PDA

View Full Version : относно фитнеса и дупето



indecent
02-05-2009, 14:46
значи от една седмица и половина ходя всеки ден на фитнес ... главно искам да си стегна дупето ... на лежанката където вдигам тежест с краката ... уж се стяга дупето а моето сякаш стана по голямо ... защо се получава така ... кажете ми как може да се стегне и отслабне

sweetsunshine
02-05-2009, 14:57
При стягането все пак се изгарят мазнините и се заместват с мускулна маса.Може да не ходиш всеки ден или ако има човек,който изготвя програми да ти изготви.Аз от утре ще тръгвам на фитнес и програмата струва 5 лв за изготвянето и. :)

indecent
02-05-2009, 15:17
значи ако не правя тези упражнения всеки ден .. дупето ми ще се оправи ?

sweetsunshine
02-05-2009, 15:53
Ами незнам не съм много вежа в тази област отскоро всех да се интересувам от фитнес защото имам нужда от стягане на тялото,по добре ако има човек които изгитвя програми във този фитнес да ти изготвят според това което искаш да постигнеш :)

aciko
02-05-2009, 15:56
По-голямо дупе по-арно бе,само да не е някфо огромно като капак на казан "Брокс",иначе бива.
Мен много много не ме кефат некфи малки,големи колкото двете ми колена едно до друго.
Ся за стягането,да може да поработиш малко да го стегнеш,щото не е много хубаво да е много луфтесто,ама не и много стегнато - като рибарски възел.

indecent
02-05-2009, 16:01
ами то стана сякаш по мускулесто .. ама изглежда по голямо .. или на мен така ми се струва ... по пухкаво е .. преди да ходя на фитнес беше по добре

aciko
02-05-2009, 16:03
ами то стана сякаш по мускулесто .. ама изглежда по голямо .. или на мен така ми се струва ... по пухкаво е .. преди да ходя на фитнес беше по добре
Е екстра де,по-мускулесто,като некои те закача,праас един дзадник и припада 8-)

indecent
02-05-2009, 16:12
е не ми се подигравай бе .. аз не съм дебела ... 47 кг съм .. висока съм 162 см .., но искам да ми стане стегнато дупето , по мъничко , преди като ходех на фитнес си беше станало идеално .. но сега нещо тези няколко дни се натоварих мн .. правих мн упражнения за дупе .. и явно от това е станало така ...

aciko
02-05-2009, 16:15
е не ми се подигравай бе .. аз не съм дебела ... 47 кг съм .. висока съм 162 см .., но искам да ми стане стегнато дупето , по мъничко , преди като ходех на фитнес си беше станало идеално .. но сега нещо тези няколко дни се натоварих мн .. правих мн упражнения за дупе .. и явно от това е станало така ...
Ооо идеална си!
Е как шш ти се подигравам бе,нема такова нещо. 8-)
Мойта препоръка е да си го оставиш такова.
Средна работа,нито много дебело,нито много слабо и стегнато.
Такива по пухкавки са ми любимите,не че и други не харесвам ... 8-)

indecent
02-05-2009, 16:24
абе то не е пухкаво ... просто е малко повече от шепичката ми .. а аз искам да ми се събира едната бузка в ръчичката ...аз си го искам пак малко ...

aciko
02-05-2009, 16:26
абе то не е пухкаво ... просто е малко повече от шепичката ми .. а аз искам да ми се събира едната бузка в ръчичката ...аз си го искам пак малко ...
Да дойда аз,да мерим по моите шепички 8) 8-)

Ou7taControL
02-06-2009, 04:27
^ hehehe 8-)

po temata: vazmojno e da e ot tova.. emi po4ini si malko i ne prawi samo trenirovki za dupeto ti a kato cqlo za da ima nqkakuv balans pone.. za da gorish kalorii a ne samo da se stqgash..

Jesus
02-06-2009, 08:09
Хубаво е да има какво да пипнеш :)

akinom
02-06-2009, 08:31
Nablqgai na kardio trenirovkite.

indecent
02-06-2009, 08:42
реших днес да ис дам почивка .. а от утре ще намаля упражнения за дупе

billytalent
02-06-2009, 10:14
Хубаво е да има какво да пипнеш :)

И аз съм на това мнение,но не съм лесбийка де

rauwkost
02-10-2009, 18:27
абе то не е пухкаво ... просто е малко повече от шепичката ми .. а аз искам да ми се събира едната бузка в ръчичката ...аз си го искам пак малко ...
Омфг.. нема 'се опрайте и тва си е :? Поредната МЕГА суетна кифла :shock:

SoFarSoG00d
02-10-2009, 19:39
Хубаво е да има какво да пипнеш :)
Ами по-добре е да няма нищо :)имането е хубаво относно гърдите

Darkkiss
02-10-2009, 21:04
значи от една седмица и половина ходя всеки ден на фитнес ... главно искам да си стегна дупето ... на лежанката където вдигам тежест с краката ... уж се стяга дупето а моето сякаш стана по голямо ... защо се получава така ... кажете ми как може да се стегне и отслабне

никъф фитнес
за задник ще кажеш на батко си да те оправя отзаде по 2-3 пъти дневно...

indecent
02-11-2009, 11:35
ами мускулите на дупето ми спаднаха и сега пак си е нормално мъничко ... но от четвъртък не съм ходила на фитнес ... правя си само едно упражнение вкъщи

SoFarSoG00d
02-11-2009, 11:36
ами мускулите на дупето ми спаднаха и сега пак си е нормално мъничко ... но от четвъртък не съм ходила на фитнес ... правя си само едно упражнение вкъщи
Хубаво е да имаш стегнато и мускулесто дупе,ако спреш да ходиш на фитнес на мястото на мускулната маса ще се появи мазнина...