към добро или към лошо...променят се

everlastinglove
02-05-2009, 13:10
Значи аз съм на 16 почти 17 :P ,а той е на 17.Може да се каже,че имам малко повече от приятелски чувста към него и мисля, че е подходящ,но тъи или иначе колкото съм чела във форумите първия път не е мн хубаво...Но той иначе е мн нежен...Емм мисля, че съм объркана,защото искам, а мисля че не трябва... :(
Между другото с него и преди това сме имали нещо повече от приятелски отношемие, но това беше одавна и след това нещо стана и по едно време дори не исках да го виждам,сега пак сме мн добри приятели...

ef4etyYy
02-05-2009, 20:33
мацкаа....луда раота...

x3eme
02-05-2009, 20:36
Първия път е нещо което ще помниш цял живот.Замисли се дали искаш да го запомниш по този начин и тогава вземи решение сама.

b3byl1nka
02-06-2009, 04:14
Първия път е нещо което ще помниш цял живот.Замисли се дали искаш да го запомниш по този начин и тогава вземи решение сама.

Blooms
02-06-2009, 06:22
Като цяло сексът между приятели не е много добър вариант, но поне да не ви е за пръв път, за да можете да харесате секса, защото как да ти кажа...с това чудене, колебанията ти какво чувстваш към него и самото притеснение и болка от първия път ще си докараш не много хубаво преживяване. А ако той наистина има само приятелски чувства към теб, ще страдаш, че не можеш да го имаш....Абе хубаво си помисли и успех :)

ef4etyYy
02-06-2009, 11:44
Като цяло сексът между приятели не е много добър вариант, но поне да не ви е за пръв път, за да можете да харесате секса, защото как да ти кажа...с това чудене, колебанията ти какво чувстваш към него и самото притеснение и болка от първия път ще си докараш не много хубаво преживяване. А ако той наистина има само приятелски чувства към теб, ще страдаш, че не можеш да го имаш....Абе хубаво си помисли и успех :)
точно

ChArMeR
02-06-2009, 12:20
Хайде ако следваме тая логика -Какво?! Да си се почукваме на приятелски начела :lol: ... Ако искаш първия път да е нещо специално по-добре изчакай и го направи с човек КОЙТО ОБИЧАШ и те привлича,а не ти е само приятел.Не мисли,че по този начин си правите ,,приятелска услуга'',след това отношенията ви могат много да се променят...И както казаха и другите преди мен щом се колебаеш значи не си готова за тази стъпка :)

mirmark
02-06-2009, 13:10
Едва ли ние можем да решим вместо теб. Отговорноста е твоя. Не питай нас а сама си реши

mysterious93
02-06-2009, 13:31
кви са тия филми :lol: "направи го с човека с когото обичаш дрън дрън.."тя още толкос мн хора ще има да обича :? кат иска да го направи ,ноо..ти казваш че имаш някви чувства които са малко повече от приятелски и ако той не ги изпитва и накрая ще останеш преебана във всеки един смисъл 8-)

djudjulinkaa
02-06-2009, 16:39
НЕ го прави с най-добрия си приятел! :?

Mathew
02-06-2009, 16:44
Едва ли ние можем да решим вместо теб. Отговорноста е твоя. Не питай нас а сама си реши
1+

sensationwhite
02-06-2009, 16:44
вижте са кви сте cockblocker-и братче :D . ебе и се на момичето интересно и е, да се ебе... после ше има от приятел на познат, до къв ще да е там.... добре че ги има такиа момиченца да радват загорляците 8)

PaChanGa_GiRl
02-06-2009, 16:48
Едва ли ние можем да решим вместо теб. Отговорноста е твоя. Не питай нас а сама си реши

Дам :)