PDA

View Full Version : Приятелката ми ме мисли за предателка след тази случка!



dJoMpI
02-05-2009, 16:38
Zdraveite.. naistina e malko bezmisleno da pisha tova tuk , no mislq che pone nqkoi shte mi pomogne.. stava duma za edna priqtelka ,koqto skoro si schupi ednoto krache.. ! Poneje bqhme planirali edin koncert zaedno s oshte nqkolko momicheta. stana taka che tq ne moje da tancuva.. ii vsi4ko se provali.. da no nashata gospoja nii uveri che tq shte q nakara da ne se syrdi.. ii da moje da tancuvame vse pak sme 7 momicheta .. :X Iii mina se vreme tq zapochna da govori "ne se syrq" ii prochiq.. obache.. predi 1 sedmica se pochna golqmoto hulene.. vseki den v daskalo nqkoi me pita "abe za6to si preebala taka Sunny" (taka se kazva tq) iii az se 4uvstvam super nelovko :( i tova prodyljava obajdat mi se i mi akzvat "nai-golqmoto kurve si" koeto vsy6tnost nqma nishto obshto sys situaciqta no tva e otdelen vypros .. taa poneje mi pisna ot tiq glupostii... prosot nqkoi da mi kaje kakvo da i kaja za da razbere che e super typo da postypva taka... iii momichetata sy6to msilqt taka :X.. edin vid kakvo da i kaja za da mlykne.. blagodarq vi predvaritelno :X



Грешен раздел и неясно и написано на латиница заглавие!
редактирано от RiseGirl

WooDy
02-05-2009, 16:39
Чесно разбирам те ... Заеби ги :-x :-x

Axe_vs_Sword
02-05-2009, 16:43
Темата не е за тук, ама ги питай от къде знаят, може някой да е пуснал клюка за теб.

YouCantStopMe
02-06-2009, 16:06
Детски истории!
Просто ги заеби :)

karitooy
02-06-2009, 21:05
Пффф брат..е най-мразя некфи такива помярки дето се мислят за много важни и се заяждат за глупости, за да получат някво уважение в лицето на другите :-x

Въобще ама въобще не ги слушай и не се занимавай с тях... 8-) Нали знаеш-всичко се връща :wink:

s3xy
02-06-2009, 21:24
абе я им тегли по една майна на сички, другите от ваща група са толкова виновни колкото и ти, пък и ако беше истинска фр тази Съни сама щеше да предложи да направите танца въпреки всичко, все пак не сте виновни че ТЯ не може да танцува... след няколко дни ше се разнесе всичко ама си направи изводи тя каква приятелка ти е...

melmak
02-12-2009, 00:15
заеби ги не ги слиушаи :booooomb:

Darkkiss
02-12-2009, 00:28
дори не го прочетох
но
приятели няма!!!
има само познати!!!
по рано го разбереш
по добре за тебе

yan4etyy
02-13-2009, 16:38
Аз бих поговорила лично с нея, доскоро и аз имах проблем с една "приятелка" , която май ще пусне някви клюки за мен, но това е друг въпрос...Говори с нея, не търпи такова нещо! :D

vesSynkaa
02-13-2009, 17:15
Ами говори с нея и й обесни , че не тряа да прави така .. Питай я за кво не ти е казалаа по-рано , а сега ходи и се оплаква на всички? :-x Ако аз си бях счупила крака , щях да кажа на другите момичета да продължат танца без мен и щях да ги гледам от сцената и да им се наслаждавам и подкрепям!Според мене "приятелката ти" е яд , защото вие сте получили внимание с танца ви , а тя не ! :? Въобще защо се занимаваш с такива глупости?Я им тегли майните и т'ва е!

Tempest
02-13-2009, 22:58
дори не го прочетох
но
приятели няма!!!
има само познати!!!
по рано го разбереш
по добре за тебе

о, моля те, не и тук... нека не правя пак съпоставката повлекани използвачи - свестни хора... ИМА приятели, ако искаш да се увериш - ела и провери... най-добрия ми приятел няма да ме предаде, както и аз него!

А за случката - просто не им обръщай внимание... ако можеш да вкараш и някакъв поглед на пренебрежение... направо ще им скриеш шапката... да кажем различна ситуация, случила се на мен преди година - една група от моя клас се бъзикаха постоянно, тормозеха ме дори ми посягаха, но аз знаех как да се защитя дотолкова, че да не се вкарвам в проблеми... и търпях! Мина време, лятото и започна новата учебна година... бях се понаучил да гледам на нещата с други очи, да не обръщам внимание на търсещите такова... опитаха се отново да ме тормозят, но нито заучените лафчета, нито пробутването на слухове не им вървяха... сега спряха да ме тормозят, дори, бих казал, не ми обръщат внимание (което е повече от перфектно - взаимно отблъскване)... но се заеха с друг от моя клас... и сега него тероризират... веднъж, два пъти се опитах да го защитя, дори му дадох съвет как да постъпи... засега работи по въпроса, но ми има вяра... имай ми и ти! Ако не им обръщаш внимание, ако не се отговаряш, ще спрат да ти обръщат внимание и те... това по принцип е целта - да им се вържеш на въдицата... а за тази твоя "приятелка" - заради такива като нея, хора като Dakkiss мислят, че приятели няма...

dJoMpI
02-15-2009, 07:07
Blagodarq na vsi4ki !! Koncerta s tanca mina super qko i nie bqhme super gotini !! Otna4alo be6e sednala na 1-vi red , no v nachaloto na tanca se frycna i si izlezna s o6te 3 priqtelki .. ! Vs. smetnaha tova za dosta grubo de.. no na nein gryb si e !! V u4ili6te izob6to ne i obry6tam vnimanie.. gleda me vse edno i dylja 5 levaa .. :( , no pak kazvam - horata razbraha kakva e !! Loshoto e 4e tazi godina sym 7 klas ii mi predstoqt izpiti , a tq mai se e zapytila kym sy6toto u4ili6te !! :( Malko typo 6toto ne mi se zanimava pak sys sy6tite gluposti !! Pak blagodarq na vsi4ki :) :) :grin:

Naughty_
02-15-2009, 08:42
Тя може и към луната да се е запътила, но не се знае дали ще стигне :)

HipHopBlond
02-15-2009, 14:18
ЮНАК БЕЗ РАНА НЕ МОЖЕ - ОТИВАШ И И ЧУПИШ И ДРУГИЯ КРАК :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Детски истории