PDA

View Full Version : Проблем..



offfff_
02-05-2009, 15:03
Преди 3 седмици дадох на приятеля ми да си го вкара без презерватив,но много малко,сигурно си го вкара 7-8 пъти,след като го изкара по пениса му имаше бяла течност.Той каза,че не е свършвал,но все пак съм много уплашена дали тази течност не е предеякулационна течност или овлажняващия секрет от мен..И на всичкото отгоре ми закъснява с 3 дена и се побърквам..

SiSsKkAa
02-05-2009, 15:05
това е течност от тебе.при всяка жена е с различен цвят течността .няма точно определен цвят.щом ти е казал,че не е свършвал не се притеснявай.а може би ти закъснява точно заради това твоето притеснение.спри да мислиш да видиш как бързо ще ти дойде.ако позакъснее още няколко дена си направи тест,ама поизчакай още малко.не се панирай толкова

sadsad
02-05-2009, 15:07
Възможно е да е от теб. От предеякулационнта течност също може да се забременее и шанса не е за пренебрегване , но пък и не се забременява толкова лесно. Направи си тест. Не се притеснявай много има доста причини поради които да ти закъснява. Успех !

sadsad
02-05-2009, 15:08
това е течност от тебе.при всяка жена е с различен цвят течността .няма точно определен цвят.щом ти е казал,че не е свършвал не се притеснявай.а може би ти закъснява точно заради това твоето притеснение.спри да мислиш да видиш как бързо ще ти дойде.ако позакъснее още няколко дена си направи тест,ама поизчакай още малко.не се панирай толкова
Вече са минали 14 дни и може да си направи тест още сега.

SiSsKkAa
02-05-2009, 15:14
да ,но да поизчака още 2-3 дена може от притеснение да не й идва за кво да си прави тоя тест,апък и според мен ако се забременяваше от 7-8 вкарвания...света щеше да е пълен с бебета,а не хората с години да се чудят как да си направят бебче и да не могат

sadsad
02-05-2009, 15:16
да ,но да поизчака още 2-3 дена може от притеснение да не й идва за кво да си прави тоя тест,апък и според мен ако се забременяваше от 7-8 вкарвания...света щеше да е пълен с бебета,а не хората с години да се чудят как да си направят бебче и да не могат
Ами по - добре да го направи сега поне да не се притеснява толкова. Само че има и случаи, когато се забременява от гафове, така че не е за отхвърляне ...

SiSsKkAa
02-05-2009, 15:18
еми ако толкова се притеснява нека да си направи ама според мен ако пренебрегне притеснението ще й дойде без проблем.в такива ситуации колкото повече се притесняваш толкова по дълго чакаш да ти дойде

sadsad
02-05-2009, 15:20
еми ако толкова се притеснява нека да си направи ама според мен ако пренебрегне притеснението ще й дойде без проблем.в такива ситуации колкото повече се притесняваш толкова по дълго чакаш да ти дойде
Да, но когато си в такъв момент и като знаеш, че има шанс да е станало гафче не е особено лесно да пренебрегне притеснението.

SiSsKkAa
02-05-2009, 15:22
еми така ще правиш да не попадаш в такива ситуации или дето викаш отива и си взема теста вместо да му мисли

sadsad
02-05-2009, 15:23
отива и си взема теста вместо да му мисли
:)

ToniStoraro
02-05-2009, 18:27
направи си тест най-добре

Rofl4etoo
02-05-2009, 18:48
По скоро в от теб... щяхте да разберете и двамата ако е свършил той

CuteBaby
02-05-2009, 19:50
Най-вероятно е от теб,но за да си спокойна си направи тест :)

BeHappYs
02-05-2009, 19:58
Как неми е ясно неусещате нито ти нито приятелят ти, че е свършил (едва ли ще остане неусетено това)...
И проблема ти е, че много се притесняваш.... :?

Xrisinka
02-05-2009, 20:03
az mislq che e ot tebe pochti 99.9% sam sigurna

offfff_
02-05-2009, 20:57
Мерси на всички.Тва за свършването 100% не е свършил,но се притеснявам да не е предеякулационна течност мисля,че при отделянето и няма как да се усети..но все пак всичко беше много кратко..Оф и аз не знам

BeHappYs
02-05-2009, 21:05
Нз много се вкарвате в някфи филми с тая течност аз немисля, че е толкова лесно да се забременне от нея.

heroine
02-05-2009, 21:19
това е течност от тебе.при всяка жена е с различен цвят течността .няма точно определен цвят.щом ти е казал,че не е свършвал не се притеснявай.а може би ти закъснява точно заради това твоето притеснение.спри да мислиш да видиш как бързо ще ти дойде.ако позакъснее още няколко дена си направи тест,ама поизчакай още малко.не се панирай толкова

Komar
02-05-2009, 23:42
Съдейки по глупавата ти тема... съм сигорен за 1.... ЛАПЕШКА РАБОТА!

Това сигорно някоя гарга се е изцвъкала...

по тея пеики кадето се ебете.. оглеждаите дърветата да няма гарги...

offfff_
02-08-2009, 18:10
Съдейки по глупавата ти тема... съм сигорен за 1.... ЛАПЕШКА РАБОТА!

Това сигорно някоя гарга се е изцвъкала...

по тея пеики кадето се ебете.. оглеждаите дърветата да няма гарги...
Като си некомпетентен няма смисъл да изказваш глупавото си мнение :)

По темата ..попринцип ми идва около 10,но миналия месец ми подрани доста..А сега още не ми е дошло :(