PDA

View Full Version : Не исках да уча там..



JLiJLzii
02-05-2009, 17:39
След 7ми клас не кандидатствах (бях мн разпусната). След осми се опитахме да направим паралелки, но.... без резултат, както и да е. В момента уча в икономически техникум, със специалност предприемачество и мениджмънт.. БЯх се примирила с мисълта да уча там, по простата причина, че в нашия град няма голям избор.
Класът ни е само от момичета, разбираме се, но учителите.. Незная дали в мен е вината, но съм някак нарочена, има такива, които идват изкарват си оценките и си тръгват, нямам нищо против тях, още повече една от приятелките ми прави така.
Всеки втори учител ми казва, че отсъствам, че нз си какво.. а аз седя и гледам, случваше ми се да боледувам, не отсъствам по желание - искам да стане нещо от мен, а те...
Даже днес господина по история отказа да ме изпита с извинението,че си изкарвам оценките и си "заминавам" ..... Идваше ми да се разплача от яд, знам, че тези които ги няма повечето време не се забелязват, а тези, които са редовни и отсъстват се набиват на очи, но защо учителите са останали с впечатлението, че БЯГАМ? ..защото се събирам с неподходящите или нз и аз, не ми се учи почти по нищо, уча на сила заради "приятните" преподаватели.. Наистина нивото на обучение е доста високо и съм доволна за сега от себе си, но днес нещо се пречупих, исках да се преместя, т.е. просто си го мислех, но не бих, другите училища са под всякаква критика...
Та просто ме е яд, че уча там.. Исках да покажа какво ми е всъщност. Не очаквам някакви съвети, истината е че се чувствам кофти.. :-o

WooDy
02-05-2009, 17:53
:? ЛоШо :?

krisence
02-06-2009, 07:33
:? ЛоШо :?

И то много.

mynichka
02-06-2009, 13:32
:? ЛоШо :?

И то много.
така е

Armeika
02-06-2009, 15:11
Пфффф.. баси гадното и примене има нещо подобно идват да си изкарат оценките когато трябва и не се вясват повече има и такива дето и не идват да ги искарат няколко човека са идвали по 4-5 пъти мах от началото на годината но нищо те продължават да са в класа ми и да не им се пишат отсъствия. И на края на годината 2 3 поправителни им дават коспожите им казват кво да напишат и пак минават а на мен само ми пискат и се аз съм черната овца.... едва ли не :( Тази година имаше случай едно момиче беше остяанало на поправка и не се беше явила и на двата изпита и познаите пуснаха я :( грозно е и несправедлива за тези дето стават рано сутрин и отиват... :? Ама нали знаеш подщи всичко е по симпатий колкото и да е тъжно много от учителите пишат оценки по симпатия... :( Абе не знам обаче най кофтито е че ако даскалите се теб обвиняват ще започнат и съучениците ти да го правият нали се сещаш тези дето идват и си заминават ще се мислят за нещо повече и тогава доста боли.... :( Мога само ч съвет да ти дам що знаеш учиш си ала бала гледай да се набиваш в очите на даскалите само с добро показвай им че знаеш един мсец настояваи често да те изпитват за да забележат доброто в теб и после няма може би да се държат лайнарски.... Айде успех и да не ти пука ;)

Bubbly
02-06-2009, 15:30
Време е за едно клише - ирония на съдбата. :-D Само че не може вечно да минават между капките. Не се ядосвай за глупости, гледай себе си и помни, че накрая всичко си идва на мястото (знам го от личен опит).