PDA

View Full Version : Оформяне на вежди



GalleNo_MoMi4eNce
02-05-2009, 14:11
Potyrsih v saita v google ama nishto ne uspqh a namerq. Iskam da znam kak da si oformq vejdite spored formata na liceto si. Znam che imashe nqkakyv sait ili neshto takova no ne moga da namerq kade...a tezi dni shte hodq na kozmetik i iskam da znam gore dolu kak da si oformq vejdite...


т.7 от правилата - заглавията се пишат на кирилица
хоти

p0iSsOonN
02-05-2009, 14:48
Potyrsih v saita v google ama nishto ne uspqh a namerq. Iskam da znam kak da si oformq vejdite spored formata na liceto si. Znam che imashe nqkakyv sait ili neshto takova no ne moga da namerq kade...a tezi dni shte hodq na kozmetik i iskam da znam gore dolu kak da si oformq vejdite...

Когато отидеш на козметик той ще ти ги оформи според лицето ти. Няма нужда да му обесняваш каквото и да било.. Аз днес ходих да ми ги пооправи, защото малко си ги бях офъкала.. :D :)

shell
02-06-2009, 13:43
http://medical.bg/beauty/read414.html

YouCantStopMe
02-06-2009, 18:34
Ако ти е за пръв път недей да си правиш чак толкова големи експерименти сама,защото може да станат зле.Ако искаш да си ги направиш сама само вземи ги изчисти,а ако искаш определена форма или чупка отиди на козметик.

Isabelle
02-06-2009, 20:59
да отидеш на козметик е единствения ми съвет

Hilary_
02-07-2009, 07:07
Е ако ще ходиш на козметик не си пипай веждите... там хората си разбират от работата... много пъти са ми казвали че е по добре да отидеш когато не си си правила експерименти в къщи с тях.. така че отиди а тя ще ти ги направи така както трябва.. :wink:

dead_princess
02-07-2009, 07:09
Е ако ще ходиш на козметик не си пипай веждите... там хората си разбират от работата... много пъти са ми казвали че е по добре да отидеш когато не си си правила експерименти в къщи с тях.. така че отиди а тя ще ти ги направи така както трябва.. :wink:


;-) \:D/

111111111
02-07-2009, 12:19
Сама си оформям веждите от самото начало, ама подължавам защото са ми казвали че ми се получава добре, а на козметици нямам много доверие,защото много проятелки са се връщали буквално с офъкани вежди с по 1 косъм...

rosencetooo
02-07-2009, 12:27
По-добре отиди на козметик и после ако решиш започваш сама да си ги скубиш без да ходиш всеки път :) а ако не ти харесат така както ти ги оформи козметичката после си ги дооформяш :) Недей рискува сама да си ги оформяш ,защото е голяма вероятноста да се окипазиш :-D

ef4etyYy
02-08-2009, 14:58
абе и мойте не ми харесват и се чуда кфо да ги праа :?

roshavka
02-09-2009, 09:15
е то хората ви го казаха да отидете на козметик - 5 лв е оформянето на вежди,вместо вкъщи да се изгаврите със себе си

zWezdichkaaa
02-09-2009, 10:56
Като за първи път отиди на козметик, после ще решиш дали да продължиш да ходиш или сама ще си ги оформяш :)