PDA

View Full Version : Без гадже за деня на влюбените?



pussycat_dolls15
02-05-2009, 17:30
Как да оцелееш в деня на влюбените, когато си без гадже...

На прага на Свети Валентин сме и това е може би най-приказният сезон от годината. Да, но за влюбените, а ако не си от тях? Как да се справиш с празничната депресия, когато си сама и единствената ти значима връзка просто се е изпарила от живота ти?

Този празник ти изглежда като една огромна конспирация срещу теб особено, когато си самичка и дори не се срещаш с някого... Хора, които влюбено се държат за ръка, трескав шопинг в търсене на идеалния подарък, щастливи физиономии, купища със сърчица навсякъде... Общо взето най-големият ти кошмар в момента... Понякога е тежко предизвикателство да си без гадже, а когато е точно на Свети Валентин е дори по-тежко, ако изобщо е възможно. Това е времето през годината, когато повечето хора обичат да прекарват времето си с половинката, близките и приятелите и, ако в момента любовната връзка при теб е мираж, може да се окаже доста неприятен и самотен период... Ако се чувстваш изолирана, докато всички други прекарват празничния сезон с любимия ОСВЕН теб и си една от много мацки, които са без половинка и се чувстват тъжни и самотни, Cosmo ти предлага няколко простички стратегии за оцеляване.

Бъди честна със себе си за начина, по който се чувстваш.
Не оставяй себе си или другите да те карат да се чувстваш виновна за емоциите, които изпитваш. Да, вярно е, че по време на празниците трябва да си весела, но независимо от обстоятелствата ти трябва да дадеш воля на чувствата си. Чувствата са такива, каквито са и мъката е съвсем естествена реакция при загуба. Емоциите не са нито правилни, нито грешни – те просто изразяват вътрешните ти усещания. Позволи си да бъдеш тъжна без да изпитваш вина. Все пак, обърни внимание на начина, по който реагираш спрямо емоциите си. Действията, които предизвикват вече могат да бъдат правилни или грешни. Опитай се да предвидиш как да действаш, когато се наложи да участваш в семейни разговори, за да се справиш с неминуемите въпроси за отношенията ти. Най-добре да имаш предварително подготвена стратегия да смениш темата учтиво. Когато те попитат за любовния живот, можеш да отговориш съвсем простичко „Нищо ново в тази област, но в работата е пълно с новости“ - съвсем достатъчно, за да промениш развоя на разговора.

Приспособи гледната си точка
Погледни на мъжете в живота си по същия начин както си го правила през годината. Всъщност те не са се променили. Просто условията са различни. Опитай да предвидиш с кого ще се наложи да се срещнеш по време на празниците. Запази хубави спомени и бъди готова да ги споделиш. Остави лошите спомени зад гърба си и си остави време да си припомниш и да се порадваш на спомените, които значат толкова много за теб.

Бъди независима самостоятелна мацка!
Половинката ти подчертава това, което представляваш, но не те завършва като личност. Разбирай го така – нямаш нужда от партньор, за да бъде животът ти пълноценен. Използвай този празник в своя полза, за да разбереш какво наистина значи любовта за теб и постави началото на свои традиции, които отразяват личностните ти ценности. Осъзнай, че този етап от живота ти не е отражение на това, което представляваш като личност.

Създай си нови традиции
Кой е казал, че има само един начин, по който да прекараш традиционните празници като СВ. Валентин? Ако си свикнала да бъдеш на интимна вечеря с гаджето си, промени рутината и се превърни гост на чуждо парти. Нужно ли е да напомняме кой друг светъл празник честваме тогава?
Посети по-възрастен роднина или отиди в дом за социално слаби, където да сервираш вечеря. Отдай се на дълги разходки и медитация.
Посвети част от времето си на семейството и приятелите. По-лесно е да се извиниш за ограниченото си време, когато имаш удобно извинение.

Ограничи или избягвай алкохола
Опитай се да устоиш на изкушението да потушиш мъката си с алкохол. Алкохолът е седативно средство и най-вероятно ще засили мрачните ти чувства. Приеми, че си тъжна и се справи с емоциите така както би направила през останалата част на годината. Обгради се със забавни дейности – DVD-та със забавни комедийки, например.

Купонясвай!
Направи резервация за екскурзийка или остани със стар приятел - някой, който не е съвсем наясно с неволите в любовния ти живот.

Направи си подарък за вкъщи
Ако все още не си превърнала апартамента си в уютно, изцяло твое местенце, време е да го направиш! Напълни го с неща, които изразяват теб и същността ти. Изкуството, което избираш за дома си казва „Това съм аз“. Направи свежи покупки. Добави цвят към жилището си. Ако някой има намерение да ти прави подаръци може да го информираш какво би отивало на апартамента ти. Остави нуждите си настрани за малко и фокусирай вниманието си над желанията си.

Да си сама на деня на влюбените може да бъде доста трудно предизвикателство, но в никакъв случай не трябва да бъде травмиращо. Запомни: Не ние сме създадени за празниците, а те са измислени за нас, за да се забавляваме и радваме на живота по начина, който ни приляга най-добре. Създай свой собствен източник на щастие през този ден!

tuzaro
02-05-2009, 17:37
бати глупавото, свети валентин пълна глупост... тва е празник за пендели, мъжете празнуват трифин зарезан и не се плюнчат на момичетата.

aka6a_vamp
02-05-2009, 17:39
Ох вече и напътствия как да го празнуваш...като си сама,би трябвало да си свикнала,този ден не е по-различен,само че е празник,следователно ше го празнуваш!Стига сте се впрягали бе!

TheNewReligion
02-05-2009, 17:48
Ооо, ужас как ще оцелеем? :shock: :( Превземате се безумно много и отстрани е супер смешно. :-D

Bubbly
02-05-2009, 17:49
Свети Валнетин се води "празник на влюбените". Следователно, ако не си влюбен или не е взаимно, не е никакъв празник (така както мюсюлманите не празнуват Великден) а просто обикновен ден. Стига глупости и безсмислени оплаквания.

WooDy
02-05-2009, 17:51
kой посрещна деня на влюбените с ново гадже?

от борис ангелов


joana_bukovska.jpg
georgi_milchev.jpg
evgeni_dimitrov.jpg

Буковска без Чочо на Св. Валентин

Йоана Буковска най-изненадващо прекара празника Св. Валентин без Чочо Попйорданов. Младата актриса дойде с група състудентки на Бала на влюбените във Военния клуб и се застоя до късно на светското соаре.

Тя се чувстваше самотна без мъжка компания. Затова галантни кавалери веднага се притекоха да разтушават красавицата. Господата бяха привлечени и от тоалета в сигнален цвят, който бе облякла звездата.

Йоана отказа да разкрие причината, поради която не бе придружавана от любимия си.

Снимка: Венета Райновска










Денят на влюбените 14 февруари завари много светски хора с нови гаджета. Изглежда през изтеклата година животът на доста от тях се е преобърнал.

Певицата Ирина Флорин упорито крие от обществото своя любим. Причината е, че мъжът, завладял сърцето на изпълнителката на хитовете "Цвят лилав" и "Мога", сам не желае да бъде споменавано името му. Той не е от персоните, които смятат публичността за важен елемент от битието на знаменитостите.Затова любимата му не позволява от нея да бъде изтръгната информация по тази вълнуваща тема.

EВA обаче реши да разучи що за човек е тайнственият партньор на певицата. Оказа се, че за него се носят легенди в хайлайфа. Достоверни източници, които познават тайнствения господин от младостта му, разправят, че неговото име е Дмитрий Ганев и по професия е актьор.

Родителите му Джулия и Константин Ганеви са световноизвестни пианисти, които и до момента, въпреки че са на преклонна възраст, продължават да изнасят концерти в чужбина. Той самият също няколко години е живял в странство. Гастролирал е с голям успех в различни трупи из Западна Европа. Известно време живее и в града на любовта - френската столица Париж.

Спътнички в живота на артиста са били колежката му Диана Челебиева, носителката на най-престижната ни театрална награда "Аскеер" Таня Шахова, поетесата Виргиния Захариева. Двамата с Ирина Флорин се запознават през март миналата година и между тях избухва любов от пръв поглед. Всички, които са ги виждали заедно, са единодушни - двамата влюбени са много щастливи.

Тончо Токмакчиев от "Каналето" също бил улучен от стрелите на Амур и по тази причина предпочел временно да поживее сам, разказват негови колеги. Всички обаче се питат коя е красавицата, пленила сърцето на бургазлията? Някои се чудят има ли такава изобщо.

Тончо не може да бъде засечен по заведения и купони с девойка. Затова в светските среди текат залози за името на тайнствената любима на актьора. Подозренията се свързват с няколко дами. Сред тях фигурира името на нашумялата преди две години млада певица Ирра. Последната й изява бе (дали това е случайно) по време на концерта, с който "Каналето" посрещна 2000-та година. Всички останали изпълнители, включени в шоуто, бяха от ранга на Лили Иванова, Орлин Горанов, Дони и Момчил. Попадането на тийнейджърката в този клуб бе възприето от клюкарите като многозначителен знак за близост с някоя от звездите на концерта. Логично е, че не Камен Воденичаров я лансира. Това от своя страна подхрани допълнително светската мълва.

Ирра е млада и много привлекателна, преценяват дамата всички, които са я зървали дори и за миг. Най-отличителният белег на певицата е, че косата й е обагрена в яркочервено. Нейната близост би могла да бъде комплимент за всеки уважаващ себе си мъж.

Любимецът на дамите Георги Милчев - Годжи от "Хъшове" също дълго укриваше своята връзка с красива и талантлива млада дама. Светските клюкари обаче разкриха споделената му любов с къдрокосата балерина Зорница. Тя е шефка на танцовата трупа "Дива", която нашумя покрай шоуто на Слави Трифонов. Отскоро амбициозната дама се опитва да пробие и в текстила със собствена марка спортни облекла.

Ново гадже има и друг от музикантите в "Хъшове" - Евгени Димитров - Маестрото, който неотдавна се раздели със съпругата си Мишел. Явно танцовото изкуство е особена страст на хъшовете. Любимата на Маестрото Радослава също е балерина. Но не работи в "Дива". Красавицата предпочита да се изявява соло. Любимият й жанр е модерният балет. Нейното бойно кръщение в светското общество бе на рождения ден на Евгени Димитров през зимата. На купона в модния "Котън клуб" тогава се бяха събрали повечето от най-големите звезди на българския шоубизнес.

Първата българка, снимана в "Плейбой" - Соня Васи, също се сдоби с чисто нова половинка, според мълвата в средите на шоубизнеса. Избраникът й естествено не е шампионът от бутафорния конкурс за избор на гадже на певицата, организиран от столичен вестник.Дамата, която се прибра преди време, макар и за кратко в родината омая Фред Дърст от все по-нашумяващия американски състав "Лимп Бизкит". Това е още една крачка в кариерата на нашето момиче, смятат наблюдателите в музикалния бранш. Както е известно, амбицията на Соня Васи е да стане първата българка, подписала договор с голяма музикална компания. Това означава, че ако се пребори с настървената конкуренция зад океана, красавицата ще се превърне в първата наша международна шоузвезда.

sKa73r4o93
02-05-2009, 18:13
Как да оцелееш в деня на влюбените, когато си без гадже? ОМГ ебаси тъпия въпрос...Ако си без гадже на Шибания свети валентин просто празнуваш трифон зарезан....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! Няам думи кфо толко за тоя свети валентин говорите божееееее ше ме побаркате вече свете валентин та свети валентин деба наври си го некаде тоя свети валентик ве!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

BaiToq
02-05-2009, 18:16
Като няма с кой-обръщаш резбата! :grin:
Много тъпа тема.

ThePowerOfLove
02-05-2009, 18:33
Защо има вече 1000 теми и продължават да се пускат все едни и същи :?
Какво се впрягате толкова, че нямате гаджета и т.н..и аз нямам ама какво толкова, какво като е празник? Да празнуват тези, които имат повод...не е нужно всеки да пита какво да прави като няма с кой да празнува :x

Bellatrix
02-05-2009, 18:42
ОФ!!! А мен пък ми е първия Св. Валентин СЪС гадже, а той има шибан изпит и няма да се виждаме!!! Ха, сега не съм ли аз по-преебана от вас? !!!

За какво е измислен Трифон Зарезан като всички ревете за Св. Валентин?????

angelcheeee_93
02-05-2009, 18:44
Какво всички сте се вкопчили в тоя ''Свети Валентин''
Абе това си е един обикновен ден.Какво толкова се вживявате,сеедно е открит живот на друга планета.Ако има любов в една връзка,тя може да мине и без този ден.А за тези дето са сами-аре стегнете се! ДА не сте сами на Земята :?

woo
02-05-2009, 18:46
Как да оцелееш в деня на влюбените, когато си без гадже?

оо я по кротко кво толко че си без .. да не би света да се свърши ? като не може да празнуваш едното ще празнуваш трифон зарезан ...

Vesk0u
02-05-2009, 18:50
Хах - тая тема е точно като за мен. Ами аз к'во да кажа - момче съм на 16 години и никога не съм имал приятелка. Винаги съм го прекарвал сам. Мисля, че тази година ще го изкарам най-тежко. Но... какво да се прави... Ще се напия ЯКО - хем ще отпразнувам трифон зарезан, хем ще упоя болката (както винаги правя) :smt085 :smt089

vesSynkaa
02-05-2009, 19:10
да е що не вземеш да умреш направо :lol: тоо как така без гадже ? леле ми ти си много задръстенаа , на Св.Валентин е задължително да си с гадже , ама моля ти се бе не се излагаай :lol: От тъпи , по-тъпи теми се пускат 8-) Поне човек да се посмее малко :lol:

beachy_bunny
02-05-2009, 19:18
ООо.. едва ли ще оцелея на "празника на влюбените" без гадже. :shock:
Мисля точно навръх Св. Валентин, да си срежа вените.. Колко тъжно, нали?
аз пък да се нагълтам със АСПИРИН

heroine
02-05-2009, 20:36
хич не ми дреме
8)

CinDeReLLa_
02-05-2009, 20:38
ex tozi sveti valentin bee... napravo mi pisna vsqka 2-ra tema e takava... zashto vsichki plqmpate za toq tup tup praznik.. nie BULGARITE praznuvame trifon zarezan... BULGARSKIQT praznik... :x #-o

Whyniser
02-05-2009, 21:32
Ако само на 14 си казвате колко много се обичате и прочие имате бахти и връзката.Да чакам да кажа на приятелката ми колко я харесвам,обичам и т.н. :?

hahavteen
02-05-2009, 22:15
Аз пък осъзнах че не искам връзка и май ми е по-добре така. Чувствам се прекрасно със себе си и имам време да се занимавам с неща с които не бих могла ако имах приятел.
Единствено съжалявам че няма да получа подарък защото вчера бях в един магазин и си харесах нещо и ме хвана яд че няма кой да ми го вземе :oops: :D

slun4ice_90
02-06-2009, 10:10
Както всеки ден,ще мине и замине... :-P Не ме яд хич...

karitooy
02-06-2009, 14:54
Аве празнувайте Трифон ЗАРЕЗАН и не се впрягайте мн мн .. :grin: 8)

jeni92_abc
02-06-2009, 15:32
ооо айде моля ви се няма никакво значение дали си сам или не на прословутия празник... аз ще съм без гадже в 'деня на влюбените' ,и ще си изкарам перфектно с приятелките ми,хич не ми трябва някой боклук(гадже) да ми разваля настроението,ще си изкарам ЖЕСТОКО :grin: пп:Трифон Зарезан рулз :-)

YouCantStopMe
02-06-2009, 15:38
Олеле..
Какво оцеляване бе хора.. :shock: :shock:
Та вие полудяхте ли.. това е само 1 денонощие.. 24 часа.. :shock:
Айде всички без гаджета да се хвърлим от моста..?

За мен този празник е пълна боза :lol:
Я си изкарайте едно хубаво Трифон Зарезан.. Е,вярно че няма да имате много спомени,но... 8-)

Wrathchild
02-06-2009, 15:42
бати глупавото, свети валентин пълна глупост... тва е празник за пендели, мъжете празнуват трифин зарезан и не се плюнчат на момичетата.А пък момичетата знаят, че няма нужда от един определен ден, за да си покажат двойките СПЕЦИАААЛНО, че се обичат... От 365 дни в годината, вие все на 14.02 се сещате, че сте сами...
Милите те, ма как ще оцелеят бе? Хлип...

tiodora
02-06-2009, 19:12
kato nqmame gajeta shte piem :P

elsy
02-06-2009, 19:25
И без да чета сичко тва, мога да оцелея :lol: :lol: :lol:

nymphadora
02-07-2009, 05:42
еми аз ше "оцелея" някакси,ама ти с тая глупост как ще оцелееш?

hooliganka89
02-07-2009, 08:09
Не мога да разбера защо хората толкова много се вайкат,че на Св.Валентин ще празнуват сами.
За мен никога не е представлявало кой знае какъв проблем,че на 14.02. ще бъда сама и голям прас.
Винаги съм го възприемала,че просто в този момент нямам гадже,просто сега не е моментът.
А тука що теми съм изчела как нещастните пубертети ще прекарат "празника" сами.

Това е празник на влюбените,обаче никъде не се уточнява,че влюбените задължително трябва да са момче и момиче!
Ето аз сега нямам гадже и да имах не е в страната,обаче супер ще копунясъм на 14 с приятелки и това много ме радва.

tItEufFf
02-07-2009, 08:18
ОМГ

Мен това изобщо не ме депресира..
През оная работа ми е

yahhooo
02-07-2009, 08:20
А искаш ли да не си сама :-)

venom0706
02-07-2009, 08:27
До преди няколко дни имах повод да го празнувам.... :(

brokeninside13
02-07-2009, 08:46
aa ujas .. sa kato nqmam gadje za sweti walentin kwo da se razrewa li ?!?!?! :lol: ima trifon zarezan ,,, basi tupata tema

111111111
02-07-2009, 11:09
Как да оцелееш в деня на влюбените, когато си без гадже...!
Що пък да е оцеляване :D :D Според мен тогава тогава си е най-голямата размазвация, излизаш с приятели, веселиш се и си спомняш за тоя ден с кеф. Или пък другия вариант, 14ти феруари, ден като всеки друг, като 14 януари,март или декември абе кво му е толкова специалното, само дет хората спичат,а в него няма НИЩО ама НИЩО специално :D

RusiMC
02-07-2009, 11:16
С компания на дискотека и там все ще има сродна душа :)

kukli4kata001
02-07-2009, 12:24
абе не разбирам кво толкова всички се притеснявате за тоя ден,че сте нямали гадже с което да го прекарате..хмм и аз нямам ама кво..за мен тва не е нищо повече от един ден... :?

miss_ludataa
02-07-2009, 12:30
:D :D :D Как да оцелеем ?! :lol: :lol: :lol: :lol: с бутилка бира :grin: :grin: :grin: АМА ТИ МН СЕ ДЕПРЕСИВАШ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: 8-) 8-)

darla
02-07-2009, 12:34
ami az 6te "ocelqvam" na denq na vlubenite bez mujasi,za6toto utre zaminavam za Izmir za 2 sedmici. :( Malko mi e mu4no,e 6te sme razdeleni tolkova vreme i to su6to na praznika,ama v kraina smetka pari 6te izkarvam taka,4e...si zaslujava.

P.S.-kakvo tolkova mu4no ima da si bez gadje na Sv.Valentin.Ne e nujno da se fuka6,4e ima6 s koi da praznuva6 tozi den,nito ako tozi nqkoi te obi4a trqbva da 4aka tozi "praznik",,za da go pokaje.

sladur4etyYy
02-07-2009, 12:41
уау колко ''тъжно'' :lol: някак си ми е все тая, аз и без тва съм свикнала. всяка година оставам без гадже на този празник, ама затва пък си уважавам трифон зарезан :D ще се съберем разни такива хорица без гаджета и ще си спретнем един хуууубавичък празник, пък ''влюбените'' да вървят някъде да си подаряват сърчица и меченца и да си гугат :D

sweet_nothings
02-07-2009, 13:38
Оо, боже, тва звучи като ... имам гадже , но не го обичам пък тря да му купувам подарък за Св. Валентин :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:
Аз лично предпочитам да празнувам Трифон зарезан :smt006 :smt002 :smt002

miss_ludataa
02-07-2009, 14:09
Оо, боже, тва звучи като ... имам гадже , но не го обичам пък тря да му купувам подарък за Св. Валентин :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:
Аз лично предпочитам да празнувам Трифон зарезан :smt006 :smt002 :smt002


каза момичето,което ходи с гаджето си от 3 денаи н е го обича!Амин

AliceSw
02-07-2009, 16:17
статията е тъпа и е хубаво да и напишеш източника





ако до час не получа обаждане и аз ще съм сама и?
пак ще се пие довечера, само че без мъж (:

Hurtmore
02-07-2009, 16:34
свети валентин, пълна боза, миналата година имах гадже и кво? още по-тъпо беше даже о.О за това ТРИФОН ЗАРЕЗАХ -for the win ;DDDD

Offspring
02-07-2009, 20:11
Е** му майката!Не съм длъжен да празнувам скапания празник!Нито пия,нито съм влюбен .... всяка година на тоя ден сички се побъркват.Успокойте се бе хора!!!

Tomorrowww
02-07-2009, 23:01
имаш точно 7 дена да си намериш гадже или ще умреш .. дося гледах филма и затва се филмирам :D

относно темата - има много такива .. защо повечето сте такива песимисти има и Трифон зарезан който лично аз ще си празнувам с кеф с мойте фр 8)

TooLittelTooLate
02-08-2009, 07:40
Офф защо всички пискат за тоя Свети Валентин. Голямо чудо кат си сам/а, да няма да умреш. Това си е ден като веки останал само че някой е решил да бъде празник. И аз ще съм сама, ама не съм тръгнала да рева и да се самосъжалявам. А ще отида да се напия с приятели и да празнуваме бъргарския празник Трифон Зарезан. 8-) :P

MiLGaR0sSa
02-08-2009, 07:44
Абе св.Валентин е най-тъпия празник....ако си влюбен,ако наистина обичаш човека до себе си,защо ти трябва един ден в годината,в който да му подариш валентинка и да му кажеш "Обичам те!"?
Не трябва ли да правиш това всеки ден....и да,сама ще съм на св.Валентин,но въбоще не ме интересува :-)

Jesus
02-08-2009, 07:55
Този празин никога не съм го празнувал, пък и винаги съм бил сам, пък като гледам всеоще съм жив :)

sladko_angel4e3
02-08-2009, 09:30
ами ако не е Св. Валентин щте празнувам Трифон Зарезан :D
то аз щте съм си самичка но с най-добрата ми фр решихме да си пийнем малко за празника :-D :-D :-D теии чее.. :P

Riot
02-08-2009, 10:02
абсолютна простотия
ти заради лишения от смисъл "празник" ли си с гадже или ?