PDA

View Full Version : Не мога повече така [!]



Liglichkb
02-05-2009, 15:19
Нямам самочувствие за нищо! Тъпите пъпки не ми минават и не ми минават.Не ми се излиза дори..а днес обещах,че ще излезна...но как ?!?! :smt089 Почти на 17 съм и още имам.Писна ми от хиляди продукти и пари пръснати напразно, без никакъв ефект.Знам,че има милион такива теми,но нека някой да сподели,ако е така както в моето положение и какво му е помогнало. :? Благодаря предварително.

ira90
02-05-2009, 15:33
Ами преди месеци и аз бях така .... какви ли не работи не изкупих и ефекта ми беше нулев .... но реших да отида на лекар, предписами някакво кремче,сапун и някакви нещо като "трици" .... след месец ползване е горе долу ефекта го биваше ... но след това ми предписа салицилов спирт 2 % и антибиотик "Хлорнитромицин" ... като към една бутилка спирт изсипваш 5/6 капсулки и разклащаш ..... еми какво да ти кажа само за седмица лицето ми почти се изчисти :grin: :grin: Незнам, при всеки влияе различно, но нищо не пречи да пробваш пък и не е никак скъпо спирта е 1 лв., а антибиотика е 2,50/3,00 лв.
Успех !!! :-)

slun4ice_90
02-05-2009, 15:33
Защо не се консултираш с дерматолог? :-o И недей да си хвърляш парите на ляво и дясно,без да знаеш дали ще има ефект от тези продукти... :)

Sintya
02-05-2009, 15:35
Наистина, отиди на лекар, той ще ти каже точно какво ще ти изчисти кожата.
Пробвай и със спирт, както казаха, но от него се получават черни точки... та най добре е лекар.

LittlePrincess
02-05-2009, 15:35
Отиди на дерматолог.

sladka_______
02-05-2009, 15:39
Най - добре нека лекара ти каже какво да използваш, защото трябва да види от какво ти се получават за да ти даде нещо което да ти действа!

brokeninside13
02-05-2009, 15:47
Да наистина.. много съм слушала за този салицилов спирт.. и в най-скоро време и аз ще си зема, макар че почти нямам пъпки ... 8)
Иначе да ... отиди на дерматолог :)

akinom
02-05-2009, 16:09
salicilov spirt + sapuna imex i krem zdrave ( i se starai da ne si pipa6 liceto )

kuklichka_bg
02-05-2009, 20:24
Acne out :P

Dian4ety
02-05-2009, 20:40
Да наистина.. много съм слушала за този салицилов спирт.. и в най-скоро време и аз ще си зема, макар че почти нямам пъпки ... 8)
Иначе да ... отиди на дерматолог :)

Sorry за Offтопика:Ако почти нямаш пъпки по добре не го използвай често, защото много изсушава кожата..

SoFarSoG00d
02-05-2009, 21:01
Отговорът е в храненето.
1.Никакво сладко.
2.Никакво пържено.


Строга хигиена,консултация при дерматолог!

axlbaby
02-05-2009, 21:36
Аз лично ходя на козметик всеки месец.Плюс това тя ми каза да се мия с някви неща (медицинка козметика) и да се мажа с някакъв антибиотик.И има много голем ефект за няколко месеца почти не ми се появяват пъпки вече.Преди и аз ползвах каква ли не козметика но ефект нямаше.

Adwokat
02-05-2009, 21:44
Бе зако не ходите на козметик в месеца поне по 1-2 пъти да ви почистват лицата!! немога да ви разбера !!

hAshoo
02-05-2009, 21:56
dUuuUU gYYy dYhAsH mbbb [!]{!}~~

zaiobaio
02-06-2009, 10:13
аз съм на 23 и още имам пъпки и майками има така че.. не е до години явно :) ама споко, не е толко страшно :-)

Dian4ety
02-06-2009, 10:40
dUuuUU gYYy dYhAsH mbbb [!]{!}~~

:-x :smt097 :-x

Научи се да пишиш правилно, и тогава пиши тъпи отговори

Iria
02-06-2009, 10:57
Отговорът е в храненето.
1.Никакво сладко.
2.Никакво пържено.
Не съм съгласна, имаше период, в който не ядях пържено и сладко и пак имах пъпки.

hAshoo
02-06-2009, 11:15
dUuuUU gYYy dYhAsH mbbb [!]{!}~~

:-x :smt097 :-x

Научи се да пишиш правилно, и тогава пиши тъпи отговори

Avtorkata da se nau4i da pishe na bulgarski,a ne na emo.

P.S v zala sum nqma kirilica..

SUSSIE
02-06-2009, 11:50
Отговорът е в храненето.
1.Никакво сладко.
2.Никакво пържено.


Строга хигиена,консултация при дерматолог!

Съгласна съм с 1 и 2 . Режима на хранене влияе не само върху килата , но и върху външния вид на кожата . Яж мед . Той придава на кожата свеж вид .
Аз ходих на дерматолог в Сф и то не при 1 . Всички бяха некомпетентни и неможаха да ми помогнат .
Пробвай с акне аут крем и лосион . :)

mechtaq_za_teb
02-06-2009, 11:53
Оф, много познат проблем. Аз се бях излекувала, но сега пак имам проблеми и какво ли не пробвах, но няма ефект. Но при мен мисля, че не са младежки пъпки. Та... по темата. Преди време на мен ми помогна Крем Акне Аут. И като казвам помогна имам предивд, че буквално нямах пъпка по лицето. Наистина много хубаво кремче. Трябва постоянство и наистина помага.
Маска от хума, щипка сода и лъжичка кисело мляко. Избелва и почиства добре. После кожата ти става страшно мека.
Препоръчвам ти и катранен сапут, но не всеки ден! Да кажемм.. веднъж седмично.
До преди месец-два ползвах тоник на Гарниер, но дерматоложката ми каза да ползвам розова вода. Макар, че при мен няма ефект. :)
Общо взето това... Ако се сетя нещо друго ще пиша.

Liglichkb
02-06-2009, 19:32
Мерси на всички които искаха да ми помогнат..аа специално до hAshoo: Ти се научи да пишеш на индокитайски и престани с тъпите спамове почти на всички теми ;)

miss_headstrong
02-06-2009, 21:14
отиди на дерматолог бе дете :D

Hilary_
02-07-2009, 07:00
Охх имам много приятелки със същия проблем и те като теб по цял ден си правят само някакви маски... мажат се с какво ли не... ефект почти никакъв... ами аз лично нямам много... една две ми излизат на 2 седмици и м иминават бързо но естествено че в началото на пубертета имах повечко... ами по принцип може да се дължи на много неща... от храната (сладкото и пърженото) ... от кожата (мазна...суха) ... от запушените пори (неправилно почистване на порите с неподходящи продукти) ... много може да са причините... ако имаш време и пари ходи на дерматолог ... :) Макар че си мисля че с правилните продукти за типа кожа ще помогнат + намалени мазнини и сладичко ... :-o Но ти си преценяваш... :)

nesuni
02-07-2009, 09:10
saliciloviq spirt si e otgovora.........probvai nqma da sajalqva6 i tova 4e se polu4avat 4erni to4ki ne e vqrno!!!!!