PDA

View Full Version : Забиване?!



Mepuk
02-05-2009, 14:55
dobre we xora na si4ki temi koito sa ot sorta na " kak da me xaresa " ... " kak da i privle4a vnimanieto" i si4ki mi "zabivaite se" ... :o :?

kvo razbirate pod "zabivane" :)

hndar
02-05-2009, 15:14
dobre we xora na si4ki temi koito sa ot sorta na " kak da me xaresa " ... " kak da i privle4a vnimanieto" i si4ki mi "zabivaite se" ... :o :?

kvo razbirate pod "zabivane" :)

много тъп лаф много го мразя.

suantito
02-05-2009, 15:22
Ами забиването.... означава два индивида от мъжки и женски пол да си говорят, мъжкия индивид да лъже женския с цел секс :grin:

aka6a_vamp
02-05-2009, 15:28
Всъщност,под `забийте се`се разбират доста работи,зависи от фазата.

Mepuk
02-05-2009, 15:30
dobre we xora na si4ki temi koito sa ot sorta na " kak da me xaresa " ... " kak da i privle4a vnimanieto" i si4ki mi "zabivaite se" ... :o :?

kvo razbirate pod "zabivane" :)

много тъп лаф много го мразя.

mDam...

mon4eto
02-05-2009, 16:09
Prosto takava e vrazata kogato dvama 4oveka se haresat i zapo4vat za da celuvat natiskat i t.n. :D Za po kratko -zabivka :D

BloomF
02-05-2009, 16:13
Забивка ли кво е? Фащаш някой и дааан към стената. Забиваш го!

ivsan4eto
02-05-2009, 16:56
Т'ва е супер тъпо! Предпочитам "зарибяване" 8-)

Hilary_
02-05-2009, 17:00
"Забиване"... :lol: :lol: Много тъпо казано... аз го използвам за тия за една вечер... :lol: Иначе ако харесваш едно момиче трябва да подходиш по начина по който на нея ще и хареса... ако я познаваш ще знаеш ако не я познаваш я опознай първо... след което започни с намеци...закачки...поводи за докосване...виждайте се първо с други хора ако е много срамежлива...ако не я покани на среща... ии така всичко нека става бавничко не за един ден... :wink: Успех! :P

nefchi_bs
02-05-2009, 17:06
Ами забиването.... означава два индивида от мъжки и женски пол да си говорят, мъжкия индивид да лъже женския с цел секс :grin:

Мда може би това е най-исчерпателния отговор :lol: :lol:

BaiToq
02-05-2009, 18:22
Аз разбирам забиване
на пирони.
С чук го правя обикновено.
Не е трудно.
Със слабата ръка държиш пирона
под ъгъл 90 градуса спрямо целта.
С дясната нанасяш 3-4 отсечени
удара по главата на пирона.
Не чукаш като жена!
Първите 45-50 пъти се халосваш,
после почваш да се справяш отлично.
Ако не си пиян.

LadyRoshawka
02-05-2009, 18:24
Детска му работа.. :?

vesSynkaa
02-05-2009, 19:12
точно както каза LadyRoshawka :? Ти не знаеш ли к'во е т'ва та питаш ? За първи път ли чуваш тая дума? :? :? Еее бахти темите , където пускате :? Поне да бяха някви проблеми , които наистина са сериозни та човек да се замисли , ми вие някви простотии ми пускате :? :? Пфууу :? Що не питаш утре к'во означава "Ш ти звънна" ?

azz_azz
02-05-2009, 19:36
Да тва "забиване" мн тъп лаф.
А като заговорихме за тъпизми адски ме дразнят тея съкращения от английски като например "аз моя фр" или "моя бфф" WHAT THE FUCK?!
Също като мангалите говорят на БЪЛГАРСКИ и тук таме слагат по нещо от техния език.Мамка му толкова ли е трудно да кажеш "аз и един приятел(пр)".Пфф а тука някой се заяждат за тирета и запетайки тцтцтц.

azz_azz
02-05-2009, 19:37
Да тва "забиване" мн тъп лаф.
А като заговорихме за тъпизми адски ме дразнят тея съкращения от английски като например "аз моя фр" или "моя бфф" WHAT THE FUCK?!
Също като мангалите говорят на БЪЛГАРСКИ и тук таме слагат по нещо от техния език.Мамка му толкова ли е трудно да кажеш "аз и един приятел(пр)".Пфф а тука някой се заяждат за тирета и запетайки тцтцтц.

suantito
02-05-2009, 20:16
Да тва "забиване" мн тъп лаф.
А като заговорихме за тъпизми адски ме дразнят тея съкращения от английски като например "аз моя фр" или "моя бфф" WHAT THE FUCK?!
Също като мангалите говорят на БЪЛГАРСКИ и тук таме слагат по нещо от техния език.Мамка му толкова ли е трудно да кажеш "аз и един приятел(пр)".Пфф а тука някой се заяждат за тирета и запетайки тцтцтц.
Не се нерви и без това при шлокавицата няма правила и норми..

heroine
02-05-2009, 20:37
да се закачаш (зарибяваш) с некой

Mepuk
02-07-2009, 15:53
точно както каза LadyRoshawka :? Ти не знаеш ли к'во е т'ва та питаш ? За първи път ли чуваш тая дума? :? :? Еее бахти темите , където пускате :? Поне да бяха някви проблеми , които наистина са сериозни та човек да се замисли , ми вие някви простотии ми пускате :? :? Пфууу :? Що не питаш утре к'во означава "Ш ти звънна" ?

MNOGO SI ZLE WEEE :@:@ MALE CHAK ME NERVISH pfffff EBATI 4OVEKA DA SAM KAZAL CHE NE ZNAM KVO E PROSTO PITAM KOI KVO RAZBIRA WE IZVERG MALEEE :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Hilary_
02-07-2009, 15:56
Еее без нерви бре хора... спокойно!! :smt001 :wink: