PDA

View Full Version : Скъсаноуууу



sladko_teenche_v
02-05-2009, 16:49
С гаджето праиме секс при което той ми разпраа скъса се презерватива още не беше свършил,после продължихме без презерватив и тогава не свърши в менрпоне така казва :( .веднага след като приключихме аз отидох и се измих....има ли повод за притеснение :shock: :shock: :booooomb: :booooomb: :booooomb:
плс нелп :booooomb:

migancy
02-05-2009, 16:51
Ми за всеки случей пий ЕСКАПЕЛ :P

02-05-2009, 16:52
значи , ако съм разбрала правилно , си правила секс с твоя слъчно , с когото си заедно от 21 дена .. ВЕЧЕ .. гумата се е скъсала , вие сте продължили и той , глупакът се е изпразнил в тебе .. леле майко , хора стягайте се бе :shock: :shock: :-o :o ако не са минали 72 часа , гълтай ескапел и се пази , щото тея хапчета не се пият като бони - бончета . като се скъса гумата се миеи се слага нова , не се ръга и празни в женската .. то бива злета , ама вие вече .. след 15 дена за по-сигурно направи един тест ии се пази бе момиче :-o :?

sladko_teenche_v
02-05-2009, 16:52
тва стана вчера.... и са се замислих :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: вече няма да има ефект ако пия хапче утре нали :booooomb: :booooomb:

02-05-2009, 16:54
ами ако е станало вчера /сряда/ ако можеш още тая вечер си купи ескапел - 30 -32 лв , зависи от аптеката .. ии утре би трябвало да деиства , ама колко по - бързо , толкова по - сигурно :) :-P

nefchi_bs
02-05-2009, 17:02
Само като прочетох заглавието ми стана ясно...

БеБе тИ сИ мНогУу ЗлЙеееЕ кЪк МоЙ ДъЪ ПрАиШш СиеКст С тФфоЯъ ПриЯтиЕл БеЗ ГумА УааааАааааа??????!Ми ИсЕтТвиНу Чи ТряЯЯяя Да сЪъ ПриТисНяЪш Мъ БулКаА...МиСли За НапрИеД..!

Дано схвана намека с писането

bazzil
02-05-2009, 17:36
Само като прочетох заглавието ми стана ясно...

БеБе тИ сИ мНогУу ЗлЙеееЕ кЪк МоЙ ДъЪ ПрАиШш СиеКст С тФфоЯъ ПриЯтиЕл БеЗ ГумА УааааАааааа??????!Ми ИсЕтТвиНу Чи ТряЯЯяя Да сЪъ ПриТисНяЪш Мъ БулКаА...МиСли За НапрИеД..!

Дано схвана намека с писането

Хахахаха Ми ако не си сигурна, къде е свършил гълтай хапа момиче по хубаво ся 30 кинта отколкото после със 100 отгоре за аборт ..

Biskfitka
02-05-2009, 17:36
Само като прочетох заглавието ми стана ясно...

БеБе тИ сИ мНогУу ЗлЙеееЕ кЪк МоЙ ДъЪ ПрАиШш СиеКст С тФфоЯъ ПриЯтиЕл БеЗ ГумА УааааАааааа??????!Ми ИсЕтТвиНу Чи ТряЯЯяя Да сЪъ ПриТисНяЪш Мъ БулКаА...МиСли За НапрИеД..!

Дано схвана намека с писането+1!!! :lol:

ubuntu
02-05-2009, 17:39
Ама сте ПРОСТИ от подобни теми изтрещявам ... пий експел редене на голяма и малка буква е МАЛОУМНИ СТЕ БЕ - ИЗТРЕЩЯВАМ ОТ ТАКИВА ИДИОТСКИ ТЕМИ!!!!!!

CryForMe
02-05-2009, 17:41
се пак ако е свършил в теб начи сичко наоколо е било сухо, иначе се пак тряа да се е изпразнил някъде, което няма как да не си разбрала.... демек тва "не свърши в мен поне така каза" значи да пиеш ескапел .... леле ебах го в тъпото поколение

SuperBadSuperFresh
02-05-2009, 18:04
ама вие тоя Ескапел за карамелено бонбонче ли го имате???

cherrypezz
02-05-2009, 19:14
ама вие тоя Ескапел за карамелено бонбонче ли го имате???

Ми аборт по-добре ли е ? :shock:

SiSsKkAa
02-05-2009, 19:29
Боже Господи ,защо днес попадам на все такива прости теми и всяка е по-проста от предишната.вземете се обединете поне в една тема,че да знам да не я отварям.това пък да не знаеш къде е свършил приятеля ти не е работа...по скоро е необразована работа

BeHappYs
02-05-2009, 19:53
Кфо сте се оревали па и вие бе бебчовци, като нещете да гледате подобни теми недремете по цял ден във форума .....ЗЛЕ

Ви пък с вашите експерименти край нямате... :?

SiSsKkAa
02-05-2009, 19:57
1-во не съм бебчо
2-ро - не дремя по цял ден във форума,но днес ми се отвори възможност да проследя темите и последните няколко са за едно и също нещо,не мислят с главата си перат се и после се оплакват и се чудят да нямат цветна бременност еми не е ли ....

Xrisinka
02-05-2009, 20:06
ima povod za protesnenie

Xrisinka
02-05-2009, 20:07
ima povod za pritesnenie

BeHappYs
02-05-2009, 20:25
1-во не съм бебчо
2-ро - не дремя по цял ден във форума,но днес ми се отвори възможност да проследя темите и последните няколко са за едно и също нещо,не мислят с главата си перат се и после се оплакват и се чудят да нямат цветна бременност еми не е ли ....

Добре бе добре :) ми като гледам има тука в тоя форум хора дето нямат маи друга работа освен да киснат във форума и да се чудят на коя тема да отговарят.......

SoFarSoG00d
02-05-2009, 20:56
Ами замисли се :Какво е безопзасен секс?Аз достатъчно зряла ли съм да правя секс и имам ли обща сексуална култура?

След това,използвайки www.google.bg......не си попаднала на задоволителни отговори,задай въпрос,който е смислено формулиран.

heroine
02-05-2009, 21:17
:lol:

slynceee
02-05-2009, 22:28
"Скъсаноуууу" ехе и ся :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8-) :D :razz:

Kya
02-05-2009, 22:57
Момиче, ще ти дам няколко съвета:
1.Имай си във вас някакви хапчета за такива случаи. Сега точно им забравих имената. Не са адски скъпи, но ни се случва да нямаме парички често. Та когато имаш си купи и го пази.
2.С такива гаджета и секс от такъв тип те съветвам да отидеш и да се консултираш с генеколг за да ти изпише противозачатъчни. Да ти кажа не е срамно да пиеш противозачатъчни. Но за всеки случай не казвай и на "най - добрата ти приятелка"
3.Научи повече за мъжете. По - точно за сексуалният им живот.
4.Бъди наблюдателна когато правите секс.

ПП: Не те познавам и не знам на колко си години за това дадох най - образните съвети. Не искам да излизам като някаква всезнайка, но искам да ти кажа че е много страшно това което може да се случи. От моят клас 2 момичета правиха аборт. Сега едното напълня адски много. Не съм запозната с конкретните им преживявания но не е приятно. Идвата аборта бяха незаконни.

Komar
02-05-2009, 23:00
ООхоооо....

Купувай бомбоните... казвай на бабата да събира чийза... и зетя дупе да му е яко...

Бай дъ вей: почвай да мислиш именце.. пожелавам ти близнаци..

Kya
02-05-2009, 23:01
ООхоооо....

Купувай бомбоните... казвай на бабата да събира чийза... и зетя дупе да му е яко...

Бай дъ вей: почвай да мислиш именце.. пожелавам ти близнаци..

:razz: Стиа бе :D :D :D

Komar
02-05-2009, 23:05
ООхоооо....

Купувай бомбоните... казвай на бабата да събира чийза... и зетя дупе да му е яко...

Бай дъ вей: почвай да мислиш именце.. пожелавам ти близнаци..

:razz: Стиа бе :D :D :D

Какво стига? Аман вече... вчерашни лапета тръгнали секс да правят.. като не знаят какви са последствията... да се образоват малко и тогава да му си мислят..

Punisherrr
02-06-2009, 13:57
Само като прочетох заглавието ми стана ясно...

БеБе тИ сИ мНогУу ЗлЙеееЕ кЪк МоЙ ДъЪ ПрАиШш СиеКст С тФфоЯъ ПриЯтиЕл БеЗ ГумА УааааАааааа??????!Ми ИсЕтТвиНу Чи ТряЯЯяя Да сЪъ ПриТисНяЪш Мъ БулКаА...МиСли За НапрИеД..!

Дано схвана намека с писането

mirmark
02-06-2009, 14:21
Ако момичето е сигурно, че не се е изпразнил в нея няма нужда да пие Ескапел. Той не е толкова безвреден.

jeni92_abc
02-06-2009, 15:36
щом е скъсанооууу има повуууд за притиснение3е3е :lol:

dead_princess
02-06-2009, 16:43
на колко си ? wtf =D

NeSumJenaTi
02-06-2009, 17:02
едва ли . . .
щом казва , че не е свършил в теб , значи няма проблем . . .
но за всеки случай след седмица едно тестче ще свърши работа . . .

sladko_teenche_v
02-07-2009, 08:28
ne e svur6val v men i ve4e pih eskapel

spirtt
02-07-2009, 09:41
sig te e razpral i tebe kakto prezerwatiwa

BigFakeSmile
02-16-2009, 21:51
нз ко да кажа..пък и то отдавна е било..
П.С моля те не пиши скъсанооуууу
тва е лигаво и тъпо!

loveme
02-16-2009, 21:59
абе вие акъл имате ли...?? ти не го ли видя той къде е свършил...? :?