PDA

View Full Version : Помогнете да преодолея раздялата?



problematichnost
02-05-2009, 16:45
Значи с едно момиче на моята възраст 20г, ходихме 1 год и 1 месец и скъсахме вчера. Понеже тя ми е първата любов и се опитвах да я задаржа много пъти и не успях , но вече няма смисъл всичко това да продължава. Компромиси са правени и от 2те страни и нещата не вървяха , време беше да скъсаме. Сега ми е някво тъпо, щото над 1 година с едно момиче , познавахме се отлично , бяхме мн влюбени поне по едно време . Какво да правя да я забравя, искам или не трябва да се виждаме щото в студентски град живеем в един блок и искам не искам ще я виждам често.
ПП: Значи, вариант да се събираме няма !!!

StayFly
02-05-2009, 16:48
Намери си нова.

Sintya
02-05-2009, 16:49
Времето лекува всичко... излез с приятели на кафе, забавлявай се и след няколко месеца ще си като нов!

cinderella_gugutka
02-05-2009, 17:10
иска се силна воля.излизай по-4есто,забавлявай се,зарибявай други моми4ета,съсредото4и мислите си върху нещо важно...

6o6kotooo
02-05-2009, 17:27
ами както по горния комент трябва да имаш много голямо желание да я забравиш и по всякакъв начин се опитвай да не мислиш за нея ....хванеш ли се че мислиш за нея веднага вкарвай друга мисъл (така де)аз поне така правя :)

Hilary_
02-05-2009, 17:31
Ами прави всичко друго освен да мислиш за нея... излизай .. забавалявай се с приятели... опитай се да гледаш на нея само като на позната... ще ти е трудно н оти сам каза... няма как да се съберете... от тук нататък ти решаваш дали да страдаш за нея без надежда... или да я забравиш по бързо ии да продължиш напред! :)

kypo
02-05-2009, 17:37
а защо няма вариант за събиране? просто ми е интересно какво е станало

problematichnost
02-05-2009, 17:49
Изневяра , която в нейния случай е хронична ....

tuzaro
02-05-2009, 17:55
Изневяра , която в нейния случай е хронична ....начи не я задоволяваш кат хората, порблема го търси в тебе.

kypo
02-05-2009, 17:55
Изневяра , която в нейния случай е хронична ....
ясно, аз на твое място бих я намразил. границата между любовта и омразата е много тънка, можеш да забравиш някого много по-лесно ако го мразиш отколкото ако го обичаш
но както казаха по-горе излизай с приятели, но не търси непременно заместител на нея. знам колко е гадно да си свикнал с някого и в един момент да го няма (бтв писах и в темата ти в дата.бг, дългия пост), просто трябва да се върнеш към стария си ритъм на живот отпреди да си я срещнал, ил ида промениш нещо коренно в себе си

аз например като ме заряза една преди години реших да се променя - започнах да тренирам, започнах да си планирам времето по друг начин, купих си и кола и съвсем я забравих
пожелавам ти успех!

angelcheeee_93
02-05-2009, 17:57
както повечето казаха,излизай забавлавяй се,за да преудолееш раздялата и самотата.

roadrunner
02-05-2009, 17:58
Аз пък мисля,че трябва да промениш интересите си и хобитата си.. Да започнеш един вид на ново и да се разсейваш с нещо,за да не мислиш за нея постоянно..Например чети книжки,гледай филм,излизай,забавлявай се.А някой преди мен каза да си намери нова.Мм по-добре недей.Може би сега не си готов след такава връзка да започнеш нова.Изчакай поне няколко месеца,докато се увериш,че вече си я забравил.
Иначе това за изневярата-доста подло от нейна страна..1 година с човек,един вид(не искам да те разочаровам) може би от нейна страна всичко е било лъжа,така че не се впрягай толкова ;) Айде успех дано се наредят нещатата ;)

Bellatrix
02-05-2009, 18:01
Аз пък мисля,че трябва да промениш интересите си и хобитата си.. Да започнеш един вид на ново и да се разсейваш с нещо,за да не мислиш за нея постоянно..Например чети книжки,гледай филм,излизай,забавлявай се.А някой преди мен каза да си намери нова.Мм по-добре недей.Може би сега не си готов след такава връзка да започнеш нова.Изчакай поне няколко месеца,докато се увериш,че вече си я забравил.

+1. Най-добре се научи на нещо ново. Придобий ново умение. Твърде ще се радваш от осъвършенстването си, че да ти пука бог знае колко.

BaiToq
02-05-2009, 18:19
Като мине време ще осъзнаеш,
какво наистина е била за теб.
Ще оцениш правилно ситуацията.
Сега си влюбен и наранен.
Нормално,не се сдухвай.

problematichnost
02-05-2009, 18:21
Изневяра , която в нейния случай е хронична ....начи не я задоволяваш кат хората, порблема го търси в тебе.
Изневярата не е свързана с полов контакт , на мен ми се каза, че е са били целувки , но и те са достатъчни .

vesSynkaa
02-05-2009, 19:14
Времето лекува всичко... излез с приятели на кафе, забавлявай се и след няколко месеца ще си като нов!

+1

slynceee
02-05-2009, 22:37
слушаи музика :smt001 8-)

Lolitta
02-05-2009, 23:02
Изневяра , която в нейния случай е хронична ....начи не я задоволяваш кат хората, порблема го търси в тебе.
Това пък е е.бати тъпото изказване...

А иначе както и други писаха- гледай да си ангажиран през цялото време с нещо, излизай, намери си друга мацка...

LadyRoshawka
02-06-2009, 12:42
Просто не сте били един за друг.Приеми го. :) Ще си намериш друга. ;)

mynichka
02-06-2009, 14:48
Ако имаш желание и воля ще успееш да я забравиш и гледай да мислиш за нея възможно най- малко