PDA

View Full Version : Завист ОТ хората останали в България?



dhjb
02-05-2009, 16:53
Когато сте се върнали за малко,за някоя ваканция сблъквали ли сте се със скрита злоба от страна на някои ваши приятели или познати?

Завиждат ли ви че едва ли не вие сте се "уредили" лъскав живот в чужбина , а те са тук в бг?

Или пък за тези които тепърва ще заминават да учат/при семейството в чужбина?

Аз ще заминавам да уча навън и някои от моите приятелки се изказаха макар и по"шегаджийски" че съм щяла да ги забравя като замина в някои готин университет в един от най големите столици в европа , апък те тука в мизерията!

Интересно ще ми е да разбера какви случки имате да споделите:)

WooDy
02-05-2009, 16:57
Попадал съм в подобен момент.Няма страшно...след време се оправят (ако се върнеш в BG де :D )

kristo
02-05-2009, 18:21
Лъскав живот в чужбина, хахахаха :lol: :D :razz:
В какво се изразява той, да лъскате чиниите на шибаните западняци и американци ли? Да ви имам лъскавия живот, никога не искам да го живея. България си е България и дори да е зле в момента, си е нашата Родина и като такава си е по-добро място за живеене. Всеки, който иска да бяга- да си бяга, само после не ревете, че сте срещали "неразбиране" от наша страна. Щото е най-лесно да се изнижеш по чорапи когато в страната ти стане напечено...

SoFarSoG00d
02-05-2009, 20:45
ДА И ТО ХОРА,ОТ КОИТО НЕ СЪМ ОЧАКВАЛА.

LiveFlower
02-05-2009, 22:34
Хммм...подкрепям Кристо.
Всъщност и аз бих се изсмяла в лицето на някой прибрал се за малко,защото просто е слаб човек,но това няма да го направя от завист (пхахах изобщо има ли причина за завист) ...

Hysteric_Bitch
02-05-2009, 23:51
Всеки, който иска да бяга- да си бяга, само после не ревете, че сте срещали "неразбиране" от наша страна. Щото е най-лесно да се изнижеш по чорапи когато в страната ти стане напечено...

Толкова като се обичаме, защо политиците се цупят и недоволстват сега като си идваме, а?!!
А тая отгоре пише глупости.

Завист има да, но съществува и добрата завист, единствената която аз изпитвам, злоба е друго, но само нещастниците злобеят.

LiveFlower
02-05-2009, 23:57
Всеки, който иска да бяга- да си бяга, само после не ревете, че сте срещали "неразбиране" от наша страна. Щото е най-лесно да се изнижеш по чорапи когато в страната ти стане напечено...

Толкова като се обичаме, защо политиците се цупят и недоволстват сега като си идваме, а?!!
А тая отгоре пише глупости.

Завист има да, но съществува и добрата завист, единствената която аз изпитвам, злоба е друго, но само нещастниците злобеят.Тва,че "тая" отгоре казва истината,която не искаш да приемеш или просто си затваряш очите,не означава че пише глупости :)

Hysteric_Bitch
02-06-2009, 00:28
Кое го прави слаб и защо ще му се смееш в лицето??

Darkkiss
02-06-2009, 00:28
Когато сте се върнали за малко,за някоя ваканция сблъквали ли сте се със скрита злоба от страна на някои ваши приятели или познати?

Завиждат ли ви че едва ли не вие сте се "уредили" лъскав живот в чужбина , а те са тук в бг?

Или пък за тези които тепърва ще заминават да учат/при семейството в чужбина?

Аз ще заминавам да уча навън и някои от моите приятелки се изказаха макар и по"шегаджийски" че съм щяла да ги забравя като замина в някои готин университет в един от най големите столици в европа , апък те тука в мизерията!

Интересно ще ми е да разбера какви случки имате да споделите:)

тъп боклук и ти си от тея дето само завиждат за нищо..

в БГ имам 2-3 пъти повече от тука.... мама ти проста ма всички си мислите че извън БГ е рая.... Аз с БГ НЕ ДРУЖА!!!

dhjb
02-06-2009, 11:33
Когато сте се върнали за малко,за някоя ваканция сблъквали ли сте се със скрита злоба от страна на някои ваши приятели или познати?

Завиждат ли ви че едва ли не вие сте се "уредили" лъскав живот в чужбина , а те са тук в бг?

Или пък за тези които тепърва ще заминават да учат/при семейството в чужбина?

Аз ще заминавам да уча навън и някои от моите приятелки се изказаха макар и по"шегаджийски" че съм щяла да ги забравя като замина в някои готин университет в един от най големите столици в европа , апък те тука в мизерията!

Интересно ще ми е да разбера какви случки имате да споделите:)

тъп боклук и ти си от тея дето само завиждат за нищо..

в БГ имам 2-3 пъти повече от тука.... мама ти проста ма всички си мислите че извън БГ е рая.... Аз с БГ НЕ ДРУЖА!!!


Нещо не си ме разбрал!
Няма за какво да им завиждам защото аз самата заминавам.
Проблема е 4е мои приятелки така се изказаха "макар и по"шегаджийски" че съм щяла да ги забравя като замина в някои готин университет в един от най големите столици в европа , а пък те тука в мизерията! " чаткаш ли?

Според мен тук леко прозира някаква завист.Да не говорим за учителите които вместо да ме поздравят казаха :"аа затова ли не учиш!" което не е така защото макар и приета на мен все още ми трябва хубава диплома

LiveFlower
02-07-2009, 09:54
Кое го прави слаб и защо ще му се смееш в лицето??Затова,че е избрал лесния път,затова че е изоставил проблемите си ТУК,затова че не му пука кво става тук,а си е хванал паркатешите и е заминал,затова че иска да живее по-добре,а нищо не прави за да осъществи тая идея.Затова че е бил заблуден,като си е мислел,че там живота е блестящ,а всъщност е поредния балък хванал се на "прекрасните" приказки за чужбина,а след това е останал разочарован :) .Още?

SoFarSoG00d
02-07-2009, 12:51
Айде стига сте обръщали темата в спор между тези,които са в България и извън България,ето доказахте са не знам кой си път,че злобеете!Аз се радвам,че няма да остана да живея в България до бели плитки и няма да гледам злобари и дребнави хора до края на живота си.

hahavteen
02-07-2009, 13:38
Злоба, завист, обиди,.. С всичко съм се сблъсквала :?

Hysteric_Bitch
02-07-2009, 15:34
Затова че е бил заблуден,като си е мислел,че там живота е блестящ,а всъщност е поредния балък хванал се на "прекрасните" приказки за чужбина,а след това е останал разочарован

Каква заблуда. Не си мисли, че всички са нехранимайковци и не могат да се оправят.




Една държава с общ език
един народ не с една идея
един гроб и к*p в средата за овцете в нея
Не подавам пръв ръка, не казвам първи здрасти

zai4ety13
02-07-2009, 16:09
ами ние българите сме мн завистлива нация и както казват бабите не си гледаме в наща чиния,а си навираме носа в чуждата (нещо такова беше)

TheBestFriends
02-08-2009, 15:20
да, но какво му пука..
аз точно за това се махнах от родината си.. заради тъпотията, зависта и обидите на хората, тъй че...

Darkkiss
02-08-2009, 15:31
нито ми се чете темата нито и смятам да влезна повече
не си и правете труда да ме нападате после
истината няма да се промени
всички здравомислещи хора който живееха в БГ(Като мене) в момента живеат извън БГ
Всички скапани селяни отидоха по градовете и почнаха се праат на много велики
та вие селяните няма да направите нищо
вие сте згнат заради която БГ е в това състояние в момента
и все пак селяни такива не се тревожете защото аз уча политика в момента
и след 5-6 години като се върна в БГ и като дойда на власта
всички вие селяни до 3-то поколение ще ви изгоня по селата и ще оправя БГ веднъж за винаги!!!

kristo
02-08-2009, 17:57
Селянин можеш да викаш само на себе си, неграмотен простак такъв.
И айде, като "дойдеш" на власт в някой розов съм ще си оставя телефона да ми се обадиш палячо, че наистина си забавен със смешките, които пишеш, та даже си и вярваш, че някой те бръсне за слива смешко...