PDA

View Full Version : Полезно за вас,гъзарчета :D



sexita
02-04-2009, 23:33
Ако до сега не сте ходили никога в Стриптиз бар ще ви разкава как стоят нещата.
Вчера ходих за 1-ши път в такъв бар по точно FETISH беше ми много интересно да си погледам и пийна :)
Тръгнея ли на такова бясто всеки знае че трябва да имая поне 200 лв но не е така трябват ви малко повечко както на мене 1300 лв няма и 30 мин толкова ми излезе.
Влизате в бара и ви настаняват до момичета да много хубави и сядате тя ви разпитва говорите пита ви дал искате танц и вие разбирате искате 20 лв е 1 танц и разбира се я питате колко струва за 1 час и тя си замълчава и вика няма ли да ме почерпия 1 питие и ще си поговорим и вие я черпите без да питате за цената очаквате най много 20 лв за едно шампанско пиете по едно две и решавате че я искате и я питате колко трува и тя ви вика ми пъряво да оправиме сметката тука и после ще отидеме и ще се разбереме и ви идва сметката и тогава става страяно при което гледата сметка от 1300 лв като предположим както аз само 2 бири моя приятел 2 бири и за момичетата по 2 питиета наяите бири струваха по 10 лв общо 40 вход по 10 лв стават 20 и до тука е наща сметка 60 лв сичко е наред и като видите едно шампанско 310 лв вече почвате да се потите и ако нямате пари и в 3 сутринта нямате от къде да земете (за мое щастие аз намерих) става много лошо.
И като ги попитате да няма някаква грешка идва охраната и сервитьорката и ви обеснява всичко че да сме си обърнали внимание и като им кажеш какво ще стане ако не платите ви вика много лошо какво лошо може да е да ви пребият добре но ви казват няколко пръста и ако не ги намерите до 1 седмица още няколко и тогава точно ви идва да умрете :) общо взето е това :) за това недейте да ходите а си хванеете една свчстна приятелка ще ви излезе по евтино :)

x3eme
02-04-2009, 23:36
sexita ти беше добро момиче ся кво ти стана не знам 8-)

sexita
02-04-2009, 23:38
sexita ти беше добро момиче ся кво ти стана не знам 8-)

Предполагам,че темата ще е много полезна на пишлеметата и я пускам с добри чувсва...така де...всяка жаба да си знае гьола...

Bombshell
02-05-2009, 03:03
Мхм.. :oops: :(

ubuntu
02-05-2009, 08:55
Фетиш е много добър има една много лоша Мулатка :oops: Бие с камшик :D :oops:
Не че посещавам такива места ама докато ям в мак доналдс (зад съдебната) лятно време късно вечер излиза пред входа и шляпа пешеходците :D :D :D
До колкото знам във Велвет е по евтино .... хайникен 330 5лв

Alderis
02-05-2009, 09:10
Мда 8-) . Аз за това ходя, когато има фирмено парти 8-) , така нямам проблема с пръстите 8-) . Веднъж едни авер (пиян като свиня) се беше издрайфал върху дамата, танцуваща в скута му :razz: ...смех голем...едва го отървали после 8-) .

DevilWish
02-05-2009, 09:11
Bahti tolkova pari ako nqkoy ima izli6ni da dava...ama tova e super typo i izli6no spored mene :-o

Skype313
02-05-2009, 10:11
za tva idvaite na playboy bar v plovdiv :) nqma takiva filmi prusti raboti haha 7 lv vi e birata 10 lv vi e vhoda 350 lv vi e momi4eto 4ista rabota :) :D

SiSsKkAa
02-05-2009, 10:40
за мен е голяма простотия да дадеш толкова пари за една вечер.намери си едно момиченце да се обичате с времето и стрийптиз ще почне да ти прави като толкова искаш и няма да имаш проблеми

krem4et0
02-05-2009, 11:52
т.11