PDA

View Full Version : Защо момичетата се притесняват?



ibriam
02-05-2009, 11:24
Здравейте,питането ми е отправено по-скоро към женската част от аудиторията.
Защо момичетата се притесняват да имат връзка,или по-точно отношение и комуникация с мъж който е,примерно 30 годишен,но по-младолик,добре изглеждащ,натрениран-с хубаво тяло,поддържан-тен,козметик и т.н.,добре облечен,много добре финансово и с хубава кола?
Въпросът е сериозен и се надявам да получа някакъв отговор.Благодаря.

т.1 и т.7
krem4et0

x3eme
02-05-2009, 11:26
защото най често са с въпросния човек точно заради колата и парите му.

LiloTa
02-05-2009, 11:26
хахахаха замисли се малко...Примерно сега да се хвана с някой на 30...Няма как да стане тая работа,щото майка ми е на...35... т.е тоя е по-подходящ за майка ми,отколкот за мене...Пък и това как изглеждаш...Не е важно външното а вътрешното...


п.п Първо бащата на момичето ще те убие...
п.п2 Тва си е...извратено... :? :? :?

Extremescream
02-05-2009, 11:26
Еми зависи на колко е момичето.Ако е на 20 и нещо,няма причина да се притеснява.Ама ако е примерно под 18.... :?

SiSsKkAa
02-05-2009, 11:27
Aми да ти кажа чесно някой момичета не се притесняват от такъв мъж,а точно него търсят,а другите се притесняват,че може би ще им иска нещо в замяна този мъж,който им дава пари или им купува скъпи подаръци.трети пък се притесняват родителите им как ще приемат връзката на 15 годишната им дъщеря с 30 годишен мъж.много са причините.кажи защо точно питаш и някой ще ти отговори по точно

Boyd
02-05-2009, 11:27
Здравейте,питането ми е отправено по-скоро към женската част от аудиторията.
Защо момичетата се притесняват да имат връзка,или по-точно отношение и комуникация с мъж който е,примерно 30 годишен,но по-младолик,добре изглеждащ,натрениран-с хубаво тяло,поддържан-тен,козметик и т.н.,добре облечен,много добре финансово и с хубава кола?
Въпросът е сериозен и се надявам да получа някакъв отговор.Благодаря.

Защото такива като тебе не стават.

ibriam
02-05-2009, 11:29
Boyd
Много мило.Не стават за какво точно?

SiSsKkAa
02-05-2009, 11:31
не си мисли,че дадено момиче ще тръгне с теб само заради парите и тялото ти.не всички момичета са такива...с някакво погрешно впечатление си за жените

x3eme
02-05-2009, 11:33
не си мисли,че дадено момиче ще тръгне с теб само заради парите и тялото ти.не всички момичета са такива...с някакво погрешно впечатление си за жените
не съм напълно съглсен.Може да не са всички така но голям процент ще се повлияят от парите.....за жалост.

MapTa
02-05-2009, 11:33
ако си намерил някоя 15-16 годишна съм сигурна, че дори няма да се замисли за това да има връзка с теб! Не си търси белята и си намери жена, която ти подхожда и на годините и на акъла! :-x

ibriam
02-05-2009, 11:33
Май не ме разбра правилно.Тук не става дума за някакъв дърт перверзен дебелак с пошло съзнание,а за нормален човек,който за "съжаление" има нещо повече от болшинството и може би точно това кара хората да си мислят,че е надут и ,че иска да копува някого...

ibriam
02-05-2009, 11:35
Alexandra93

В никакъв случай не става дума за 14 годишна(моите уважения към тях,но това вече наистина е малко извратено)Става дума за повече от 18 год.

SiSsKkAa
02-05-2009, 11:35
не си мисли,че дадено момиче ще тръгне с теб само заради парите и тялото ти.не всички момичета са такива...с някакво погрешно впечатление си за жените
не съм напълно съглсен.Може да не са всички така но голям процент ще се повлияят от парите.....за жалост.


неможе да слагаме всички жени под общ знаменател.Извинявай ама ако е някой грозен мазен и доста отблъскващ милиони да ми вади няма да съм с него ако няма някакво друго привличане освен паричното..
ibriam за колко годишна мацка говорим.ами може и да си надут,но да не го разбираш заради гордостта си

MapTa
02-05-2009, 11:36
не става въпрос дали някой ще купува друг, а за морала и почтеността. Дори и да е "добре облечен чичко" той все пак си остава чичко за момичето! Я кажи момичето на колко е?

x3eme
02-05-2009, 11:36
^^както казах вече много е голям процента който гледа парата.Не слагам всички под общ знаменател и за това и се доуточних. :)

MapTa
02-05-2009, 11:38
именно, особено ако е безмозъчно :D

SiSsKkAa
02-05-2009, 11:40
ако каката има парички да ти кажа голям процент от мъжете също биха я взели само заради това.да не забравяме,че има и много мъжки к*рви

ibriam
02-05-2009, 11:40
Ами аз лично съм го правил когато бях на 18 и трябва да ти кажа,че тя(29г.) доста ми даде...(не в материален смисъл)

MapTa
02-05-2009, 11:41
^ жив и здрав

SiSsKkAa
02-05-2009, 11:43
какичките обичат малките момченца както виждаш и той като е бил малък е бил с какичка и много момчета са на принципа "хвани си кака да те отрака на матрака"

ibriam
02-05-2009, 11:46
SiSsKkAa

Майтапа настрана,но наистина много ми даде и на много ме научи,макар,че в интерес на истината това си беше по-скоро сексуална връзка...

jghgh
02-05-2009, 12:08
Здравейте,питането ми е отправено по-скоро към женската част от аудиторията.
Защо момичетата се притесняват да имат връзка,или по-точно отношение и комуникация с мъж който е,примерно 30 годишен,но по-младолик,добре изглеждащ,натрениран-с хубаво тяло,поддържан-тен,козметик и т.н.,добре облечен,много добре финансово и с хубава кола?
Въпросът е сериозен и се надявам да получа някакъв отговор.Благодаря.

Защото такива като тебе не стават.

Много точно.

Да си на 30 и да се занимаваш с деца под 18 говори много, много лошо за тебе...

Кой знае колко си изпаднал морално и как не впечатляваш наборките си, за да се занимаваш с тийнове и да им замайваш главата.. не ти ли е жал да са с хлебарки като теб бе..

Всички на 30 дето са големите ангелчета, обичливите пенсионерчета дето ходят с 15 годишни са си СЪМНИТЕЛНИ, и ето това е причината поради която аз се стрхувам от тях и се притеснявам да имам връзка с такива хора (не съм си го помисляла дори де) - интуиция просто.

А и само разлика от 5 години ти разкрива доста неща,какво остава за човек който е два пъти колкото твоята възраст..



едит: аа, прочетох ти мнението.. е, щом е над 18, няма проблем..

miloto_girl_4e
02-05-2009, 12:11
Ако момичето е на 15-17 години, а той 30+ ... какво като е младолик?
Та той е 2 пъти по-голям от нея ... какво общо може да имат помежду си, освен секса - тя му пуска, защото той и задоволя материално прищевките, а тя неговите нужди и на това се основа любовта им ...
Не са нормални за мен такива взаимотношения, естествено, че всяко правило си има изключения, но все пак ..

Hilary_
02-05-2009, 12:12
Зависи на колко е момичето..не си мисли че всички под 18 биха тръгнали с човек на 30 (е в днешно време повечето биха го направили и то само заради нещата които имаш..) ... но ако говорим за нормалните момичета не търсещи пари и разни такива трудно ще намериш нещо младо... пък и могат да те обвинят за педофилство.. :? Любовта няма граници ама все пак... :?

SkendY_F
02-05-2009, 12:17
Много разбирачи на жени,чудо направо! :?
Както и да е...ако момичето е на 18 и нагоре...ти си на 30...ако няма химия,чувства,привличане... а какъв страх говорим...?Погледни на нещата така-не е привлечена толкова от теб и не иска да се обвързва.И защо винаги се изтъква външния вид и портфейла?Някои не се интересуват от това!При всеки е индивидуално!Разберете,че жените сме странни и различни!Всяка жена има характер,предпочитания и прочие.

Jesus
02-05-2009, 13:09
Зависи от колко голям град си, преобладаващата религия и такива неща, който е притеснявам че може да говорят зад гърба й :?

slun4ice_90
02-05-2009, 13:45
Защото бих се стреснала не знам...Няма значение,че е младолик и т.н... :shock: :-o

Punisherrr
02-05-2009, 15:14
Май не ме разбра правилно.Тук не става дума за някакъв дърт перверзен дебелак с пошло съзнание,а за нормален човек,който за "съжаление" има нещо повече от болшинството и може би точно това кара хората да си мислят,че е надут и ,че иска да копува някого...

Ако се държиш нормално и не го показваш повече,отколкото трябва - хората едва ли ще имат причина да те мислят за такъв и такъв.. ;)
А и въпроса ти е много...странен... Ако говорим за някво момиче на 15-16... ;) ясна работата.. Тва ше е глупост.

Ако пък говориш за 20+ жена... ми не знам.. може би трябва да се върнеш на първото,което написах ;) ...

(Ха леле една приятелка се оплете така с един ''младолик'' като теб,който след като бе отрязан продължи да се мисли за неустоим и да с става още по-нахален :? ) ...но твоя проблем май е по-различен 8-) както и да е...

soulripper
02-05-2009, 15:53
1.Мъж, който се цели в много по-малки от него има комплекси за малоценност.Той няма възможност да докаже себе си пред връсниците си , за това и търси "по-млади" ,които на всички е известно "лесно се лъжат".

2.Мъж,който парадира само с пари/кола/козметик е куха лейка, с която смислен разговор не може да се води и областта му на компетенция стига само до това :"Много съм финансов".

3.Никое умно и уважаващо се момиче не би искало да е секс играчката на подобен комплексар-малоумник.

Ето отговор на всичките ти питания, ако си толкова велик, ще има с какво да съблазняваш връсничките си, ще си интересен събеседник, ще има с какво да впечатлиш една изградена вече личност, а не някакво хлапе.А парите-ми те и другите ги имат, не се самозалъгвай!

jeni92_abc
02-05-2009, 16:30
ами защото може би имат притеснения че 30-годишния мъж ще ги използва само за секс... :-o

ibriam
02-05-2009, 19:44
Лелеее,изядохте ме...момичето е на 21-навършени,по всичко си личи,че има симпатии,но нещо я притеснява,може би защото е от скромен произход(което за мен е без значение),може би св притеснява от лустрото около мен,но това съм си аз-не съм се напудрил като петел за да правя впечатление,а защото това съм си аз-и това-какво правя и как изглеждам,го правя заради себе си,не заради другите.Просто имам чувството,че ако карах Опел Вектра(да ме прощават феновете на марката) и излизах само в кварталното кафене-шансовете ми щяха да са доста по-големи...Имам предвид,защо се плаши от лукса(колкото и нескромно да звучи,но се принуждавам да го кажа,защото в това май е разковничето)П.С.От столицата съм.

heroine
02-05-2009, 20:25
търсят сигурност? :-o
иначе, естествено, че от материална гледна точка изглеждат нещата

t1n4e7o
02-05-2009, 20:27
Мисля, че проблемът ти се дължи на расова основа... :?

CinDeReLLa_
02-05-2009, 20:48
1.Мъж, който се цели в много по-малки от него има комплекси за малоценност.Той няма възможност да докаже себе си пред връсниците си , за това и търси "по-млади" ,които на всички е известно "лесно се лъжат".

2.Мъж,който парадира само с пари/кола/козметик е куха лейка, с която смислен разговор не може да се води и областта му на компетенция стига само до това :"Много съм финансов".

3.Никое умно и уважаващо се момиче не би искало да е секс играчката на подобен комплексар-малоумник.

Ето отговор на всичките ти питания, ако си толкова велик, ще има с какво да съблазняваш връсничките си, ще си интересен събеседник, ще има с какво да впечатлиш една изградена вече личност, а не някакво хлапе.А парите-ми те и другите ги имат, не се самозалъгвай!


+11111111 :)

nefchi_bs
02-06-2009, 04:17
Човек защо си слагаш сам главата в турбата?Махай ги тея като нас и си намери жена...

Ou7taControL
02-06-2009, 04:21
Еми зависи на колко е момичето.Ако е на 20 и нещо,няма причина да се притеснява.Ама ако е примерно под 18.... :? mhm

MaLkaTa_LaDy
02-06-2009, 05:49
Ако под момичета имаш предвид такива на по 17-18, мисля, че сам можеш да сметнеш разликата между 30 и 18. Ако това число е равно на банковата му сметка в милиони, естествено, че момичето ще иска да има връзка с мъжа. Но ако сметката му е солидно по-малка от числото в милиони, няма как. Та иначе относно останалите 1% от момичетата, които не се влиаят от парите и от материалното, не биха искали да са с него, защото от разликата в годините се появява и голяма разлика в начина на мислене. И от това какво точно иска всеки от двамата партньори в една връзка. Начините по които един [озрял] мъж [защото има и такива на по 30, които все още не са озрели] се забавлява са коренно различни от тези на едно момиче, което току-що е навършило пълнолетие.
П.п. Това е моето мнение. Може да се каже, че още съм малка, за да ги разбирам тези неща, но все пак да се изкажа. :D

ibriam
02-06-2009, 06:26
t1n4e7o

Няма расова разлика-и двамата сме си чисти бълари.Нещо криво ме разбрахте,не,че тя не иска,тя се притеснява.

Lady_AMG
02-06-2009, 08:34
Много грозно си се представил... богаташ, красавец... това не те прави по-малко педофил...

Sharpay
02-06-2009, 08:36
малките момичета не се притесняват да бъдат с големи маже просто нямат желание за това.. кое нормално момиче на 18(че и доста по-големи) би предпочело някой с по малка разлика в годините от нея пред някой богат чичко, на годините на майка и...

SkendY_F
02-06-2009, 10:52
Виж сега,явно никой не чете постовете и темата не се следи.От жена до жена има голяма разлика,всяка си има принципи и желания,различни от тези на друга.Просто сме си такива.Ти си познаваш момичето най-добре.И да питаш тук никой не я познава и няма как да отговори точно.Много зависи какво искаш и как се представяш пред нея.
П.П.: Не са 1% жените,които се интересуват от сметката!Както казах в предния си пост-много разбирачи станаха!!! :?

ibriam
02-06-2009, 11:26
SkendY_F

Благодаря за смисления отговор.Смятам да спра да чета,защото тук явно по-малко от 1 процент имат идея какво пишат.Чичко,педофил,старец и т.н.Наистина много разбирачи,само,че този чичко има по-хубаво тяло от 99% от 20-ина годишните изсипаняци(да ме извиняват нормално-изглеждащите момчета)...

SkendY_F
02-06-2009, 11:30
За нищо!Пак заповядай!Щом темата е изчерпана,мисля,че трябва ключ :)

Barbie
02-06-2009, 13:28
Лелеее,изядохте ме...момичето е на 21-навършени,по всичко си личи,че има симпатии,но нещо я притеснява,може би защото е от скромен произход(което за мен е без значение),може би св притеснява от лустрото около мен,но това съм си аз-не съм се напудрил като петел за да правя впечатление,а защото това съм си аз-и това-какво правя и как изглеждам,го правя заради себе си,не заради другите.Просто имам чувството,че ако карах Опел Вектра(да ме прощават феновете на марката) и излизах само в кварталното кафене-шансовете ми щяха да са доста по-големи...Имам предвид,защо се плаши от лукса(колкото и нескромно да звучи,но се принуждавам да го кажа,защото в това май е разковничето)П.С.От столицата съм.

Значи може сума ти неща да я притесняват. Разликата в годините все пак е значителна. Аз съм на 21 и те уверявам, че мен това би ме притеснило. И то главно защото с дадения човек вероятно ще търсим различни неща в една връзка, ще имаме различни интереси и тн. Един мъж на 30 вероятно в някакъв момент би искал да се установи, със сериозна приятелка, дари семейство. Мисли за кариера. Едно момиче на 21, да, не е ученичка, но все пак е студентка - учи и ходи по купони (и евентуално нещо работи де). Може да се притеснява, че начинът ви на живот е твърде различен, че евентуално ще искаш твърде много от нея и тн.

А може да я притеснява именно обратното. Може да смята, че не би я приел достатъчно насериозно. Че те интересува именно главно "връзка на сексуална основа" и не би се обвързал по-емоционално с нея.

А може и наистина финансовата страна на нещата да я тревожи. Може да не иска да е зависима от теб, може ти да парадираш твърде много с финансови възможности...


Темата ми се струва интересна и би могъл още някой да даде по-сериозно мнение. И все пак ако авторът каже (или ако видя, че е спрял да проявява интерес към темата), ще я заключа.

rusova
02-06-2009, 15:50
aaaaaaaaaaa az puk sum na drugo mnenie.. momi4eto signal e polu4ilo ne6to mai mai :) :) :) :) az ako bqh nqma6e damu mislq po dobre s nqkoi na 30 koito e po trezven v glavata otkolkoto s nqkvo 18 19 gogi6no mom4e..

111111111
02-07-2009, 11:57
Кой е казал че се притесняват, може би просто имат ум в главата ии усещат,че не е нормално младо момиче да се среща с човек който би могъл да й бде баща

rusova
02-07-2009, 12:01
що да не е нормално , ко кат може да и е баща ,какво гледате годините хораааа това най-малко има значение.

nicolesch
02-07-2009, 14:34
Разкараите ги теа клишета, че ЛЮБОВТА нямала граници ...
ИМА естествено .. ВСИЧКО си има граници .. :-) :-) :-)

SkendY_F
02-07-2009, 15:58
Разкараите ги теа клишета, че ЛЮБОВТА нямала граници ...
ИМА естествено .. ВСИЧКО си има граници .. :-) :-) :-)
А безграничните неща?И те ли си имат граници?

Jesus
02-07-2009, 15:59
Всичко си има граница : http://www.math10.com/bg/algebra/lim.html

SkendY_F
02-07-2009, 20:41
Всичко си има граница : http://www.math10.com/bg/algebra/lim.html
И к'во общо има математиката с любовта?Явно си в 10 клас,но нещата не могат да се съпоставят!Всяко правило си има изключение => любовта си има граници (като правило) => може да има изключения!!!Мисля,че линка е неуместен!

Whyniser
02-07-2009, 21:39
Разкараите ги теа клишета, че ЛЮБОВТА нямала граници ...
ИМА естествено .. ВСИЧКО си има граници .. :-) :-) :-)
А безграничните неща?И те ли си имат граници?
Всичко,което има начало има и край.Това,че човек,примерно,не може да разбере колко е голяма Вселената не значи,че е безкрайна.

NaNa_SladuRana
02-07-2009, 21:44
Това не се нарича притеснение,а пРИНЦИП.Не бих излязла с накой стил "набор на тате",първо защото един 17-годишен е много по-привлекателен от един 30-годишен,второ тоя ако веше толкова печен кво прай с некви,които буквално са 2 път по-малки /подчертава МАЛКИ,а не млади/,а не тръгне с няконя "негов калибар".Да не задълбавам в темата,че много мразя такива мазни педофилчета :x

nicolesch
02-08-2009, 08:37
Разкараите ги теа клишета, че ЛЮБОВТА нямала граници ...
ИМА естествено .. ВСИЧКО си има граници .. :-) :-) :-)
А безграничните неща?И те ли си имат граници?
Всичко,което има начало има и край.Това,че човек,примерно,не може да разбере колко е голяма Вселената не значи,че е безкрайна.



Благодаря ти :}

gLoRiToO
02-08-2009, 09:01
Еми то звиси на колко е момичето.А ти може да си перфектен от към материална гледна точка,обаче в личен план ако не ставаш...никое свястно момиче което гледа друго освен парите и външния вид няма да е с теб!! :x

babity
02-08-2009, 09:49
'Ма ако в действителност тен бива... кол ми :D :D :D

SkendY_F
02-08-2009, 09:54
Разкараите ги теа клишета, че ЛЮБОВТА нямала граници ...
ИМА естествено .. ВСИЧКО си има граници .. :-) :-) :-)
А безграничните неща?И те ли си имат граници?
Всичко,което има начало има и край.Това,че човек,примерно,не може да разбере колко е голяма Вселената не значи,че е безкрайна.
Аз лично съм разбрала от живота,че всяко едно правило си има изключение!Всеки разбира нещата по различен начин.

mickelangelo
02-08-2009, 10:15
Това е подсъдимо ... ако момичето е под 18 години ... но все пак .. има доста момичета на по 19-20 ... който биха захапали .. за мен това не е нормално ... но все пак всеки с мнението си . и .. " любовта няма граници и правила " всеки прави каквото намери за добре ..

hooliganka89
02-08-2009, 10:26
А,аз да задам въпросът си към автора.
Защо мъжете си мислите,че като имате някав набор от 5 неща (горе-долу като тези които изброихте) и си мислите,че тва е 100%-ва успешна формула за завладяване на всеки един индивид от срещуположният пол?
И на мен винаги ми е било интересно да чета теми от сорта на "Имам добър външен вид,стабилно финансово състояние и хубава кола,а нещо не ме харесват".
Ами всичкото е до излъчване според мен,колко много красавци съм виждала и не са ми харесвали,ей така без причина,не ме привлича и точка,няма да се насилвам я!
Апък и тридесет годишен необвързан мъж е малко подозрително.

SkendY_F
02-08-2009, 10:27
Това е подсъдимо ... ако момичето е под 18 години ... но все пак .. има доста момичета на по 19-20 ... който биха захапали .. за мен това не е нормално ... но все пак всеки с мнението си . и .. " любовта няма граници и правила " всеки прави каквото намери за добре ..
+1,но нямаше да е зле да прочетеш цялата тема.Щеше да разбереш,че момичето е на 21г. и,че автора спира да следи темата :) не става въпрос за 18 годишна. :)

babity
02-08-2009, 10:29
А,аз да задам въпросът си към автора.
Защо мъжете си мислите,че като имате някав набор от 5 неща (горе-долу като тези които изброихте) и си мислите,че тва е 100%-ва успешна формула за завладяване на всеки един индивид от срещуположният пол?
И на мен винаги ми е било интересно да чета теми от сорта на "Имам добър външен вид,стабилно финансово състояние и хубава кола,а нещо не ме харесват".
Ами всичкото е до излъчване според мен,колко много красавци съм виждала и не са ми харесвали,ей така без причина,не ме привлича и точка,няма да се насилвам я!
Апък и тридесет годишен необвързан мъж е малко подозрително.

Я пак! Много врещите, че сте свободомислещи и широко скроени, а какво виждам? Къде остана тезата, че първо трябва да си уредиш живота, да намериш ТОЧНИЯ и тогава да се обвържеш? Хем искате да са безгрешни, хем и да бързат, а това, от опит казвам, няма как да се случи. И накрая: да не си му чорбаджийка на живота да казваш, че едва ли не трябва да бърза да се обвърже с каквото и да е, само за да не е странно? И по - възрастните от вас имат право на живот, на избор, на грешки, колкото имате и вие! Сопрете се малко!

hooliganka89
02-08-2009, 10:51
А,аз да задам въпросът си към автора.
Защо мъжете си мислите,че като имате някав набор от 5 неща (горе-долу като тези които изброихте) и си мислите,че тва е 100%-ва успешна формула за завладяване на всеки един индивид от срещуположният пол?
И на мен винаги ми е било интересно да чета теми от сорта на "Имам добър външен вид,стабилно финансово състояние и хубава кола,а нещо не ме харесват".
Ами всичкото е до излъчване според мен,колко много красавци съм виждала и не са ми харесвали,ей така без причина,не ме привлича и точка,няма да се насилвам я!
Апък и тридесет годишен необвързан мъж е малко подозрително.

Я пак! Много врещите, че сте свободомислещи и широко скроени, а какво виждам? Къде остана тезата, че първо трябва да си уредиш живота, да намериш ТОЧНИЯ и тогава да се обвържеш? Хем искате да са безгрешни, хем и да бързат, а това, от опит казвам, няма как да се случи. И накрая: да не си му чорбаджийка на живота да казваш, че едва ли не трябва да бърза да се обвърже с каквото и да е, само за да не е странно? И по - възрастните от вас имат право на живот, на избор, на грешки, колкото имате и вие! Сопрете се малко!


Ехооо...
Изразих си мнението това,че не ти харесва не означава,че е грешно.
Ако за теб е нормално да си пред пенсия,а синът ти да е в гимназията,то за мен не е.
Никъде не съм казала,че е задължително на 30 вече да си устроил семейство,на всеки когато му дойде късмета.

И ти сега поиска човека да ти се обади и се превъзбуди,че чак почна и да го защитаваш.

toninkaaa
02-08-2009, 13:00
az sam tvurdo protiv tova 30 godishni da izlizat s 15-16 godishni :? Tupo e az sum na 15 i ne moga da si predstavq da izlizam s nqkoi koito e 2 puti po-golqm ot mene [-X Nqma nikakuf smisul. V takiva vzaimootnosheniq edva li moje da stava dyma za lybov :smt060 :smt050 Kakuvto i da e na vunshen vid... ako shte i kato Brad Pit da e.. PROSTO E BEZSMISLENO #-o

AnzaRe
02-08-2009, 13:05
Що ли?Хаха много просто заради "Бате,бате дай стинки" същатата работа :lol: само че за стотинки има предвид,превоз,парички, и др.

vesSynkaa
02-08-2009, 13:06
Защо се притесняват ли ?Ами например , ако са по на 16,17 нормално да се притесняват :? По принцип най-добрата разлика е от 2 до 5 години ( поне за мене ) :? Защо се притеснявали? :x Еми дай да тръгнат с баща си , ако искаш :?

SkendY_F
02-08-2009, 13:17
Тц-Тц!Никакво следене на темата!!!Нямам думи!Кой говори за 15-16 годишни? :-o

Whyniser
02-08-2009, 14:56
Разкараите ги теа клишета, че ЛЮБОВТА нямала граници ...
ИМА естествено .. ВСИЧКО си има граници .. :-) :-) :-)
А безграничните неща?И те ли си имат граници?
Всичко,което има начало има и край.Това,че човек,примерно,не може да разбере колко е голяма Вселената не значи,че е безкрайна.



Благодаря ти :}
Това да ти е проблема :oops:

babity
02-08-2009, 15:34
А,аз да задам въпросът си към автора.
Защо мъжете си мислите,че като имате някав набор от 5 неща (горе-долу като тези които изброихте) и си мислите,че тва е 100%-ва успешна формула за завладяване на всеки един индивид от срещуположният пол?
И на мен винаги ми е било интересно да чета теми от сорта на "Имам добър външен вид,стабилно финансово състояние и хубава кола,а нещо не ме харесват".
Ами всичкото е до излъчване според мен,колко много красавци съм виждала и не са ми харесвали,ей така без причина,не ме привлича и точка,няма да се насилвам я!
Апък и тридесет годишен необвързан мъж е малко подозрително.

100%

Я пак! Много врещите, че сте свободомислещи и широко скроени, а какво виждам? Къде остана тезата, че първо трябва да си уредиш живота, да намериш ТОЧНИЯ и тогава да се обвържеш? Хем искате да са безгрешни, хем и да бързат, а това, от опит казвам, няма как да се случи. И накрая: да не си му чорбаджийка на живота да казваш, че едва ли не трябва да бърза да се обвърже с каквото и да е, само за да не е странно? И по - възрастните от вас имат право на живот, на избор, на грешки, колкото имате и вие! Сопрете се малко!


Ехооо...
Изразих си мнението това,че не ти харесва не означава,че е грешно.
Ако за теб е нормално да си пред пенсия,а синът ти да е в гимназията,то за мен не е.
Никъде не съм казала,че е задължително на 30 вече да си устроил семейство,на всеки когато му дойде късмета.

И ти сега поиска човека да ти се обади и се превъзбуди,че чак почна и да го защитаваш.

sweetchef
02-09-2009, 05:54
Защото тарсиме нещо по-младо :)

ibriam
02-09-2009, 07:44
wu-tang4e

Да съм и татко?В такъв случай трябва да съм Я създал когато съм бил на 9 годинки-това вече си е чиста педофилщина...Аз съм на 30,тя на 21.

ibriam
02-09-2009, 07:47
NaNa_SladuRana

Мазно педофилче?Що за език?Защо е нужно да обиждаш и класифицираш човек за когото нямаш ни най-малка представа?В същият контекст бих ти отговорил,че 17-годишният ти приятел който си изтипосала на снимката до теб има доста по-голямо количество излишни мазнини в тялото си,съдейки по сочните му бузки..Та кой сега е мазен?

ibriam
02-09-2009, 07:49
babity

'Ма ако в действителност тен бива... кол ми

АР Ю ТОЛКИНГ ТУ МИ? :-P

Pliok0019
02-09-2009, 07:58
Въпроса е какво иска да прави този 30 годишен мъж с млада девойка?

Всъщност ако има "желаещи", те са с него заради финансовото му състояние.

ELiTyYy
02-09-2009, 08:26
явно не я вълнува вида ти,парите ти ,колата ти...може да изглеждаш перфектен ..а главата ти да е леко куха

щом изтъкваш тези факти..ми е ясно какъв си : ) ....

ibriam
02-09-2009, 08:58
Хайде сега-и ти ме прецени!Това е като при доктор-не трябва да се лъже,трябва всичко да му се каже,за да може да бъде дадена точна диагноза.Аз не изтъквам нищо,просто казвам каква е реалната ситуация,за да може да ми бъде даден точен отговор,как ще ми отговориш какво мисли непознато за теб момиче,като нямаш идея за обстоятелствата....

Josefinne
02-09-2009, 09:53
Извинявай това да не е въпрос от типа : "РЕКЛАМА, НИЩО НЕ ПРДАЛАГАМ , САМО СЕ ХВАЛЯ"?!
Та, момичетата не се притесняват. Мъжът трябва да се притеснява, че ако е на 30 години и има сериозен бизнес, за да има тези неща, не би трябвало интересът му да се спира на 16 годишен акъл. Това по-скоро говори за несериозното му отношение към живота или страха му от брака или сериозното обвързване.
А момичето по-скоро се притеснява именно от несериозното отношение на един такъв мъж към нея. Ако тя е на себе си и не се има за някаква принцеса :? , ще прозре това, което изложих по-горе, като прична мъжът да се срамува от подобна връзка.
И за да е ясно - сексът не е връзка. Под връзка разбирам емоционално обвързване.

evelinka1122
02-09-2009, 10:00
не мс... на 16 съм и не ми трябва толкова голям.... иначе ако бях на 19-20 можех и да т погледна... :)

ibriam
02-09-2009, 10:37
ХОРА,ЗАЩО ДАВАТЕ МНЕНИЯ БЕЗ ДА СТЕ ПРОЧЕЛИ НИЩО?НАПИСАЛ СЪМ НА ПОВЕЧЕ ОТ ТРИ МЕСТА,ЧЕ ТЯ Е НА 21 ГОДИНИ ! ! !

Josefinne
02-09-2009, 10:39
Ами щом имате общи интереси...

Enough
02-09-2009, 11:21
pedophile :D

SkendY_F
02-09-2009, 11:40
pedophile :D
Като говориш изобщо знаеш ли точното значение на тази дума?Отвори тълковния речник и ще разбереш!

rusova
02-09-2009, 18:35
xh е вие вече направо ме гръмнахте с тези мега тъпи исказвания :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D къв баща к`ви 5 лв. немога да разбера само..... :razz: :razz: :razz: :razz: ко може да ти даде един 17 18 г. ? НИЩОООО(бройки са тея който могат) а един 25-30 г. който е видял малко повече от 18 г. ще ти убясни как стоя някой не6та май маий ;) ;) ;)

gabiiTu
02-27-2009, 21:26
Пфф...зависи на колко е момичето... :?